
kasztaneczuszek [ Legend ]
Wątek dla Bezsennych 49 - A kim ta kobieta tak właściwie jest?
Wątek dla Bezsennych 48 czyli Miłość, Kobiety, Seks, Gejsza i XBOX360
Kids do not try this at home !
Bezsenność
Człowiek cierpiący na bezsenność godzina za godziną przewraca się w łóżku, a sen nie przychodzi. Zaczynają gnębić go czarne myśli i coraz bardziej się denerwuje, że nie może zasnąć. Dlaczego tak się dzieje? Najczęściej winowajcą jest stres - kłótnia, problemy rodzinne i zawodowe, egzamin, zakochanie, rozstanie, nowe miejsce.
Bezsenność nie jest chorobą, lecz świadczy o chorobie duszy lub ciała. W 90 proc. przyczyny bezsenności są pochodzenia psychologicznego. Często bezsenność jest objawem depresji (ponad 50 proc.).W takiej sytuacji leczenie lekami przeciwdepresyjnymi, a nie nasennymi, daje szybką poprawę i sen wraca, a razem z nim chęć do życia. Przyczyną bezsenności mogą być także: choroby zakaźne, nerwica, chroniczne bóle, choroby psychiczne, niewydolność krążenia lub niewydolność oddechowa. Każda z tych dolegliwości zakłócających sen wymaga innego leczenia.
Bezsenność psychofizyczna
Jest to dolegliwość trudna do wykrycia i praktycznie nieznana jest jej przyczyna. Pacjenci śnią, że nie śpią. W rzeczywistości śpią nawet po 7 godzin dziennie, co potwierdzają eksperymenty z użyciem encefalografu, jednak nie wiedzą o tym. Mają silne przekonanie, że naprawdę nie śpią. Dzieje się tak dlatego, że ich sen jest mało wartościowy - zbyt płytki, niezgodny z rytmem zegara biologicznego i nie daje właściwego odpoczynku. Tego typu trudności zdarzają się najczęściej przy nagłej zmianie trybu życia (zawarcie związku małżeńskiego, emerytura, rozwód, dłuższy urlop, rezygnacja z pracy lub przeciwnie, podjęcie pracy zawodowej po długiej przerwie).
Witamy w dziennej wersji karczmy dla bezsennych!
Stwierdziliśmy, że skoro i tak siedzimy przed kompem w oczekiwaniu na godzinę 23, czyli otwarcie naszej matczynej karczmy, chcemy zacząć rozmowy już wcześniej. Karczma ta również służy osobom bezsennym, które muszą pójść spać przed 23, żeby mogli pożegnać się z bezsennymi przyjaciółmi nie otwierając przedwcześnie pierwotnej karczmy:)
Wiadomo, że nie możemy zabronić nikomu udzielania się w tej karczmie, ale uprzejmie prosimy o nie udzielanie się osób, które nie są bywalcami nocnej karczmy bezsenności. Chcielibyśmy zachować atmosferę naszej nocnej karczmy...
Otwarte od 7:10 do 23 wieczorem
Po 23 przenosimy się do nocnej karczmy !!! :)
Lista osób mile widzianych:
1.Soulcatcher --> Soul
2.Darulcze --> Darcia
3.Łysack -->Łys
4.Genzo W. --> Genzo
5.Danley --> Dan
6.PatiriciusG. --> Pati
7. Kiciia --> Marinka
8.Kucyś -->Kuc
9.AGArtha -->Aga
10.kasztaneczuszek --> Kasztan (Kas)
11.coolerek89 --> cooler (Kuler)
12.Arthemide --> Mide
13.Sonny Silooy --> Son
14.Apocalyptiq --> Apo
15.Dziki 10 -->dziki
16.blazerx --> blazer
17.misztel
18.Pshemeck
19.techi
20.Luzer
21.Moszeusz
22.Coolfon
23.Promyk
24.mariaczi
25.Kompo
26.egilson
27.Golem
28.KrólewnaFiona --> Fiona
29. Boroova
30. Glob3r
31. sergi__ --> sergi
32. ddza --> Hubert
33. Maccpol
34. zuromil
35. Michael Scofield
36. Father Michael
37. Ewunia_kR
i Harrvan czyli Harr :)
[31.12.2003] 13:40 Soulcatcher [ Prefekt ] www.gamepressure.com
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)
Hymn bezsennych: Faithless - Insomnia
Poprzednia część:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6622576&N=1
A w poprzedniej części:
- ahooj to kogo obchodzi :)
PatriciusG. [ Legend ]
Pierszy!
ddza [ WasabiHubert ]
doopa :/

kasztaneczuszek [ Legend ]
Niech ktoś rozchmurzy niebo i zapoda słoneczkiem :D
Łysack [ Mr. Loverman ]
:) wzięlibyście się za jakąś robotę a nie tylko na forumie:D
Kiciia [ Generaďż˝ ]
Wiesz jest kilka aspektów które udowadniają, że to odmienny przypadek.
Doprawdy? nie wiedzialam. 'Odmienny przypadek' powiadasz? Wiec was facetów to trzeba by było podzielic na grupy potem podgróbki i chołote. Yh.. nie chce myslec jak femnistka, cos mi to nigdy nie wychodzilo ale mysle ze gdyby do wyrazania wlasnych pogladów wcisnela sie jakas slodka idiotka to zostali byscie wyzwani od swin ktore sa rasowe bo z ogonkiem z przodu.
Ja dalej nie wiem, co Cie tak dziwi.
Nie martw sie Pat, odnosnie mojej osoby to ty nigdy nic nie wiesz..Wiec to normalny odruch u ciebie.
Kobieta jest kobietą. Jak przyszło Ci na myśl słowo 'szmata' przy tym zdaniu to też Ciekawe
Najbardziej zadziwiajace jest to ze faceci najczesciej traktują kobiety jak przedmiot, przyszło mi na mysl słowo 'szmata' tylko dlatego ze 'szmata' to przedmiot a jezeli kobieta nie jest czlowiekiem to wedlog wszystkich kanonów wartosci staje sie przedmiotem czyli najczesciej tym do ktorego porownuja ja mezczyzni.. 'szmata'.
I znów nie piersia...

ddza [ WasabiHubert ]
Łysack natchnąłeś mnie :D idę sobie śniadanie zrobić :]
Kiciia nie chcę wywoływać kłótni ale Ty bierzesz wszystko za bardzo do siebie... Mężczyzna nie zrozumie nigdy kobiety i vive versa. A nasze rozmowy prowadzone są raczej w sposób humorystyczny...

Harrvan [ Legend ]
Lapie cyce

kasztaneczuszek [ Legend ]
:) wzięlibyście się za jakąś robotę a nie tylko na forumie:D
Ja prowadzę nocny tryb życia :)
Kiciia [ Generaďż˝ ]
Lysiu no ja oprocz siedzenia aktualnie na forum to czytam sobie ;)
Zaraz się zbiore i wysprzatam mieszkanie a potem sie bede relaxowac ;)
Czasem mi sie wydaje ze zycie to bajka.. ale to tak jak mi wczoraj Harus kawał opowiadał, sa różne bajki :P
Kas.. jezeli to możliwe to moge ci wysłac troche słońca pocztą, tylko nie potrafie go dosięgnac bo paży :P
Hubert - pozwól ze tego nei skomentuje. Nie wiesz jaka jestem, mnie nie obchodzi jaki ty jestes i taki uklad jest najlepszy.

PatriciusG. [ Legend ]
Łysack -> Może zabrzmi to niewiarygodnie ale opierdalanie się jest niezwykle pochłaniające.
Kiciia ->
Wiec was facetów to trzeba by było podzielic na grupy potem podgróbki i chołote
ALE wywodzimy się od ludzi.
Yh.. nie chce myslec jak femnistka, cos mi to nigdy nie wychodzilo ale mysle ze gdyby do wyrazania wlasnych pogladów wcisnela sie jakas slodka idiotka to zostali byscie wyzwani od swin ktore sa rasowe bo z ogonkiem z przodu.
A - w takim razie nie, przepraszam...
Nie martw sie Pat, odnosnie mojej osoby to ty nigdy nic nie wiesz..Wiec to normalny odruch u ciebie.
To, że w zależności od kontaktów miedzy nami zmieniasz zdanie zawsze na ten temat jest właśnie jednym z tych 'aspektów'
Kobieta jest kobietą. Jak przyszło Ci na myśl słowo 'szmata' przy tym zdaniu to też Ciekawe
Najbardziej zadziwiajace jest to ze faceci najczesciej traktują kobiety jak przedmiot
No ja nie traktowałem przedmiotowo kobiety żadnej i jakoś nie czuje się lepszy. Może dlatego, że tego nigdy nie potraficie docenić.
, przyszło mi na mysl słowo 'szmata' tylko dlatego ze 'szmata' to przedmiot a jezeli kobieta nie jest czlowiekiem to wedlog wszystkich kanonów wartosci staje sie przedmiotem czyli najczesciej tym do ktorego porownuja ja mezczyzni.. 'szmata'.
Tu to już przesadziłaś i udowodniłaś, że jesteś kobietą. Czyli tylko ludzie nie są przedmiotami a tak to wszystko co nim nie jest (mimo ze sie rusza dla przykładu) tylko przedmiotem. Na to bym nie wpadl... Slyszalas o kategorii zwierzęta? To też przedmioty? Już jak chcesz coś udowadniać bo sie nie znasz na żartach to z logiką prosze dla odmiany...
Harrvan -> Zlapales cyce w 8 poscie
Harrvan [ Legend ]
Pat
Nie wazne kiedy ... wazny jest efekt ;)
ddza [ WasabiHubert ]
Najlepszy "układ" byłby gdybyś nie brała wszystkiego do siebie i nie zachowywała się jak rozwydrzone dziecko atakując innych, gdy oni Tobie nic nie robią...
Nie martw sie Pat, odnosnie mojej osoby to ty nigdy nic nie wiesz..Wiec to normalny odruch u ciebie.
Myślę, że tym zdaniem pokazałaś jaka jesteś sztuczna i dwulicowa...
PatriciusG. [ Legend ]
Ale przeleciało chłodnie to już masakra.
Jak widać wrogów na forum nigdy za mało.

