GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Karczma "Pod Poetyckim Smokiem" cz. 589

15.08.2002
11:18
[1]

Viti [ Capo Di Tutti Capi ]

Karczma "Pod Poetyckim Smokiem" cz. 589

Witamy w naszych skromnych progach :-)

Bufet jest czynny od 5:00 do 24:00 [dla potrzebujących non-stop, ale po godzinach obsługa we własnym zakresie]. Gościmy zbłąkanych, gdy tylko poczują, że na innych wątkach jest chwilowo podejrzanie cicho albo podejrzanie głośno. Za barem Holgan, Astrea (która okazała się doskonale nadawać do tej pracy i została postawiona za barem przez Szamana; należy także nadmienić, ze jest ona jedynym w swoim rodzaju Kryształowym Duszkiem i zgodziła sie kolaborować z liczem Szamanem i służyc mu za kryształową kulę przepowiadającą przyszłość) i Szaman (uwaga: Szaman ma zawsze rację, nie może inaczej być!) mieszają magiczne drinki, Magini kręci się po sali, ale ostatnio bardzo rzadko wpada pochłonięta obowiązkami przy nowej klientce Karczmy (przewiduje jednak, że wkrótce sytuacja się unormuje i do lokalu wstawimy kołyskę ;-), MarCamper pilnuje porzadku gwarantując bezpieczny odpoczynek, eros w kuchni miesza ... w kotle (na czas jakiś, obowiązki jego przejął Mac, czym zaskarbił sobie wdzięczność tak gości jak i obsługi, która martwić zaczynała sie o fakt przedłużającego się urlopu erosa) i rothon - na zapleczu dba o interes oraz dokarmia świnkę, którą kiedyś przyniósł w darze.
AnankE wpada wieczorkiem, puka w szybkę i pije soczek pomidorowy, mi5aser - etatowy stały klient, ostatnio rozgląda się nerwowo wyczekując na moment kiedy trzeba zmienić numerację. Adamus płaci za drinki wierszami sam przynosząc najlepsze alkohole świata, a Gambit przynosi ze sobą świeczkę i koronkową chusteczkę. Zajmuje się on także kominkiem, przed którym wygrzewa się z wyrazem błogostanu Tygrysek i rozgląda się jeszcze bardziej nerwowo niż mi5aser, gdyż ten próbuje go uprzedzić przy zmianie numeracji. Pellaeon dba o czystość, kontrolując z sanepidowską dokładnoscią wszystkie zakamarki i regularnie wyprowadza Ósmego na spacery (ale nie dane mu jest zaznać spokoju od służby we flocie z powodu Yoghurta, który regularnie raportuje mu o sytuacji w walce z Rebeliantami i aktualizuje Imperialną stronę Holonetową):-). Kroku dotrzymuje Admirałowi Pellaeonowi niejaki Viti, który dzielnie dotrzymuje towarzystwa obsłudze i gościom oraz dyskutuje o Star Wars i jest generalnie grzeczny, chociaż jego sub-nick sugeruje demona... ;) Nick Grzecha natomiast sugeruje różne grzechy, ale osobnik ten wsławił się szczególnym upodobaniem do numeracji rzymskiej ;-)
Odwiedzał nas Alver the Gnom, a po jego uprzejmej propozycji dotyczącej naszej Karczmy "a może to też mam rozpieprzyć?!?" umieściliśmy go w stopce papieru firmowego. Teraz czekamy, aż powróci do nas z wojska na białym koniu. Attyla, mnich pochodzący ponoć od smoka, przechodząc wstępuje na zimny prysznic, poza tym zawsze wie kiedy wstać i wyjść :). Tofu przychodzi na zieloną herbatę, bo już wrócił z Japonii !!! (choć na pewno do niej już tęskni). Można tu też usłyszeć pieśni Wędrownego Barda i gromkie okrzyki imć Dymiona, który broni honoru kobiet i naszej Karczmy. JRK przynosi różne ciekawe rzeczy i pije wapno. Ostatnio mamy nowego dostawcę szmuglowanego piwa - Mr. JackSmitha, który zaczął też parać się pracą barmana i jest w tym debeściarski :) Wieczorami lub nocą przychodzi Kerever cierpiący na bezsenność, odkąd po raz pierwszy odwiedził Sosarię. Śni o tej krainie na jawie. Rankiem zjawia się też krasnolud Kastore, znany Zabójca Trolli, przychodzi opowiadać o swych wyprawach i stoczonych walkach. Nemeda też gdzieś tu się czai w mrocznym kątku, szukasz magii nekromanckiej, wypowiedz jej imię a pojawi sie od razu. Jest także Shadowmage, który z uporem godnym lepszej sprawy czatuje na to, żeby być pierwszym i gotów jest się z każdym pojedynkować na Fireball`e... ;)
NicK próbuje w przybudówce zorganizować gorzelnię - zamarzyło mu się piwo własnej produkcji. Yosiaczek zaś wsławiła się tym, że w ogniu dyskusji postanowiła zademonstrować swoje zdecydowanie i użyła czołgu (pożyczonego od Admirała Pellaeona) jako argumentu i wjechała do Karczmy przez... ścianę, co zmusiło obsługę do jej późniejszego magicznego odbudowania...Cóż, poza tym łączy ją trochę niejasny związek z porucznikiem Yoghurtem ;)
AQA natomiast uczy się od Admirała Pellaeona, za niebiańsko wysokie stawki (ale w końcu sam Wielki Admirał udziela korepetycji... ;)) obsługi Generatora Czasoprzestrzennego, co może mieć dla naszej Karczmy wiekopomne konsekwencje... :)
Widziano nawet VIPów pijących kakao, ale o tym sza - jesteśmy znani z dyskrecji :-)
W sezonie zimowym podajemy wszystkim zziębniętym grzańce najróżniejszego sortu i w dowolnych ilościach (bardzo potrzebującym i bardzo zasłużonym nawet za przysłowiowe "Dziękuję" ;-)
Poza tym na pięterku można spędzić noc - oddano właśnie do użytku wyremontowane pokoiki (które, należy dodać, zimą są dobrze dogrzewane, a latem klimatyzowane) .
"Więc niech umierają słowa nasze - na to są, przez to są."

