GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaka strzelanke multiplayer ???

15.07.2007
11:04
smile
[1]

lolek155 [ Pretorianin ]

Jaka strzelanke multiplayer ???

Jaka strzelanke Multiplaer polecacie ktora ma duzo map i mozna sobie zalozyc wlasny server :) zeby byla tak mniej wiecej od 2005 do 2k7 :) Nic starszego nie wchodzi w rachube ...

15.07.2007
11:07
smile
[2]

Marcinkiewiczius [ Airborne ]

F.E.A.R. Combat

15.07.2007
11:10
[3]

Godlike` [ Legionista ]

Nie rozumiem takich osób. Co to znaczy nic starszego nie wchodzi w rachubę?

Jest wiele gier bardzo dobrych i niestety starszych moja ulubiona Soldier of Fortune II, jest jeszcze Counter Strike 1.6, Source. I musze Cię rozczarowac gdyż klimatem i grywalnością zjadłyby niejedną nowość.

15.07.2007
11:19
[4]

Qter Horda [ Legionista ]

Na wszystkie hedy ! Człowieku zlituj że sie nad nami graczami !!! Bez urazy ale ten wątek zakrawa o pomstę. Jeżeli bracie masz problem ze znalezieniem w sieci informacji o grach FPP to broń Boże nie bierz się za Americas Army błagam. :D

15.07.2007
16:40
[5]

mateusz95_dalton [ Centurion ]

ja polecam gre HIDDEN AND DANGEROUS ANTOLOGIA ZA 24,90 duzo map,broni,mundurow,grywalne multiplayer - zero lagow server mozesz zalozyc nawet nazwe dac i max chyba 64 czy 32 graczy polecam

15.07.2007
18:49
smile
[6]

bezzil [ Chor��y ]

napewno F.E.A.R combat

15.07.2007
19:31
[7]

pawcyk3 [ Manchester United Fan ]

"Nic starszego nie wchodzi w rachube ..."

Bo starsze to gorsze? Zagraj sobie w ET - masz tam tyle fanowskich map i modów, że nie wiem czy jakaś inna gra to przebije.

15.07.2007
20:05
[8]

BukE [ Płetwonurek ]

pawcyk3:
Detalisci, wiesz..

15.07.2007
20:24
[9]

hermin [ Legend ]

BF2 albo 2142.

02.08.2007
01:03
[10]

Uno07 [ Generaďż˝ ]

Quake Wars..niedługo..

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.