GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaka gra?

11.07.2007
00:05
[1]

djibril [ Junior ]

Jaka gra?

Jakiego grę polecacie do pogrania przez sieć? Oczywiście która by poszła bez większych problemów na moim sprzęcie:
1GB RAM
2.4 GHZ
Radeon 9550

11.07.2007
00:07
[2]

Dunkan Mlodszy [ Franek Kimono ]

Supaplex

11.07.2007
00:07
[3]

PC99 [ ]

soldat

11.07.2007
00:08
[4]

Pladrowacz [ Pretorianin ]

tibia jak zwykle

11.07.2007
00:11
smile
[5]

Selman [ opuszczony ]

Mario Online albo F.E.A.R zależy jakie klimaty lubisz? wybrałbym MO ze względu na świetną fabułę...

11.07.2007
00:42
smile
[6]

kneb [ Centurion ]

Oczywiście rzecz jasne no jacha że na pewno prawdopodobnie.....Counter-Strike Source

11.07.2007
00:47
[7]

Wiewiórk@ [ Konsul ]

Far Cry

11.07.2007
01:39
[8]

dave_mgs [ Generaďż˝ ]

Wolfenstein: Enemy Territory, najlepsza w jaką grałem, chodź nie powala grafiką xD

11.07.2007
13:15
[9]

mateusz95_dalton [ Centurion ]

ja polecam Soldiers Ludzie Honoru albo Hidden and Dangerous 2 albo FoW

11.07.2007
13:16
[10]

mateusz95_dalton [ Centurion ]

lub FoW

11.07.2007
13:16
[11]

wornock [ Generaďż˝ ]

WarRock

11.07.2007
13:38
[12]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

Far Cry

11.07.2007
13:39
smile
[13]

mateusz95_dalton [ Centurion ]

Hidden , Soldiers i Faces of War Rules

12.07.2007
16:36
[14]

LukaszZiom [ Chor��y ]

Lineage 2, Knight Online

12.07.2007
16:47
smile
[15]

wilcz [ Konsul ]

Counter - Strike 1.6

02.08.2007
14:22
[16]

Uno07 [ Generaďż˝ ]

F.E.A.R. Combat....

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.