[Bar jest ciemny; kilka postaci siedzi przy kontuarze pijąc w milczeniu; nie mówiąc do siebie i nie patrząc na siebie trwają w cichym porozumieniu ludzi uprawiajacych rozpustę i oddających się nałogowi, a barman o twarzy apostoła rozumiejącego słabosc ludzkiej natury stoi w półcieniu brzęcząc kostkami lodu i porusza się bezszelestnie z jednego końca baru na drugi niby bóg niegodziwości, wyposażony przez naturę w twarz ascety]

Poprzednia część:

15.08.2002
11:20
[2]

Viti [ Capo Di Tutti Capi ]

I do góry.

15.08.2002
11:23
[3]

AnankE [ PZ ]

Viti---> a Ty co tak sam buszujesz? ;-) Witaj.

15.08.2002
11:24
[4]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Chyba sie spóźniłem...

15.08.2002
11:27
smile
[5]

Viti [ Capo Di Tutti Capi ]

Cześć Ananke :) Jak widzisz przez 5 minut karczma stała pusta i czekała na pierwszą osobę :) Rzadko to się obecnie zdarza. Ja to zrzucam na karb pogody i dnia wolnego. Sam zresztą też zaraz wychodzę :)

15.08.2002
11:30
[6]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Szaman-->Nie da rady przekonać MG. Uważa to za dobry pomysł ;-(( Ale jakos przeżyję. uzbieram te 300 tys(żadem mój bohater w sumie tyle kasy nie widział w sumie) i zrobie sobir magiczne oko jakie miał Garrett ;-PPP Pell-->Powtórek nie oglądam, poza tym nie pamiętam imion. Poproszę opisowo. Wtedy pewnie coś wymyślę.

