GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gta kultowa seria strzelanek

15.07.2007
19:10
smile
[1]

lada5 [ Legionista ]

Gta kultowa seria strzelanek

Jaka część jest dla was najfajniesza a jaka jest do bani?
Według mnie najlepsza jest San Andreas.
Czekam na wasze zdanie nara!!!!!!!

15.07.2007
19:14
[2]

swee [ Gunslinger ]

No na razie!!!

15.07.2007
19:14
[3]

RadekTheGreat [ Konsul ]

Już było sporo takich wątków...

Ale żeby nie było, że siębez powodu wpisuję :)

Moje typy:
GTA Vice City (Klimat! Muza!)
GTA San Andreas (Grywalność, "integracja" z bohaterem)
GTA III (poza klimatem filmów Martina Scorsese nie zrobiła na mnie wrażenia, a to dlatego, że zagrałem w nią po SA i VC)
GTA, GTA II ( jak dla mnie to crapy)

15.07.2007
19:17
smile
[4]

kolarz90 [ Pretorianin ]

Według mnie najlepsze jest Vice City a najgorsze GTA 2

15.07.2007
19:19
[5]

req_ [ shalom ]

Jak dla mnie, to 5 część "GTA" była dość ciekawa.

16.07.2007
10:53
[6]

lada5 [ Legionista ]

Też uważam że Gta 2 jest najgorsza i ta kamera od góry stare gó... i koniec

16.07.2007
10:54
smile
[7]

Stalker1 [ Generaďż˝ ]

req_ - hahahaha

16.07.2007
11:09
smile
[8]

Pirato [ Chor��y ]

lada5 --> ale 7 lat temu to był dopiero HIT! A tak na serio to GTA I wymiata...

16.07.2007
11:14
[9]

Selman [ opuszczony ]

Ja tam uwielbiam Vice City:) a GTA2 mi się podoba:P

16.07.2007
11:19
[10]

Jim Raynor [ Pretty Fly ]

Lista:
1 Vice City
2. San Andreas
3. "trójka"
4. "jedynka"
5. London (pierwszy wymieniłem :P)
6. "dwójka"
VC jest idealne tylko jest jedna rzecz... NIE MOŻNA PŁYWAĆ :(

16.07.2007
11:35
smile
[11]

Hitmanio [ Legend ]

1.San Andreas
2.Vice City
3.GTA1
4.GTA2
5.GTA3

Właśnie SA miało ten klimat, którego oczekiwałem czyli "Yo", "Wassup" itp. ;)

16.07.2007
11:37
[12]

hermin [ Legend ]

A mi się Vice City nie podobało. Po trójce spodziewałem się czegoś lepszego. San Andres było wg mnie najlepszą częścią tej serii.

16.07.2007
11:45
smile
[13]

NewGravedigger [ spokooj grabarza ]

:) jak dla mnie najlepsza

16.07.2007
11:46
smile
[14]

Ward [ Senator ]

req_ - to jedyna dobra część z całej serii

16.07.2007
12:35
smile
[15]

lada5 [ Legionista ]

Tylko teraz Wytwórnia gry Gta nie wydaje już gier na kompa tylko na PlayStation ponieważ ludzie za dużo przegrywali

16.07.2007
12:38
[16]

defenencjał [ police officer ]

SA najlepsze!

a vc takie przynudnawe :/

16.07.2007
12:44
[17]

Spocony_Pan [ Konsul ]

GTA 3 jest najlepsiejszy

16.07.2007
12:46
[18]

ReMo18 [ Konsul ]

Ja podtrzymam klasykę - nie mówicie mi, że GTA 2 to CRAP, bo się zezłoszczę. Pamiętam jak zagrywałem się w to na PSXie.

16.07.2007
12:49
[19]

Jim Raynor [ Pretty Fly ]

lada-----> Mówisz o vcs i lcs?? A gta IV??
edit: "Wytwórnia gry Gta" nazywa się Rockstar games..

16.07.2007
12:59
smile
[20]

lada5 [ Legionista ]

Dzięki za podpowiedź (Jim Raynor) grałeś w III?

16.07.2007
13:01
[21]

wornock [ Generaďż˝ ]

W GTA II grałem kilka miesięcy na PSX, reszta części to jak dla mnie zajęcie na kilka dni...

16.07.2007
13:02
smile
[22]

lada5 [ Legionista ]

Przeszedł ktoś całą II bo ja przeszedłem i już długo niegram.

16.07.2007
13:04
[23]

Jim Raynor [ Pretty Fly ]

lada--- > grałem w III.. Co to ma do rzeczy?