ddza [ WasabiHubert ]
Pat --> luz ;)

kasztaneczuszek [ Legend ]
Ostrze noże i nożyczki, halabardy i pilniczki, aparat czeski, gwoździe pineski. Sztyki, patyki, dywany i guziki, trąbki, pompki, ząbki oraz choinkowe bombki. Gwoździe, szpady, gołe baby, wszystko tylko dla zabawy. Krawaty wiąże, usuwam ciąże. Akcesoria, scyzoryki, złote łyżki i kolczyki, cegły, taczki, wykałaczki z Ameryki, proporczyki, portmonetki, parasolki, ciche Szwedki, globusy, mapy, plany. Change money, jabłka, banany.
PatriciusG. [ Legend ]
ddza -> ja sie lekko podkurwiłem
kas -> Zaczynam tera Papua Nowa Gwinea, Mongolia taka historia, Ruanda banda i Wanda. Korea na bezczela, Malta, Powell Peralta. Amerykany szpany, trzymaj fason Bur kina Faso, Ghana najarana, Czad brat, Kongo bongo, Uganda propaganda, Europa fopa, Angole kibole, Afryka klasyka, Bośnia i Hercegowina to dopiero się zaczyna: Czechy śmiechy, Prusy stare narkusy, wiszpan panie Hiszpan, Skandynawia też zaprawia, Chile, chwile, Szwecja dyskrecja, Benin Lenin, Włochy prochy na Kanary, stary nie do wiary jedź, pokażesz dziary, albo w Norwegii, przy dobrej strategii, nie nastąpi Dania kleptomania. Fantastyka byłaby Korsyka, albo San Marino z piękną dziewczyną, nie Nigeria histeria, czy Bułgaria awaria, Laos chaos. Maroko całkiem spoko. Czego chcesz, ej chłopcze! Przecież to nie Wyspy Owcze. Czym jeszcze zaskoczę? Jemen. Nie bądź taki Czesław Niemen. Izrael, jaki cel ma Holandia szuflandia albo Oman, nie bądź pan taki kurwa lekoman, w Algierze na rowerze, do Rumunii, udzielą mu pierwszej komunii. Może Albania plebania, Szwaby gołe baby, Argentyna przyczyna, Senegal nielegal, Kambodża ja chcę Dodge`a, Filipiny nie rób takiej kurwa miny, ajajaj to nie Urugwaj, Brazyliana odpalaj szampana, menciu.

kasztaneczuszek [ Legend ]
WWO

ddza [ WasabiHubert ]
Pat ja już to przechodziłem :D zaraz pewnie zacznie sie lista "kto jest za tym żeby..."
PatriciusG. [ Legend ]
ddza -> Wątpie - właśnie sie mnie obrywa to na Tobie jej sił nie starczy.

kasztaneczuszek [ Legend ]
Przestań człowieku, odrzuć te myśli chore, podnieś głowę, okoliczności są wyjątkowe. Damy rade, bo nie damy się skłócić, nie będziemy słuchać ludzi, którzy sami są głusi, chociaż słyszą i chociaż patrzą, to nie widzą.

ddza [ WasabiHubert ]
Wątpie - właśnie sie mnie obrywa to na Tobie jej sił nie starczy. nie kapuję :D zrozumiałem to tak, że - Tobie się od niej obrywa za mnie? Czy Tobie się obrywa ale do mnie już nie dojdzie? :D
Ciebie chyba nie było jak się z nią kłóciłem :]
PatriciusG. [ Legend ]
[Sokół]
Wstałem rano, przesłuchałem wszystkie płyty
Nie chce już jointów, myślę, Sokół co ty?
Dosyć mam już też pierdolonej telewizji
Chyba pójdę się przejść, choć jest 3 w nocy
(Zobacz, elegancko jest na ulicy)
Schodząc na dół wyjmuję ze skrzynki awizo
Kilka hele nowych zmor niesie gdzieś telewizor
Kinomani, oni we łbach mają kino
Jakaś babcia wiesza kartkę, że pudel jej zaginął
Miasto nocą i o to mi chodziło, odwiedziłbym, ale mieszka z rodziną
Już nie te czasy kiedy piwo o tej porze
W nocnym u sprzedawcy się kreśliło
Sie porobiło, praca, szkoła, zamułka z dziewczyną
Życia proza, niewielu w naszym wieku jest poza
Dla jednych zgroza, dla innych odwilż po mrozach
Trochę chłodno na ulicy, wśród nocnej ciszy
Robotnicy remontują tramwajowe tory
Słyszysz, na trzecim piętrze kobieta krzyczy
Ja nie chcę znać przyczyn
W śmietniku sztajmes szuka zdobyczy nie przejmując się niczym
Być zdrowym, mieć co jeść
Ja myślę, że bym poszedł gdzieś
Nocny Sokół, nie mogę spać, nie mogę znieść siedzenia w domu
Siadam, na podwórku z betonu
Bezsenna noc jak album Fu, miasta szum, tło cudzych snów
Dla mnie bezsenna noc znów
[Jędker]
Elo, noc, ciepło na dworze, powrót na dzielnicę
Ziomka odwożę, jeszcze chwilę tu pokrążę
Zostawiam samochód, zimne piwo, na boisko chód
Policyjnej syreny chłód z dala
Nie da chwili wytchnienia tym
Których bezsenność wiesz w kogo zmienia
Nie o tym tekst, to noc daje pretekst bym do domu wrócił później
Po chuj tam będę szedł jak i tak nie usnę
Myślę o sztuce, skąd wziąć kapustę by spełnić marzenia
Apetyt rośnie w miarę jedzenia
Na razie schody na boisku, skręt
Halo Ziemia, WuWuA denerwuje brak życia nocnego
Brak życzliwości pośród zgiełku ulicznego w tłumie
Kto nie widzi ten nie umie dobrze spojrzeć
Tyle rzeczy nocą można tutaj dostrzec
[Sokół]
Bezsenne noce, po ulicach chodzę
Na skraju krawężnika stoją jakieś stare proce
Tyle celnych strzałów, tyle błędnych ocen
Tylu skurwysynów stanęło na mojej drodze
Ja dalej idę (idę) jak Włodi za ciosem (za ciosem)
Prawdziwi Zet I Pe dzielili się ostatnim groszem
Dobry Boże, wierzę, że im pomożesz
Nie chodzi tu o video klipy w telewizorze
Nasze życie, nasz świat, nasze podłoże
Nasze błędy, rozlane browce na podłodze
Mistrzynie i kłody, madejowe łoże
Pozdrawiam obieżyświatów na hardkorze
Kiedyś może na żywo i w kolorze
Bezsenne noce, nie mogę zasnąć
Idąc myślę o tym, że pechowe jest to miasto
Nie chcę mówić, że przeklęte
Znicze i tablice pamiątkowe za każdym zakrętem
Każdy metr emanuje przekrętem
Krew każdego domu jest tu fundamentem
Wojna, powstanie i odbudowa jednym wielkim mantykiem
Ludzkie opętanie, choć nie jestem historykiem
Widzę, brudne ulice, prawie puste
Boże, chyba dziś nie usnę
ddza -> mnie sie obrywa a do Ciebie nie dojdzie...
uuu, dawno? Az se musze wrocic...

