GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z kodami do Panzers:Faza pierwsza.

28.07.2007
15:12
smile
[1]

LAJTUS [ Junior ]

Problem z kodami do Panzers:Faza pierwsza.

Naciskam enter wpisuje kod i sporotem nacidkam enter i niechca wagole dzialac. Prosze o pomoc!!!

28.07.2007
20:36
[2]

clickman [ Pretorianin ]

to zalezy ile wpisujesz bo to powinno sie pokazywac na lewym gornym rogu
Cheat Enabled
Cheat Disabled

01.08.2007
14:28
[3]

cossacks [ Generaďż˝ ]

po co ci kody???????:))

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.