GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Rainbow six vegas problem!

26.07.2007
15:58
[1]

Bartass13 [ Legionista ]

Rainbow six vegas problem!

witam ! mam problem z gra rainbow six vegas ! posiadam monitor lcd o zalecanej rozdzialce 1280 na 1024 a w rainbow six nie ma takiej! jest tylko 1280 na 900 i 1600 na 1200 cz jest jakis patch ktory to poprawia ??wiadomo i na innej rozdzialce niz sugerowana obraz jest slabszy porsze o kazda pomoc! pozdrawiam

26.07.2007
16:11
smile
[2]

vinni [ Robert Kubica ]

Nie ma Zagraj na słabszym

26.07.2007
16:21
[3]

Bartass13 [ Legionista ]

czyli rozumiem ze kazdy wlasciciel podziela moj los?? i musi zmagac sie z nie dorobiona wsumie gra ??troszke duze zaniedbanie ze strony producentow!

26.07.2007
16:32
[4]

Am.StaffGTS [ Slipknot ]

w grze FEAR byl taki sam problem!! byla tylko rozdzialka 1280x960 a po zainstalowaniu patcha byla juz rozdzialka 1280x1024 w Veagas chyba tez jest jakis patch dzieki ktoremu bedzie opcja wiekszej rozdzialki

26.07.2007
16:58
[5]

Karrde [ Visual Effects Artist ]

Nie przesadzajcie. Też mam natywną rozdzielczość 1280x1024, co nie przeszkadza mi w grach ustawiać na 1024x768 - i nie widzę różnicy.

26.07.2007
18:03
[6]

Am.StaffGTS [ Slipknot ]

nie widzisz roznicy pomiedzy rozdzielczoscią 1024x768 a 1280x1024?? ... to chyba patrzysz nie w ten monitor ;]

26.07.2007
19:43
[7]

Bartass13 [ Legionista ]

Ja widze roznice! a wie ktos lub czy moglby ktos zerknac za takim patchem ja znalazlem tylko patche 1.05 i 1.04 i nie wiem czy one zmieniaja rozdzialke!?

26.07.2007
19:54
[8]

Genetyk [ Konsul ]

można poszukać pliku typu config.cfg - kiedyś zmusiłem tak Homeworld II do pracy w rozdzielczości 1440 x 900

jeśli jest taki plik w katalogu z grą, to po zrobieniu kopii bezpieczeństwa można go modyfikować w notatniku

nic więcej nie przychodzi mi do głowy

26.07.2007
20:07
[9]

Am.StaffGTS [ Slipknot ]

Bartass13 --> pisalem do Karrde

26.07.2007
20:32
[10]

Bartass13 [ Legionista ]

AM.StaffGTS do jakiego karrde?? sorry jestem tu nowy jak cos!

26.07.2007
20:34
[11]

Am.StaffGTS [ Slipknot ]

no bo uzytkownik "Karrde" napisal ze ze "nie widzi roznicy pomiedzy tymi 2-oma rozdzielczosciami" a ja mu napisalem ze skoro nie widzi roznicy to pewnie patrzy w inny monitor;]

26.07.2007
20:43
[12]

Bartass13 [ Legionista ]

przepraszam :D troszke zakrecony. a ma szukal ktos moze tego patcha ja nie moge znalesc:( jak cos sproboje zainstalowac tego 1.05

26.07.2007
21:16
[13]

d@mek [ Forget About Freeman ]

w patchu bodajze nie ma zmiany rozdziałki na 1280 x 1024. Trzeba edytować plik *.ini....

28.07.2007
16:41
[14]

Am.StaffGTS [ Slipknot ]

zgadza sie po najnowszym patchu 1.5 tak ze nie ma rozdzialki 1280x1024

28.07.2007
16:47
[15]

Am.StaffGTS [ Slipknot ]

wie ktos jak dokladnie w ktorym pliku zmienic rozdzialke? bo w tym " ini " nie ma nic na ten temat

02.08.2007
13:18
[16]

FisherSC [ Junior ]

słuchajcie mam problem jak się włącza licznik naboi i magazynków

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.