
lolek155 [ Pretorianin ]
Jaka strzelanke multiplayer ???
Jaka strzelanke Multiplaer polecacie ktora ma duzo map i mozna sobie zalozyc wlasny server :) zeby byla tak mniej wiecej od 2005 do 2k7 :) Nic starszego nie wchodzi w rachube ...

Marcinkiewiczius [ Airborne ]
F.E.A.R. Combat
Godlike` [ Legionista ]
Nie rozumiem takich osób. Co to znaczy nic starszego nie wchodzi w rachubę?
Jest wiele gier bardzo dobrych i niestety starszych moja ulubiona Soldier of Fortune II, jest jeszcze Counter Strike 1.6, Source. I musze Cię rozczarowac gdyż klimatem i grywalnością zjadłyby niejedną nowość.
Qter Horda [ Legionista ]
Na wszystkie hedy ! Człowieku zlituj że sie nad nami graczami !!! Bez urazy ale ten wątek zakrawa o pomstę. Jeżeli bracie masz problem ze znalezieniem w sieci informacji o grach FPP to broń Boże nie bierz się za Americas Army błagam. :D
mateusz95_dalton [ Centurion ]
ja polecam gre HIDDEN AND DANGEROUS ANTOLOGIA ZA 24,90 duzo map,broni,mundurow,grywalne multiplayer - zero lagow server mozesz zalozyc nawet nazwe dac i max chyba 64 czy 32 graczy polecam

bezzil [ Chor��y ]
napewno F.E.A.R combat
pawcyk3 [ Manchester United Fan ]
"Nic starszego nie wchodzi w rachube ..."
Bo starsze to gorsze? Zagraj sobie w ET - masz tam tyle fanowskich map i modów, że nie wiem czy jakaś inna gra to przebije.
BukE [ Płetwonurek ]
pawcyk3:
Detalisci, wiesz..
hermin [ Legend ]
BF2 albo 2142.
Uno07 [ Generaďż˝ ]
Quake Wars..niedługo..