GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Advancet Warfighter 2 - problem

27.07.2007
15:50
[1]

Axl2000 [ Hohner ]

Advancet Warfighter 2 - problem

Mam problem mały. Zacząłem giercowac w Warfightera 2, swoja droga swietna gierka. Gdy robie pierwszą misję kampanii jest wszystko ok. Zaczynam robić drugą, przechodze ją, pisze ze wszystko ok, misja zrobiona. I dalej nie widze innych misji, wciskan dalej/kontynułuj czy jak to tam i jeszcze raz wlacza mi sie misja 2 tym razem z 2 a nie 3 zołnierzami :/ moze to dlatego ze nie zrobilem tutoriala? moze ktos cos wie o tym?

02.08.2007
00:08
[2]

Uno07 [ Generaďż˝ ]

U mnie idzie bez problemu i też nie robiłem tutoriala...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.