15.08.2002
11:52
[7]

Iarwain Ben-Adar [ Generał ]

Cześć. Co słychać po tej stronie świata?? Ja buduję nowy wirtual. Na potrzeby pwenego znajomego.

15.08.2002
11:56
[8]

Iarwain Ben-Adar [ Generał ]

Czy tu jeszcze dają coś niebieskiego do picia??

15.08.2002
12:04
[9]

Holgan [ amazonka bez głowy ]

Iarwain ---> dla Ciebie zawsze sie cos znajdzie ... w sumie to mozesz dostac to ---->

15.08.2002
12:06
[10]

Holgan [ amazonka bez głowy ]

albo wybrac cos z .... -------->

15.08.2002
12:08
smile
[11]

Holgan [ amazonka bez głowy ]

A tak przy okazji .... Irwain ---> nie za wczesnie na alkohol??? :-ppp AnankE ----> kobitko... zgadnij na co wczoraj z utesknieniem czekalam :-ppp :E Szaman ---> nie boj zaby... torpeda jest fajna :-))))))))))))))))))))))))))) no dobra.. czas na sniadanie.. :-) aaaaaa... i macie pozdrowienia od Tofu :-) znowu siedzi obok mnie :-ppp

15.08.2002
12:15
[12]

Iarwain Ben-Adar [ Generał ]

A kto powiedział, ze ma to być alkohol??

15.08.2002
12:22
[13]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Iarwain-->nikt. To się rozumie samo przez sie ;-PP Holgan-->Mam drobne pytanie dotyczące ED. Mianowicie do dostosowanie sie do magicznego przedmioyu potrzebne jest tkanie wątków. Postacie nie magiczne(typu fechmistrz itp) dostaja ten talent na 4tym kręgu. Z tego wynika, ze mogą używać magicznych predmiotów dopiero na 4tym krgu. Czy tak jes w istocie, czy też ja czegos nie załapałem?

15.08.2002
12:25
smile
[14]

Tofu [ Zrzędołak ]

...a tak sobie pomyślałem, że w sumie mogę Was też pozdrowić osobiście :) I chyba na tym się skończy, bo muszę iść kupić coś do jedzenia :)))))

15.08.2002
13:02
smile
[15]

Deser [ neurodeser ]

Dzień dobry :) Za oknem mży deszczyk :) Ale nie przeszkodzi mi to w wieczornym rajdzie :)))) A na razie wezmę piwo :)

15.08.2002
14:01
[16]

Viti [ Capo Di Tutti Capi ]

Iarwain - A co to. Jakieś zbrojenia ? Tofu - Miałbyś jakieś muzyczkie ;) Two-Mix ?. Tak mnie jakoś naszło na szybkie utworki :)

15.08.2002
14:10
[17]

AnankE [ PZ ]

Holgi---> wczoraj to ja sie z kolei nie wyrobilam. Dzisiaj wyprawiam Ole do dziadkow, wiec dryndne. :-) A poza tym mialas miec pogaduche z Szamanem wiec nie chcialam robic mu konkurencji. ; P Toficzq---> a Ciebie znowu do Torunia przywialo? Ale Ci dobrze! :-)))))))) Witaj Iarwainie. Kope lat. ;-) Deser ------------> Viti---> masz racje to kosmicznie nietypowa sytuacja. :-)

15.08.2002
14:21
smile
[18]

AnankE [ PZ ]

Sluchajcie, jesli ktos strzela takim txtem: "Zaloz Pod Poetyckim Sutkiem albo Pod Rozbrykana Blondyna to odniesiesz sukces" to on do czegos pije czy ja juz jestem kompletnie przewrazliwiona?