Harrvan [ Legend ]
NIe bylo mnie przez jakis czas ... wiec moze ktos mi wytlumaczyc o co tu chodzi ?
ddza [ WasabiHubert ]
Pat Szukaj obrazku, w którymś wątku ze "STFU" :D
Har --> ale tym razem na mnie nie naskakuj w obronie Kicii- więc owa dziewczyna strasznie sie oburzyła nasza rozmową na temat kobiet i troszkę niemiło zachowała się w stosunku do Pata
PatriciusG. [ Legend ]
Harr -> Dużo tego nie ma - kilka postow z ostaniej czesci i tutaj polowa wszystkich a ja nie mam sil o tym meczyc
Hubert -> Dzien czy noc?
Edit:
Harr -> Po prostu mnie zirytowała, że na co dzień tak świetnie ją znam (lepiej niż każdy inny) a jak dochodzi do moich szowinistycznych żartów okazuje się, że w ogóle jej nie znam. Nie lobię dwulicowości i fałszywości, ot co.
kasztaneczuszek [ Legend ]
dzień Pat
ddza [ WasabiHubert ]
Dzień, ja w nocnej rzadko siedzę :]

kasztaneczuszek [ Legend ]
Co wy na to panowie? Bajerować? Bo wczoraj się nam fajnie przytulało :)
PatriciusG. [ Legend ]
No mam - Wątek dla bezsennych 43 - Wakaaaacje, łoOOoo, Wakacje!:)

ddza [ WasabiHubert ]
kas Ty cwelku gdybym ja nie miał dziewczyny... hmmm :D ale nie narzekam jest mi dobrze :)
No to miłego pukania :P
Pat no to od obrazka kilkanaście postów wyżej się zaczęło chyba :) i pod obrazkiem jeszcze parę :)
kasztaneczuszek [ Legend ]
Bajabongo i do przodu :D będzie pukanie. Oczywiście jak dobrze pójdzie :)
ddza [ WasabiHubert ]
kas ja tez chyba nie mam źle :> --->
PatriciusG. [ Legend ]
powoli jako jedyny jestem sam w tej karczmie
kasztaneczuszek [ Legend ]
Zgrabna dziołcha Hubert :D
Harrvan [ Legend ]
Hubert
Nie wtracam sie teraz bo rozmawiacie na poziomie ... bez zadnych obrazkow i roznych innych "argumentow"
Zreszta pamietasz chyba ze nie tylko ja stwierdzilem ze wtedy dales ciala :)
Pat
NIe martw sie ... jestem ja :P
ddza [ WasabiHubert ]
Pat jesteśmy z Tobą :D
Har no może mnie poniosło ale byłem wkurwiony...
kas :D
PatriciusG. [ Legend ]
Harr ->NO! Już myślałem, że wyskoczysz jako adwokat oskarżonej i miałem na Ciebie strzelić z dupy do geza.
ddza -> Dzięki ;) Trzeba coś wyrwać bo już nawet nie pamiętam jak to sie robi...
Edit: Tak jak ja teraz. Ale Yogurth mnie wyleczył z niezgrabnej argumentacji dobry rok temu...
ddza [ WasabiHubert ]
Pat no raczej, wakacje przecież są (choć na niebie tego nie widać)
LOL patrzcie zakładka "O Mnie" :O

Father Michael [ Iscariot Paladin ]
Czesc dzieci! Macie zdjecia OE :)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6623613&N=1
PatriciusG. [ Legend ]
Podritytowalismy twoją kicie ojcze.

Father Michael [ Iscariot Paladin ]
To pewnie zaraz przyleci sie wyzalac :)
PatriciusG. [ Legend ]
kapa
ja sie juz nasluchalem
chyba od niej ostatni raz

ddza [ WasabiHubert ]
hehe ;) dobrze, że teraz ja nie jestem sam na ścieżce wojennej z Kiciią :D
PatriciusG. [ Legend ]
ano
kasztaneczuszek [ Legend ]
Hubert --> ta typiara jest ze szkoły w ukrainie już kiedyś widziałem i jej foty i jej koleżanek :)

ddza [ WasabiHubert ]
kas jakoś mnie to nie dziwi, że je znasz :P

Harrvan [ Legend ]
Pat
Mowie przeciez ze rozmawiacie na poziomie ... klotnia o ile prowadzona na przyzwoitym poziomie oczyszcza atmosfere :) ...
Idziesz ze mna na podryw jutro ?
PatriciusG. [ Legend ]
Harry -> Moi?
ddza -> była całkiem porządna dopóki nie poznała kasa

kasztaneczuszek [ Legend ]
Hubert --> no fakt :D

Harrvan [ Legend ]
Pat
Tak jest ... wlasnie ty
PatriciusG. [ Legend ]
Harr -> No to jedziem :)

ddza [ WasabiHubert ]
Szkoda, że ten wątek nie jest w +18 bo bym się Was coś zapytał :D
kasztaneczuszek [ Legend ]
pytaj Hubert tak zeby nie musialo byc +18 :D
PatriciusG. [ Legend ]
ddza -> Zawsze mozesz rzucic metaforycznie...
Powiedizał bym, że tu nigdy admin nie wchodzi, ale akurat wtedy wejdzie
[31.12.2003] 13:40 Soulcatcher [ Prefekt ] www.gamepressure.com
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)
wygłup się :P

ddza [ WasabiHubert ]
Wiedziałem, że wzbudzę zainteresowanie pierwsze kasa potem reszty :D
Nie no wiecie ja świntuch jestem i jeszcze inni będę to czytać i mnie nie polubią :(
PatriciusG. [ Legend ]
to daj komus na GG a ta osoba poda dalej
wszyscy chyba mamy kontakt przez GG
kasztaneczuszek [ Legend ]
i tak Cie nikt nie lubi Hubert

ddza [ WasabiHubert ]
kas :(

kasztaneczuszek [ Legend ]
już nie udawaj że o tym nie wiedziałeś :P

ddza [ WasabiHubert ]
No dobra nie udaję- nie widziałem :(
kas jesteś chamski dla mnie a ja zawsze kochałem Cię jak brata, teraz naprawdę okazało się jaka jest Twoja prawdziwa, dualna natura :( obyś miał rude dzieci !! :P
No dobra przejdźmy do rzeczy póki są tu same facety :P
PatriciusG. [ Legend ]
kas -> to samo pomyslalem ale nie bylem taki bezczelny :P

kasztaneczuszek [ Legend ]
Pat --> po co biedaczek ma żyć w niewiedzy :D
Hubert --> wolałbym czarne niż rude :D
a co do pytania -> I'm lovin it :D

ddza [ WasabiHubert ]
Pat Ty też? :( a ja stanąłem po twojej stronie :(
kas zboczeńcu Ty :P

kasztaneczuszek [ Legend ]
ddza --> np. 69 fajne jest :)
PatriciusG. [ Legend ]
ddza -> Nie no jakby tak bylo to dalbym Ci znac ;)

ddza [ WasabiHubert ]
kas no w sumie tylko raz próbowałem, przyznaję się bez bicia :P ale spodobało mi się :P
Pat straciłem zaufanie do Ciebie :(
kasztaneczuszek [ Legend ]
Hubert --> ja w sumie też rzadko to stosuje :) ale zabawa świetna :)

ddza [ WasabiHubert ]
kas widzę, że zboczeństwo się szerzy wśród rocznika 89 (z tego co pamietam to tyle masz lat co ja, tak?) :D jeszcze łyczka trzeba nawrócić na dobrą drogę :P
hahaha [69] :D
PatriciusG. [ Legend ]
ddza -> :(
kasztaneczuszek [ Legend ]
no ba Hubert '89 rox :) jeżeli chodzi o pozycje i sposoby to mógłbym stu stronicową książkę napisać a i tak bym wszystkiego w niej nie zawarł :P

Gandalf <3 [ Wizard ]
widzę, że w końcu zabraliście się za jakieś ciekawe tematy ;)) [61]
ddza [ WasabiHubert ]
Pat teraz długa droga żebyś odbudował moje zaufanie :P tj. wypowiedz sie w temacie :P
PatriciusG. [ Legend ]
ddza -> To zależy od wielu aspektów.

ddza [ WasabiHubert ]
Pat rozwiń trochę tę ciekawą myśl :P nie wstydź się :P
Gandalf może jakieś ciekawe sugestie do tematu? :P
aha
kas nie przechwalaj się tak :P (jak prawiczek> :P
kasztaneczuszek [ Legend ]
Gandi --> no ba! :D
Kolczes [ All vs Me ]
Lista osób mile widzianych:
1.Soulcatcher --> Soul
2.Darulcze --> Darcia
3.Łysack -->Łys
4.Genzo W. --> Genzo
5.Danley --> Dan
6.PatiriciusG. --> Pati
7. Kiciia --> Marinka
8.Kucyś -->Kuc
9.AGArtha -->Aga
10.kasztaneczuszek --> Kasztan (Kas)
11.coolerek89 --> cooler (Kuler)
12.Arthemide --> Mide
13.Sonny Silooy --> Son
14.Apocalyptiq --> Apo
15.Dziki 10 -->dziki
16.blazerx --> blazer
17.misztel
18.Pshemeck
19.techi
20.Luzer
21.Moszeusz
22.Coolfon
23.Promyk
24.mariaczi
25.Kompo
26.egilson
27.Golem
28.KrólewnaFiona --> Fiona
29. Boroova
30. Glob3r
31. sergi__ --> sergi
32. ddza --> Hubert
33. Maccpol
34. zuromil
35. Michael Scofield
36. Father Michael
37. Ewunia_kR
i Harrvan czyli Harr :)
co to ma kurwa znaczyć, mnie nie ma liście? :D

