Ello997 [ Generaďż˝ ]
Cała Prawda o Kobietach!
nie zamieszczałem tego w kategorii "+18" ponieważ to chyba nie jest aż tak "erotyczne":P
piszcie tutaj wszystko , czego chcielibyście się dowiedzieć o kobietach :D ...pamiętam ,że kiedyś był taki wątek o mężczyznach..teraz nadeszła pora na kobiety;)
proszę o nie śmianie sie z pytań i nie wyzywanie itd. :)
zadawajcie pytania , a dziewczyny na tym forum wam odpowiedzą:)
moje pytania xD
co dziewczyna robi jak się podnieci?:D (staje jej coś ? xD)
i ..co najbardziej kręci dziewczynę?:)
Niedzielny Gość [ J.F. Sebastian ]
Wątek i pierwszy komentarz siebie warte.
Lolter [ Konsul ]
zadawajcie pytania , a dziewczyny na tym forum wam odpowiedzą:)
Uff już myślałem, że ty będziesz robił za speca.
co dziewczyna robi jak się podnieci?:D (staje jej coś ? xD)
Skaczą na jednej nodze.
reksio [ Q u e e r ]
"co dziewczyna robi jak się podnieci?:D (staje jej coś ? xD)
i ..co najbardziej kręci dziewczynę?:)"
Ty, weź idź spać - nie staje ci, czy co? Co to w ogóle za kretyńskie pytania i podniecanie się czymś, o czym na razie oglądasz tylko w internecie na porno stronach?
Ello997 [ Generaďż˝ ]
1. nie oglądam nic na "porno stronach"
2. mam dziewczynę:)
3. przecież nie zapytam jej o takie rzeczy:D wiec lepiej tu zapytać
4. może byście trochę wyluzowali? czemu na tym forum ..prawie.. wszyscy są tacy spięci? :/ może za dużo przed kompem siedzicie czy coś..?
eMMeS [ Bukmacher ]
co dziewczyna robi jak się podnieci?
"och", albo "ach" w zależności od kobiety
Kompo [ aka dajmispokoj ]
No to jeżeli masz dziewczynę, to powinieneś wiedzieć co jej staje jak się podnieci.
wysia [ Senator ]
"2. mam dziewczynę:)"
O, gratulacje, czyli jednak zdecydowales sie poruchac sobie przez wakacje?
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6639732
Jerryzzz [ E ]
wysiu pozamiatał...
Ello997 [ Generaďż˝ ]
nie, nie zdecydowałem się "poruchac przez wakacje" ...kocham moja dziewczyne...i nie wiem oco ci chodzi..z tym poruchaniem to był żart...i napisałem to w poście nr [5] !
reksio [ Q u e e r ]
"3. przecież nie zapytam jej o takie rzeczy:D wiec lepiej tu zapytać "
Dlaczego? Może to lepsze rozwiązanie niż zadawanie tego pytania na forum o grach? Zapytaj się o seks oralny, analny czy cokolwiek innego, powiedz żeby ci pokazała co jej staje, pokaż jej, co tobie staje i do diabła, nie opisuj tego na forum!
"4. może byście trochę wyluzowali? czemu na tym forum ..prawie.. wszyscy są tacy spięci? :/ może za dużo przed kompem siedzicie czy coś..?"
Nie spięci. Znudzeni.
wysia-> O LOL, jaki mądry wątek :>
CreaToN [ Generaďż˝ ]
4. może byście trochę wyluzowali? czemu na tym forum ..prawie.. wszyscy są tacy spięci? :/ może za dużo przed kompem siedzicie czy coś..?
Jak inaczej można zareagować na takie szczeniackie zachowanie? Temat mógłby się nawet przyjąć jakbyś pokazał jakiś poziom w swoich wypocinach, a widząc coś takiego: co dziewczyna robi jak się podnieci?:D (staje jej coś ? xD) - inaczej zareagować, niż reszta użytkowników, po prostu nie mogę.
Skoro masz dziewczynę to spytaj się jej. Na pewno Ci odpowie.
Andromalius [ Pretorianin ]
Hehehe musze to dac ---->
Moze przez ten upal w glowce sie kociol robi czy co? ;p
wysia--> a moze dala mu ostatnia szanse by sie wykazal :p
Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
4. może byście trochę wyluzowali? czemu na tym forum ..prawie.. wszyscy są tacy spięci? :/ może za dużo przed kompem siedzicie czy coś..?
Widzisz większość z nas nie musi zadawać takich pytań na forum internetowym. Więc kto tu za dużo czasu spędza przed kompem??
QrKo_ [ ]
Na obrazku obok masz całą prawde na temat kobiet.
promyczek303 [ sunshine ]
QrKo
Zapamietam sobie :D
_agEnt_ [ Tajniak ]
Świetne Qrko_ :)