
Rezort [ Generaďż˝ ]
Quake 4 (wazne pytanie)
Siema,
Mam do was pytanie, jestem w Niemczech i w jednym sklepie jest Quake 4 za 5 euro. Mam kompa dosyc starego ale duzo gier mi dobrze chodzi i ma takie same wymagania jak Quake 4. Tylko jedno pytanie na opakowaniu gry pisze ze wymaga 64 mb karty graficznej, no i tyle mam, ale pisze ze obslugiwane karty sa od ati radeon 9600. Oczywiscie Gforce 3 tez obslugiwuje, ale on jest slabszy od mojej. w duzo grach tez tak pisalo ze potrzeba 9600, i te gry mi chodzily na kompie. Wiec czy pojdzie mi quake 4 ????? nie patrzcie na te wymagania tylko ze wlasnych obserwacji powiedzcie czy pojdzie mi quake 4. Reszte wymagan spelniam. Aha ja mam Ati radeon 9000 ze 64 mb
Thx za odpowiedz
Sabathius [ gdzie jest rooda? ]
bedzie chodzil bardzo kiepsko
np na gf ti4200 64 chodzi ale cieniutko, na radeonie 9600 SE 128 rowniez cieniutko

Rezort [ Generaďż˝ ]
no bo reszte wymagan spelniam na rozsadne, tylko na karta,ale doom 3 mi szedl na ultra detalach
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
...ale doom 3 mi szedl na ultra detalach
Chyba w 320x200. Bez jaj...
Rezort [ Generaďż˝ ]
no, szedl mi spokojnie, bez zadnego zacinania na 1024x768
Uno07 [ Generaďż˝ ]
Będzie się przycinać.....