Gandalf <3 [ Wizard ]
może jakieś ciekawe sugestie do tematu?
sugestie nie, ale mogę podzielić się swoim zdaniem:
jeśli chodzi o drugie pytanie, to nie rozumiem jak facet może tego nie lubić ;))
skłoniłbym się nawet do stwierdzenia, że w takim wypadku powinien poważnie się zastanowić nad swoją orientacją ;))

ddza [ WasabiHubert ]
Kolczes a po co Ty tam :P
kasztaneczuszek [ Legend ]
Hubert --> jak ja lubię :) a przechwalać to się mogę dopiero zacząć :D
PatriciusG. [ Legend ]
ddza -> Nie podzielam wersji, że zdrowo można ruchać wszystko co fajnie wygląda. Także pewnie jakbym z laską był to of kors ale jakby to bylo z jakąś wyrwaną na szybko to jakoś nie bardzo.
Ja bym zmienił tę listę trochę - na pierwszych miejscach są ludzie których od roku juz nie widzialem a na koncu Ci ktorzy sa tu codziennie prawie. Zaraz to troszke poroszaduje.
kasztaneczuszek [ Legend ]
apropo listy to też chciałem ją uaktualnić :P

ddza [ WasabiHubert ]
heh tez mam wątpliwości co do listy :D
Pat ja jestem z dziewczyną już ponad rok :P ale mi tylko chodzi o to czy lubisz czy nie?
kasztaneczuszek [ Legend ]
Hubert --> a znasz kogoś kto nie lubi??
PatriciusG. [ Legend ]
Występują:
Soulcatcher --> Soul
Łysack -->Łys
Genzo W. --> Genzo
PatiriciusG. --> Pati
kasztaneczuszek --> Kasztan (Kas)
Apocalyptiq --> Apo
sergi__ --> sergi
ddza --> Hubert
Harvan --> Harr (Harry)
Kolczes --> Koli :D
Glob3r --> Glob
coolerek89 --> cooler (Kuler)
Kucyś -->Kuc
Father Michael -> Tata (Padre)
KrólewnaFiona --> Fiona
Także występują:
Darulcze --> Darcia
Danley --> Dan
Kiciia --> Marinka
AGArtha -->Aga
Arthemide --> Mide
Sonny Silooy --> Son
Dziki 10 -->dziki
blazerx --> blazer
Także także występują:
misztel
Pshemeck
techi
Luzer
Moszeusz
Coolfon
Promyk
mariaczi
Kompo
egilson
Golem
Boroova
Maccpol
zuromil
Michael Scofield
Ewunia_kR
Wydaje mi się nawet dobra -> podzieliłem na grupy a kolejność nie ma znaczenia poza grupami
Kiciaka wrzuciłem do 2 bo coś czuje, że za często nie będzie tu się pokazywac od czasu jak ją pojeachalismy wszyscy...
... ale jak cos to wrzuci się ją gdzies w srodek
kasztaneczuszek [ Legend ]
może być :D

ddza [ WasabiHubert ]
kas no wiesz, nie wszystkie dziewczyny lubią robić loda to może nie każdy facet lubi minetkę :P
Pat teraz lepiej :D
Gandalf <3 [ Wizard ]
nie wszystkie dziewczyny lubią robić loda
bzdura.. wszystkie lubią, niektóre po prostu jeszcze o tym nie wiedzą ;)
ewentualnie facet ją do tego zraża, ale wtedy pretensje mieć do samego siebie, nie do kobiety
to może nie każdy facet lubi minetkę :P
:o
PatriciusG. [ Legend ]
Chyba że tak lepiej?
Występują:
Soulcatcher jako Soul
Łysack jako Łys / Krzysiu / Łysacki
Genzo W. jako Genzo / Gez
PatiriciusG. jako Pati / Pat
kasztaneczuszek jako Kasztan / Kas
Apocalyptiq jako Apo
Łyczek samego siebie
sergi__ jako sergi / sergiusz
ddza jako Hubert
Harvan jako Harr / Harry
Kolczes samego siebie
Glob3r jako Glob
Kucyś jako Kuc
Father Michael jako Tata / Padre
KrólewnaFiona jako Fiona
Także występują:
Darulcze jako Darcia
Danley jako Dan
Kiciia jako Marinka / Kicia
AGArtha jako Aga
Arthemide jako Mide
Sonny Silooy jako Son / Sonny
coolerek89 jako cooler / Kuler
Dziki 10 jako dziki
blazerx jako blazer
Także także występują:
misztel
Pshemeck
techi
Luzer
Moszeusz
Coolfon
Promyk
mariaczi
Kompo
egilson
Golem
Boroova
Maccpol
zuromil
Michael Scofield
Ewunia_kR
Gościnnie:
TWOJA STARA!

ddza [ WasabiHubert ]
Gościnnie:
TWOJA STARA!
zajebiste :D

Harrvan [ Legend ]
Pat
A pseudonimy artystyczne i filmy w ktorych zagrali ?
Ja poprosze " Czarci molestator" - pseudonim
A filmy w ktorych zagralem " Gorace wargi 33 i 1/3" i nagrodzone oskarem publicznosci " Niecodzienne spotkania Rodriga" - za role drugo planowa jako Hose Wallkonia
PatriciusG. [ Legend ]
Zrob se w wizytówce :P Nie ma tyle miejsca :P

kasztaneczuszek [ Legend ]
ja poprosze "Kasanova" - pseudonim
A filmy w których zagrałem " Kasanova " i nominowanym do 8 oskarów " Kastanic" oraz najlepsza komedia roku " Kastan Park "

Father Michael [ Iscariot Paladin ]
za często nie będzie tu się pokazywac od czasu jak ją pojeachalismy wszyscy
Co, jak, kiedy, gdzie? :O
PatriciusG. [ Legend ]
Tak jest dobrze i bez gadania
Tato -> posty [11] i [13]
do mnie juz sie chyba nie odezwie
sergi__ [ Raphael ]
ZDALEM PRAWKO:DDDDDDDDDDDDD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

ddza [ WasabiHubert ]
za często nie będzie tu się pokazywac od czasu jak ją pojeachalismy wszyscy
omG brak mi słów... Jakie to jest dziecko, sama zaczęła i teraz mówi, że jej pojechaliśmy. Nie moge wytrzymać :D Ta dziewczyna jest nieźle pieprznięta. Aż mnie trzosie :D
sergi --> no i co z tego ? :|
Father Michael [ Iscariot Paladin ]
Jakie to jest dziecko, sama zaczęła i teraz mówi, że jej pojechaliśmy
Z tego co widze to nie ona mowi tylko PatriciusG. mowi oO
PatriciusG. [ Legend ]
ddza -> A nie? Zaczęła ona ale nagle wszyscy przeciwko niej, jeszcze niektórzy przynali na GG że jest irytująca. Jakby mnie tak nie lubiła większość w karczmie to też bym pewnie poszedł sobie.
Wiem co pomyślałeś Kas - zapomnij :P
sergi -> kongratulejszons
Tato -> Dobra, dobra - odpuść. Jak masz zamiar ją bronić to oszczędź mi nerwy i zrób to jak mnie nie będzie.
Edit: No ale racje masz - nie powiedziała.
kasztaneczuszek [ Legend ]
sergi --> promocja w tesco byla? :D teraz jesteś dumnym kierowcą wózka widłowego? :D
Pat --> kurna.. za dobrze mnie znasz :D

ddza [ WasabiHubert ]
Ojcze--> nie zauważyłem, myślałem, że Tobie tak napisała na GG :D
Pat--> No rozpętała się burza :P
POST [97] NIE ISTNIEJE !!
sergi__ [ Raphael ]
hubert--> tak za pierwszym :):)
Pati--> danke szun :)
kasztan--> teraz to mozesz mi pociagnac:D

PatriciusG. [ Legend ]
POST [97] NIE ISTNIEJE !!
tekst dnia - jak to brzmi
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]
Elo dziewczyny :)
Serdz -> moje gratulacje :)
Co to za bimbalki z pierwszego zdjecia??
Co to za panna z 2 zdjecia ??
PatriciusG. [ Legend ]
Co to za panna z 2 zdjecia ??
twoja stara
sergi__ [ Raphael ]
genzo--> dzię ki :)
kurdee ja nie wierze ja snie :)
kasztaneczuszek [ Legend ]
sergi --> będziesz jebany :)
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]
Pat -> chcialbym miec taka stara :D
Serdz: Wiem tez przezywalem podobny stan do Twojego :)
ddza [ WasabiHubert ]
Pat nie czepiaj się :P
Genzo chyba na zły obrazek popatrzyłeś :D
PatriciusG. [ Legend ]
Gez -> Nie wątpie ;)
To za to, że ty ostatnio za mną nie w ogień, bo Cie nie ma!
CHUJU!
sergi__ [ Raphael ]
kasztan--> :*
genzo--> :):)
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]
Pat -> osz Ty :) ja jestem - czuwam nad ta karczma nawet jak mnie nie ma a za Toba w ogien zawsze - wystarczy jeden telefon i jestem - jak cos to dzwon po starego on zadzwoni po mnie i jedziemy :D

Harrvan [ Legend ]
Kas
Czy ja cie walnalem ostatnio za dodanie mnie ( bez mojej wiedzy ) do top listy golowiczow ?:p
Sergiej
Gratulacje ... rozumiem ze stawiasz ?
PatriciusG. [ Legend ]
Gezuś -> No dobra - uwierze
Ja za Tobą w ogień też (m)
I za wami innymi bezsennymi za dnia też (m)
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]
Tym oto optymistycznym akcentem pisze ze ide zapalic i wybywam z domu na zakupy - co Wam kupic ??
kasztaneczuszek [ Legend ]
Har :)
sergi :*

Harrvan [ Legend ]
Gezno
Ukrainki !! Tylko tanie

ddza [ WasabiHubert ]
Ja kce nowe Lamborghini Murcielago i zapas kondomów :D
sergi__ [ Raphael ]
Harrvan--> dzię ki :), no ba!! :) pewnie ze postawie :)
*Wirtualne piwo dla wszystkich* :)
kasztaneczuszek [ Legend ]
Genzo --> też pójde zapalić i do sklepu :D

PatriciusG. [ Legend ]
sergi -> Postaw chłopakom po lodzie i będzie okej

ddza [ WasabiHubert ]
Papierosy- fuuuj ;/
Har tam co druga ma na imię Tania :P
W takim razie ja zdupczam sobie pograć :)
sergi__ [ Raphael ]
pati--> a moge postawic kazdemu loda:) nawet kicii :)
PatriciusG. [ Legend ]
Chyba zwlasszcza

Harrvan [ Legend ]
Ja chce smietankowego

PatriciusG. [ Legend ]
a ja nie chce

Harrvan [ Legend ]
Pat
Moher ?
kasztaneczuszek [ Legend ]
a ja chce francuskiego loda :D
PatriciusG. [ Legend ]
Harr -> Problem?

