zekke [ Generaďż˝ ]
"gry komputerowe" - solucja do fallouta 2
Swego czasu byl wydawany mag "Gry komputerowe' (nie wiem czy nie pomylilem nazwy) i w jednym z numerow byla zamieszczona solucja do fallouta 2, napisana w formie pamietnika z perspektywy pierwszej osoby (podmiotem byl sam autor, czyli postac fallouta, mam nadzieje ze rozumiecie o co chodzi ;)) - ma ktos pojecie gdzie to mozna teraz znalezc? Scany albo sam txt.
narmiak [ Konsul ]
O ile dobrze pamiętam to było w 3 częściach. Nie pomyliłeś nazwy. To było w GK. Niestety swoich numerów już dawno się pozbyłem. A szkoda. Bo solucję faktycznie fajnie się czytało.

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
dla mnie najfajniejsza solucja do falloutów to była chyba w cda, gdzie po prostu były wypisane misje jakie można było podjąć w poszczególnych miastach - gdzie, co i za ile :)

claudespeed18 [ Senator ]
ciekawe czy w ktorejs z owych solucje napisali jak rozwiazac jedno zadanie, którego nigy mi sie nie udało w F1, choc spogladalem do wielu solucji by je odkryc, bylo to o 'Zdrajcy wsrod uczni sekty'
narmiak [ Konsul ]
claudespeed18 --> Na czym polegało to zadanie bo jakoś nie kojarzę go po nazwie (nie grałem w wersję PL nigdy)
blackhood [ Patience ]
W Cathedral chyba był taki quest, dawno już nie grałem, ale coś mi się tak kojarzy.
[edit]
No proszę znalazłem pierwszą część. Reszty na 100% nie mam.
Wstęp:
"Witam i współczuję. Nie powinniście byli kupować tej gry. Odetnijcie telefon, zabijcie psa, dajcie rodzicom na dwutygodniowe wczasy w Tunezji. Dziewczynie powiedzcie, że macie AIDS. UWAGA maturzyści: nie mówcie, że was nie ostrzegałem gdy spotkamy się w sierpniu na poprawce..."
claudespeed18 [ Senator ]
hmm dziwne ze ostanio wkrecam laskom, ze mam wirusa HIV ;p
zekke [ Generaďż˝ ]
blackhood - masz skaner?
Morbius [ Junior ]
Witam. Jeśli chodzi o quest w Fallout 1 "Zdrajcy wśród uczniów sekty", to jest on niemożliwy do wykonania z powodu błędu. Jeśli grałeś wersję PL, była ona już spatchowana, i wprawdzie questa można było otrzymać, ale nie dało się go wykonać, bo brakowało osoby zdrajcy...
Jeśli w grałeś wersję bez patcha, również występowały błędy... Wina twórców.
blackhood [ Patience ]
Ano mam jak wstanę, to Ci zeskanuję, tyle że jak wspominałem mam tylko pierwszą część z trzech.
blackhood [ Patience ]