GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wątek dla Bezsennych 49 - A kim ta kobieta tak właściwie jest?

12.07.2007
13:10
smile
[1]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Wątek dla Bezsennych 49 - A kim ta kobieta tak właściwie jest?

Wątek dla Bezsennych 48 czyli Miłość, Kobiety, Seks, Gejsza i XBOX360
Kids do not try this at home !

Bezsenność
Człowiek cierpiący na bezsenność godzina za godziną przewraca się w łóżku, a sen nie przychodzi. Zaczynają gnębić go czarne myśli i coraz bardziej się denerwuje, że nie może zasnąć. Dlaczego tak się dzieje? Najczęściej winowajcą jest stres - kłótnia, problemy rodzinne i zawodowe, egzamin, zakochanie, rozstanie, nowe miejsce.

Bezsenność nie jest chorobą, lecz świadczy o chorobie duszy lub ciała. W 90 proc. przyczyny bezsenności są pochodzenia psychologicznego. Często bezsenność jest objawem depresji (ponad 50 proc.).W takiej sytuacji leczenie lekami przeciwdepresyjnymi, a nie nasennymi, daje szybką poprawę i sen wraca, a razem z nim chęć do życia. Przyczyną bezsenności mogą być także: choroby zakaźne, nerwica, chroniczne bóle, choroby psychiczne, niewydolność krążenia lub niewydolność oddechowa. Każda z tych dolegliwości zakłócających sen wymaga innego leczenia.

Bezsenność psychofizyczna
Jest to dolegliwość trudna do wykrycia i praktycznie nieznana jest jej przyczyna. Pacjenci śnią, że nie śpią. W rzeczywistości śpią nawet po 7 godzin dziennie, co potwierdzają eksperymenty z użyciem encefalografu, jednak nie wiedzą o tym. Mają silne przekonanie, że naprawdę nie śpią. Dzieje się tak dlatego, że ich sen jest mało wartościowy - zbyt płytki, niezgodny z rytmem zegara biologicznego i nie daje właściwego odpoczynku. Tego typu trudności zdarzają się najczęściej przy nagłej zmianie trybu życia (zawarcie związku małżeńskiego, emerytura, rozwód, dłuższy urlop, rezygnacja z pracy lub przeciwnie, podjęcie pracy zawodowej po długiej przerwie).

Witamy w dziennej wersji karczmy dla bezsennych!

Stwierdziliśmy, że skoro i tak siedzimy przed kompem w oczekiwaniu na godzinę 23, czyli otwarcie naszej matczynej karczmy, chcemy zacząć rozmowy już wcześniej. Karczma ta również służy osobom bezsennym, które muszą pójść spać przed 23, żeby mogli pożegnać się z bezsennymi przyjaciółmi nie otwierając przedwcześnie pierwotnej karczmy:)

Wiadomo, że nie możemy zabronić nikomu udzielania się w tej karczmie, ale uprzejmie prosimy o nie udzielanie się osób, które nie są bywalcami nocnej karczmy bezsenności. Chcielibyśmy zachować atmosferę naszej nocnej karczmy...

Otwarte od 7:10 do 23 wieczorem

Po 23 przenosimy się do nocnej karczmy !!! :)

Lista osób mile widzianych:

1.Soulcatcher --> Soul
2.Darulcze --> Darcia
3.Łysack -->Łys
4.Genzo W. --> Genzo
5.Danley --> Dan
6.PatiriciusG. --> Pati
7. Kiciia --> Marinka
8.Kucyś -->Kuc
9.AGArtha -->Aga
10.kasztaneczuszek --> Kasztan (Kas)
11.coolerek89 --> cooler (Kuler)
12.Arthemide --> Mide
13.Sonny Silooy --> Son
14.Apocalyptiq --> Apo
15.Dziki 10 -->dziki
16.blazerx --> blazer
17.misztel
18.Pshemeck
19.techi
20.Luzer
21.Moszeusz
22.Coolfon
23.Promyk
24.mariaczi
25.Kompo
26.egilson
27.Golem
28.KrólewnaFiona --> Fiona
29. Boroova
30. Glob3r
31. sergi__ --> sergi
32. ddza --> Hubert
33. Maccpol
34. zuromil
35. Michael Scofield
36. Father Michael
37. Ewunia_kR
i Harrvan czyli Harr :)

[31.12.2003] 13:40 Soulcatcher [ Prefekt ] www.gamepressure.com
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)


Hymn bezsennych: Faithless - Insomnia


Poprzednia część:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6622576&N=1

A w poprzedniej części:

- ahooj to kogo obchodzi :)

12.07.2007
13:11
[2]

PatriciusG. [ Legend ]

Pierszy!

12.07.2007
13:15
[3]

ddza [ WasabiHubert ]

doopa :/

12.07.2007
13:16
smile
[4]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Niech ktoś rozchmurzy niebo i zapoda słoneczkiem :D

12.07.2007
13:18
[5]

Łysack [ Mr. Loverman ]

:) wzięlibyście się za jakąś robotę a nie tylko na forumie:D

12.07.2007
13:19
[6]

Kiciia [ Generaďż˝ ]

Wiesz jest kilka aspektów które udowadniają, że to odmienny przypadek.
Doprawdy? nie wiedzialam. 'Odmienny przypadek' powiadasz? Wiec was facetów to trzeba by było podzielic na grupy potem podgróbki i chołote. Yh.. nie chce myslec jak femnistka, cos mi to nigdy nie wychodzilo ale mysle ze gdyby do wyrazania wlasnych pogladów wcisnela sie jakas slodka idiotka to zostali byscie wyzwani od swin ktore sa rasowe bo z ogonkiem z przodu.

Ja dalej nie wiem, co Cie tak dziwi.
Nie martw sie Pat, odnosnie mojej osoby to ty nigdy nic nie wiesz..Wiec to normalny odruch u ciebie.

Kobieta jest kobietą. Jak przyszło Ci na myśl słowo 'szmata' przy tym zdaniu to też Ciekawe
Najbardziej zadziwiajace jest to ze faceci najczesciej traktują kobiety jak przedmiot, przyszło mi na mysl słowo 'szmata' tylko dlatego ze 'szmata' to przedmiot a jezeli kobieta nie jest czlowiekiem to wedlog wszystkich kanonów wartosci staje sie przedmiotem czyli najczesciej tym do ktorego porownuja ja mezczyzni.. 'szmata'.

I znów nie piersia...

12.07.2007
13:20
smile
[7]

ddza [ WasabiHubert ]

Łysack natchnąłeś mnie :D idę sobie śniadanie zrobić :]

Kiciia nie chcę wywoływać kłótni ale Ty bierzesz wszystko za bardzo do siebie... Mężczyzna nie zrozumie nigdy kobiety i vive versa. A nasze rozmowy prowadzone są raczej w sposób humorystyczny...

12.07.2007
13:21
smile
[8]

Harrvan [ Legend ]

Lapie cyce

12.07.2007
13:23
smile
[9]

kasztaneczuszek [ Legend ]

:) wzięlibyście się za jakąś robotę a nie tylko na forumie:D

Ja prowadzę nocny tryb życia :)

12.07.2007
13:23
[10]

Kiciia [ Generaďż˝ ]

Lysiu no ja oprocz siedzenia aktualnie na forum to czytam sobie ;)
Zaraz się zbiore i wysprzatam mieszkanie a potem sie bede relaxowac ;)
Czasem mi sie wydaje ze zycie to bajka.. ale to tak jak mi wczoraj Harus kawał opowiadał, sa różne bajki :P

Kas.. jezeli to możliwe to moge ci wysłac troche słońca pocztą, tylko nie potrafie go dosięgnac bo paży :P

Hubert - pozwól ze tego nei skomentuje. Nie wiesz jaka jestem, mnie nie obchodzi jaki ty jestes i taki uklad jest najlepszy.

12.07.2007
13:25
smile
[11]

PatriciusG. [ Legend ]

Łysack -> Może zabrzmi to niewiarygodnie ale opierdalanie się jest niezwykle pochłaniające.

Kiciia ->

Wiec was facetów to trzeba by było podzielic na grupy potem podgróbki i chołote
ALE wywodzimy się od ludzi.

Yh.. nie chce myslec jak femnistka, cos mi to nigdy nie wychodzilo ale mysle ze gdyby do wyrazania wlasnych pogladów wcisnela sie jakas slodka idiotka to zostali byscie wyzwani od swin ktore sa rasowe bo z ogonkiem z przodu.
A - w takim razie nie, przepraszam...

Nie martw sie Pat, odnosnie mojej osoby to ty nigdy nic nie wiesz..Wiec to normalny odruch u ciebie.
To, że w zależności od kontaktów miedzy nami zmieniasz zdanie zawsze na ten temat jest właśnie jednym z tych 'aspektów'

Kobieta jest kobietą. Jak przyszło Ci na myśl słowo 'szmata' przy tym zdaniu to też Ciekawe
Najbardziej zadziwiajace jest to ze faceci najczesciej traktują kobiety jak przedmiot

No ja nie traktowałem przedmiotowo kobiety żadnej i jakoś nie czuje się lepszy. Może dlatego, że tego nigdy nie potraficie docenić.

, przyszło mi na mysl słowo 'szmata' tylko dlatego ze 'szmata' to przedmiot a jezeli kobieta nie jest czlowiekiem to wedlog wszystkich kanonów wartosci staje sie przedmiotem czyli najczesciej tym do ktorego porownuja ja mezczyzni.. 'szmata'.
Tu to już przesadziłaś i udowodniłaś, że jesteś kobietą. Czyli tylko ludzie nie są przedmiotami a tak to wszystko co nim nie jest (mimo ze sie rusza dla przykładu) tylko przedmiotem. Na to bym nie wpadl... Slyszalas o kategorii zwierzęta? To też przedmioty? Już jak chcesz coś udowadniać bo sie nie znasz na żartach to z logiką prosze dla odmiany...

Harrvan -> Zlapales cyce w 8 poscie

12.07.2007
13:29
[12]

Harrvan [ Legend ]

Pat

Nie wazne kiedy ... wazny jest efekt ;)

12.07.2007
13:31
[13]

ddza [ WasabiHubert ]

Najlepszy "układ" byłby gdybyś nie brała wszystkiego do siebie i nie zachowywała się jak rozwydrzone dziecko atakując innych, gdy oni Tobie nic nie robią...

Nie martw sie Pat, odnosnie mojej osoby to ty nigdy nic nie wiesz..Wiec to normalny odruch u ciebie.

Myślę, że tym zdaniem pokazałaś jaka jesteś sztuczna i dwulicowa...

12.07.2007
13:40
[14]

PatriciusG. [ Legend ]

Ale przeleciało chłodnie to już masakra.