15.08.2002
14:30
smile
[19]

Holgan [ amazonka bez głowy ]

Iarwainie ----> jakby to powiedziec.... ja serwuje glownie alkohole :-)))))))))))))))))))))))) AnankE ---> no to dzis czekam :-)))))) Shadow ---> no fechmistrz nie jest magiem... :-) ale jeszcze sie naszego MG dopytam :-))))))))

15.08.2002
15:45
[20]

PELLAEON [ Wielki Admirał ]

Witam! Dziś już ze świeżo odrestaurowanym autkiem jestem :-))) Generale -> Nie ma sprawy, jeśli będę na miejscu to nagram :-) AnankE -> Wiesz co, dopadłem wczoraj (a właśiwie to już dzisiaj było :-)) do Kazaa, troche się poszczęściło i płytka już czeka na Ciebie :-))) Shadow -> Miguel to ten żołnierz Zaibachu, który wpadł w ręce bohaterów jako jeniec. Ten sobowtórniak Zongi podszył się pod niego i współpracując z Miguelem doprowadził do złozenia przez niego fałszywych zeznań (oczerniających Vana & ekipę), oraz umożliwił mu ucieczkę z więzienia. A potem go po prostu zabił. Teraz pamiętasz? :-))) To jeszcze mogę wytłumaczyć sobie w ten sposób, że Miguel zamiast zwiewać gdzie pieprz rośnie, wdał się w walkę, został pokonany i w kolejnych przesłuchaniach mógł wsypać Zongiego. W kolejnym odcinku zdemaskowany przez Hitomi, Zongi wraca do swoich kumpli z Zaibachu by zdać raport. I po jego zdaniu, zabija go Dilandau (no ten sadysta :-)), jako odwet za swego żołnierza Miguela. I tu już kompletnie nie mam pojęcia, skąd Dilandau wiedział kto ukatrupił jego podkomendnego.

15.08.2002
15:49
[21]

PELLAEON [ Wielki Admirał ]

Shadow -> Kurde, troche dziwnie to zabrzmiało. Pierwsze zdanie miało być: "Miguel to ten żołnierz Zaibachu, który wpadł w ręce bohaterów jako jeniec i miał zostać przesłuchany przez mnicha-hipnotyzera".

15.08.2002
15:52
[22]

Iarwain Ben-Adar [ Generał ]

Witajcie. Viti, ano tak zbrojenia na całego, a właśiwie kuźnia w budowie

15.08.2002
15:53
[23]

Viti [ Capo Di Tutti Capi ]

Iarwain - A na kogo te zbrojenia ;P ?

15.08.2002
15:54
[24]

Iarwain Ben-Adar [ Generał ]

Ale będą też aniamacje fragmentów. Ale wszystko będzie do zobaczenia na stronce fantasy Zoltara.

15.08.2002
15:59
[25]

Iarwain Ben-Adar [ Generał ]

Grafa będzie dla krainy Zoltarii czy jakoś tak, ale to juz problem Zoltara. Natomiast ja wymyśliłem tą kuźnię, bo zoltar mam masę fotek broni. No i stąd to kucie żelaza. Zapowiada się całkiem fajnie i ciekawi mnie co mi wyjdzie.

15.08.2002
16:15
[26]

PELLAEON [ Wielki Admirał ]

Iarwainie -> No to kuj żelazo, póki gorące :-)

15.08.2002
16:50
[27]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Pell-->teraz juz sobie przypominam. Miguel zginął chyba dlatego, zeby nie mógł sie wgadać. A dlaczego potem zginął Zongi? Też nie mam pojęcia. Raczej nie bylo nigdzie możliwe, zeby Dildanau dowiedział sie o mordersrwie. Czy jest powiedziane, ze ginie w zemście? Jesli nie to moze skoro D.. był sadysta to pewnie dla przyjemności. Albo, zeby zrobić na złosć bratu Vana,

15.08.2002
17:09
[28]

PELLAEON [ Wielki Admirał ]

