GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaka Gra

20.07.2007
21:49
[1]

mateusz95_dalton [ Centurion ]

Jaka Gra

Witam jaka gre byscie mi polecili
ktora mi wejdzie na kompa

Amd Anthlon 1,67
256 RAM
Raddeon 9000 32 mb


najbardziej lubie gry wojenne :mam hidden and dangerous antologia
air conflicts,ee II
akcji tez SC PT

02.08.2007
12:50
[2]

Uno07 [ Generaďż˝ ]

Call of Duty 1......w sam raz-----((

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.