GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gra akcji z elementami rpg

30.07.2007
17:28
[1]

toma23 [ Junior ]

Gra akcji z elementami rpg

Witam, czy jest jakas gra akcji, ktora posiadalaby elementy rpg-a tzn. chocby podstawowy rozwoj postaci, duzo roznych broni, fabule ?
Nie ma dla mnie znaczenia czy to bedzie fantasy czy przyszlosc czy terazniejszosc, chodzi mi o jakas miodna gre gdzie jednak gra sie jednym bohaterem, ktorego mozesz rozwijac.
Milo byloby gdyby byl multiplayer tez.

Np. BF2 bylby spox gdyby wybieralo sie jedna postac, ktora trzebaby rozwijac, kupowac bronie, zwiekszac statystyki itp.
Moze Stalker, bo slyszalem, ze tam sa elementy rpga. Tylko, ze tam mi nie pasuje miejsce akcji za bardzo.

podajcie jakies propozycje. dzieki

30.07.2007
17:34
smile
[2]

kolarz90 [ Pretorianin ]

GTA San Andreas

30.07.2007
17:37
[3]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Deus Ex. Chociaż - w zależności od tego, jak to rozegrasz - może to być bardziej gra RPG z elementami akcji.

30.07.2007
17:37
[4]

verify [ Pretorianin ]

Deus Ex, System Shock 2

30.07.2007
17:39
[5]

pablo397 [ sport addicted ]

moze fable?

30.07.2007
19:27
[6]

Herr Pietrus [ Gnuśny leniwiec ]

hmm... Jade Empire? Nadchodzący Dark Messiah?

30.07.2007
19:33
[7]

marszym [ Senator ]

Wiem, że w Ojcu Chrzestnym był rozwój postaci. Można było powiększać takie atrybuty jak np. "siła" czy "żywotność" etc. Jednakowoż broni nie było zbyt wiele.

30.07.2007
19:34
[8]

dr. Acula [ Under cover of darkness ]

Overlord?

30.07.2007
19:43
[9]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

Gothic też chba można zaliczyć.

30.07.2007
19:53
[10]

marszym [ Senator ]

dj -->

Gothic to nie jest gra akcji z elementami RPG. To po prostu zwykły cRPG .

30.07.2007
19:58
[11]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

Zgadzam się z Tobą, ale encyklopedia mówi co innego.

30.07.2007
20:03
[12]

marszym [ Senator ]

A to ciekawe, że tak napisali tylko przy "jedynce". W innych tego nie ma ;)

30.07.2007
20:09
[13]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

Ogólnie recenzja i opis Gothica na Golu to jedna wielka pomyłka. Jak mozna dać 70% tak genialnej grze? :)

30.07.2007
20:16
[14]

Beskidu [1st Class] [ Legionista ]

Daikatana.

3D FPP, multum potworow, cos ala quake. Level upy i rozwijanie bohatera. Punkty szly chyba w
damage broni, szybkosc strzalu, ilosc zycia wiecej nie pamietam :) Broni po 9 na kazda z 4 epok o ile sie nie myle, czyli duzo :)

30.07.2007
21:09
[15]

COBRA-COBRETTI [ Generaďż˝ ]

Ja mogę zaproponować jeszcze kilka gier akcji z elementami prostego rozwoju postaci np:
No One Lives Forever 2: A Spy in H.A.R.M.'s Way
Chrome Specforce
Project Snowblind

02.08.2007
10:02
[16]

Uno07 [ Generaďż˝ ]

Spróbuj ---Dark Messiah of Might & Magic----na pewno się nie zawiedziesz......

02.08.2007
10:09
[17]

Uno07 [ Generaďż˝ ]

Aha....jeszcze Elder Scrolls 4-Oblivion----tam postacie możesz rozwijać do znudzenia...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.