Harrvan [ Legend ]
Kas
Takie rzeczy to tylko w Erze
Pat
Przeciez wiesz ze jestem Lordem Piekiel
PatriciusG. [ Legend ]
Kas -> Z języczkiem? :O
Harr -> Nie kozacz bo po ojca zadzwonie i zobaczysz o czym będzie Diablo III

Harrvan [ Legend ]
w Diablo III wszystkie mohery gina w Zapomnianym Klasztorze w zapomnianej wiosce, w zapomnianym panstwie, w zapomnianym swiecie, w zapomnianej galaktyce
I nastaje diabelskei panowanie \m/
PatriciusG. [ Legend ]
Potem jest dodatek - wbija mój stary i robi Ci fallout z dupy...

Father Michael [ Iscariot Paladin ]
myślałem, że Tobie tak napisała na GG :D
Spoko, spoko :). Myslalem, ze dalej chcecie sie gryzc :)

ddza [ WasabiHubert ]
Tato luzik :)
PatriciusG. [ Legend ]
Tato -> No, masz szczęście :P
A szczerze to już nie mam sił dzisiaj na kłótnie.

Harrvan [ Legend ]
Pat
Oby sobie co wazniejszych odcinkow ciala nie polamal
Łysack [ Mr. Loverman ]
tak sobie patrzę co się tu wyprawia i jedyne co mi się podoba to obrazek w pierwszym poście i to, że sergi zdał prawko... nic poza tym...
:)
PatriciusG. [ Legend ]
Harr -> Nie mylić z jesienią średniowiecza... Ale jak chcesz to też może kilku czarnuchów nad tobą popracować z palnikiem i obcęgami
Łys -> Ty osatnio na nie zawsze.

Harrvan [ Legend ]
Pat
Uwielbiam palniki i obcegi ... dawaj go \m/
Lysy
A zdjecia dziewczyn Kasa i Huberta ? :P
kasztaneczuszek [ Legend ]
własnie Łysy :D
PatriciusG. [ Legend ]
Starzeje się - wszystko mnie już irytuje
ddza [ WasabiHubert ]
No właśnie :> :D
kasztaneczuszek [ Legend ]
Ok. Przestało padać. Co ja kreatywnego mogę zrobić? Mogę iść do koleżanki, mogę iść do kumpla, mogę iść napić sie piwa, mogę iść zapalić, mogę iść zajarać, mogę.. ale nic mi sie nie chce :D
PatriciusG. [ Legend ]
ddza -> problem?
kas -> Same sporty ekstremalne widze

ddza [ WasabiHubert ]
kas możesz się zamknąć :D ----->
STFU to już moja tradycja :D
Pat to było do postu Hara
kasztaneczuszek [ Legend ]
Pat --> tia bez kitu :D ale w domu na wieczór nie chce siedzieć.. to nie w moim stylu :D
Hubert --> fakjurself :)
Łysack [ Mr. Loverman ]
co do zdjęć:
Kas -> ładna, ale nie w moim typie, więc wstrzymałem się z komentarzem:)
ddza -> coś mi tam anoreksją zalatuje;))
ddza [ WasabiHubert ]
Łysack toś mnie załamał :D gdzie tam anoreksja ??!! :O na zdjęciach troszkę to inaczej wygląda niż w realu :P ale kształty są idealne, zero wystających kości :P

kasztaneczuszek [ Legend ]
hehe Łysy :) no są gusta i guściki ;) ale sympatyczna dziewucha jest :)

PatriciusG. [ Legend ]
Łysy, Łysy... znalazłeś sobie dziewczynę to od razu Cię szowinistyczne kawały nie śmieszą, każda jest brzydka tylko nie twoja...
ddza [ WasabiHubert ]
Teraz tez powiesz , że anoreksja? :(

kasztaneczuszek [ Legend ]
Pat --> hahaha :) no bez kitu :P
ddza --> ona pochodzi z Etiopii ?
ddza [ WasabiHubert ]
kas czemu tak mówisz?
PatriciusG. [ Legend ]
kas -> Już to raz mówiłem, ale zaraz będzie 'Nie, wcale nie...' :P
ona pochodzi z Etiopii ?
Nie jest taka czarna... to na pewno wina fotki...
ddza [ WasabiHubert ]
Taka jakość zdjęć bo z telefonu :P
kasztaneczuszek [ Legend ]
ddza --> taka ironia apropos anoreksji :)
Pat --> pewnie tak :)
ddza [ WasabiHubert ]
To jeszcze pospamuję i się pochwalę moja dzieczwczyną :P
PatriciusG. [ Legend ]
kas -> Za to ty się nic nie zmieniłeś - odkąd Cię znam a już z rok będzie ponad chyba to dalej jesteś taki sam :P
ddza -> Pochwal się jak se kupsiz lepszy aparat.
ddza [ WasabiHubert ]
Mam dobry aparat tylko ona nie lubi jak jej robię zdjęcia :P

PatriciusG. [ Legend ]
To ty jej z przyczajki robisz zdjęcia telefonem? Przykre...
Taikun44 [ NDSL ]
Pat >> też byś nei chciał żeby Twoja fota wpadła na forum gdzie co drugi (ja jestem tym pierwszym :p) strzela kwik onana przy każdej focie :)

PatriciusG. [ Legend ]
Tai -> Ale do czego teraz to mówisz, bo nie widze powiązania...?
Wszyscy tu jesteśmy piersi - drudzy są z zewnątrz
Taikun44 [ NDSL ]
Pat >> no mowie o powodzie dla którego dziewczyna ddza nie lubi jak sie jej foty robi

ddza [ WasabiHubert ]
omG :D Pat ale wymyśliłeś... Sama sobie robi albo z koleżanką :P

kasztaneczuszek [ Legend ]
hahahahha
PatriciusG. [ Legend ]
Tai -> Chyba, że tak :P
Dzisiaj trza wcześniej pójść spać bo z pt na sob zarywam noc całą. czyli sie poloze gdzies tak o 4

ddza [ WasabiHubert ]
kas jeśli to do mojego postu to bez głupch podtekstów :P
Łysack [ Mr. Loverman ]
ddza -> no ładna, ładna, ale i tak chuda:P hehe;]
Pat -> etam, przecież nigdzie nie napisałem, że któraś brzydka jest:) wręcz przeciwnie, dziewczyny są ładne, tylko, że nie w moim typie, a to już zasadnicza różnica:D
a Tai dobrze podsumował, do tego co napisał mogę dodać, że robi zdjęcia z koleżankami albo sama, bo one tego na onan-fora nie wrzucają;))
PatriciusG. [ Legend ]
Łysack -> Ale no już sie nie wywijaj - nie chciałem Cie obrazić, ale fakt faktem zmieniłeś się od jakiegoś czasu - a docinka o anoreksji komplementem nie jest.

Harrvan [ Legend ]
Hubert
Chcesz mnie wykonczyc ? to Mnie wykancza :/

ddza [ WasabiHubert ]
Har ale co??