Shadow -> Na pewno z zemsty. Co prawda Dilandau kilka razy powtarzał że nienawidzi Złudników (chyba tak się ta rasa nazywała), ale zabijając Zongiego wyraźnie mówił, że to za Miguela. Ale może jeszcze coś: ginąc, Zongi mówił że "takie miał rozkazy / musiał to zrobić", czy cos takiego. Jako poddany bezpośrednio Folkenowi, mógł również mieć od niego dyrektywy, że w razie kłopotów i "by nie ryzykować", ma zabić Miguela. Dilandau mógł o tym wiedzieć, a że Miguel nie wrócił, a tym bardziej gdy Zongi powrócił bez niego, domyślił sie prawdy i z lubością ukatrupił Złudnika. Cóż, jeżeli ta hipoteza z rozkazem jest prawdziwa, to troche dziwne że Dilandau nie protestował przeciwko niemu. Chyba że w razie czego chciał mieć pretekst do rozprawy ze Złudnikiem, a jak traktował swoich podkomendnych to nie raz można było uświadczyć :-))) No, ale jakos tam był z nimi związany, bo to w koncu ich śmierć była przyczyną nawrotu jego... "choroby" :-))) przez którą na pół serialu wyleciał. (chyba nawet dzisiaj czy jutro ten odcinek będzie).

15.08.2002
17:54
[29]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Pell-->w sumie to i tak nie ma znaczenia ;-)) Moze o prostu wycięli jakis kawałem ze scenariusza, a tą scenę zapomnieli porawić?

15.08.2002
18:00
smile
[30]

PELLAEON [ Wielki Admirał ]

Shadow -> To jest zagadka większa niż Płazkowyż Nazca, Piramida Cheopsa i Trójkąt Bermudzki razem wzięte! ;-))) Musimy ją rozwiązać, BUAHAHAHAHAHA! Oj, chyba nawrót upałów i duchoty mi się udziela :-)

15.08.2002
18:02
[31]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Pell-->aż tak źle??? U mnie całe szczęscie jest jeszcze w miarę chłodno. Ale zano si sie na upały. Źle to wróży przed zjazdem. BTW, bedziesz?

15.08.2002
18:14
[32]

PELLAEON [ Wielki Admirał ]

Shadow -> Moze nie aż tak źle. Na szczęście nie przygrzewa, ale jest duszno. Co do zjazdu, to miałem jeszcze wczoraj wątpliwości, ale już mogę powiedzieć że mnie nie będzie :-(((((((( Za podróż w jedną to bulił bym prawie tyle co do Torunia w obie (a niestety w grę wchodzą tylko ekspresy/intercity, bo jedyne trzy pospieszne są o zupełnie felernych porach :-( ), a że miałem pewne ydatki, to w tym miesiącu z kasą krucho :-( Trudno, może innym razem.

15.08.2002
18:57
[33]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Buuu, szkoda. Może trzeba było się poswiecić i pojechać o jakiejś dziwnej porze pośpiesznym Szaman chyba tak robił.

15.08.2002
19:03
[34]

PELLAEON [ Wielki Admirał ]

Shadow -> Tyle że one są o zupełnie niepasujących porach. Dwa gdzieś między 2 a 3 w nocy, a trzeci gdzieś po 23 w sobotę :-(

15.08.2002
19:05
[35]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

No to rzeczywiście beznadziejnie. Chociaż ten o 2 w nocy nie byłby taki zły. Byłbyś wcześnie rano i mógłbyś wszystkich obudzić.

15.08.2002
19:13
[36]

PELLAEON [ Wielki Admirał ]

Tiaa, narobię hałasu i zaraz będę wisiał z sufitu :-)))

15.08.2002
19:54
[37]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Sugerujesz, że towarzystwo karczemnie jest nietolerancyjne?

15.08.2002
19:55
[38]

PELLAEON [ Wielki Admirał ]

No przeca żartowałem ;-p

15.08.2002
20:50
[39]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Wiem, ze żartowałeś ;-)) Oglądam sobie mecz na dwójce i u Walijczyków gra koleś wyglądajacy prawie jak Szaman ufarbowany na bląd ;-)) Czy ktoś wie jakie są dokładne plany na sobotę?

