
PatriciusG. [ Legend ]
Wątek dla Bezsennych 48 czyli Miłość, Kobiety, Seks, Gejsza i XBOX360
Kids do not try this at home !
Bezsenność
Człowiek cierpiący na bezsenność godzina za godziną przewraca się w łóżku, a sen nie przychodzi. Zaczynają gnębić go czarne myśli i coraz bardziej się denerwuje, że nie może zasnąć. Dlaczego tak się dzieje? Najczęściej winowajcą jest stres - kłótnia, problemy rodzinne i zawodowe, egzamin, zakochanie, rozstanie, nowe miejsce.
Bezsenność nie jest chorobą, lecz świadczy o chorobie duszy lub ciała. W 90 proc. przyczyny bezsenności są pochodzenia psychologicznego. Często bezsenność jest objawem depresji (ponad 50 proc.).W takiej sytuacji leczenie lekami przeciwdepresyjnymi, a nie nasennymi, daje szybką poprawę i sen wraca, a razem z nim chęć do życia. Przyczyną bezsenności mogą być także: choroby zakaźne, nerwica, chroniczne bóle, choroby psychiczne, niewydolność krążenia lub niewydolność oddechowa. Każda z tych dolegliwości zakłócających sen wymaga innego leczenia.
Bezsenność psychofizyczna
Jest to dolegliwość trudna do wykrycia i praktycznie nieznana jest jej przyczyna. Pacjenci śnią, że nie śpią. W rzeczywistości śpią nawet po 7 godzin dziennie, co potwierdzają eksperymenty z użyciem encefalografu, jednak nie wiedzą o tym. Mają silne przekonanie, że naprawdę nie śpią. Dzieje się tak dlatego, że ich sen jest mało wartościowy - zbyt płytki, niezgodny z rytmem zegara biologicznego i nie daje właściwego odpoczynku. Tego typu trudności zdarzają się najczęściej przy nagłej zmianie trybu życia (zawarcie związku małżeńskiego, emerytura, rozwód, dłuższy urlop, rezygnacja z pracy lub przeciwnie, podjęcie pracy zawodowej po długiej przerwie).
Witamy w dziennej wersji karczmy dla bezsennych!
Stwierdziliśmy, że skoro i tak siedzimy przed kompem w oczekiwaniu na godzinę 23, czyli otwarcie naszej matczynej karczmy, chcemy zacząć rozmowy już wcześniej. Karczma ta również służy osobom bezsennym, które muszą pójść spać przed 23, żeby mogli pożegnać się z bezsennymi przyjaciółmi nie otwierając przedwcześnie pierwotnej karczmy:)
Wiadomo, że nie możemy zabronić nikomu udzielania się w tej karczmie, ale uprzejmie prosimy o nie udzielanie się osób, które nie są bywalcami nocnej karczmy bezsenności. Chcielibyśmy zachować atmosferę naszej nocnej karczmy...
Otwarte od 7:10 do 23 wieczorem
Po 23 przenosimy się do nocnej karczmy !!! :)
Lista osób mile widzianych:
1.Soulcatcher --> Soul
2.Darulcze --> Darcia
3.Łysack -->Łys
4.Genzo W. --> Genzo
5.Danley --> Dan
6.PatiriciusG. --> Pati
7. Kiciia --> Marinka
8.Kucyś -->Kuc
9.AGArtha -->Aga
10.kasztaneczuszek --> Kasztan (Kas)
11.coolerek89 --> cooler (Kuler)
12.Arthemide --> Mide
13.Sonny Silooy --> Son
14.Apocalyptiq --> Apo
15.Dziki 10 -->dziki
16.blazerx --> blazer
17.misztel
18.Pshemeck
19.techi
20.Luzer
21.Moszeusz
22.Coolfon
23.Promyk
24.mariaczi
25.Kompo
26.egilson
27.Golem
28.KrólewnaFiona --> Fiona
29. Boroova
30. Glob3r
31. sergi__ --> sergi
32. ddza --> Hubert
33. Maccpol
34. zuromil
35. Michael Scofield
36. Father Michael
37. Ewunia_kR
i Harrvan czyli Harr :)
[31.12.2003] 13:40 Soulcatcher [ Prefekt ] www.gamepressure.com
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)
Hymn bezsennych: Faithless - Insomnia
Poprzednia część:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6614519&N=1
A w poprzedniej częśći:
- Nie wiem, bo mnie długo nie było
- Gejsza
- Vampirism
- Kraków
- Przepisy Kucharskie
- I tyle z grubsza...
endżoj!

