domin12 [ JJuuNNiiOOrr ]
Pytanko odnośnie KARTY...
no właśnie tak jak w opisie mam pytanie odnośnie karty graficznej Radeon X1950PRO.
która z X1950PRO jest najlepsza??
lub
chodzi mi która jest wydajniejsza oraz czy są one ciche:)
ribald [ Konsul ]
Ja bym brał Asusa, szczerze mówiąc pierwsze widzę jakieś GeCube.
domin12 [ JJuuNNiiOOrr ]
aha:) dzięx;]
Axl2000 [ Hohner ]
ribald - to zes malo widzial :)
asus ma chłodzenie jak suszarka :) jak prawie kazdy asus :D
domin12 [ JJuuNNiiOOrr ]
Axl2000--->
czyli którego byś polecił Radeona X1950PRO???
nie musi być to któryś z tych co podałem linki:)
bo chodzi mi o to który z serii X1950PRO jest najbardziej wydajny i przedewszystkim dosyć cichy:)
Am.StaffGTS [ Slipknot ]
gigabyte jest troche wydajniejszy od asusa
domin12 [ JJuuNNiiOOrr ]
Am.StaffGTS--->aha
a jest też dosyć cichy??
bo szukam karty do 560zł która jest lepsza od GeForce 7900:)

domin12 [ JJuuNNiiOOrr ]
Dobra to już ostatnie pytania w tym watku:
1.Czy ten Radeon X1950PRO jest głośniejszy od Gf 7900 od Galaxy???
2.Czy zasilacz Fortron 400W wystarczy do:
Płyty głównej: Gigabyte VM900M Via P4M900 bulk
Procesor : Intel Core2 Duo E4300 1,8GHz BOX
+ oczywiście jakaś karta.
3. Znajdę coś lepszego do 560zł jeśli tak podajcie linki???
4.Jeśli nie ma lepszej karty od Radeona X1950PRO to którego mam wybrać??
5.Może być ten :
6. Jeśli o czymś zapomniałem powiedzcie
domin12 [ JJuuNNiiOOrr ]
Dobra znalazłem już odpowiedzi na te pytanie tylko na te nie znalazłem:
Czy Mój FORTRON 400W starczy do :
Płyty głównej: Gigabyte VM900M Via P4M900 bulk
Procesor : Intel Core2 Duo E4300 1,8GHz BOX
Karta Graf : Radeon X1950PRO Asus 256MB TVHD / 2xDVI (HDCP)
Ram : Narazie 512 ale bedzie 1GB
z góry dzięki za odpowiedź:)
wornock [ Generaďż˝ ]
Chyba nie :)
K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]
W zasadzie roznia sie tylko chlodzeniem, a ASUS jest ponoc bardzo glosny.
co do 7900... Glosnosc podobna, a wydajnosc wieksza niz gf.
domin12 [ JJuuNNiiOOrr ]
aha:
czyli ten Fortron nie uciągnie;|
bo jak sie pytałem w innym wątku pisali że tak:)
a co bym musiał zmienić żeby ten FORTRON to uciągną
K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]
zasilacz ma niby 400W ale po firmie widze, ze raczej dlugo nie pogralbys sobie.
domin12 [ JJuuNNiiOOrr ]
K4B4N0$---> zrobiłem kiedyś watek na temat zsilacza do komputera i doradzono mi właśnie ten zasilacz FORTRONA.
pisali że jest to dobra firma i zasilacz jest godny polecanie:)
ale zasilacz uciągnie ten sprzęt tak???
Axl2000 [ Hohner ]
K4B4N0$ - weź sie juz nie wypowiadaj, FORTRON to jeden z najlepszych zasilaczy na rynku obok np. Tagana...tzn. firma FORTRON. I 400W fortron spokojnie tego kompa pociagnie, ale nie radze podkrecać, wtedy moga byc male problemy.
domin12 [ JJuuNNiiOOrr ]
Axl2000--> mówiłem że coś nie gra:)
czyli bez żadnego podkręcania;/
nawet do 2Ghz???
a jaki bym musiał kupic eby go podkręcić???
a co by się stało gdybym go podkręcił do 3GHz bo do tylu widziałem że podkręcają:)??
domin12 [ JJuuNNiiOOrr ]
up ostatni;]

Drackula [ Bloody Rider ]
Axl2000---> to obok to musi byc strasznie duzy dystans :)
Top3 firmy robiace zasilacze dla zjadaczy chleba to:
-Seasonic
-Enermax
-Tagan
ale spoko, kazdy ma swoje widzimisie i dlatego tyle roznych firm istnieje, prawa rynku, itp. Ale jak widze ludzi piszacych ze do highendowych kompow trzeba wkladac highendowe zasilacze typu BeQuiet to usmiech na mej twarzy sie pojawia :)
domin12 [ JJuuNNiiOOrr ]
Drackula-->
a ten mój zasila wystarczy tak???

domin12 [ JJuuNNiiOOrr ]
w tym sklepie znalazłem najtaniej to co mnie interesowało:)