Jak widać wrogów na forum nigdy za mało.

12.07.2007
13:41
smile
[15]

ddza [ WasabiHubert ]

Pat --> luz ;)

12.07.2007
13:41
smile
[16]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Ostrze noże i nożyczki, halabardy i pilniczki, aparat czeski, gwoździe pineski. Sztyki, patyki, dywany i guziki, trąbki, pompki, ząbki oraz choinkowe bombki. Gwoździe, szpady, gołe baby, wszystko tylko dla zabawy. Krawaty wiąże, usuwam ciąże. Akcesoria, scyzoryki, złote łyżki i kolczyki, cegły, taczki, wykałaczki z Ameryki, proporczyki, portmonetki, parasolki, ciche Szwedki, globusy, mapy, plany. Change money, jabłka, banany.

12.07.2007
13:43
[17]

PatriciusG. [ Legend ]

ddza -> ja sie lekko podkurwiłem

kas -> Zaczynam tera Papua Nowa Gwinea, Mongolia taka historia, Ruanda banda i Wanda. Korea na bezczela, Malta, Powell Peralta. Amerykany szpany, trzymaj fason Bur kina Faso, Ghana najarana, Czad brat, Kongo bongo, Uganda propaganda, Europa fopa, Angole kibole, Afryka klasyka, Bośnia i Hercegowina to dopiero się zaczyna: Czechy śmiechy, Prusy stare narkusy, wiszpan panie Hiszpan, Skandynawia też zaprawia, Chile, chwile, Szwecja dyskrecja, Benin Lenin, Włochy prochy na Kanary, stary nie do wiary jedź, pokażesz dziary, albo w Norwegii, przy dobrej strategii, nie nastąpi Dania kleptomania. Fantastyka byłaby Korsyka, albo San Marino z piękną dziewczyną, nie Nigeria histeria, czy Bułgaria awaria, Laos chaos. Maroko całkiem spoko. Czego chcesz, ej chłopcze! Przecież to nie Wyspy Owcze. Czym jeszcze zaskoczę? Jemen. Nie bądź taki Czesław Niemen. Izrael, jaki cel ma Holandia szuflandia albo Oman, nie bądź pan taki kurwa lekoman, w Algierze na rowerze, do Rumunii, udzielą mu pierwszej komunii. Może Albania plebania, Szwaby gołe baby, Argentyna przyczyna, Senegal nielegal, Kambodża ja chcę Dodge`a, Filipiny nie rób takiej kurwa miny, ajajaj to nie Urugwaj, Brazyliana odpalaj szampana, menciu.

12.07.2007
13:44
smile
[18]

kasztaneczuszek [ Legend ]

WWO

12.07.2007
13:45
smile
[19]

ddza [ WasabiHubert ]

Pat ja już to przechodziłem :D zaraz pewnie zacznie sie lista "kto jest za tym żeby..."

12.07.2007
13:48
[20]

PatriciusG. [ Legend ]

ddza -> Wątpie - właśnie sie mnie obrywa to na Tobie jej sił nie starczy.

12.07.2007
13:53
smile
[21]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Przestań człowieku, odrzuć te myśli chore, podnieś głowę, okoliczności są wyjątkowe. Damy rade, bo nie damy się skłócić, nie będziemy słuchać ludzi, którzy sami są głusi, chociaż słyszą i chociaż patrzą, to nie widzą.

12.07.2007
13:54
smile
[22]

ddza [ WasabiHubert ]

Wątpie - właśnie sie mnie obrywa to na Tobie jej sił nie starczy. nie kapuję :D zrozumiałem to tak, że - Tobie się od niej obrywa za mnie? Czy Tobie się obrywa ale do mnie już nie dojdzie? :D

Ciebie chyba nie było jak się z nią kłóciłem :]

12.07.2007
13:56
[23]

PatriciusG. [ Legend ]

[Sokół]
Wstałem rano, przesłuchałem wszystkie płyty
Nie chce już jointów, myślę, Sokół co ty?
Dosyć mam już też pierdolonej telewizji
Chyba pójdę się przejść, choć jest 3 w nocy
(Zobacz, elegancko jest na ulicy)
Schodząc na dół wyjmuję ze skrzynki awizo
Kilka hele nowych zmor niesie gdzieś telewizor
Kinomani, oni we łbach mają kino
Jakaś babcia wiesza kartkę, że pudel jej zaginął
Miasto nocą i o to mi chodziło, odwiedziłbym, ale mieszka z rodziną
Już nie te czasy kiedy piwo o tej porze
W nocnym u sprzedawcy się kreśliło
Sie porobiło, praca, szkoła, zamułka z dziewczyną
Życia proza, niewielu w naszym wieku jest poza
Dla jednych zgroza, dla innych odwilż po mrozach
Trochę chłodno na ulicy, wśród nocnej ciszy
Robotnicy remontują tramwajowe tory
Słyszysz, na trzecim piętrze kobieta krzyczy
Ja nie chcę znać przyczyn
W śmietniku sztajmes szuka zdobyczy nie przejmując się niczym
Być zdrowym, mieć co jeść
Ja myślę, że bym poszedł gdzieś
Nocny Sokół, nie mogę spać, nie mogę znieść siedzenia w domu
Siadam, na podwórku z betonu
Bezsenna noc jak album Fu, miasta szum, tło cudzych snów
Dla mnie bezsenna noc znów

[Jędker]
Elo, noc, ciepło na dworze, powrót na dzielnicę
Ziomka odwożę, jeszcze chwilę tu pokrążę
Zostawiam samochód, zimne piwo, na boisko chód
Policyjnej syreny chłód z dala
Nie da chwili wytchnienia tym
Których bezsenność wiesz w kogo zmienia
Nie o tym tekst, to noc daje pretekst bym do domu wrócił później
Po chuj tam będę szedł jak i tak nie usnę
Myślę o sztuce, skąd wziąć kapustę by spełnić marzenia
Apetyt rośnie w miarę jedzenia
Na razie schody na boisku, skręt
Halo Ziemia, WuWuA denerwuje brak życia nocnego
Brak życzliwości pośród zgiełku ulicznego w tłumie
Kto nie widzi ten nie umie dobrze spojrzeć
Tyle rzeczy nocą można tutaj dostrzec

[Sokół]
Bezsenne noce, po ulicach chodzę
Na skraju krawężnika stoją jakieś stare proce
Tyle celnych strzałów, tyle błędnych ocen
Tylu skurwysynów stanęło na mojej drodze
Ja dalej idę (idę) jak Włodi za ciosem (za ciosem)
Prawdziwi Zet I Pe dzielili się ostatnim groszem
Dobry Boże, wierzę, że im pomożesz
Nie chodzi tu o video klipy w telewizorze
Nasze życie, nasz świat, nasze podłoże
Nasze błędy, rozlane browce na podłodze
Mistrzynie i kłody, madejowe łoże
Pozdrawiam obieżyświatów na hardkorze
Kiedyś może na żywo i w kolorze
Bezsenne noce, nie mogę zasnąć
Idąc myślę o tym, że pechowe jest to miasto
Nie chcę mówić, że przeklęte
Znicze i tablice pamiątkowe za każdym zakrętem
Każdy metr emanuje przekrętem
Krew każdego domu jest tu fundamentem
Wojna, powstanie i odbudowa jednym wielkim mantykiem
Ludzkie opętanie, choć nie jestem historykiem
Widzę, brudne ulice, prawie puste
Boże, chyba dziś nie usnę



ddza -> mnie sie obrywa a do Ciebie nie dojdzie...

uuu, dawno? Az se musze wrocic...

12.07.2007
13:57
smile
[24]

Harrvan [ Legend ]

NIe bylo mnie przez jakis czas ... wiec moze ktos mi wytlumaczyc o co tu chodzi ?

12.07.2007
14:01
[25]

ddza [ WasabiHubert ]

Pat Szukaj obrazku, w którymś wątku ze "STFU" :D


Har --> ale tym razem na mnie nie naskakuj w obronie Kicii- więc owa dziewczyna strasznie sie oburzyła nasza rozmową na temat kobiet i troszkę niemiło zachowała się w stosunku do Pata

12.07.2007
14:01
[26]

PatriciusG. [ Legend ]

Harr -> Dużo tego nie ma - kilka postow z ostaniej czesci i tutaj polowa wszystkich a ja nie mam sil o tym meczyc

Hubert -> Dzien czy noc?

Edit:
Harr -> Po prostu mnie zirytowała, że na co dzień tak świetnie ją znam (lepiej niż każdy inny) a jak dochodzi do moich szowinistycznych żartów okazuje się, że w ogóle jej nie znam. Nie lobię dwulicowości i fałszywości, ot co.

12.07.2007
14:04
[27]

kasztaneczuszek [ Legend ]

dzień Pat

12.07.2007
14:06
[28]

ddza [ WasabiHubert ]

Dzień, ja w nocnej rzadko siedzę :]

12.07.2007
14:06
smile
[29]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Co wy na to panowie? Bajerować? Bo wczoraj się nam fajnie przytulało :)





12.07.2007
14:09
[30]

PatriciusG. [ Legend ]

No mam - Wątek dla bezsennych 43 - Wakaaaacje, łoOOoo, Wakacje!:)

12.07.2007
14:09
smile
[31]

ddza [ WasabiHubert ]

kas Ty cwelku gdybym ja nie miał dziewczyny... hmmm :D ale nie narzekam jest mi dobrze :)

No to miłego pukania :P


Pat no to od obrazka kilkanaście postów wyżej się zaczęło chyba :) i pod obrazkiem jeszcze parę :)

12.07.2007
14:10
[32]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Bajabongo i do przodu :D będzie pukanie. Oczywiście jak dobrze pójdzie :)

12.07.2007
14:16
[33]

ddza [ WasabiHubert ]

kas ja tez chyba nie mam źle :> --->

12.07.2007
14:18
[34]

PatriciusG. [ Legend ]

powoli jako jedyny jestem sam w tej karczmie

12.07.2007
14:20
[35]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Zgrabna dziołcha Hubert :D

12.07.2007
14:21
[36]

Harrvan [ Legend ]

Hubert

Nie wtracam sie teraz bo rozmawiacie na poziomie ... bez zadnych obrazkow i roznych innych "argumentow"

Zreszta pamietasz chyba ze nie tylko ja stwierdzilem ze wtedy dales ciala :)

Pat

NIe martw sie ... jestem ja :P

12.07.2007
14:21
[37]

ddza [ WasabiHubert ]

Pat jesteśmy z Tobą :D

Har no może mnie poniosło ale byłem wkurwiony...

kas :D

12.07.2007
14:25
[38]

PatriciusG. [ Legend ]

Harr ->NO! Już myślałem, że wyskoczysz jako adwokat oskarżonej i miałem na Ciebie strzelić z dupy do geza.

ddza -> Dzięki ;) Trzeba coś wyrwać bo już nawet nie pamiętam jak to sie robi...