Łyczek [ Legend ]
Piersi !
Pat ---> W co teraz grasz na XBOXie ? Ja już prawie całą Forzę Motorsport 2 przeszedłem :) 91% :)
[Edit] 48 cześć ! Zmień jak możesz.
PatriciusG. [ Legend ]
Dupa
Łyczek -> Na przemian w Obliviona (20lvl), Fife06 (Road to World Cup - England) i Most Wantet (Carrier: 78%)
I zastanawiam się co sobie teraz kupić. Gears, Lost Planet, Dead or Alive... wszystko kusi :(
Edit: Spoko, nie pali się, mam GOLMAX :P

Szympans51 [ Arsenal Londyn ]
3 :D

Harrvan [ Legend ]
Holy Shit !
Kiciia [ Generaďż˝ ]
I znó cycek nie dam :P
PatriciusG. [ Legend ]
kicia-> k***a
Znasz mnie od 1,5 i jeszcze mi nie pokazałaś a tu to ot tak, wystarczy, że pierwsza będziesz?
Skandal
Haarwan -> fakin szit jak już coś. Ale o co chodzi?

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]
A więc kicia pytałaś co mi tak wesoło. Ano wesoło bo jest super;)
Jakoś we mnie dużo energii...z dnia na dzień coraz więcej. Co tu będę opowiadał. Wkroczyłemna drogę programisty. Wiecie ile to daje radości z życia? Można tworzyć to co się tylko chce. Co prawda jestem na etapie nauki ale kiedyś będę pisał własne programy itd. A póki co szlifuję flasha i Photoshopa;) Czytam trylogię Tolkiena i trenuję codziennie;) A od jutra idę do pracy. Będę razem ze szwagrem odnawiał dom u jakiegoś gościa. Zapowiada się ciekawie;)))
EG --> cóż, jedna emotka a wyraża więcej niż tysiąc słów...;)
Pat - z tym że ja zrobię to żartowałem przecież...jeeej ;p

Harrvan [ Legend ]
Pat
Stwierdzenie Holy Shit kojarzy mi sie mocno ze Swietym Granatem recznym ... nie wiem dlaczego ale jak sobie przypomne scene ze swietym granatem to mi sie smiac chce
Kiciia [ Generaďż˝ ]
Patryk nie krzycz na mnie! A wczorja to juz poltora roku minęło?! boziu jak ten czas leci.. nieprawda! Wiem ze raczje mi nie wyjdzie bycie pierwsza wiec wiesz.. trzeba sobie zasluzyc, i to zaden skandal poproatu nie pokaze :P
Łysack [ Mr. Loverman ]
będę później to sobie pogadamy:) pozdrawiam serdecznie bezsennych:)
PS
musiałem się udzielić w nowym wątku:)

PatriciusG. [ Legend ]
Harvan -> Ale o co chodzi?
Kicia -> Ja Ci krzykne... ty chyba nie widziałaś jak ja krzycze. Zresztą ja też nie. Ja spokojnie po prostu ustalam fakty...
... ładna kapa, że nie zasłużyłem....
Łysack -> Spamer :P

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]
Pozdrower Łysolu:)
Pat - a kto z nas nie jest tu spamerem? :P
Jak to ktoś mądry kiedyś powiedział - dobry spam nie jest zły;)

PatriciusG. [ Legend ]
A łysack? Zawsze posty są albo ':)' albo 'tralalala' albo ewentualnie jedno zdanie nierozbudowane.
Ja nic nowego też nie wnoszę:P

Harrvan [ Legend ]
Pat
PaulPierce [ Konsul ]
Tiku Tiku i idę grać w Lineage 2 ;]
PatriciusG. [ Legend ]
Harr-> Łoooo... ja z tego to już pamiętam tylko kokosy, scene z bogiem, rycerzy NI!, francuzów... do polowy filmu troszke pamiętam. Aż musze se obejrzec :P
Kiciia [ Generaďż˝ ]
... ładna kapa, że nie zasłużyłem....
jaki masz pomysł zeby zasłuzyc Pat ;>
Zaczynam szyc sweterek dla mojego psiaka ;)

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]
Jeeej :) Idę zaraz biegać albo co bo przed kompem nie wysiedzę. Aż mnie nosi....:D:D:D:D
Sam siebie nie poznaje ,z dnia na dzień coraz lepiej ze mną;p
Się dziwić że żadna dziewczyna mnie nie chce;)
Bo kto by chciał opiekuńczego chłopaka, bez nałogów(tych negatywnych:)), który bardzo dobrze radzi sobie w szkole i w życiu ma swoje marzenia i wytrwale dąży do celu? No żadna ;) i o to chodzi;p

Father Michael [ Iscariot Paladin ]
Damn, musialem jeszcze ksiegowosc zrobic i odebrac pismo z Fiskusa :/
No to teraz ide sie obijac :D

ddza [ WasabiHubert ]
omG zrobi ktoś coś z tą pogodą?? brr jak tak dalej będzie to super wakacje się szykują :/
Apo na pewno nie jedna :) chyba źle szukasz :P

Harrvan [ Legend ]
U mnie jeszcze swieci slonce ... nie ma to jak opieka piekiel

sergi__ [ Raphael ]
Zabije łyczka !!!!!
Glob3r [ Senator ]
COś mnie omineło?:P
Prócz tego, że widzę, że nie tylko ja źle szukam ;)
Taikun44 [ NDSL ]
Harr jak tam police girl ? :)

