GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Hidden and Dangerous 2

23.07.2007
12:46
[1]

mateusz95_dalton [ Centurion ]

Hidden and Dangerous 2

W tym watku mozecie pisac rozne rzeczy na temat gry Hidden and Dangerous 2 mozecie tu pisac problemy,kody do dodatku,problemy z multiplayerem.


Na pewno pomoge

23.07.2007
12:51
smile
[2]

mateusz95_dalton [ Centurion ]

oprocz tego moge pomoc w przejsciu misji itp pytajcie o wszystko


no ale widac jesli nie lubicie drugiej wojny swiatowej

24.07.2007
23:14
smile
[3]

menias14 [ Legionista ]

mam pytanie:
jak ukończyć część samouczka (z rzucaniem granatów) ...
trafiam granatem do okopu n-ty raz i NIC !!

24.07.2007
23:23
[4]

narmiak [ Konsul ]

no ale widac jesli nie lubicie drugiej wojny swiatowej
Lubimy. Nie lubimy tej gry albo nie interesuje nas ona.
Ja osobiście wolę Commandosów (pierwsze 2 części), Call of Duty, Medal of Honor, Company of Heroes. Ale H&D2 jakoś mi nie podchodzi.

24.07.2007
23:25
smile
[5]

sebekg [ Generaďż˝ ]

gra fajna, dziekujemy chociaz za dobre checi:)

24.07.2007
23:29
smile
[6]

Grey Wolf [ pilot awionetki ]

A ja lubię tą grę i dodatek do niej. Ale to kwestia gustu.

A poza tym:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=800893&N=1
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2274580&N=1

24.07.2007
23:42
[7]

menias14 [ Legionista ]

ktoś pomoże??

25.07.2007
00:16
[8]

Grey Wolf [ pilot awionetki ]

menias14 o ile pamiętam to musisz rzucić granatem tak, aby te atrapy ludzi w okopie rozwaliły się. Ale o ile się nie mylę, nie ma znaczenia czy zrobisz to za pomocą bazooki czy granatu, a łatwiej walnąć z bazooki.

25.07.2007
00:32
smile
[9]

menias14 [ Legionista ]

Bazooką zniszczyłem te atrapy z pierwszego okopu. Z drugiego okopu zniszczyłem jedną atrapę (granatem) a potem ciągle trafiałem w okop (granatami) ale drugiej atrapy zniszczyć sie nie dało =/

25.07.2007
00:41
[10]

Grey Wolf [ pilot awionetki ]

Ja też miałem z tym problem, zacząłem jeszcze raz od początku i pomogło. Nie wiem może to jakiś błąd w grze. Ale w sumie zaliczenie treningu nie jest konieczne, możesz go pominąć.

25.07.2007
12:06
[11]

clickman [ Pretorianin ]

trening byl prosty tylko na samym poczatku 1 raz nie przeszedlem tego skradania sie tam do basenu.Wydaje mi sie ze mateusz95 to sztywniak

02.08.2007
10:48
[12]

Uno07 [ Generaďż˝ ]

nieźle się gra .....

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.