mpaluch17 [ Junior ]
Gothic 3 i mój sprzęt
Witam. Jestem fanem gier typu RPG a w szczególności Gothica. Dla tej gry zamówiłem nowe części do komputera. Chciałbym poznać waszą opinię w związku z tym co zamówiłem. a jest to: pentium d 940 3,2x2, płyta główna Biostar TForce P965, powercolor radeon X1950Pro oraz 2x1gb RAM OCZ 800. Czy z takim sprzętem mogę liczyć na to, że Gothic będzie mi chodził na wysokich detalach?
claudespeed18 [ Senator ]
biorac pod uwage to ze Gothic III lepiej chodzi na kartach ATI niz an NVIDII, bo bardzo lubi shadery obciazac, bedziesz posiadal 2GB ramu, wiec na wysokich powinno byc dobrze ale napewno nie bardzo dobrze a najlepiej to nie bedzie nigdy na zadnym sprzecie
Conath [ Generaďż˝ ]
pentium d 940
core 2 duo nie mieli?:)
Ello997 [ Generaďż˝ ]
claude--> u mnie chodzi na najwyższych detalach(wszyściutko na max) bez jakichkolwiek przycięć!
nie słuchaj tego co mówią inni co mają kompy po 512 ram i GF5200
tacy ludzie gadają głupoty że gothic wymaga nie wiadomo jakiego sprzętu..a to nie prawdą jest
ZbyszeQ [ FZ7 user ]
Ello997 ---> oczywiście.... a ja mam 4 ręce.... serio....
Ello997 [ Generaďż˝ ]
Zbyszeq--> Serio!! przycina się tylko leciuteńko jak zaczne grac..ale po minucie już elegancko chodzi!
claudespeed18 [ Senator ]
taaaa, wiesz co, sam testowałem G3 na E4300@3GHz, Corsair 2x1GB 667MHz@1000MHz, BFG 8800GTS 640MB i mimo tego ze gra chodzila od 25- 60fps to co minute-dwie byly chwilowe przerwy na doczytywanie, wszyscy tak maja
Ello997 [ Generaďż˝ ]
na bank..ja nie mam żadnych przerw! nie wiem jak mam to wam udowodnić;/

ZbyszeQ [ FZ7 user ]
Ello997 ---> nie musisz.... wierzymy Ci... jesteś pierwszym osobnikiem na świecie któremu G3 na max detalach sie nie przycina.... w sumie to mógłbyś zostać teraz jakimś guru czy cuś.....
Ello997 [ Generaďż˝ ]
rozdzielczość mam na 1024x768..a reszta na max..!! serio..tnie sie tylko przez minute jak wczytam..potem chodzi extra!

rYś! [ Centurion ]
Mój kolega odpalał G3 na high detalach mając jeszcze Athlona 3500+, 1GB ram i najmocniejszego Radeonie X1600, inna sprawa że mapa wczytywała się pare minut, a po teleporcie mieliła jeszcze przez 2-3 minuty, ale potem było juz nośnie tzn powyżej 10 klatek :))
Ello997 [ Generaďż˝ ]
u mnie mapa wczytuje sie z ćwierć sekundy..a jak się teleportuje(zależy jak daleko) np. od pustyni do Klasztoru obok klanu ognia ..to trwało z 30 sekund może i mniej
ThomasPL [ Pretorianin ]
ello - Niema to jak posciemniac troche niemozliwe zeby na takim sprzęcie na full detal chodziło!!

Ello997 [ Generaďż˝ ]
jak to kurva nie możliwe?:/ ja pierdziele..czowieku jebnij się w łep bo mnie wkur**wiasz juz(pewnie teraz po rankingu mi poleci) ale chu* z tym...myslisz że tak o sobie to powiedziałem żeby przyszpanować czy coś? to się mylisz chłopczyku ...
gre odpalam na najwyższych detalach i rozdziałka 1024x768 , przycina sie przez pierwsze 10-20 sekund jak wczytam gre..potem chodzi płynnie..ale od czasu do czasu są lekkie przycięcia na dosłownie nie całą sekundę....ale potem juz ich nie odczuwam nawet...
Thomas--ty pewnie słuchasz innych co maja slabe kompy i gadaja że gothic wymaga nie wiadomo jakiego sprzętu...a sam pewnie masz Intel Core 15 Duo , 20 GB RAM , i karte GF 10900 1024 MB 2048 BiT .....i gra Ci się tnie:D

Brons [ Legionista ]
elo ziomale grajacy w Gothic3
mam ptanie
kupuje sobie nowego kompa i jestem ciekawy jak Gothic3 bedzie sie na nim sprawowal??
oto parametry:
Intel Core2 Duo E6420 2.13 Ghz
plyta glowna Asus P5N-E SLI n Force 650 SLI
Kingston 2GB ramow
GeForce 8600GE Galaxy 512MB
prpsze o odpowiec
kkkkkkrystian [ Generaďż˝ ]
na wysokich detalach odpalisz
Brons [ Legionista ]
rozumiem ze nie bedzie przycinac??
Bllazer [ Centurion ]
Tak na wysokich detalach jest mgła,trawa po kolana,zboże po pierś i wiele innych których nie widziałem gdy miałem inną kartę,jakbym włączył nową grę,nawet orkowie nie mulą przy opłotkach .

Brons [ Legionista ]
to super
dzieki za pomoc
Setharius [ Legionista ]
hehe jakie kompy xD ja mam slabego xP nawet nie bede sie chwalic jakiego bo zal pisac przy takich ale mam cos w G3 dziwnego na ustawianiach minimalnych tnie mi sie bardziej niz na srednich xD a moj ram nie przekracza 1gb xD a karta graficzna to chyba z 2003 xD