Axl2000 [ Hohner ]
Advancet Warfighter 2 - problem
Mam problem mały. Zacząłem giercowac w Warfightera 2, swoja droga swietna gierka. Gdy robie pierwszą misję kampanii jest wszystko ok. Zaczynam robić drugą, przechodze ją, pisze ze wszystko ok, misja zrobiona. I dalej nie widze innych misji, wciskan dalej/kontynułuj czy jak to tam i jeszcze raz wlacza mi sie misja 2 tym razem z 2 a nie 3 zołnierzami :/ moze to dlatego ze nie zrobilem tutoriala? moze ktos cos wie o tym?
Uno07 [ Generaďż˝ ]
U mnie idzie bez problemu i też nie robiłem tutoriala...