15.08.2002
21:13
smile
[40]

PELLAEON [ Wielki Admirał ]

Shadow -> Co do tych podobieństw, to kupowałem kiedyś Faktor X, i ostatnio przeglądałem sobie stare numery. W jednym z nich uderzyło mnie podobieństwo między Generałem a Charlesem Mansonem ;-)))

15.08.2002
21:19
[41]

Iarwain Ben-Adar [ Generał ]

heh znowu mnie wywaliło z sieci, działa mi dzisiaj jakby nie mogła. Admirale, wdług mnie to nie był wcale żart, a gorzka prawda. A oto pierwsze zapowiedzi mojego kucia...

15.08.2002
21:27
[42]

PELLAEON [ Wielki Admirał ]

Witaj Iarwainie No fakt, u mnie też net dziś nie za dobrze chodzi. Transfery tagiczne. A czy żart czy prawda, to juz musimy się Generała i Mansona spytać :-)))

15.08.2002
21:32
[43]

Kuzi2 [ akaDoktor ]

Yo i c'ya :P Ja na chwile. Od dzisiaj bede mniej zagladac na forum, bo troche ostatnio duzo siedzialem i boje sie rachunku za telefon :P Mam pytanie: Bawilem sie w opcjach graficznych :P Colina2 i teraz jakies czarne samochodziki sa (patrz screen), jak to chamstwo wylaczyc?

15.08.2002
21:34
[44]

Iarwain Ben-Adar [ Generał ]

He he,ściągnij z nich pokrowce...

15.08.2002
21:35
[45]

PELLAEON [ Wielki Admirał ]

Cześć Kuzi. Niestety nie mam pojęcia, ale szperaj w tych opcjach :-) Może gdzieś jest coś, co ustala barwy samochodów.

15.08.2002
21:37
[46]

Iarwain Ben-Adar [ Generał ]

Na pewno, ale ładnie zamieszałeś. A nie możesz ustawić opcji wyjściowych??

15.08.2002
21:37
[47]

Kuzi2 [ akaDoktor ]

PELL-> Nie ma takiego czegos :) IBA-> Hehe, one sa bez pokrowcow :)

15.08.2002
21:37
[48]

Iarwain Ben-Adar [ Generał ]

Na pewno, ale ładnie zamieszałeś. A nie możesz ustawić opcji wyjściowych??

15.08.2002
21:38
[49]

Kuzi2 [ akaDoktor ]

IBA-> jeszcze sie pobawie. Wszystko prez to zeby przypomniec jak wygladal Colin1 , dalem wszystko na najgorsze :P a potem na najlepsze i takie cos wyszlo :)

15.08.2002
21:40
[50]

Kuzi2 [ akaDoktor ]

BTW kto zgadnie jaki to samochod ? ;)

15.08.2002
21:40
[51]

Iarwain Ben-Adar [ Generał ]

Ale mi sie net wiesza. Sorry.

15.08.2002
21:41
[52]

Iarwain Ben-Adar [ Generał ]

Czarny?

15.08.2002
21:41
[53]

Kuzi2 [ akaDoktor ]

IBA-> dobrze, ale chodzi mi jaka to marka

15.08.2002
21:42
[54]

Iarwain Ben-Adar [ Generał ]

Tak dawniej wyglądały Mirafiori.

15.08.2002
21:42
[55]

Iarwain Ben-Adar [ Generał ]

A teraz sportowe Łady.

15.08.2002
21:43
[56]

Iarwain Ben-Adar [ Generał ]

Albo stare BMW 318

15.08.2002
21:43
[57]

Kuzi2 [ akaDoktor ]

IBA-> W jakim programie robisz te wnetrza (i czy to ty? ;P )

15.08.2002
21:44
[58]

Kuzi2 [ akaDoktor ]

IBA-> Nieeee, to Ford Escort MK1

15.08.2002
21:44
[59]

Iarwain Ben-Adar [ Generał ]

Jak ja to ja. A program to ArchiCad.