PatriciusG. [ Legend ]
A jednak jest tu taka osoba o której mówił Tai

Harrvan [ Legend ]
Serio Pat ?

ddza [ WasabiHubert ]
wtf? co Wy to układacie za słowo?
Taikun44 [ NDSL ]
JesT tu takich więcej ... np kasztano :p
ddza udaje ze nie wie o co chodzi ;) dobra taktyka :P

Harrvan [ Legend ]
Uwierzcie Taikunowi ... dobrze prawi
ddza [ WasabiHubert ]
Czuję sie nie w temacie :P
PatriciusG. [ Legend ]
Nieźle, o Kasztanie nie wiedziałem. GRubo...

ddza [ WasabiHubert ]
Zboczeńce :P No i niby do czego to ma być:>

Harrvan [ Legend ]
A musi Być do czegos ?
Taikun44 [ NDSL ]
miały być NASTURCJE ale ktoś się chybA pomylił
PatriciusG. [ Legend ]
Nie wiesz? To sprawdź post Taikuna - pierwszy przy twoich fotkaCh twoJej wybranki...
Game Over
Wygraliśmy :P
ddza [ WasabiHubert ]
Pat spaliłeś :p
Osz Wy !! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Taikun44 [ NDSL ]
nie no ddza szybko załapałeś :P
Łysack [ Mr. Loverman ]
Pat -> spójrz jeszcze raz na to pierwsze zdjęcie i zobacz jak wygląda prawa ręka tej dziewczyny... jak patyk, stąd moje skojarzenie z anoreksją, na podstawie pozostałych zdjęć stwierdzam, że moje podejrzenia słuszne nie były, ale nie zmienia to faktu, że dziewczyna jest poniżej BMI czy jak to się nazywa:)

Harrvan [ Legend ]
Owned XD
kasztaneczuszek [ Legend ]
ale macie zabawy :D na poziomie :D

ddza [ WasabiHubert ]
Załapałem wcześniej ale chciałem zakończyć :D
Łycack ---> :/
PatriciusG. [ Legend ]
Łysack -> Pas, to że na to nie wpadłem nie znaczy, że tego tam nie ma. Faktycznie, jakoś nie zwróciłem uwagi a wydało mi się to wyssane z palca bo reszta wygląda konkretnie, a bliska mi osoba jest anorektyczką więc nic podejrzanego nie dostrzegłem

ddza [ WasabiHubert ]
Skoro głowa jest bliżej obiektywu a reszta, w tym najbardziej ręka jest w tyle to chyba logiczne, że jest mniejsza...
proszę bardzo --->
PatriciusG. [ Legend ]
Skoro to twoje BMI to nas nie przekonałeś :P
Od kiedy nie słodze wszystko mi sie slodkie wydaje - nawet orzeszki ziemne

ddza [ WasabiHubert ]
A co miałem tam wpisać jeszcze jej imię? Podenerwowaliście mnie z tą anoreksją...

Harrvan [ Legend ]
Hubert
Daj fote topless to juz nie beda mieli watpliwosci
Łysack [ Mr. Loverman ]
oj widzę, że wroga atmosfera nadal panuje...
Pat -> ja również znam osobę z anoreksją i właśnie stąd moje skojarzenie, bo na zdjęciach z takiego ujęcia wygląda niemal identycznie...
ddza -> tak jak napisałem powyżej, nawet w takim ujęciu dokładnie tak wyglądają anorektycy, ale skoro tak nie jest to sorry, ale nie wykręcaj się ujęciem, bo ujęcie może wizualnie zmniejszyć coś, ale nie powoduje wrażenia zachowania długości przy zmniejszeniu szerokości czy też grubości...
aaaa właśnie, ona ma duży biust który może wprowadzać w błąd bo jednak duży biust sporo waży i może przenosić jej BMI do właściwego poziomu, ja bym ją na Twoim miejscu troszkę odżywił, bo naprawdę nie wygląda najlepiej mimo tego, że naprawdę jest ładna:)

ddza [ WasabiHubert ]
Jedynie moją :P albo lepiej nie bo baniak od piwska rośnie :D
PatriciusG. [ Legend ]
Hubert, daj spokój, od początku wiedziałem, że anoreksja to raczej nie bardzo - po prostu mówie, że można było tak to odebrać.
Chill out motherfucker
... ale pomysl harwana jest okej...
Łysack -> To w sumie dziwne - dla mnie porownajac do mojej przyjaciolki to ramie wrecz przykokszone.
A atmoswera dzisiaj nie bedzie lepsza bo caly dzien mnie ktos musi podkurwiac
Gandalf <3 [ Wizard ]
ddza --> ale czego oczekiwałeś, gdy wrzucałeś tu jej fotki? wiadomo - jednemu się spodoba, drugi będzie miał jakieś "ale"
...ale co z tego? nie trzeba na siłę udawadniać, że dziewczyna jest super pod każdym względem - przecież to ty masz się z niej cieszyć, inni nie muszą się nią zachwywać...
no chyba, że masz ją po to, żeby pochwalić się kolegom...

ddza [ WasabiHubert ]
Gandalf zatanów się co mówisz... Podobać się nie musi ale anorektyczką nie jest :| o_O
Łysack --> spoko... ale może nie wyjeżdżaj od razu z tekstem, że anorektyczka, bo miłe to raczej nie jest.
sergi__ [ Raphael ]
Dajcie sobie siana :)
:)

ddza [ WasabiHubert ]
aaaa właśnie, ona ma duży biust który może wprowadzać w błąd bo jednak duży biust sporo waży i może przenosić jej BMI do właściwego poziomu, ja bym ją na Twoim miejscu troszkę odżywił, bo naprawdę nie wygląda najlepiej mimo tego, że naprawdę jest ładna:)
Nosz kurwa mać! 10kg może by zrobiło różnicę... poza tym na zdjęciu sie tak wydaje ale na 2 zdjęciu chyba mi nie powiesz, że widzisz cycki Pameli Anerson?
kasztaneczuszek [ Legend ]
LUZ PANOWIE!
sergi__ [ Raphael ]
zamknij jape :)

ddza [ WasabiHubert ]
Może mi powiesz że taka talia też jest zbyt chuda? Chyba widać róznicę między brzucehm anorektyczki a mojej dziewczyny? Jeśli nie widzisz to chyba ja mam zwidy, fakt faktem ide jutro po okulary ale widze jeszcze dobrze. Myślisz, że jak więcej zje to jej pójdzie w ręce??
kasztaneczuszek [ Legend ]
trzym ryja wywłoko !
sergi__ [ Raphael ]
shut up bitch :)
hubert-> moj ulubiony tekst " pokaz cycki" :)
PatriciusG. [ Legend ]
Dajecie dalej -> moze pokaze ja Cala nago :P
kasztaneczuszek [ Legend ]
Hubert --> nie pokazuj swoich cycków prosze! jak już to sergiemu na privie ok?
sergi__ [ Raphael ]
pat na to ja czekam wlasnie :D i of course na cycki kicii :D bo obiecala:)
kasztan=> twoje sutki mi wystarczaja:*
<_Goral_> [ Pretorianin ]
no Hubi nie goraczkuj sie tak, przeciez ladna jest i kazdy to powie a najwazniejsze zeby sie Twoja dziewczyna Tobie podobala (Glober juz powiedzial...) i tyle :) fakt ze nieprzyjemny tekst o anoreksji ale ja bym sie tak tym nie przejal...(m) :>
Taikun44 [ NDSL ]
pokaż jeszcze tyłek i cycki ... co Cie obchodzi zdanie tych masturbatorów ? laska fajna, żadna tam anoreksja ... a Ci tutaj albo zazdroszczą ... albo chcą wiecej fot na onana ;) olewaj ich ddza
Łysack [ Mr. Loverman ]
buahahahhahaha, dzięki za poprawę humoru na wieczór:D:D
ddza -> świetny bulwers, 9,5/10 :)
po pierwsze to tylko forum, więc nie wiem czym tu się przejmować, gdybym ja się przejmował wypowiedziami z forum na swój temat czy swojej dziewczyny to już dawno bym nie żył, buahahaaa
po drugie czasami tekstu o anoreksji używa się żartobliwie lub ironicznie, sam do swojej dziewczyny czy też przyjaciółek czasem mówię, że mają nogi czy ręce jak anorektyczki i żadna jeszcze się na mnie jakoś o to nie obraziła, buahahahaha
po trzecie nie widziałem jej na żywo a po zdjęciach to tak jakbym oceniał awaryjność samochodu na podstawie aukcji z allegro... buahahahaha
:)

piecupiecu [ Konsul ]
ddza----->twoja laska wymiata , jak na moj gus to przeciez ona jest ok , i niepowiem brzuch ma ładny tylko pozazdroscic takiej dziewczyny(mam tylko nadzieje ze psychą cie nie katuje).
ddza [ WasabiHubert ]
Łysack gdybyś to powiedział żartobliwie to ok. Ale na siłę starasz się dowieść anoreksji czy chuj wie czego, więc nie pierdol mi tutaj, że żartowałeś. Delikatnie mówiąc: zdenerwowałeś mnie. Aha- najwidoczniej nie umiesz walczyć z argumentami bo obracasz wszystko w zart.
Nie obchodzi mnie to czy Wam się podoba czy nie bo to jest kwestia indywidualna, chodzi o to, że do anoreksji jej sporo brakuje... samo stwierdzeni, że ktoś wygląda jak anorektyk nie jest miłe, myślę, że nawet anorektyczka źle by się poczuła gdybyś jej tak powiedział.
po trzecie nie widziałem jej na żywo a po zdjęciach to tak jakbym oceniał awaryjność samochodu na podstawie aukcji z allegro... buahahahaha sam sobie zaprzeczasz, więc po kiego ciula oceniasz? Lepiej przemilcz...