16.07.2007
13:06
smile
[24]

krzynier [ Senator ]

Na kodach to i głupi potrafi

16.07.2007
13:13
[25]

Tychowicz [ Konsul ]

Przez takich jak ty przyszli juniorzy będą się pytać czemu ich nikt nie lubi.

16.07.2007
13:16
smile
[26]

lada5 [ Legionista ]

Wersje piracką czy ze sklepu?(Jim Raynor)

16.07.2007
14:00
[27]

fj_1 PL [ Pretorianin ]

lada5 ->

Straszliwie chamski jesteś dla innych. Jim, co masz do powiedzenia na ten temat?

A na marginesie:

Dla mnie żywą legendą jest oczywiście Vice City (średnia ocena 95% w Necie). Na drugim miejscu GTA III, potem San Andreas, GTA I, Gta London 1969. Ostatni GTA 2. Bynajmniej nie z powodu widoku z góry.

16.07.2007
14:14
[28]

Jim Raynor [ Pretty Fly ]

A co Ci do tego? Czym się rożni wersja piracka od oryginału (w samej grze)? Oprócz opakowania i wyglądu płytki...

16.07.2007
14:16
[29]

RadekTheGreat [ Konsul ]

Oj, oj, oj...Schodzimy na niebezpieczny temat...:)

16.07.2007
14:18
[30]

Axl2000 [ Hohner ]

Jim - tym ze tu piratow nie tolerujemy i sa ogolnie tępieni :D

29.07.2007
14:02
[31]

zalo [ Senator ]

Dla mnie

1. GTA Vice City Stories
2. GTA San andreas
3. GTA Liberty CIty Stories

faktycznie VC jest troche przynudnawe

29.07.2007
14:16
[32]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

GTA Vice City najlepsze za klimat. Moja ulubiona gra

29.07.2007
14:16
smile
[33]

LeBronJameS [ Konsul ]

1.GTA SA
2.GTA VC
3.GTA III :D
4.Gta II
5.GTA I

Od najnowszej Do Najstarszej :p

29.07.2007
14:20
[34]

krzynier [ Senator ]

Dla mnie każda część GTA była super, jednak wg. mnie najlepsza była GTA Vice City. Miała w sobie to coś, extra klimat, niezłą fabułę. Potem San Andreas i GTA3. Ze starszych GTA (nie można ich porównywać z nowszymi) Najfajniejsze było GTA2, GTA1 najmniej przypadło mi do gustu.

30.07.2007
12:40
smile
[35]

Marcyś23 [ Centurion ]

Jak dla mnie GTA SA, poniewaz uwielbiam czarne rytmy i czarnych bohaterow:D:D, chociaz Vc tez nie bylo do bani...
Pozdro

02.08.2007
09:00
[36]

Uno07 [ Generaďż˝ ]

GTA Vice City --relaksująco sie grało....

02.08.2007
09:18
[37]

pablo397 [ sport addicted ]

pamietam jak dzis jak te 9 lat temu (czy cos kolo tego) zobaczylem u kuzyna w niemczech na pleya (malo kto u nas wtedy go mial) gta 1 to malo sie nie posikalem - cale dnie siedzialem u niego i gralem, taka to byla zajebista gierka. gta II bylo jedna z moich pierwszych pelnych oryginalnych gier na kompa (obok Herosow 3 i Need for speeda3 :D), nie rozumiem ludzi narzekajacych na te gre (w cda dostala wtedy 6 chyba, pamietam sam jak sie zbulwersowalem. pozniej pelno listow przychodzilo do redakcji z wyzwiskami odnosnie redaktorow i oceny tej fajnej gry), moze nie byla tak rewelacyjna jak jedynka, ale nadal potrafila wciagnac. gta III - owszem byl szok (wow, 3d!), ale... no wlasnie, jakies ale zostawalo. to juz nie bylo to samo. gta: vc - rewelacyjny klimat tych swietnych lat. nie dziwie sie ze tyle nagrod zebralo (w cda chyba na gre stulecia wygralo), bo tworcom naprawde udalo sie odtworzyc tamte reali w genialny sposob. gta: sa? chyba najkrocej gralem ze wszystkich czesci. owszem, przeszedlem, ale potem jakos niechcialo sie mi juz wracac. klimat poczatku lat 90' fajny, fajny, ale znowu jakies ale. ciezko sprecyzowac, ale dawna magia juz kompletnie gdzies uleciala.

poki co czekam na najnowsza czesc, podobno ma miazdzyc (ale tak mowi sie o kazdej nastepnej czesci), ale watpie zeby mnie wciagnela tak jak kiedys (moze za stary juz jestem). tak samo jak z kazda nastepna czescia HoMM czy N4S. owszem fajne, grafika, bajery, ale to juz nie to samo :) e tam, stary zgred sie zrobilem :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.