Edit: Tak jak ja teraz. Ale Yogurth mnie wyleczył z niezgrabnej argumentacji dobry rok temu...

12.07.2007
14:30
[39]

ddza [ WasabiHubert ]

Pat no raczej, wakacje przecież są (choć na niebie tego nie widać)


LOL patrzcie zakładka "O Mnie" :O

12.07.2007
14:34
smile
[40]

Father Michael [ Iscariot Paladin ]

Czesc dzieci! Macie zdjecia OE :)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6623613&N=1

12.07.2007
14:37
[41]

PatriciusG. [ Legend ]

Podritytowalismy twoją kicie ojcze.

12.07.2007
14:44
smile
[42]

Father Michael [ Iscariot Paladin ]

To pewnie zaraz przyleci sie wyzalac :)

12.07.2007
14:53
[43]

PatriciusG. [ Legend ]

kapa
ja sie juz nasluchalem

chyba od niej ostatni raz

12.07.2007
14:54
smile
[44]

ddza [ WasabiHubert ]

hehe ;) dobrze, że teraz ja nie jestem sam na ścieżce wojennej z Kiciią :D

12.07.2007
14:56
[45]

PatriciusG. [ Legend ]

ano

12.07.2007
14:57
[46]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Hubert --> ta typiara jest ze szkoły w ukrainie już kiedyś widziałem i jej foty i jej koleżanek :)

12.07.2007
15:01
smile
[47]

ddza [ WasabiHubert ]

kas jakoś mnie to nie dziwi, że je znasz :P

12.07.2007
15:01
smile
[48]

Harrvan [ Legend ]

Pat

Mowie przeciez ze rozmawiacie na poziomie ... klotnia o ile prowadzona na przyzwoitym poziomie oczyszcza atmosfere :) ...

Idziesz ze mna na podryw jutro ?

12.07.2007
15:02
[49]

PatriciusG. [ Legend ]

Harry -> Moi?

ddza -> była całkiem porządna dopóki nie poznała kasa

12.07.2007
15:05
smile
[50]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Hubert --> no fakt :D

12.07.2007
15:08
smile
[51]

Harrvan [ Legend ]

Pat

Tak jest ... wlasnie ty

12.07.2007
15:08
[52]

PatriciusG. [ Legend ]

Harr -> No to jedziem :)

12.07.2007
15:11
smile
[53]

ddza [ WasabiHubert ]

Szkoda, że ten wątek nie jest w +18 bo bym się Was coś zapytał :D

12.07.2007
15:11
[54]

kasztaneczuszek [ Legend ]

pytaj Hubert tak zeby nie musialo byc +18 :D

12.07.2007
15:11
[55]

PatriciusG. [ Legend ]

ddza -> Zawsze mozesz rzucic metaforycznie...

Powiedizał bym, że tu nigdy admin nie wchodzi, ale akurat wtedy wejdzie

[31.12.2003] 13:40 Soulcatcher [ Prefekt ] www.gamepressure.com
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)


wygłup się :P

12.07.2007
15:14
smile
[56]

ddza [ WasabiHubert ]

Wiedziałem, że wzbudzę zainteresowanie pierwsze kasa potem reszty :D

Nie no wiecie ja świntuch jestem i jeszcze inni będę to czytać i mnie nie polubią :(

12.07.2007
15:16
[57]

PatriciusG. [ Legend ]

to daj komus na GG a ta osoba poda dalej

wszyscy chyba mamy kontakt przez GG

12.07.2007
15:16
[58]

kasztaneczuszek [ Legend ]

i tak Cie nikt nie lubi Hubert

12.07.2007
15:21
smile
[59]

ddza [ WasabiHubert ]

kas :(

12.07.2007
15:22
smile
[60]

kasztaneczuszek [ Legend ]

już nie udawaj że o tym nie wiedziałeś :P

12.07.2007
15:28
smile
[61]

ddza [ WasabiHubert ]

No dobra nie udaję- nie widziałem :(

kas jesteś chamski dla mnie a ja zawsze kochałem Cię jak brata, teraz naprawdę okazało się jaka jest Twoja prawdziwa, dualna natura :( obyś miał rude dzieci !! :P

No dobra przejdźmy do rzeczy póki są tu same facety :P

spoiler start
Czy lubicie jak dziewczyna robi Wam...? :D na to pytanie odpowiedź raczej jest jasna :D

ale na drugie:

Czy lubicie na odwrót, tj Wy dziewczynie...? :D to już bardziej skomplikowane :P

Skierowałbym to pytanie również do "naszych" dziewczyn ale znając życie kobiety nie lubią sie wypowiadać w takich sprawach :P
spoiler stop

12.07.2007
15:28
[62]

PatriciusG. [ Legend ]

kas -> to samo pomyslalem ale nie bylem taki bezczelny :P

12.07.2007
15:31
smile
[63]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Pat --> po co biedaczek ma żyć w niewiedzy :D

Hubert --> wolałbym czarne niż rude :D

a co do pytania -> I'm lovin it :D

12.07.2007
15:32
smile
[64]

ddza [ WasabiHubert ]

Pat Ty też? :( a ja stanąłem po twojej stronie :(

kas zboczeńcu Ty :P

spoiler start
dobrze, że nie jestem sam :P ja też kocham :D
spoiler stop

12.07.2007
15:34
smile
[65]

kasztaneczuszek [ Legend ]

ddza --> np. 69 fajne jest :)

12.07.2007
15:34
[66]

PatriciusG. [ Legend ]

ddza -> Nie no jakby tak bylo to dalbym Ci znac ;)

12.07.2007
15:37
smile
[67]

ddza [ WasabiHubert ]

kas no w sumie tylko raz próbowałem, przyznaję się bez bicia :P ale spodobało mi się :P

Pat straciłem zaufanie do Ciebie :(

12.07.2007
15:39
[68]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Hubert --> ja w sumie też rzadko to stosuje :) ale zabawa świetna :)

12.07.2007
15:40
smile
[69]

ddza [ WasabiHubert ]

kas widzę, że zboczeństwo się szerzy wśród rocznika 89 (z tego co pamietam to tyle masz lat co ja, tak?) :D jeszcze łyczka trzeba nawrócić na dobrą drogę :P

hahaha [69] :D

12.07.2007
15:41
[70]

PatriciusG. [ Legend ]

ddza -> :(

12.07.2007
15:43
[71]

kasztaneczuszek [ Legend ]

no ba Hubert '89 rox :) jeżeli chodzi o pozycje i sposoby to mógłbym stu stronicową książkę napisać a i tak bym wszystkiego w niej nie zawarł :P

12.07.2007
15:43
smile
[72]

Gandalf <3 [ Wizard ]

widzę, że w końcu zabraliście się za jakieś ciekawe tematy ;)) [61]

12.07.2007
15:43
[73]

ddza [ WasabiHubert ]

Pat teraz długa droga żebyś odbudował moje zaufanie :P tj. wypowiedz sie w temacie :P

12.07.2007
15:45
[74]

PatriciusG. [ Legend ]

ddza -> To zależy od wielu aspektów.

12.07.2007
15:46
smile
[75]

ddza [ WasabiHubert ]

Pat rozwiń trochę tę ciekawą myśl :P nie wstydź się :P

Gandalf może jakieś ciekawe sugestie do tematu? :P

aha

kas nie przechwalaj się tak :P (jak prawiczek> :P

12.07.2007
15:47
[76]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Gandi --> no ba! :D

12.07.2007
15:47
[77]

Kolczes [ All vs Me ]

Lista osób mile widzianych:
1.Soulcatcher --> Soul
2.Darulcze --> Darcia
3.Łysack -->Łys
4.Genzo W. --> Genzo
5.Danley --> Dan
6.PatiriciusG. --> Pati
7. Kiciia --> Marinka
8.Kucyś -->Kuc
9.AGArtha -->Aga
10.kasztaneczuszek --> Kasztan (Kas)
11.coolerek89 --> cooler (Kuler)
12.Arthemide --> Mide
13.Sonny Silooy --> Son
14.Apocalyptiq --> Apo
15.Dziki 10 -->dziki
16.blazerx --> blazer
17.misztel
18.Pshemeck
19.techi
20.Luzer
21.Moszeusz
22.Coolfon
23.Promyk
24.mariaczi
25.Kompo
26.egilson
27.Golem
28.KrólewnaFiona --> Fiona
29. Boroova
30. Glob3r
31. sergi__ --> sergi
32. ddza --> Hubert
33. Maccpol
34. zuromil
35. Michael Scofield
36. Father Michael
37. Ewunia_kR
i Harrvan czyli Harr :)



co to ma kurwa znaczyć, mnie nie ma liście? :D

12.07.2007
15:49
smile
[78]

Gandalf <3 [ Wizard ]

może jakieś ciekawe sugestie do tematu?

sugestie nie, ale mogę podzielić się swoim zdaniem:

jeśli chodzi o drugie pytanie, to nie rozumiem jak facet może tego nie lubić ;))
skłoniłbym się nawet do stwierdzenia, że w takim wypadku powinien poważnie się zastanowić nad swoją orientacją ;))

12.07.2007
15:49
smile
[79]

ddza [ WasabiHubert ]

Kolczes a po co Ty tam :P

spoiler start
dżołk żeby nie było :P
spoiler stop

12.07.2007
15:49
[80]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Hubert --> jak ja lubię :) a przechwalać to się mogę dopiero zacząć :D

12.07.2007
15:50
[81]

PatriciusG. [ Legend ]

ddza -> Nie podzielam wersji, że zdrowo można ruchać wszystko co fajnie wygląda. Także pewnie jakbym z laską był to of kors ale jakby to bylo z jakąś wyrwaną na szybko to jakoś nie bardzo.

Ja bym zmienił tę listę trochę - na pierwszych miejscach są ludzie których od roku juz nie widzialem a na koncu Ci ktorzy sa tu codziennie prawie. Zaraz to troszke poroszaduje.

12.07.2007
15:54
[82]

kasztaneczuszek [ Legend ]

apropo listy to też chciałem ją uaktualnić :P

12.07.2007
15:57
smile
[83]

ddza [ WasabiHubert ]

heh tez mam wątpliwości co do listy :D

Pat ja jestem z dziewczyną już ponad rok :P ale mi tylko chodzi o to czy lubisz czy nie?

12.07.2007
15:58
[84]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Hubert --> a znasz kogoś kto nie lubi??