15.08.2002
21:44
[60]

Iarwain Ben-Adar [ Generał ]

A no to co innego. Fiord.

15.08.2002
21:46
[61]

Iarwain Ben-Adar [ Generał ]

Łyk zimnej wody prosto z kuźni...

15.08.2002
21:46
[62]

Kuzi2 [ akaDoktor ]

IBA-> Fajnie to wyglada :)

15.08.2002
21:47
[63]

Iarwain Ben-Adar [ Generał ]

Bo to fajny program.

15.08.2002
21:48
[64]

Kuzi2 [ akaDoktor ]

IBA-> Skad go sciagnac ? :P

15.08.2002
21:51
[65]

Kuzi2 [ akaDoktor ]

OK juz go na kazie znalazlem

15.08.2002
21:52
[66]

Kuzi2 [ akaDoktor ]

ale linka mozesz podac :)

15.08.2002
21:54
[67]

Iarwain Ben-Adar [ Generał ]

Hmm giełda w Krakowie??

15.08.2002
21:59
[68]

Iarwain Ben-Adar [ Generał ]

A wersja studencka 7.0 kosztuje tak z 600 zł. A normalnie tak w zależności od wersji od 8 000 do 25 000 zł.

15.08.2002
22:04
[69]

Iarwain Ben-Adar [ Generał ]

He he, ale to nie jest taki całiem prosty program , choć nie trudny.

15.08.2002
22:32
smile
[70]

grzech [ Generał ]

siema z rana.. w W-wie Restauracja May-May Totu w socie Curry, badz pomidorowym kosztuje 8zl :)))))) moze strzelimy sobie kolejne Tofu :) ps. szman sie dopomina skrzydelko z Tofu

15.08.2002
22:35
smile
[71]

PELLAEON [ Wielki Admirał ]

Witaj Grzech :-) ARGH! Drażnicie nieobecnych tam :-)))

15.08.2002
22:42
smile
[72]

Viti [ Capo Di Tutti Capi ]

...hehehe. Jak się ładnie bawicie. Nie zapomnijcie o "Coś", leci dziś na bodajże na TV4 o 23.20 Grzech - Miej jutro, na wszelki wypadek, włączony telefon.

15.08.2002
22:47
smile
[73]

grzech [ Generał ]

jest niezle :) niektorzy sie wstydza, ale sie rozbieraja :)))) (szkoda, ze to facet :( )

15.08.2002
22:50
smile
[74]

PELLAEON [ Wielki Admirał ]

Viti -> Właśnie też chciałem oglądać "The Thing", ale zapomniałem. Dzięki za przypomnienie :-) Grzech -> BUAHAHAHAHAHAHA! Czy to nowa wersja jakiegoś obrazu Rubensa albo Renoira? Skąd wzięliście modelkę od Lembasów? :-))))))))))))))))))))))))))))))))))

16.08.2002
01:28
[75]

PELLAEON [ Wielki Admirał ]

No i po filmie, a tu widzę pustki. W takim razie zwijam się. Bywajcie!

16.08.2002
05:17
smile
[76]

Holgan [ amazonka bez głowy ]

Trararatatata!!!! POBUDKA :-))))) DO PRACY RODACY :-))) grzech, Szaman, Mixer ----> o kurczaki... widze ze sie calkiem dobrze bawicie w stolicy :-pppp

16.08.2002
08:03
smile
[77]

Holgan [ amazonka bez głowy ]

....no wstawajta ludziska !!!!!!

16.08.2002
08:40
[78]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

No przecież już wstałem. Witam obecnych!!

16.08.2002
09:12
[79]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Ech, nikogo nie ma. Może sie zdarzyc, ze do jutra nie będę miał dostepu do netu(a nawet na pewno) wiec jeśli będę jakieś istotne wiadomości dotyczace jutra to porsze o info na telefon 608618133

16.08.2002
09:15
[80]

Attyla [ Legend ]

Czolem! Shadow - jak sie spotykamy?

