toma23 [ Junior ]
Gra akcji z elementami rpg
Witam, czy jest jakas gra akcji, ktora posiadalaby elementy rpg-a tzn. chocby podstawowy rozwoj postaci, duzo roznych broni, fabule ?
Nie ma dla mnie znaczenia czy to bedzie fantasy czy przyszlosc czy terazniejszosc, chodzi mi o jakas miodna gre gdzie jednak gra sie jednym bohaterem, ktorego mozesz rozwijac.
Milo byloby gdyby byl multiplayer tez.
Np. BF2 bylby spox gdyby wybieralo sie jedna postac, ktora trzebaby rozwijac, kupowac bronie, zwiekszac statystyki itp.
Moze Stalker, bo slyszalem, ze tam sa elementy rpga. Tylko, ze tam mi nie pasuje miejsce akcji za bardzo.
podajcie jakies propozycje. dzieki

kolarz90 [ Pretorianin ]
GTA San Andreas
Mephistopheles [ Hellseeker ]
Deus Ex. Chociaż - w zależności od tego, jak to rozegrasz - może to być bardziej gra RPG z elementami akcji.
verify [ Pretorianin ]
Deus Ex, System Shock 2
pablo397 [ sport addicted ]
moze fable?
Herr Pietrus [ Gnuśny leniwiec ]
hmm... Jade Empire? Nadchodzący Dark Messiah?
marszym [ Senator ]
Wiem, że w Ojcu Chrzestnym był rozwój postaci. Można było powiększać takie atrybuty jak np. "siła" czy "żywotność" etc. Jednakowoż broni nie było zbyt wiele.
dr. Acula [ Under cover of darkness ]
Overlord?
dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
Gothic też chba można zaliczyć.
marszym [ Senator ]
dj -->
Gothic to nie jest gra akcji z elementami RPG. To po prostu zwykły cRPG .
dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
Zgadzam się z Tobą, ale encyklopedia mówi co innego.
marszym [ Senator ]
A to ciekawe, że tak napisali tylko przy "jedynce". W innych tego nie ma ;)
dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
Ogólnie recenzja i opis Gothica na Golu to jedna wielka pomyłka. Jak mozna dać 70% tak genialnej grze? :)
Beskidu [1st Class] [ Legionista ]
Daikatana.
3D FPP, multum potworow, cos ala quake. Level upy i rozwijanie bohatera. Punkty szly chyba w
damage broni, szybkosc strzalu, ilosc zycia wiecej nie pamietam :) Broni po 9 na kazda z 4 epok o ile sie nie myle, czyli duzo :)
COBRA-COBRETTI [ Generaďż˝ ]
Ja mogę zaproponować jeszcze kilka gier akcji z elementami prostego rozwoju postaci np:
No One Lives Forever 2: A Spy in H.A.R.M.'s Way
Chrome Specforce
Project Snowblind
Uno07 [ Generaďż˝ ]
Spróbuj ---Dark Messiah of Might & Magic----na pewno się nie zawiedziesz......
Uno07 [ Generaďż˝ ]
Aha....jeszcze Elder Scrolls 4-Oblivion----tam postacie możesz rozwijać do znudzenia...