GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanko odnośnie KARTY...

28.07.2007
12:10
[1]

domin12 [ JJuuNNiiOOrr ]

Pytanko odnośnie KARTY...

no właśnie tak jak w opisie mam pytanie odnośnie karty graficznej Radeon X1950PRO.

która z X1950PRO jest najlepsza??


lub


chodzi mi która jest wydajniejsza oraz czy są one ciche:)

28.07.2007
12:14
[2]

ribald [ Konsul ]

Ja bym brał Asusa, szczerze mówiąc pierwsze widzę jakieś GeCube.

28.07.2007
12:30
[3]

domin12 [ JJuuNNiiOOrr ]

aha:) dzięx;]

28.07.2007
12:48
[4]

Axl2000 [ Hohner ]

ribald - to zes malo widzial :)

asus ma chłodzenie jak suszarka :) jak prawie kazdy asus :D

28.07.2007
13:09
[5]

domin12 [ JJuuNNiiOOrr ]

Axl2000--->
czyli którego byś polecił Radeona X1950PRO???
nie musi być to któryś z tych co podałem linki:)
bo chodzi mi o to który z serii X1950PRO jest najbardziej wydajny i przedewszystkim dosyć cichy:)

28.07.2007
13:16
[6]

Am.StaffGTS [ Slipknot ]

gigabyte jest troche wydajniejszy od asusa

28.07.2007
15:27
[7]

domin12 [ JJuuNNiiOOrr ]

Am.StaffGTS--->aha
a jest też dosyć cichy??
bo szukam karty do 560zł która jest lepsza od GeForce 7900:)

28.07.2007
17:32
smile
[8]

domin12 [ JJuuNNiiOOrr ]

Dobra to już ostatnie pytania w tym watku:

1.Czy ten Radeon X1950PRO jest głośniejszy od Gf 7900 od Galaxy???
2.Czy zasilacz Fortron 400W wystarczy do:
Płyty głównej: Gigabyte VM900M Via P4M900 bulk
Procesor : Intel Core2 Duo E4300 1,8GHz BOX
+ oczywiście jakaś karta.
3. Znajdę coś lepszego do 560zł jeśli tak podajcie linki???
4.Jeśli nie ma lepszej karty od Radeona X1950PRO to którego mam wybrać??
5.Może być ten :


6. Jeśli o czymś zapomniałem powiedzcie

28.07.2007
17:57
[9]

domin12 [ JJuuNNiiOOrr ]

Dobra znalazłem już odpowiedzi na te pytanie tylko na te nie znalazłem:

Czy Mój FORTRON 400W starczy do :

Płyty głównej: Gigabyte VM900M Via P4M900 bulk
Procesor : Intel Core2 Duo E4300 1,8GHz BOX
Karta Graf : Radeon X1950PRO Asus 256MB TVHD / 2xDVI (HDCP)
Ram : Narazie 512 ale bedzie 1GB

z góry dzięki za odpowiedź:)

28.07.2007
17:59
[10]

wornock [ Generaďż˝ ]

Chyba nie :)

28.07.2007
18:10
[11]

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]

W zasadzie roznia sie tylko chlodzeniem, a ASUS jest ponoc bardzo glosny.
co do 7900... Glosnosc podobna, a wydajnosc wieksza niz gf.

29.07.2007
14:31
[12]

domin12 [ JJuuNNiiOOrr ]

aha:
czyli ten Fortron nie uciągnie;|
bo jak sie pytałem w innym wątku pisali że tak:)
a co bym musiał zmienić żeby ten FORTRON to uciągną

29.07.2007
14:32
[13]

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]

zasilacz ma niby 400W ale po firmie widze, ze raczej dlugo nie pogralbys sobie.

29.07.2007
14:46
[14]

domin12 [ JJuuNNiiOOrr ]



K4B4N0$---> zrobiłem kiedyś watek na temat zsilacza do komputera i doradzono mi właśnie ten zasilacz FORTRONA.
pisali że jest to dobra firma i zasilacz jest godny polecanie:)
ale zasilacz uciągnie ten sprzęt tak???

29.07.2007
14:54
[15]

Axl2000 [ Hohner ]

K4B4N0$ - weź sie juz nie wypowiadaj, FORTRON to jeden z najlepszych zasilaczy na rynku obok np. Tagana...tzn. firma FORTRON. I 400W fortron spokojnie tego kompa pociagnie, ale nie radze podkrecać, wtedy moga byc male problemy.

29.07.2007
16:21
[16]

domin12 [ JJuuNNiiOOrr ]

Axl2000--> mówiłem że coś nie gra:)
czyli bez żadnego podkręcania;/
nawet do 2Ghz???
a jaki bym musiał kupic eby go podkręcić???
a co by się stało gdybym go podkręcił do 3GHz bo do tylu widziałem że podkręcają:)??

30.07.2007
16:08
[17]

domin12 [ JJuuNNiiOOrr ]

up ostatni;]

30.07.2007
16:17
smile
[18]

Drackula [ Bloody Rider ]

Axl2000---> to obok to musi byc strasznie duzy dystans :)

Top3 firmy robiace zasilacze dla zjadaczy chleba to:
-Seasonic
-Enermax
-Tagan

ale spoko, kazdy ma swoje widzimisie i dlatego tyle roznych firm istnieje, prawa rynku, itp. Ale jak widze ludzi piszacych ze do highendowych kompow trzeba wkladac highendowe zasilacze typu BeQuiet to usmiech na mej twarzy sie pojawia :)

30.07.2007
16:22
[19]

domin12 [ JJuuNNiiOOrr ]

Drackula-->
a ten mój zasila wystarczy tak???

01.08.2007
14:54
smile
[20]

domin12 [ JJuuNNiiOOrr ]



w tym sklepie znalazłem najtaniej to co mnie interesowało:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.