Taikun44 [ NDSL ]
jakieś schorzenie ? pozytywnych postów nie widzi :P

piecupiecu [ Konsul ]
ddza ------> bez nerwów bo wątek wywali.
rzuciliście sie na siebie jak szpaki na czereśnie i niczym was rozgonić ;D

ddza [ WasabiHubert ]
Ja tylko odbijam ataki... Choć mam nieziemską ochotę mu pojechać, bo mnie wkurwił.
kasztaneczuszek [ Legend ]
Hubert --> rozumiem ale luz ok?
PatriciusG. [ Legend ]
kto ma myspace?
Taikun44 [ NDSL ]
w sumie Ci się nie dziwie ... ja już bym im dawno dowalił ... mój ranking miałby pewnie z 10 minusowych pkt ... ew banik ;-0
Gandalf <3 [ Wizard ]
trochę dystansu by się przydało...
gdybyś dał swoje zdjęcie, a ja bym napisał, że masz twarz jak naleśnik, to też byś tak reagował?
Łysack nie jest przecież jakąś wyrocznią - ty wiesz swoje, bo masz ją na codzień i wiesz, że żadnej anoreksji nie ma
o co tu w ogóle można się kłócić..?
ddza [ WasabiHubert ]
kas luz
Gandalf nie zaczynaj... Zrozum, że to nie jest kwestai podobania się, bo to czy ktoś jest anorektykime to akurat można stwierdzić bez tej opcji.
eot.
kasztaneczuszek [ Legend ]
No Hubert więc EOT :)
Można zacząć jakiś inny, normalny temat.
Proponuje zakład. O piwo. Polegać on będzie na tym że jak otworze piwo w butelce kartką a4 stawiacie mi po browarku? Kto wchodzi?

piecupiecu [ Konsul ]
a co jak tego nie zrobisz? musisz też coś postawić...
ale jbc to jeszcze nie wchodze, chyba że o przekonanie ;D

ddza [ WasabiHubert ]
Jak nakręcisz filmik z tym to ok :] Ale jak Ci się nie uda to sobie napiszesz na czole "Jestem Pedałem" zrobisz foto i opublikujesz w "Jak wyglądacie" :D
Łysack [ Mr. Loverman ]
o Boże... a Ty dalej... ;))
gdybyś nie zauważył:
ddza -> coś mi tam anoreksją zalatuje;))
ddza -> no ładna, ładna, ale i tak chuda:P hehe;]
a tego, że jest chuda/szczupła nie zaprzeczysz
"po trzecie nie widziałem jej na żywo a po zdjęciach to tak jakbym oceniał awaryjność samochodu na podstawie aukcji z allegro... buahahahaha" sam sobie zaprzeczasz, więc po kiego ciula oceniasz? Lepiej przemilcz...
Pat -> spójrz jeszcze raz na to pierwsze zdjęcie i zobacz jak wygląda prawa ręka tej dziewczyny... jak patyk, stąd moje skojarzenie z anoreksją, na podstawie pozostałych zdjęć stwierdzam, że moje podejrzenia słuszne nie były, ale nie zmienia to faktu, że dziewczyna jest poniżej BMI czy jak to się nazywa:)
w którym miejscu sobie zaprzeczam? napisałem, że oceniam na podstawie zdjęcia już wcześniej!
a poza tym nie wpatruję się na biust Twojej kobiety, na pierwszym zdjęciu wygląda na dość duży, pozostałych zdjęć nie powiększałem:)
ogólnie obniżam ocenę Twojego bulwersu do 6/10, spadek jest za bluzgi(-1), wypowiadanie się za swoją dziewczynę pisząc, że na pewno by się obraziła (-0,5) i błędną interpretację moich słów (-2)
myślę, że nawet anorektyczka źle by się poczuła gdybyś jej tak powiedział
uwierz mi, że tylko anorektyczka by się tak poczuła, dziewczyna która nie ma takich problemów przyjmie to jako żart... wygląda mi na to, że leczysz na forum jakieś swoje kompleksy;)) i muszę przyznać, że właśnie jedyną osobą której sprawia przykrość wspomnienie o anoreksji jest właśnie ta anorektyczka którą znam, tak jak pisałem wcześniej do pozostałych tak mówię i jakoś jeszcze żadna się nie obraziła:)

Taikun44 [ NDSL ]
Gand >> kto jak kto ... ale sam masz twarz jak naleśnik wiec nie mozesz mówić tego innym :P
a Harrvan podobno dzisiaj golił sobie jajka ...
... tak na rozluznienie :p
PatriciusG. [ Legend ]
ja juz mam dlug u ciebie - odpadam
Glob3r [ Senator ]
Dobra, ludzie dajcie se słomy :).
ddza - Jak tam w Spodku było? :D Bo nie wiem czy pisałeś, nie chce mi się czytać kilkuset postów :D
Gandalf <3 [ Wizard ]
kasztan -->
kasztaneczuszek [ Legend ]
No więc tak. Jeżeli przegram to zrobię tak jak mówi Hubert :) A jak wy dostarczycie mi bro?
PatriciusG. [ Legend ]
kasztan -> Jak to sie robi
Taikun44 [ NDSL ]
gand >> taa ... Harrvan ciągle płacze po tym jak mu powiedziałem ze ma ryj jak dupa wolowa ;)
kasztaneczuszek [ Legend ]
Pat --> skladasz kartke a4 tak długo aż otrzmyjesz a miare twardy kawałek papieru :) kumasz? :)

piecupiecu [ Konsul ]
ja moge wypić za twoje zdrowie bo też mam zbytecznego bro powiedz jak to i ja sproboje.

ddza [ WasabiHubert ]
Łysack a Tobie -100 na 10 za poczucie humoru i brak wyczucia, poza tym co mnie obchodzi twoja ocena? jak chcesz zrobic jakiś konkurs o mistrzowstwo bulwersu to załóż osobny wątek, ale koniec już tematu.
Glober -> coś niesamowitego, atmosfera nie z tej ziemi. miejsca zajebiste, obydwa mecze pierwszej klasy zakończone w tie breaku o niczym więcej nie marzyłem :D poza tym zebrałem na koszulce 3 autografy: Samica, Kadziewicz i Grzyb, no i uscisnąłem dłoń takim sławą jak Giba, Anderson, Wlazły, Kuzyiski itd, itp chyba z 1/4 zawodników :D Jestem niesamowicie zadowolony :) Publika naprawdę najlepsza na świecie :] Gardło boli mnie do teraz :D

Harrvan [ Legend ]
Taikun
Wiesz co na to ci odpowiedzialem ?
Glob3r [ Senator ]
*Udaje, że nie zazdrości* :D
Kurde, zawsze chciałem być na jakiejś większej imprezie z udziałem reprezentacji, ale zawsze wychodzi jakieś "ale"... tylko na "no może pojedziemy" się kończy...
PatriciusG. [ Legend ]
kas -> Dzieki, czaje ;)
Łysack, ddza -> Odpuśćcie sobie, bo wszystkich już irytujecie chyba powoli.

kasztaneczuszek [ Legend ]
Znam jeszcze wiele sztuczek i tricków do pokazywania na imprezach i domówkach :)
Np. wyjmowanie korka z butelki po winie ( tak że korek jest wcisniety do środka ) bez rozbijania butelki ofkoz, zrobić dziure w kartce a4 i przez nią przejść, sporo sztuczek karcianych ktore sam ledwo kumam :) i wiele wiele innych :) mozna sie na tym ładnie obłowić jak towarzystwo już po % jest :)

ddza [ WasabiHubert ]
Pat ja już skończyłem :/
kas wodzireju :P
PatriciusG. [ Legend ]
wyjmowanie korka z butelki po winie ( tak że korek jest wcisniety do środka ) bez rozbijania butelki ofkoz
'sito'?

Harrvan [ Legend ]
nie wodzirej tylko wloczykij

kasztaneczuszek [ Legend ]
Hubert --> przydaje się to czasem... jak przyjdę w połowie dobrej imprezy to do konca jeszcze sie zadrze upić za darmo i poderwać pannę jakaś :)
Pat --> jak sie spotkamy to Ci pokaze, o ile bedzie gdzies pod ręką butelka po winie i korek od niej :)
sergi__ [ Raphael ]
Hubert --> przydaje się to czasem... jak przyjdę w połowie dobrej imprezy to do konca jeszcze sie zadrze upić za darmo i poderwać pannę jakaś :)
i wtedy sie moczysz?:D

ddza [ WasabiHubert ]
sergi :D

kasztaneczuszek [ Legend ]
i co z tego sergi, to nie jest śmieszne...
_____
Zaraz wybywam na domóweczke. Wróce do bezsenności albo rano :)
Łysack [ Mr. Loverman ]
zrobić dziure w kartce a4 i przez nią przejść
znaczy się, że jak? :)
sergi__ [ Raphael ]
kasztan--> z tobą to nawet w przepac (m) :)

ddza [ WasabiHubert ]
Dobra laski spadam spać bo jestem troszkę zdenerwowany... ach ta teściowa :/
Do jutra :) btw jutro pokażę sie Wam w nowych okularkach xD
Taikun44 [ NDSL ]
hArRRY ... SsS11j p4UkIe

Harrvan [ Legend ]
Czyja ? Bo u ciebie nie widze czegos takiego...
Czekaj ... wezme lupe i pensete to moze cos zobacze ...

piecupiecu [ Konsul ]
widze że wszyscy sie tu lubią i kochają hehe
PatriciusG. [ Legend ]
Taikun za to, że jest pieprzoną 14 albo 15 letnią dziewczynką piszącą blogi robi wszystkim po lasce.
Taikun44 [ NDSL ]
yami ....

piecupiecu [ Konsul ]
/mp3.wp.pl/p/informacje/njus/263889.html?rfbawp=1184272941.904
ściągnijcie sobie nute big cyc "homotubisie" dobra jest hehe.