12.07.2007
15:59
[85]

PatriciusG. [ Legend ]

Występują:

Soulcatcher --> Soul
Łysack -->Łys
Genzo W. --> Genzo
PatiriciusG. --> Pati
kasztaneczuszek --> Kasztan (Kas)
Apocalyptiq --> Apo
sergi__ --> sergi
ddza --> Hubert
Harvan --> Harr (Harry)
Kolczes --> Koli :D
Glob3r --> Glob
coolerek89 --> cooler (Kuler)
Kucyś -->Kuc
Father Michael -> Tata (Padre)
KrólewnaFiona --> Fiona

Także występują:

Darulcze --> Darcia
Danley --> Dan
Kiciia --> Marinka
AGArtha -->Aga
Arthemide --> Mide
Sonny Silooy --> Son
Dziki 10 -->dziki
blazerx --> blazer

Także także występują:

misztel
Pshemeck
techi
Luzer
Moszeusz
Coolfon
Promyk
mariaczi
Kompo
egilson
Golem
Boroova
Maccpol
zuromil
Michael Scofield
Ewunia_kR


Wydaje mi się nawet dobra -> podzieliłem na grupy a kolejność nie ma znaczenia poza grupami
Kiciaka wrzuciłem do 2 bo coś czuje, że za często nie będzie tu się pokazywac od czasu jak ją pojeachalismy wszyscy...

... ale jak cos to wrzuci się ją gdzies w srodek

12.07.2007
16:00
[86]

kasztaneczuszek [ Legend ]

może być :D

12.07.2007
16:02
smile
[87]

ddza [ WasabiHubert ]

kas no wiesz, nie wszystkie dziewczyny lubią robić loda to może nie każdy facet lubi minetkę :P

Pat teraz lepiej :D

12.07.2007
16:03
[88]

Gandalf <3 [ Wizard ]

nie wszystkie dziewczyny lubią robić loda

bzdura.. wszystkie lubią, niektóre po prostu jeszcze o tym nie wiedzą ;)
ewentualnie facet ją do tego zraża, ale wtedy pretensje mieć do samego siebie, nie do kobiety

to może nie każdy facet lubi minetkę :P

:o

12.07.2007
16:05
[89]

PatriciusG. [ Legend ]

Chyba że tak lepiej?

Występują:

Soulcatcher jako Soul
Łysack jako Łys / Krzysiu / Łysacki
Genzo W. jako Genzo / Gez
PatiriciusG. jako Pati / Pat
kasztaneczuszek jako Kasztan / Kas
Apocalyptiq jako Apo
Łyczek samego siebie
sergi__ jako sergi / sergiusz
ddza jako Hubert
Harvan jako Harr / Harry
Kolczes samego siebie
Glob3r jako Glob
Kucyś jako Kuc
Father Michael jako Tata / Padre
KrólewnaFiona jako Fiona

Także występują:

Darulcze jako Darcia
Danley jako Dan
Kiciia jako Marinka / Kicia
AGArtha jako Aga
Arthemide jako Mide
Sonny Silooy jako Son / Sonny
coolerek89 jako cooler / Kuler
Dziki 10 jako dziki
blazerx jako blazer

Także także występują:

misztel
Pshemeck
techi
Luzer
Moszeusz
Coolfon
Promyk
mariaczi
Kompo
egilson
Golem
Boroova
Maccpol
zuromil
Michael Scofield
Ewunia_kR

Gościnnie:

TWOJA STARA!

12.07.2007
16:10
smile
[90]

ddza [ WasabiHubert ]

Gościnnie:

TWOJA STARA!

zajebiste :D

12.07.2007
16:12
smile
[91]

Harrvan [ Legend ]

Pat

A pseudonimy artystyczne i filmy w ktorych zagrali ?

Ja poprosze " Czarci molestator" - pseudonim
A filmy w ktorych zagralem " Gorace wargi 33 i 1/3" i nagrodzone oskarem publicznosci " Niecodzienne spotkania Rodriga" - za role drugo planowa jako Hose Wallkonia

12.07.2007
16:14
[92]

PatriciusG. [ Legend ]

Zrob se w wizytówce :P Nie ma tyle miejsca :P

12.07.2007
16:14
smile
[93]

kasztaneczuszek [ Legend ]

ja poprosze "Kasanova" - pseudonim
A filmy w których zagrałem " Kasanova " i nominowanym do 8 oskarów " Kastanic" oraz najlepsza komedia roku " Kastan Park "

12.07.2007
16:16
smile
[94]

Father Michael [ Iscariot Paladin ]

za często nie będzie tu się pokazywac od czasu jak ją pojeachalismy wszyscy
Co, jak, kiedy, gdzie? :O

12.07.2007
16:16
[95]

PatriciusG. [ Legend ]

Tak jest dobrze i bez gadania

Tato -> posty [11] i [13]

do mnie juz sie chyba nie odezwie

12.07.2007
16:22
[96]

sergi__ [ Raphael ]

ZDALEM PRAWKO:DDDDDDDDDDDDD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

12.07.2007
16:22
smile
[97]

ddza [ WasabiHubert ]

za często nie będzie tu się pokazywac od czasu jak ją pojeachalismy wszyscy

omG brak mi słów... Jakie to jest dziecko, sama zaczęła i teraz mówi, że jej pojechaliśmy. Nie moge wytrzymać :D Ta dziewczyna jest nieźle pieprznięta. Aż mnie trzosie :D



sergi --> no i co z tego ? :|

spoiler start
bravo :) gratulacje :] za pierwszym razem?
spoiler stop

12.07.2007
16:24
[98]

Father Michael [ Iscariot Paladin ]

Jakie to jest dziecko, sama zaczęła i teraz mówi, że jej pojechaliśmy
Z tego co widze to nie ona mowi tylko PatriciusG. mowi oO

12.07.2007
16:25
[99]

PatriciusG. [ Legend ]

ddza -> A nie? Zaczęła ona ale nagle wszyscy przeciwko niej, jeszcze niektórzy przynali na GG że jest irytująca. Jakby mnie tak nie lubiła większość w karczmie to też bym pewnie poszedł sobie.

Wiem co pomyślałeś Kas - zapomnij :P

sergi -> kongratulejszons

Tato -> Dobra, dobra - odpuść. Jak masz zamiar ją bronić to oszczędź mi nerwy i zrób to jak mnie nie będzie.

Edit: No ale racje masz - nie powiedziała.

12.07.2007
16:26
[100]

kasztaneczuszek [ Legend ]

sergi --> promocja w tesco byla? :D teraz jesteś dumnym kierowcą wózka widłowego? :D

Pat --> kurna.. za dobrze mnie znasz :D

12.07.2007
16:27
smile
[101]

ddza [ WasabiHubert ]

Ojcze--> nie zauważyłem, myślałem, że Tobie tak napisała na GG :D

Pat--> No rozpętała się burza :P


POST [97] NIE ISTNIEJE !!

12.07.2007
16:29
[102]

sergi__ [ Raphael ]

hubert--> tak za pierwszym :):)
Pati--> danke szun :)
kasztan--> teraz to mozesz mi pociagnac:D

12.07.2007
16:29
smile
[103]

PatriciusG. [ Legend ]

POST [97] NIE ISTNIEJE !!
tekst dnia - jak to brzmi

12.07.2007
16:31
[104]

Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

Elo dziewczyny :)

Serdz -> moje gratulacje :)

Co to za bimbalki z pierwszego zdjecia??

Co to za panna z 2 zdjecia ??

12.07.2007
16:32
[105]

PatriciusG. [ Legend ]

Co to za panna z 2 zdjecia ??
twoja stara

12.07.2007
16:34
[106]

sergi__ [ Raphael ]

genzo--> dzię ki :)

kurdee ja nie wierze ja snie :)

12.07.2007
16:36
[107]

kasztaneczuszek [ Legend ]

sergi --> będziesz jebany :)

12.07.2007
16:36
[108]

Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

Pat -> chcialbym miec taka stara :D

Serdz: Wiem tez przezywalem podobny stan do Twojego :)

12.07.2007
16:37
[109]

ddza [ WasabiHubert ]

Pat nie czepiaj się :P


Genzo chyba na zły obrazek popatrzyłeś :D

12.07.2007
16:37
[110]

PatriciusG. [ Legend ]

Gez -> Nie wątpie ;)

To za to, że ty ostatnio za mną nie w ogień, bo Cie nie ma!

CHUJU!

12.07.2007
16:38
[111]

sergi__ [ Raphael ]

kasztan--> :*
genzo--> :):)

12.07.2007
16:39
[112]

Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

Pat -> osz Ty :) ja jestem - czuwam nad ta karczma nawet jak mnie nie ma a za Toba w ogien zawsze - wystarczy jeden telefon i jestem - jak cos to dzwon po starego on zadzwoni po mnie i jedziemy :D

12.07.2007
16:41
smile
[113]

Harrvan [ Legend ]

Kas

Czy ja cie walnalem ostatnio za dodanie mnie ( bez mojej wiedzy ) do top listy golowiczow ?:p

Sergiej

Gratulacje ... rozumiem ze stawiasz ?

12.07.2007
16:42
[114]

PatriciusG. [ Legend ]

Gezuś -> No dobra - uwierze

Ja za Tobą w ogień też (m)

I za wami innymi bezsennymi za dnia też (m)

spoiler start
wyszedl mi poprzedni post xD
spoiler stop


Harr -> Tobie zawsze stawia ;) Mnie nie kręci...

Gez -> Wszystko mam, ale pepsi się kończy

12.07.2007
16:44
[115]

Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

Tym oto optymistycznym akcentem pisze ze ide zapalic i wybywam z domu na zakupy - co Wam kupic ??

12.07.2007
16:44
[116]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Har :)

sergi :*

12.07.2007
16:45
smile
[117]

Harrvan [ Legend ]

Gezno

Ukrainki !! Tylko tanie

12.07.2007
16:45
smile
[118]

ddza [ WasabiHubert ]

Ja kce nowe Lamborghini Murcielago i zapas kondomów :D

12.07.2007
16:46
[119]

sergi__ [ Raphael ]

Harrvan--> dzię ki :), no ba!! :) pewnie ze postawie :)

*Wirtualne piwo dla wszystkich* :)

12.07.2007
16:46
[120]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Genzo --> też pójde zapalić i do sklepu :D

12.07.2007
16:46
smile
[121]

PatriciusG. [ Legend ]

sergi -> Postaw chłopakom po lodzie i będzie okej

12.07.2007
16:47
smile
[122]

ddza [ WasabiHubert ]

Papierosy- fuuuj ;/

Har tam co druga ma na imię Tania :P

W takim razie ja zdupczam sobie pograć :)

12.07.2007
17:00
[123]

sergi__ [ Raphael ]

pati--> a moge postawic kazdemu loda:) nawet kicii :)

12.07.2007
17:09
[124]

PatriciusG. [ Legend ]

Chyba zwlasszcza

12.07.2007
17:09
smile
[125]

Harrvan [ Legend ]

Ja chce smietankowego

12.07.2007
17:15
smile
[126]

PatriciusG. [ Legend ]

a ja nie chce

12.07.2007
17:16
smile
[127]

Harrvan [ Legend ]

Pat

Moher ?

