djibril [ Junior ]
Jaka gra?
Jakiego grę polecacie do pogrania przez sieć? Oczywiście która by poszła bez większych problemów na moim sprzęcie:
1GB RAM
2.4 GHZ
Radeon 9550
Dunkan Mlodszy [ Franek Kimono ]
Supaplex
PC99 [ ]
soldat
Pladrowacz [ Pretorianin ]
tibia jak zwykle

Selman [ opuszczony ]
Mario Online albo F.E.A.R zależy jakie klimaty lubisz? wybrałbym MO ze względu na świetną fabułę...

kneb [ Centurion ]
Oczywiście rzecz jasne no jacha że na pewno prawdopodobnie.....Counter-Strike Source
Wiewiórk@ [ Konsul ]
Far Cry
dave_mgs [ Generaďż˝ ]
Wolfenstein: Enemy Territory, najlepsza w jaką grałem, chodź nie powala grafiką xD
mateusz95_dalton [ Centurion ]
ja polecam Soldiers Ludzie Honoru albo Hidden and Dangerous 2 albo FoW
mateusz95_dalton [ Centurion ]
lub FoW
wornock [ Generaďż˝ ]
WarRock
fan realu madryt i raula [ Manolito ]
Far Cry

mateusz95_dalton [ Centurion ]
Hidden , Soldiers i Faces of War Rules
LukaszZiom [ Chor��y ]
Lineage 2, Knight Online

wilcz [ Konsul ]
Counter - Strike 1.6
Uno07 [ Generaďż˝ ]
F.E.A.R. Combat....