Harrvan [ Legend ]
*patrzy przez lupe**uzywa pensety*
Eee ... nic ... jeno powietrze i jedna wielka czarna dziura
PatriciusG. [ Legend ]
:O
Obadajcie
To jest mój 5980 post :O
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]
Pierwszy :)
Dzien dobry :)
Czesc dziewczyny :)

ddza [ WasabiHubert ]
Trugi :/
Yoł z rana :)
piecupiecu [ Konsul ]
siemacie z rana . a raczej to już prawie południe
chłopacy a miał ktoś z was tak że zasnął na krześle obotowym i obudził sie na podłodze w kuchni??bo ja tak miałem wczoraj znaczy sie to dziś było.....troche dziwnie sie czuje..

Harrvan [ Legend ]
Sa dwie mozliwosci :
- albo lunatykujesz
- albo byles pijany i zostales perfidnie wykorzystany
a przy o okazji : HELL-o \m/
piecupiecu [ Konsul ]
nie piłem i nikogo na chacie nie było wiec to odpada bardziej przychylił bym sie do lunatykowania, ale ja nie lunatykuje <myśli> (chyba).
nie wiem co to było.ale rano sie troche ździwiłem.

ddza [ WasabiHubert ]
piecu miałeś takie zakręcone sny, że zacząłeś się obracać na krześle doszedłeś do prędkości 100 obrotów na sekundę, w końcu wypadłeś z krzesła poodbijałeś się od ścian i wylądowałeś w kuchni.
innej opcji nie widzę :)
PatriciusG. [ Legend ]
Dobra, sumienie mnie ruszyło
Występują:
Soulcatcher jako Soul
Łysack jako Łys / Krzysiu / Łysacki
Genzo W. jako Genzo / Gez / Wiesiek
PatiriciusG. jako Pati / Pat
kasztaneczuszek jako Kasztan / Kas
Apocalyptiq jako Apo / Mały
Łyczek samego siebie
sergi__ jako sergi / sergiusz
ddza jako Hubert / Hub
Harvan jako Harr / Harry / Harrnas
rpn jako rupman
Kolczes samego siebie
Glob3r jako Glob
Father Michael jako Tata / Padre
KrólewnaFiona jako Fiona
Także występują:
Kucyś jako Kuc
Darulcze jako Darcia
Danley jako Dan
Kiciia jako Marinka / Kicia
AGArtha jako Aga
Arthemide jako Mide
Sonny Silooy jako Son / Sonny
coolerek89 jako cooler / Kuler
Dziki 10 jako dziki
blazerx jako blazer
Także także występują:
piecupiecu
misztel
Pshemeck
techi
Luzer
Moszeusz
Coolfon
Promyk
mariaczi
Kompo
egilson
Golem
Boroova
Maccpol
zuromil
Michael Scofield
Ewunia_kR
Gościnnie:
TWOJA STARA!
ddza [ WasabiHubert ]
Kucyś to często nie występuje :D
aha i rpn jako rupman bo to jest rozwinięcie jego nicka :)
PatriciusG. [ Legend ]
ddza -> Zrobione. Jeszcze jakieś uwagi to mówić, bo za ok 30 postów to pójdzie.
ddza [ WasabiHubert ]
Możesz:
ddza jako Hubert / Hub
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]
Pat: u mnie na koncu dodaj jeszcze Wiesiek :D
Genzo W. jako Genzo / Gez / Wiesiek

Harrvan [ Legend ]
a ja poprosze jeszcze aka Harrnas
PatriciusG. [ Legend ]
Dało rade

ddza [ WasabiHubert ]
Aha przypomniało mi się :d dodaj do Apo Mały
PatriciusG. [ Legend ]
Zrobione

ddza [ WasabiHubert ]
No to chyba tyle :D apo chyba nie ma nic przeciwko bo sam się tak podpisuje i tak na niego wołają :)
No i ten Kucyś jakoś mi się nie widzi w pierwszym składzie...
PatriciusG. [ Legend ]
Zrobione
piecupiecu [ Konsul ]
o i znowu jestem . zadzwonili po mnie żebyd do roboty sie wstawił a tu co nico pomyliło im się....nie mam sił do tych ludzi.

Father Michael [ Iscariot Paladin ]
Hello children :)
PatriciusG. [ Legend ]
Cool Daddy

sergi__ [ Raphael ]
co to za lista ?
what the ...?
PatriciusG. [ Legend ]
Nowa lista mile widzianych w karczmie.
Coś sie nie podoba siergiuszu?

sergi__ [ Raphael ]
ahaaaaaaaaaaaaaa ;)
no to teraz rozumiem co to za lista;>
a co do podobania to nie mam zadnych przeciwskazan:)
a pozatym
Cycki cycki :D

PatriciusG. [ Legend ]
Generalnie to ja mam zastanowienia co do tego Soula na pierwszym miejscu, bo ktoś to odbierze, że albo tu jest i pisze, albo cały czas go obgadujemy xD
Ostatnio jak powiedziałem, że tutaj nie wchodzi to dostałem po rankingu więc tez nie będę kozaczył...
Edit:
Występują:
Soulcatcher jako Soul / Admin / Moderator (Głos)
Łysack jako Łys / Krzysiu / Łysacki
Genzo W. jako Genzo / Gez / Wiesiek
PatiriciusG. jako Pati / Pat
kasztaneczuszek jako Kasztan / Kas
Apocalyptiq jako Apo / Mały
Łyczek samego siebie
sergi__ jako sergi / sergiusz
ddza jako Hubert / Hub
Harvan jako Harr / Harry / Harrnas
rpn jako rupman
Kolczes samego siebie
Glob3r jako Glob
Father Michael jako Tata / Padre
KrólewnaFiona jako Fiona
Także występują:
Kucyś jako Kuc
Darulcze jako Darcia
Danley jako Dan
Kiciia jako Marinka / Kicia
AGArtha jako Aga
Arthemide jako Mide
Sonny Silooy jako Son / Sonny
coolerek89 jako cooler / Kuler
Dziki 10 jako dziki
blazerx jako blazer
Także także występują:
piecupiecu
misztel
Pshemeck
techi
Luzer
Moszeusz
Coolfon
Promyk
mariaczi
Kompo
egilson
Golem
Boroova
Maccpol
zuromil
Michael Scofield
Ewunia_kR
Gościnnie:
TWOJA STARA!

sergi__ [ Raphael ]
a ja dostalem po rankingu za to ze zobaczylem kasztana nago

PatriciusG. [ Legend ]
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Harrvan [ Legend ]
Widocznie musisz uwazac

piecupiecu [ Konsul ]
kasztan nago!!!!!!!! fiu fiu aż ci oko zbielało pewnie
kasztan sie wczoraj chwalił że zamoczy ... ciekawe czy mu sie udało czy zrobił na domówce z siebie tylko klauna
PatriciusG. [ Legend ]
mów dalej :P

Harrvan [ Legend ]
nikt sie nie bawi w ukladanie slow ?
sergi__ [ Raphael ]
kasztan sie wczoraj chwalił że zamoczy ... ciekawe czy mu sie udało czy zrobił na domówce z siebie tylko klauna
taa zaloze sie ze zamoczył swojego malego w jakies misce na rzygi :D
Przez 2 tygodnie nie moglem jesc bo taki horror przezylem :(

Harrvan [ Legend ]
Uwielbmiam alko ... a wy ?

sergi__ [ Raphael ]
Wole kobiety od alko :)
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]
Harr ja tez lubie alkomaty :P
piecupiecu [ Konsul ]
w misce na żygi.....tak nie można...gdzie sie indziej wyżygać?
ja to u kumpla z 2 piętra spawałem...super było
a w mojej chacie kumpel zazygał mi wanne i wogule to siedział przy tej wannie z 2 godziny az mu sie ślad na klacie odcisnął a jak wstał walnął 2 kroki i gleba...zwłoki poprostu
zreszta sie nie dziwie jak wypił wtedy cały szampan za 5 ze stokrotki.....ble

Harrvan [ Legend ]
Genzo
Alkomat to wEdlug mojego Slownika stan w ktorym zblizasz sie totalnego upojenia ale jeszcze w miare kontaktujesz ... dopiero po alko-szach-macie padasz na ziemie ;)
sergi__ [ Raphael ]
a dupa:P
ide sie wyspac :)
nara
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]
Co wy na to zebym zalozyl kolejna czesc?? dawno tego nie robilem ;)

ddza [ WasabiHubert ]
Genzo a ja nigdy tego nie robiłem :(
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]
To ja zrobie dzienna a Ty nocna :)

ddza [ WasabiHubert ]
Ale ja do nocnej nie chodzę bo jeszcze za młody jestem :/ więc możemy zrobić na odwrót :D
hihi post nr 3000
PatriciusG. [ Legend ]
Mogę się pobawic, a co ukladamy?
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]
Dobra to robta co chceta - ja umywam rece
ddza [ WasabiHubert ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6638237&N=1 wypad tam jak chcecie być żywi do wieczora!!