Bartass13 [ Legionista ]
Rainbow six vegas problem!
witam ! mam problem z gra rainbow six vegas ! posiadam monitor lcd o zalecanej rozdzialce 1280 na 1024 a w rainbow six nie ma takiej! jest tylko 1280 na 900 i 1600 na 1200 cz jest jakis patch ktory to poprawia ??wiadomo i na innej rozdzialce niz sugerowana obraz jest slabszy porsze o kazda pomoc! pozdrawiam

vinni [ Robert Kubica ]
Nie ma Zagraj na słabszym
Bartass13 [ Legionista ]
czyli rozumiem ze kazdy wlasciciel podziela moj los?? i musi zmagac sie z nie dorobiona wsumie gra ??troszke duze zaniedbanie ze strony producentow!
Am.StaffGTS [ Slipknot ]
w grze FEAR byl taki sam problem!! byla tylko rozdzialka 1280x960 a po zainstalowaniu patcha byla juz rozdzialka 1280x1024 w Veagas chyba tez jest jakis patch dzieki ktoremu bedzie opcja wiekszej rozdzialki
Karrde [ Visual Effects Artist ]
Nie przesadzajcie. Też mam natywną rozdzielczość 1280x1024, co nie przeszkadza mi w grach ustawiać na 1024x768 - i nie widzę różnicy.
Am.StaffGTS [ Slipknot ]
nie widzisz roznicy pomiedzy rozdzielczoscią 1024x768 a 1280x1024?? ... to chyba patrzysz nie w ten monitor ;]
Bartass13 [ Legionista ]
Ja widze roznice! a wie ktos lub czy moglby ktos zerknac za takim patchem ja znalazlem tylko patche 1.05 i 1.04 i nie wiem czy one zmieniaja rozdzialke!?
Genetyk [ Konsul ]
można poszukać pliku typu config.cfg - kiedyś zmusiłem tak Homeworld II do pracy w rozdzielczości 1440 x 900
jeśli jest taki plik w katalogu z grą, to po zrobieniu kopii bezpieczeństwa można go modyfikować w notatniku
nic więcej nie przychodzi mi do głowy
Am.StaffGTS [ Slipknot ]
Bartass13 --> pisalem do Karrde
Bartass13 [ Legionista ]
AM.StaffGTS do jakiego karrde?? sorry jestem tu nowy jak cos!
Am.StaffGTS [ Slipknot ]
no bo uzytkownik "Karrde" napisal ze ze "nie widzi roznicy pomiedzy tymi 2-oma rozdzielczosciami" a ja mu napisalem ze skoro nie widzi roznicy to pewnie patrzy w inny monitor;]
Bartass13 [ Legionista ]
przepraszam :D troszke zakrecony. a ma szukal ktos moze tego patcha ja nie moge znalesc:( jak cos sproboje zainstalowac tego 1.05
d@mek [ Forget About Freeman ]
w patchu bodajze nie ma zmiany rozdziałki na 1280 x 1024. Trzeba edytować plik *.ini....
Am.StaffGTS [ Slipknot ]
zgadza sie po najnowszym patchu 1.5 tak ze nie ma rozdzialki 1280x1024
Am.StaffGTS [ Slipknot ]
wie ktos jak dokladnie w ktorym pliku zmienic rozdzialke? bo w tym " ini " nie ma nic na ten temat
FisherSC [ Junior ]
słuchajcie mam problem jak się włącza licznik naboi i magazynków