12.07.2007
17:18
[128]

kasztaneczuszek [ Legend ]

a ja chce francuskiego loda :D

12.07.2007
17:18
[129]

PatriciusG. [ Legend ]

Harr -> Problem?

12.07.2007
17:19
smile
[130]

Harrvan [ Legend ]

Kas
Takie rzeczy to tylko w Erze

Pat

Przeciez wiesz ze jestem Lordem Piekiel

12.07.2007
17:24
[131]

PatriciusG. [ Legend ]

Kas -> Z języczkiem? :O

Harr -> Nie kozacz bo po ojca zadzwonie i zobaczysz o czym będzie Diablo III

12.07.2007
17:26
smile
[132]

Harrvan [ Legend ]

w Diablo III wszystkie mohery gina w Zapomnianym Klasztorze w zapomnianej wiosce, w zapomnianym panstwie, w zapomnianym swiecie, w zapomnianej galaktyce

I nastaje diabelskei panowanie \m/

12.07.2007
17:29
[133]

PatriciusG. [ Legend ]

Potem jest dodatek - wbija mój stary i robi Ci fallout z dupy...

12.07.2007
17:38
smile
[134]

Father Michael [ Iscariot Paladin ]

myślałem, że Tobie tak napisała na GG :D
Spoko, spoko :). Myslalem, ze dalej chcecie sie gryzc :)

12.07.2007
17:46
smile
[135]

ddza [ WasabiHubert ]

Tato luzik :)

12.07.2007
17:47
[136]

PatriciusG. [ Legend ]

Tato -> No, masz szczęście :P

A szczerze to już nie mam sił dzisiaj na kłótnie.

12.07.2007
17:47
smile
[137]

Harrvan [ Legend ]

Pat

Oby sobie co wazniejszych odcinkow ciala nie polamal

12.07.2007
17:51
[138]

Łysack [ Mr. Loverman ]

tak sobie patrzę co się tu wyprawia i jedyne co mi się podoba to obrazek w pierwszym poście i to, że sergi zdał prawko... nic poza tym...

:)

12.07.2007
17:52
[139]

PatriciusG. [ Legend ]

Harr -> Nie mylić z jesienią średniowiecza... Ale jak chcesz to też może kilku czarnuchów nad tobą popracować z palnikiem i obcęgami

Łys -> Ty osatnio na nie zawsze.

12.07.2007
17:54
smile
[140]

Harrvan [ Legend ]

Pat

Uwielbiam palniki i obcegi ... dawaj go \m/

Lysy

A zdjecia dziewczyn Kasa i Huberta ? :P

12.07.2007
18:01
[141]

kasztaneczuszek [ Legend ]

własnie Łysy :D

12.07.2007
18:02
[142]

PatriciusG. [ Legend ]

Starzeje się - wszystko mnie już irytuje

12.07.2007
18:03
[143]

ddza [ WasabiHubert ]

No właśnie :> :D

12.07.2007
18:17
[144]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Ok. Przestało padać. Co ja kreatywnego mogę zrobić? Mogę iść do koleżanki, mogę iść do kumpla, mogę iść napić sie piwa, mogę iść zapalić, mogę iść zajarać, mogę.. ale nic mi sie nie chce :D

12.07.2007
18:19
[145]

PatriciusG. [ Legend ]

ddza -> problem?

kas -> Same sporty ekstremalne widze

12.07.2007
18:21
smile
[146]

ddza [ WasabiHubert ]

kas możesz się zamknąć :D ----->

STFU to już moja tradycja :D

Pat to było do postu Hara

12.07.2007
18:28
[147]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Pat --> tia bez kitu :D ale w domu na wieczór nie chce siedzieć.. to nie w moim stylu :D

Hubert --> fakjurself :)

12.07.2007
18:30
[148]

Łysack [ Mr. Loverman ]

co do zdjęć:

Kas -> ładna, ale nie w moim typie, więc wstrzymałem się z komentarzem:)

ddza -> coś mi tam anoreksją zalatuje;))

12.07.2007
18:34
[149]

ddza [ WasabiHubert ]

Łysack toś mnie załamał :D gdzie tam anoreksja ??!! :O na zdjęciach troszkę to inaczej wygląda niż w realu :P ale kształty są idealne, zero wystających kości :P

12.07.2007
18:37
smile
[150]

kasztaneczuszek [ Legend ]

hehe Łysy :) no są gusta i guściki ;) ale sympatyczna dziewucha jest :)

12.07.2007
18:37
smile
[151]

PatriciusG. [ Legend ]

Łysy, Łysy... znalazłeś sobie dziewczynę to od razu Cię szowinistyczne kawały nie śmieszą, każda jest brzydka tylko nie twoja...

12.07.2007
18:40
[152]

ddza [ WasabiHubert ]

Teraz tez powiesz , że anoreksja? :(

12.07.2007
18:42
smile
[153]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Pat --> hahaha :) no bez kitu :P

ddza --> ona pochodzi z Etiopii ?

12.07.2007
18:45
[154]

ddza [ WasabiHubert ]

kas czemu tak mówisz?

12.07.2007
18:46
[155]

PatriciusG. [ Legend ]

kas -> Już to raz mówiłem, ale zaraz będzie 'Nie, wcale nie...' :P

ona pochodzi z Etiopii ?
Nie jest taka czarna... to na pewno wina fotki...

12.07.2007
18:56
[156]

ddza [ WasabiHubert ]

Taka jakość zdjęć bo z telefonu :P

12.07.2007
18:57
[157]

kasztaneczuszek [ Legend ]

ddza --> taka ironia apropos anoreksji :)

Pat --> pewnie tak :)

12.07.2007
19:00
[158]

ddza [ WasabiHubert ]

To jeszcze pospamuję i się pochwalę moja dzieczwczyną :P

12.07.2007
19:01
[159]

PatriciusG. [ Legend ]

kas -> Za to ty się nic nie zmieniłeś - odkąd Cię znam a już z rok będzie ponad chyba to dalej jesteś taki sam :P

ddza -> Pochwal się jak se kupsiz lepszy aparat.

12.07.2007
19:05
[160]

ddza [ WasabiHubert ]

Mam dobry aparat tylko ona nie lubi jak jej robię zdjęcia :P

12.07.2007
19:06
smile
[161]

PatriciusG. [ Legend ]

To ty jej z przyczajki robisz zdjęcia telefonem? Przykre...

12.07.2007
19:09
[162]

Taikun44 [ NDSL ]

Pat >> też byś nei chciał żeby Twoja fota wpadła na forum gdzie co drugi (ja jestem tym pierwszym :p) strzela kwik onana przy każdej focie :)

12.07.2007
19:13
smile
[163]

PatriciusG. [ Legend ]

Tai -> Ale do czego teraz to mówisz, bo nie widze powiązania...?

Wszyscy tu jesteśmy piersi - drudzy są z zewnątrz

12.07.2007
19:15
[164]

Taikun44 [ NDSL ]

Pat >> no mowie o powodzie dla którego dziewczyna ddza nie lubi jak sie jej foty robi

12.07.2007
19:15
smile
[165]

ddza [ WasabiHubert ]

omG :D Pat ale wymyśliłeś... Sama sobie robi albo z koleżanką :P

12.07.2007
19:15
smile
[166]

kasztaneczuszek [ Legend ]

hahahahha

12.07.2007
19:19
[167]

PatriciusG. [ Legend ]

Tai -> Chyba, że tak :P

Dzisiaj trza wcześniej pójść spać bo z pt na sob zarywam noc całą. czyli sie poloze gdzies tak o 4

12.07.2007
19:30
smile
[168]

ddza [ WasabiHubert ]

kas jeśli to do mojego postu to bez głupch podtekstów :P

12.07.2007
19:37
[169]

Łysack [ Mr. Loverman ]

ddza -> no ładna, ładna, ale i tak chuda:P hehe;]

Pat -> etam, przecież nigdzie nie napisałem, że któraś brzydka jest:) wręcz przeciwnie, dziewczyny są ładne, tylko, że nie w moim typie, a to już zasadnicza różnica:D

a Tai dobrze podsumował, do tego co napisał mogę dodać, że robi zdjęcia z koleżankami albo sama, bo one tego na onan-fora nie wrzucają;))

12.07.2007
19:41
[170]

PatriciusG. [ Legend ]

Łysack -> Ale no już sie nie wywijaj - nie chciałem Cie obrazić, ale fakt faktem zmieniłeś się od jakiegoś czasu - a docinka o anoreksji komplementem nie jest.

12.07.2007
19:45
smile
[171]

Harrvan [ Legend ]

Hubert

Chcesz mnie wykonczyc ? to Mnie wykancza :/

12.07.2007
19:46
smile
[172]

ddza [ WasabiHubert ]

Har ale co??

12.07.2007
19:47
smile
[173]

PatriciusG. [ Legend ]

A jednak jest tu taka osoba o której mówił Tai

12.07.2007
19:48
smile
[174]

Harrvan [ Legend ]

Serio Pat ?

12.07.2007
19:50
smile
[175]

ddza [ WasabiHubert ]

wtf? co Wy to układacie za słowo?

12.07.2007
19:50
[176]

Taikun44 [ NDSL ]

JesT tu takich więcej ... np kasztano :p

ddza udaje ze nie wie o co chodzi ;) dobra taktyka :P

12.07.2007
19:52
smile
[177]

Harrvan [ Legend ]

Uwierzcie Taikunowi ... dobrze prawi

12.07.2007
19:52
[178]

ddza [ WasabiHubert ]

Czuję sie nie w temacie :P

12.07.2007
19:52
[179]

PatriciusG. [ Legend ]

Nieźle, o Kasztanie nie wiedziałem. GRubo...

12.07.2007
19:54
smile
[180]

ddza [ WasabiHubert ]

Zboczeńce :P No i niby do czego to ma być:>

12.07.2007
19:55
smile
[181]

Harrvan [ Legend ]

A musi Być do czegos ?

12.07.2007
19:56
[182]

Taikun44 [ NDSL ]

miały być NASTURCJE ale ktoś się chybA pomylił

12.07.2007
19:56
[183]

PatriciusG. [ Legend ]

Nie wiesz? To sprawdź post Taikuna - pierwszy przy twoich fotkaCh twoJej wybranki...