16.08.2002
09:29
smile
[81]

Holgan [ amazonka bez głowy ]

Shadow --- co narzekarz ze nikogo nie ma --- jak ja sie rano wydzieram to mi nikt nawet czsc nie odpowie :-(( :-))))) Attyla -- > witaj :-)))))))))

16.08.2002
09:30
[82]

Attyla [ Legend ]

Holgus! Padam do nozek! Bedziesz?

16.08.2002
09:33
[83]

Holgan [ amazonka bez głowy ]

Attyla --- dowiem sie dzis wieczorkiem i dam znac - ale tak jak mowilam - jesli przyjade to dopiero b.poznym wieczorkiem w sobote - mysle ze rusze z Torunia okolo 19:00 - pasuje Ci??

16.08.2002
10:25
smile
[84]

Attyla [ Legend ]

Pewnie, ze wolalbym, zebys byla od poczatku. Ale jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma:-))))) Czakam...my;-))))

16.08.2002
11:07
[85]

Magini [ Legend ]

Witam :-)

16.08.2002
11:09
[86]

Attyla [ Legend ]

Hello!

16.08.2002
11:12
[87]

Magini [ Legend ]

Nie pytam co słychać, bo nie chcę się dołować tym zjazdem, co to się zbliża wielkimi krokami ;-)

16.08.2002
12:05
smile
[88]

Viti [ Capo Di Tutti Capi ]

Witam wszystkich Zjazd zjazdem, ale jaka pogoda :) Ps. Co ja tak ciągle o tej pogodzie ? :/

16.08.2002
14:23
smile
[89]

Viti [ Capo Di Tutti Capi ]

Do tych co na zjeździe już są. Siedzicie cały czas u Mixera w domu ?

16.08.2002
14:47
[90]

PELLAEON [ Wielki Admirał ]

Witam Uwaga! Upały przypuszczają kontratak! Przystępujemy do działań obronnych! :-) Generale -. Dobrze że sprawdziłem program, bo to na Vox'ie jest nie w nidzielę, a sobotę :-)

16.08.2002
15:35
smile
[91]

Attyla [ Legend ]

Poki co maja siedziec u Mixera. Gdzies o 18 ja ich przejmuje i nie puszczam:-))))

16.08.2002
17:22
smile
[92]

grzech [ Generał ]

Viti -> czekamy, czekamy... ale sie nie doczekalismy ;p teraz organizujey wyjscie na zapowiadane szumnie tofu w sosie curry ;) wiec glodnym mowie: smacznego i spadam :)

16.08.2002
22:08
[93]

Viti [ Capo Di Tutti Capi ]

Grzech - Za późno żeś mi przysłał odpowiedź na sms'a. Na 19 to już nie było sensu przyjeżdżać.

16.08.2002
22:09
smile
[94]

Deser [ neurodeser ]

Ech, gdyby nie mój artefaktyczny papirus ppod tytułem "wyszukiwarka" to bym zabłądził :)))) A tak to w spokoju osuszę kilka beczek :P

16.08.2002
22:13
smile
[95]

Viti [ Capo Di Tutti Capi ]

Deser - A dasz radę temu ;))))))) ? -->

16.08.2002
23:07
[96]

Viti [ Capo Di Tutti Capi ]

...Chyba nie dał ;P

16.08.2002
23:32
smile
[97]

Deser [ neurodeser ]

Viti - hik :P Odrobinę to trwało :))) Ale jakoś się przedzieram :))))

16.08.2002
23:33
smile
[98]

Viti [ Capo Di Tutti Capi ]

Deser - To może jeszcze miętową czekoladkę ;P

16.08.2002
23:34
[99]

Viti [ Capo Di Tutti Capi ]

I znowu pora na nową część.

16.08.2002
23:37
smile
[100]

Viti [ Capo Di Tutti Capi ]

...I już jest :)

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.