GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

"gry komputerowe" - solucja do fallouta 2

28.07.2007
14:52
[1]

zekke [ Generaďż˝ ]

"gry komputerowe" - solucja do fallouta 2

Swego czasu byl wydawany mag "Gry komputerowe' (nie wiem czy nie pomylilem nazwy) i w jednym z numerow byla zamieszczona solucja do fallouta 2, napisana w formie pamietnika z perspektywy pierwszej osoby (podmiotem byl sam autor, czyli postac fallouta, mam nadzieje ze rozumiecie o co chodzi ;)) - ma ktos pojecie gdzie to mozna teraz znalezc? Scany albo sam txt.

28.07.2007
14:57
[2]

narmiak [ Konsul ]

O ile dobrze pamiętam to było w 3 częściach. Nie pomyliłeś nazwy. To było w GK. Niestety swoich numerów już dawno się pozbyłem. A szkoda. Bo solucję faktycznie fajnie się czytało.

28.07.2007
16:12
smile
[3]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

dla mnie najfajniejsza solucja do falloutów to była chyba w cda, gdzie po prostu były wypisane misje jakie można było podjąć w poszczególnych miastach - gdzie, co i za ile :)

28.07.2007
16:48
smile
[4]

claudespeed18 [ Senator ]

ciekawe czy w ktorejs z owych solucje napisali jak rozwiazac jedno zadanie, którego nigy mi sie nie udało w F1, choc spogladalem do wielu solucji by je odkryc, bylo to o 'Zdrajcy wsrod uczni sekty'

28.07.2007
17:32
[5]

narmiak [ Konsul ]

claudespeed18 --> Na czym polegało to zadanie bo jakoś nie kojarzę go po nazwie (nie grałem w wersję PL nigdy)

28.07.2007
17:43
[6]

blackhood [ Patience ]

W Cathedral chyba był taki quest, dawno już nie grałem, ale coś mi się tak kojarzy.

[edit]

No proszę znalazłem pierwszą część. Reszty na 100% nie mam.

Wstęp:

"Witam i współczuję. Nie powinniście byli kupować tej gry. Odetnijcie telefon, zabijcie psa, dajcie rodzicom na dwutygodniowe wczasy w Tunezji. Dziewczynie powiedzcie, że macie AIDS. UWAGA maturzyści: nie mówcie, że was nie ostrzegałem gdy spotkamy się w sierpniu na poprawce..."

29.07.2007
01:13
[7]

claudespeed18 [ Senator ]

hmm dziwne ze ostanio wkrecam laskom, ze mam wirusa HIV ;p

31.07.2007
13:14
[8]

zekke [ Generaďż˝ ]

blackhood - masz skaner?

01.08.2007
22:45
[9]

Morbius [ Junior ]

Witam. Jeśli chodzi o quest w Fallout 1 "Zdrajcy wśród uczniów sekty", to jest on niemożliwy do wykonania z powodu błędu. Jeśli grałeś wersję PL, była ona już spatchowana, i wprawdzie questa można było otrzymać, ale nie dało się go wykonać, bo brakowało osoby zdrajcy...
Jeśli w grałeś wersję bez patcha, również występowały błędy... Wina twórców.

02.08.2007
03:34
[10]

blackhood [ Patience ]

Ano mam jak wstanę, to Ci zeskanuję, tyle że jak wspominałem mam tylko pierwszą część z trzech.

02.08.2007
14:39
[11]

blackhood [ Patience ]




© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.