Game Over

Wygraliśmy :P

12.07.2007
19:56
[184]

ddza [ WasabiHubert ]

Pat spaliłeś :p

Osz Wy !! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

12.07.2007
20:00
smile
[185]

Taikun44 [ NDSL ]

nie no ddza szybko załapałeś :P

12.07.2007
20:01
[186]

Łysack [ Mr. Loverman ]

Pat -> spójrz jeszcze raz na to pierwsze zdjęcie i zobacz jak wygląda prawa ręka tej dziewczyny... jak patyk, stąd moje skojarzenie z anoreksją, na podstawie pozostałych zdjęć stwierdzam, że moje podejrzenia słuszne nie były, ale nie zmienia to faktu, że dziewczyna jest poniżej BMI czy jak to się nazywa:)

12.07.2007
20:01
smile
[187]

Harrvan [ Legend ]

Owned XD

12.07.2007
20:01
[188]

kasztaneczuszek [ Legend ]

ale macie zabawy :D na poziomie :D

12.07.2007
20:03
smile
[189]

ddza [ WasabiHubert ]

Załapałem wcześniej ale chciałem zakończyć :D

Łycack ---> :/

12.07.2007
20:06
[190]

PatriciusG. [ Legend ]

Łysack -> Pas, to że na to nie wpadłem nie znaczy, że tego tam nie ma. Faktycznie, jakoś nie zwróciłem uwagi a wydało mi się to wyssane z palca bo reszta wygląda konkretnie, a bliska mi osoba jest anorektyczką więc nic podejrzanego nie dostrzegłem

12.07.2007
20:08
smile
[191]

ddza [ WasabiHubert ]

Skoro głowa jest bliżej obiektywu a reszta, w tym najbardziej ręka jest w tyle to chyba logiczne, że jest mniejsza...

proszę bardzo --->

12.07.2007
20:13
[192]

PatriciusG. [ Legend ]

Skoro to twoje BMI to nas nie przekonałeś :P

Od kiedy nie słodze wszystko mi sie slodkie wydaje - nawet orzeszki ziemne

12.07.2007
20:19
smile
[193]

ddza [ WasabiHubert ]

A co miałem tam wpisać jeszcze jej imię? Podenerwowaliście mnie z tą anoreksją...

12.07.2007
20:20
smile
[194]

Harrvan [ Legend ]

Hubert

Daj fote topless to juz nie beda mieli watpliwosci

12.07.2007
20:21
[195]

Łysack [ Mr. Loverman ]

oj widzę, że wroga atmosfera nadal panuje...

Pat -> ja również znam osobę z anoreksją i właśnie stąd moje skojarzenie, bo na zdjęciach z takiego ujęcia wygląda niemal identycznie...

ddza -> tak jak napisałem powyżej, nawet w takim ujęciu dokładnie tak wyglądają anorektycy, ale skoro tak nie jest to sorry, ale nie wykręcaj się ujęciem, bo ujęcie może wizualnie zmniejszyć coś, ale nie powoduje wrażenia zachowania długości przy zmniejszeniu szerokości czy też grubości...


aaaa właśnie, ona ma duży biust który może wprowadzać w błąd bo jednak duży biust sporo waży i może przenosić jej BMI do właściwego poziomu, ja bym ją na Twoim miejscu troszkę odżywił, bo naprawdę nie wygląda najlepiej mimo tego, że naprawdę jest ładna:)

12.07.2007
20:21
smile
[196]

ddza [ WasabiHubert ]

Jedynie moją :P albo lepiej nie bo baniak od piwska rośnie :D

12.07.2007
20:22
[197]

PatriciusG. [ Legend ]

Hubert, daj spokój, od początku wiedziałem, że anoreksja to raczej nie bardzo - po prostu mówie, że można było tak to odebrać.

Chill out motherfucker

... ale pomysl harwana jest okej...

Łysack -> To w sumie dziwne - dla mnie porownajac do mojej przyjaciolki to ramie wrecz przykokszone.

A atmoswera dzisiaj nie bedzie lepsza bo caly dzien mnie ktos musi podkurwiac

12.07.2007
20:23
[198]

Gandalf <3 [ Wizard ]

ddza --> ale czego oczekiwałeś, gdy wrzucałeś tu jej fotki? wiadomo - jednemu się spodoba, drugi będzie miał jakieś "ale"

...ale co z tego? nie trzeba na siłę udawadniać, że dziewczyna jest super pod każdym względem - przecież to ty masz się z niej cieszyć, inni nie muszą się nią zachwywać...

no chyba, że masz ją po to, żeby pochwalić się kolegom...

12.07.2007
20:26
smile
[199]

ddza [ WasabiHubert ]

Gandalf zatanów się co mówisz... Podobać się nie musi ale anorektyczką nie jest :| o_O

Łysack --> spoko... ale może nie wyjeżdżaj od razu z tekstem, że anorektyczka, bo miłe to raczej nie jest.

12.07.2007
20:32
[200]

sergi__ [ Raphael ]

Dajcie sobie siana :)


:)

12.07.2007
20:34
smile
[201]

ddza [ WasabiHubert ]

aaaa właśnie, ona ma duży biust który może wprowadzać w błąd bo jednak duży biust sporo waży i może przenosić jej BMI do właściwego poziomu, ja bym ją na Twoim miejscu troszkę odżywił, bo naprawdę nie wygląda najlepiej mimo tego, że naprawdę jest ładna:)

Nosz kurwa mać! 10kg może by zrobiło różnicę... poza tym na zdjęciu sie tak wydaje ale na 2 zdjęciu chyba mi nie powiesz, że widzisz cycki Pameli Anerson?

12.07.2007
20:44
[202]

kasztaneczuszek [ Legend ]

LUZ PANOWIE!

12.07.2007
20:48
[203]

sergi__ [ Raphael ]

zamknij jape :)

12.07.2007
20:50
smile
[204]

ddza [ WasabiHubert ]

Może mi powiesz że taka talia też jest zbyt chuda? Chyba widać róznicę między brzucehm anorektyczki a mojej dziewczyny? Jeśli nie widzisz to chyba ja mam zwidy, fakt faktem ide jutro po okulary ale widze jeszcze dobrze. Myślisz, że jak więcej zje to jej pójdzie w ręce??

12.07.2007
20:50
[205]

kasztaneczuszek [ Legend ]

trzym ryja wywłoko !

12.07.2007
20:52
[206]

sergi__ [ Raphael ]

shut up bitch :)

hubert-> moj ulubiony tekst " pokaz cycki" :)

12.07.2007
20:53
[207]

PatriciusG. [ Legend ]

Dajecie dalej -> moze pokaze ja Cala nago :P

12.07.2007
20:53
[208]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Hubert --> nie pokazuj swoich cycków prosze! jak już to sergiemu na privie ok?

12.07.2007
20:54
[209]

sergi__ [ Raphael ]

pat na to ja czekam wlasnie :D i of course na cycki kicii :D bo obiecala:)

kasztan=> twoje sutki mi wystarczaja:*

12.07.2007
20:56
[210]

<_Goral_> [ Pretorianin ]

no Hubi nie goraczkuj sie tak, przeciez ladna jest i kazdy to powie a najwazniejsze zeby sie Twoja dziewczyna Tobie podobala (Glober juz powiedzial...) i tyle :) fakt ze nieprzyjemny tekst o anoreksji ale ja bym sie tak tym nie przejal...(m) :>

12.07.2007
21:04
[211]

Taikun44 [ NDSL ]

pokaż jeszcze tyłek i cycki ... co Cie obchodzi zdanie tych masturbatorów ? laska fajna, żadna tam anoreksja ... a Ci tutaj albo zazdroszczą ... albo chcą wiecej fot na onana ;) olewaj ich ddza

12.07.2007
21:07
[212]

Łysack [ Mr. Loverman ]

buahahahhahaha, dzięki za poprawę humoru na wieczór:D:D

ddza -> świetny bulwers, 9,5/10 :)

po pierwsze to tylko forum, więc nie wiem czym tu się przejmować, gdybym ja się przejmował wypowiedziami z forum na swój temat czy swojej dziewczyny to już dawno bym nie żył, buahahaaa

po drugie czasami tekstu o anoreksji używa się żartobliwie lub ironicznie, sam do swojej dziewczyny czy też przyjaciółek czasem mówię, że mają nogi czy ręce jak anorektyczki i żadna jeszcze się na mnie jakoś o to nie obraziła, buahahahaha

po trzecie nie widziałem jej na żywo a po zdjęciach to tak jakbym oceniał awaryjność samochodu na podstawie aukcji z allegro... buahahahaha

:)

12.07.2007
21:08
smile
[213]

piecupiecu [ Konsul ]

ddza----->twoja laska wymiata , jak na moj gus to przeciez ona jest ok , i niepowiem brzuch ma ładny tylko pozazdroscic takiej dziewczyny(mam tylko nadzieje ze psychą cie nie katuje).

12.07.2007
21:17
[214]

ddza [ WasabiHubert ]

Łysack gdybyś to powiedział żartobliwie to ok. Ale na siłę starasz się dowieść anoreksji czy chuj wie czego, więc nie pierdol mi tutaj, że żartowałeś. Delikatnie mówiąc: zdenerwowałeś mnie. Aha- najwidoczniej nie umiesz walczyć z argumentami bo obracasz wszystko w zart.

Nie obchodzi mnie to czy Wam się podoba czy nie bo to jest kwestia indywidualna, chodzi o to, że do anoreksji jej sporo brakuje... samo stwierdzeni, że ktoś wygląda jak anorektyk nie jest miłe, myślę, że nawet anorektyczka źle by się poczuła gdybyś jej tak powiedział.

po trzecie nie widziałem jej na żywo a po zdjęciach to tak jakbym oceniał awaryjność samochodu na podstawie aukcji z allegro... buahahahaha sam sobie zaprzeczasz, więc po kiego ciula oceniasz? Lepiej przemilcz...

12.07.2007
21:21
smile
[215]

Taikun44 [ NDSL ]

jakieś schorzenie ? pozytywnych postów nie widzi :P

12.07.2007
21:22
smile
[216]

piecupiecu [ Konsul ]

ddza ------> bez nerwów bo wątek wywali.
rzuciliście sie na siebie jak szpaki na czereśnie i niczym was rozgonić ;D

12.07.2007
21:28
smile
[217]

ddza [ WasabiHubert ]

Ja tylko odbijam ataki... Choć mam nieziemską ochotę mu pojechać, bo mnie wkurwił.

12.07.2007
21:31
[218]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Hubert --> rozumiem ale luz ok?

12.07.2007
21:32
[219]

PatriciusG. [ Legend ]

kto ma myspace?

12.07.2007
21:33
[220]

Taikun44 [ NDSL ]

w sumie Ci się nie dziwie ... ja już bym im dawno dowalił ... mój ranking miałby pewnie z 10 minusowych pkt ... ew banik ;-0

12.07.2007
21:33
[221]

Gandalf <3 [ Wizard ]

trochę dystansu by się przydało...

gdybyś dał swoje zdjęcie, a ja bym napisał, że masz twarz jak naleśnik, to też byś tak reagował?

Łysack nie jest przecież jakąś wyrocznią - ty wiesz swoje, bo masz ją na codzień i wiesz, że żadnej anoreksji nie ma

o co tu w ogóle można się kłócić..?

12.07.2007
21:37
[222]

ddza [ WasabiHubert ]

kas luz

Gandalf nie zaczynaj... Zrozum, że to nie jest kwestai podobania się, bo to czy ktoś jest anorektykime to akurat można stwierdzić bez tej opcji.


eot.

12.07.2007
21:43
[223]

kasztaneczuszek [ Legend ]

No Hubert więc EOT :)

Można zacząć jakiś inny, normalny temat.

Proponuje zakład. O piwo. Polegać on będzie na tym że jak otworze piwo w butelce kartką a4 stawiacie mi po browarku? Kto wchodzi?

12.07.2007
21:47
smile
[224]

piecupiecu [ Konsul ]

a co jak tego nie zrobisz? musisz też coś postawić...
ale jbc to jeszcze nie wchodze, chyba że o przekonanie ;D

12.07.2007
21:48
smile
[225]

ddza [ WasabiHubert ]

Jak nakręcisz filmik z tym to ok :] Ale jak Ci się nie uda to sobie napiszesz na czole "Jestem Pedałem" zrobisz foto i opublikujesz w "Jak wyglądacie" :D

12.07.2007
21:49
[226]

Łysack [ Mr. Loverman ]

o Boże... a Ty dalej... ;))

gdybyś nie zauważył:

ddza -> coś mi tam anoreksją zalatuje;))

ddza -> no ładna, ładna, ale i tak chuda:P hehe;]

a tego, że jest chuda/szczupła nie zaprzeczysz

"po trzecie nie widziałem jej na żywo a po zdjęciach to tak jakbym oceniał awaryjność samochodu na podstawie aukcji z allegro... buahahahaha" sam sobie zaprzeczasz, więc po kiego ciula oceniasz? Lepiej przemilcz...

Pat -> spójrz jeszcze raz na to pierwsze zdjęcie i zobacz jak wygląda prawa ręka tej dziewczyny... jak patyk, stąd moje skojarzenie z anoreksją, na podstawie pozostałych zdjęć stwierdzam, że moje podejrzenia słuszne nie były, ale nie zmienia to faktu, że dziewczyna jest poniżej BMI czy jak to się nazywa:)


w którym miejscu sobie zaprzeczam? napisałem, że oceniam na podstawie zdjęcia już wcześniej!



a poza tym nie wpatruję się na biust Twojej kobiety, na pierwszym zdjęciu wygląda na dość duży, pozostałych zdjęć nie powiększałem:)

ogólnie obniżam ocenę Twojego bulwersu do 6/10, spadek jest za bluzgi(-1), wypowiadanie się za swoją dziewczynę pisząc, że na pewno by się obraziła (-0,5) i błędną interpretację moich słów (-2)

myślę, że nawet anorektyczka źle by się poczuła gdybyś jej tak powiedział

uwierz mi, że tylko anorektyczka by się tak poczuła, dziewczyna która nie ma takich problemów przyjmie to jako żart... wygląda mi na to, że leczysz na forum jakieś swoje kompleksy;)) i muszę przyznać, że właśnie jedyną osobą której sprawia przykrość wspomnienie o anoreksji jest właśnie ta anorektyczka którą znam, tak jak pisałem wcześniej do pozostałych tak mówię i jakoś jeszcze żadna się nie obraziła:)

12.07.2007
21:50
smile
[227]

Taikun44 [ NDSL ]

Gand >> kto jak kto ... ale sam masz twarz jak naleśnik wiec nie mozesz mówić tego innym :P

a Harrvan podobno dzisiaj golił sobie jajka ...


... tak na rozluznienie :p

12.07.2007
21:51
[228]

PatriciusG. [ Legend ]

ja juz mam dlug u ciebie - odpadam

12.07.2007
21:52
[229]

Glob3r [ Senator ]

Dobra, ludzie dajcie se słomy :).


ddza - Jak tam w Spodku było? :D Bo nie wiem czy pisałeś, nie chce mi się czytać kilkuset postów :D

12.07.2007
21:55
[230]

Gandalf <3 [ Wizard ]

kasztan -->

spoiler start
stare :) wystarczy dobrze złożyć kartkę :)
spoiler stop


taikun --> wiesz, lepszy ryj jak naleśnik niż jak dupa wołowa - coś o tym wiesz, prawda? :)

12.07.2007
21:56
[231]

kasztaneczuszek [ Legend ]

No więc tak. Jeżeli przegram to zrobię tak jak mówi Hubert :) A jak wy dostarczycie mi bro?

12.07.2007
21:56
[232]

PatriciusG. [ Legend ]

kasztan -> Jak to sie robi

12.07.2007
22:02
[233]

Taikun44 [ NDSL ]

gand >> taa ... Harrvan ciągle płacze po tym jak mu powiedziałem ze ma ryj jak dupa wolowa ;)

12.07.2007
22:04
[234]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Pat --> skladasz kartke a4 tak długo aż otrzmyjesz a miare twardy kawałek papieru :) kumasz? :)

12.07.2007
22:04
smile
[235]

piecupiecu [ Konsul ]

ja moge wypić za twoje zdrowie bo też mam zbytecznego bro powiedz jak to i ja sproboje.

12.07.2007
22:04
smile
[236]

ddza [ WasabiHubert ]

Łysack a Tobie -100 na 10 za poczucie humoru i brak wyczucia, poza tym co mnie obchodzi twoja ocena? jak chcesz zrobic jakiś konkurs o mistrzowstwo bulwersu to załóż osobny wątek, ale koniec już tematu.

Glober -> coś niesamowitego, atmosfera nie z tej ziemi. miejsca zajebiste, obydwa mecze pierwszej klasy zakończone w tie breaku o niczym więcej nie marzyłem :D poza tym zebrałem na koszulce 3 autografy: Samica, Kadziewicz i Grzyb, no i uscisnąłem dłoń takim sławą jak Giba, Anderson, Wlazły, Kuzyiski itd, itp chyba z 1/4 zawodników :D Jestem niesamowicie zadowolony :) Publika naprawdę najlepsza na świecie :] Gardło boli mnie do teraz :D

12.07.2007
22:07
smile
[237]

Harrvan [ Legend ]

Taikun

Wiesz co na to ci odpowiedzialem ?

spoiler start

SP13R*4L4J

spoiler stop


Wujek Harrvan od Cietej Riposty

12.07.2007
22:07
[238]

Glob3r [ Senator ]

*Udaje, że nie zazdrości* :D

Kurde, zawsze chciałem być na jakiejś większej imprezie z udziałem reprezentacji, ale zawsze wychodzi jakieś "ale"... tylko na "no może pojedziemy" się kończy...

12.07.2007
22:09
[239]

PatriciusG. [ Legend ]

kas -> Dzieki, czaje ;)

Łysack, ddza -> Odpuśćcie sobie, bo wszystkich już irytujecie chyba powoli.

12.07.2007
22:10
smile
[240]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Znam jeszcze wiele sztuczek i tricków do pokazywania na imprezach i domówkach :)

Np. wyjmowanie korka z butelki po winie ( tak że korek jest wcisniety do środka ) bez rozbijania butelki ofkoz, zrobić dziure w kartce a4 i przez nią przejść, sporo sztuczek karcianych ktore sam ledwo kumam :) i wiele wiele innych :) mozna sie na tym ładnie obłowić jak towarzystwo już po % jest :)

12.07.2007
22:12
smile
[241]

ddza [ WasabiHubert ]

Pat ja już skończyłem :/

kas wodzireju :P

12.07.2007
22:14
[242]

PatriciusG. [ Legend ]

wyjmowanie korka z butelki po winie ( tak że korek jest wcisniety do środka ) bez rozbijania butelki ofkoz

'sito'?

12.07.2007
22:14
smile
[243]

Harrvan [ Legend ]

nie wodzirej tylko wloczykij

12.07.2007
22:18
smile
[244]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Hubert --> przydaje się to czasem... jak przyjdę w połowie dobrej imprezy to do konca jeszcze sie zadrze upić za darmo i poderwać pannę jakaś :)

Pat --> jak sie spotkamy to Ci pokaze, o ile bedzie gdzies pod ręką butelka po winie i korek od niej :)

12.07.2007
22:20
[245]

sergi__ [ Raphael ]

Hubert --> przydaje się to czasem... jak przyjdę w połowie dobrej imprezy to do konca jeszcze sie zadrze upić za darmo i poderwać pannę jakaś :)
i wtedy sie moczysz?:D

12.07.2007
22:21
smile
[246]

ddza [ WasabiHubert ]

sergi :D

12.07.2007
22:24
smile
[247]

kasztaneczuszek [ Legend ]

i co z tego sergi, to nie jest śmieszne...



_____

Zaraz wybywam na domóweczke. Wróce do bezsenności albo rano :)

12.07.2007
22:25
[248]

Łysack [ Mr. Loverman ]

zrobić dziure w kartce a4 i przez nią przejść

znaczy się, że jak? :)

12.07.2007
22:27
[249]

sergi__ [ Raphael ]

kasztan--> z tobą to nawet w przepac (m) :)

12.07.2007
22:35
smile
[250]

ddza [ WasabiHubert ]

Dobra laski spadam spać bo jestem troszkę zdenerwowany... ach ta teściowa :/

Do jutra :) btw jutro pokażę sie Wam w nowych okularkach xD

12.07.2007
22:36
[251]

Taikun44 [ NDSL ]

hArRRY ... SsS11j p4UkIe

12.07.2007
22:37
smile
[252]

Harrvan [ Legend ]

Czyja ? Bo u ciebie nie widze czegos takiego...

Czekaj ... wezme lupe i pensete to moze cos zobacze ...

12.07.2007
22:41
smile
[253]

piecupiecu [ Konsul ]

widze że wszyscy sie tu lubią i kochają hehe

12.07.2007
22:41
[254]

PatriciusG. [ Legend ]

Taikun za to, że jest pieprzoną 14 albo 15 letnią dziewczynką piszącą blogi robi wszystkim po lasce.

12.07.2007
22:44
[255]

Taikun44 [ NDSL ]

yami ....

12.07.2007
22:47
smile
[256]

piecupiecu [ Konsul ]

/mp3.wp.pl/p/informacje/njus/263889.html?rfbawp=1184272941.904
ściągnijcie sobie nute big cyc "homotubisie" dobra jest hehe.

12.07.2007
22:47
smile
[257]

Harrvan [ Legend ]

*patrzy przez lupe**uzywa pensety*

Eee ... nic ... jeno powietrze i jedna wielka czarna dziura

12.07.2007
23:05
[258]

PatriciusG. [ Legend ]

:O

Obadajcie
To jest mój 5980 post :O

13.07.2007
08:04
[259]

Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

Pierwszy :)

Dzien dobry :)

Czesc dziewczyny :)

13.07.2007
08:36
smile
[260]

ddza [ WasabiHubert ]

Trugi :/

Yoł z rana :)

13.07.2007
10:06
[261]

piecupiecu [ Konsul ]

siemacie z rana . a raczej to już prawie południe
chłopacy a miał ktoś z was tak że zasnął na krześle obotowym i obudził sie na podłodze w kuchni??bo ja tak miałem wczoraj znaczy sie to dziś było.....troche dziwnie sie czuje..

13.07.2007
10:08
smile
[262]

Harrvan [ Legend ]

Sa dwie mozliwosci :

- albo lunatykujesz
- albo byles pijany i zostales perfidnie wykorzystany

a przy o okazji : HELL-o \m/

13.07.2007
10:14
[263]

piecupiecu [ Konsul ]

nie piłem i nikogo na chacie nie było wiec to odpada bardziej przychylił bym sie do lunatykowania, ale ja nie lunatykuje <myśli> (chyba).
nie wiem co to było.ale rano sie troche ździwiłem.

13.07.2007
10:32
smile
[264]

ddza [ WasabiHubert ]

piecu miałeś takie zakręcone sny, że zacząłeś się obracać na krześle doszedłeś do prędkości 100 obrotów na sekundę, w końcu wypadłeś z krzesła poodbijałeś się od ścian i wylądowałeś w kuchni.

innej opcji nie widzę :)

13.07.2007
11:05
[265]

PatriciusG. [ Legend ]

Dobra, sumienie mnie ruszyło

Występują:

Soulcatcher jako Soul
Łysack jako Łys / Krzysiu / Łysacki
Genzo W. jako Genzo / Gez / Wiesiek
PatiriciusG. jako Pati / Pat
kasztaneczuszek jako Kasztan / Kas
Apocalyptiq jako Apo / Mały
Łyczek samego siebie
sergi__ jako sergi / sergiusz
ddza jako Hubert / Hub
Harvan jako Harr / Harry / Harrnas
rpn jako rupman

Kolczes samego siebie
Glob3r jako Glob
Father Michael jako Tata / Padre
KrólewnaFiona jako Fiona

Także występują:

Kucyś jako Kuc
Darulcze jako Darcia
Danley jako Dan
Kiciia jako Marinka / Kicia
AGArtha jako Aga
Arthemide jako Mide
Sonny Silooy jako Son / Sonny
coolerek89 jako cooler / Kuler
Dziki 10 jako dziki
blazerx jako blazer

Także także występują:

piecupiecu
misztel
Pshemeck
techi
Luzer
Moszeusz
Coolfon
Promyk
mariaczi
Kompo
egilson
Golem
Boroova
Maccpol
zuromil
Michael Scofield
Ewunia_kR

Gościnnie:

TWOJA STARA!

13.07.2007
11:07
[266]

ddza [ WasabiHubert ]

Kucyś to często nie występuje :D


aha i rpn jako rupman bo to jest rozwinięcie jego nicka :)

13.07.2007
11:18
[267]

PatriciusG. [ Legend ]

ddza -> Zrobione. Jeszcze jakieś uwagi to mówić, bo za ok 30 postów to pójdzie.

13.07.2007
11:22
[268]

ddza [ WasabiHubert ]

Możesz:

ddza jako Hubert / Hub

13.07.2007
11:25
[269]

Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

Pat: u mnie na koncu dodaj jeszcze Wiesiek :D

Genzo W. jako Genzo / Gez / Wiesiek

13.07.2007
11:26
smile
[270]

Harrvan [ Legend ]

a ja poprosze jeszcze aka Harrnas

13.07.2007
11:27
[271]

PatriciusG. [ Legend ]

Dało rade

13.07.2007
11:31
smile
[272]

ddza [ WasabiHubert ]

Aha przypomniało mi się :d dodaj do Apo Mały

13.07.2007
11:40
[273]

PatriciusG. [ Legend ]

Zrobione

13.07.2007
11:41
smile
[274]

ddza [ WasabiHubert ]

No to chyba tyle :D apo chyba nie ma nic przeciwko bo sam się tak podpisuje i tak na niego wołają :)

No i ten Kucyś jakoś mi się nie widzi w pierwszym składzie...

13.07.2007
11:48
[275]

PatriciusG. [ Legend ]

Zrobione

13.07.2007
11:52
[276]

piecupiecu [ Konsul ]

o i znowu jestem . zadzwonili po mnie żebyd do roboty sie wstawił a tu co nico pomyliło im się....nie mam sił do tych ludzi.

13.07.2007
12:45
smile
[277]

Father Michael [ Iscariot Paladin ]

Hello children :)

13.07.2007
12:45
[278]

PatriciusG. [ Legend ]

Cool Daddy

13.07.2007
13:07
smile
[279]

sergi__ [ Raphael ]

co to za lista ?
what the ...?

13.07.2007
13:11
[280]

PatriciusG. [ Legend ]

Nowa lista mile widzianych w karczmie.

Coś sie nie podoba siergiuszu?

13.07.2007
13:13
smile
[281]

sergi__ [ Raphael ]

ahaaaaaaaaaaaaaa ;)

no to teraz rozumiem co to za lista;>

a co do podobania to nie mam zadnych przeciwskazan:)

a pozatym

Cycki cycki :D

13.07.2007
13:17
smile
[282]

PatriciusG. [ Legend ]

Generalnie to ja mam zastanowienia co do tego Soula na pierwszym miejscu, bo ktoś to odbierze, że albo tu jest i pisze, albo cały czas go obgadujemy xD

Ostatnio jak powiedziałem, że tutaj nie wchodzi to dostałem po rankingu więc tez nie będę kozaczył...

Edit:

Występują:

Soulcatcher jako Soul / Admin / Moderator (Głos)
Łysack jako Łys / Krzysiu / Łysacki
Genzo W. jako Genzo / Gez / Wiesiek
PatiriciusG. jako Pati / Pat
kasztaneczuszek jako Kasztan / Kas
Apocalyptiq jako Apo / Mały
Łyczek samego siebie
sergi__ jako sergi / sergiusz
ddza jako Hubert / Hub
Harvan jako Harr / Harry / Harrnas
rpn jako rupman
Kolczes samego siebie
Glob3r jako Glob
Father Michael jako Tata / Padre
KrólewnaFiona jako Fiona

Także występują:

Kucyś jako Kuc
Darulcze jako Darcia
Danley jako Dan
Kiciia jako Marinka / Kicia
AGArtha jako Aga
Arthemide jako Mide
Sonny Silooy jako Son / Sonny
coolerek89 jako cooler / Kuler
Dziki 10 jako dziki
blazerx jako blazer

Także także występują:

piecupiecu
misztel
Pshemeck
techi
Luzer
Moszeusz
Coolfon
Promyk
mariaczi
Kompo
egilson
Golem
Boroova
Maccpol
zuromil
Michael Scofield
Ewunia_kR

Gościnnie:

TWOJA STARA!

13.07.2007
13:21
smile
[283]

sergi__ [ Raphael ]

a ja dostalem po rankingu za to ze zobaczylem kasztana nago

13.07.2007
13:23
smile
[284]

PatriciusG. [ Legend ]

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

13.07.2007
13:27
smile
[285]

Harrvan [ Legend ]

Widocznie musisz uwazac

13.07.2007
13:29
smile
[286]

piecupiecu [ Konsul ]

kasztan nago!!!!!!!! fiu fiu aż ci oko zbielało pewnie
kasztan sie wczoraj chwalił że zamoczy ... ciekawe czy mu sie udało czy zrobił na domówce z siebie tylko klauna

13.07.2007
13:29
[287]

PatriciusG. [ Legend ]

mów dalej :P

13.07.2007
13:31
smile
[288]

Harrvan [ Legend ]

nikt sie nie bawi w ukladanie slow ?

13.07.2007
13:33
[289]

sergi__ [ Raphael ]


kasztan sie wczoraj chwalił że zamoczy ... ciekawe czy mu sie udało czy zrobił na domówce z siebie tylko klauna

taa zaloze sie ze zamoczył swojego malego w jakies misce na rzygi :D

Przez 2 tygodnie nie moglem jesc bo taki horror przezylem :(

13.07.2007
13:35
smile
[290]

Harrvan [ Legend ]

Uwielbmiam alko ... a wy ?

13.07.2007
13:37
smile
[291]

sergi__ [ Raphael ]

Wole kobiety od alko :)

13.07.2007
13:37
[292]

Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

Harr ja tez lubie alkomaty :P

13.07.2007
13:37
[293]

piecupiecu [ Konsul ]

w misce na żygi.....tak nie można...gdzie sie indziej wyżygać?
ja to u kumpla z 2 piętra spawałem...super było
a w mojej chacie kumpel zazygał mi wanne i wogule to siedział przy tej wannie z 2 godziny az mu sie ślad na klacie odcisnął a jak wstał walnął 2 kroki i gleba...zwłoki poprostu
zreszta sie nie dziwie jak wypił wtedy cały szampan za 5 ze stokrotki.....ble

13.07.2007
13:39
smile
[294]

Harrvan [ Legend ]

Genzo

Alkomat to wEdlug mojego Slownika stan w ktorym zblizasz sie totalnego upojenia ale jeszcze w miare kontaktujesz ... dopiero po alko-szach-macie padasz na ziemie ;)

13.07.2007
13:41
[295]

sergi__ [ Raphael ]

a dupa:P

ide sie wyspac :)
nara

13.07.2007
13:46
[296]

Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

Co wy na to zebym zalozyl kolejna czesc?? dawno tego nie robilem ;)

13.07.2007
13:49
smile
[297]

ddza [ WasabiHubert ]

Genzo a ja nigdy tego nie robiłem :(

13.07.2007
13:50
[298]

Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

To ja zrobie dzienna a Ty nocna :)

13.07.2007
13:51
smile
[299]

ddza [ WasabiHubert ]

Ale ja do nocnej nie chodzę bo jeszcze za młody jestem :/ więc możemy zrobić na odwrót :D


hihi post nr 3000

13.07.2007
13:51
[300]

PatriciusG. [ Legend ]

Mogę się pobawic, a co ukladamy?

13.07.2007
13:52
[301]

Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

Dobra to robta co chceta - ja umywam rece

13.07.2007
15:23
[302]

ddza [ WasabiHubert ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6638237&N=1 wypad tam jak chcecie być żywi do wieczora!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.