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]
No właśnie! Trzeba coś z tą pogodą zrobić;)
ddza - ale komplemenciarz z Ciebie;) Hehe powiem Ci że dziewczyny to tylko dobre rzeczy mówią(czasem aż nie mogę uwierzyć). No ale nic poza tym;)
Glob - no to witaj w klubie;)
"Szukajcie a znajdziecie" :)
PatriciusG. [ Legend ]
2 pada sobie kupiłem
Edit:
Niedługo sobie zrobie chyba sygnature 'Jestem fanboyem X360 i CH*J!' bo niedlugo mi sie dostanie w koncu za komentarze w 'wiadomosciach' :P
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
5 kart sprzedanych w tym 4 z najwyzszym ubezpieczeniem! rządze i tyle XD
A za 20 minut cu hałze !! :D

Father Michael [ Iscariot Paladin ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6623613&N=1
:):)
ed: 56 sekunda filmu ->
Skad do cholery wziela sie tam ta druga ciezarowka?? oO

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]
Łooo ;) Ale pogoda, nie ma co. Na jutro umówiłem się z koleżanką ale jak wyjdzie - nie wiadomo. Trzymam kciuki za dobrą pogodę. Teraz idę coś zjeść a później się porozciągać;) Wpadnę tu jeszcze wieczorkiem:)
PatriciusG. [ Legend ]
Tato -> Obok była. Głupio to brzmi, ale na to wygląda...
sergi__ [ Raphael ]
Never Again !
PatriciusG. [ Legend ]
Ale co never again?

Father Michael [ Iscariot Paladin ]
Moze to jakas ciezarowka-widmo? :) Gdzie ona sie tam z boku zmiescila? :)
Macie jeszcze jeden fajny filmik ->

Harrvan [ Legend ]
Tai
Jesli powiem ze szeregowaca wyawansowalem na generala to ci starczy ?
sergi__ [ Raphael ]
Never again will I hear you
Never again will I miss you
Never again will I fall to you
Never
Never again will I kiss you
Never again will I want to
Never again will I love you
Never! Patuś :)
;P
edit:
Jesli powiem ze szeregowaca wyawansowalem na generala to ci starczy ?
ostatnio słowo przczytalem w swoim rozumowaniu ze "to ci stanie? ":( cos nie tak ze mna
PaulPierce [ Konsul ]
Już wróciłem . Co tutaj u Was jakaś taka atmosfera smutna . Albo mi się zdaje i nie zgłębiłem się w tajniki waszej sekty ;)
PatriciusG. [ Legend ]
ja zawsze wesoly po sluchaniu geniuszu franka zappy
sergi__ [ Raphael ]
a gdzie pat byles jak Ciebie nie bylo? grubo ponad miech
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]
Elo elo :)
Nom wreszcie kupilem sobie nowego fona bo moj samsung z630 a dokladnie bateria zaczela odmawiac posluszenstwa ;)
sergi__ [ Raphael ]
elo
a jakiego genzo masz teraz fona?;>
PatriciusG. [ Legend ]
sergi__ -> I mnie niedlugo 2 tygodnie nie bedzie. No Joke. Nie wiem jak z sierpniem ale tez mozliwe ze w kratke.
Po prostu - troszke odpoczywam od cywilizacji. Czasem mi to dobrze robi ;)
Gez -> Mnie sie w listopadzie umowa konczy dzieki bogu, bo moj K700i to takie dziadostwo...
sergi__ [ Raphael ]
Pati--> to fajnie krude masz ja musze robic prawko i caly czerwiec zarabany i teraz egzamin eh:/ ciezki tydzien sie szykuje :(
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]
Teraz mam V6 - super piekna to nie jest ale mozna sie przystosowac - mam nadzieje ze bateria bedze mi trzymala dluzej niz w tym samsungu w ktorym juz nawet 24h nie trzymala ;/
Taikun44 [ NDSL ]
Genzo >> OMG ... moto ? moto suxx ... v3i była beznadziejna :)
sergi__ [ Raphael ]
genzo niestety popieram Taikuna co do motek :(
pierwszy rok pieknie bylo a pozniej nie dawalo sie ładowac i ogolnie do niczego fon był:(
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]
Hehhe spoko mialem juz kilka motek i nigdy nie narzekalem a u mnie telefon i tak dluzej niz pol roku nie wytrzyma bo mi sie nudzi i zawsze zmieniam :)
sergi__ [ Raphael ]
genzo widze ze traktujesz telefon jak kobity:P;)
Taikun44 [ NDSL ]
wyciera nimi podłogi ?
sergi__ [ Raphael ]
nieee wykorzystuje i porzuca;P

PatriciusG. [ Legend ]
Tai -> wyciera nimi podłogi ?
dobre:P
sergi -> No mnie to tez kiedys czeka... co najgorsze kiedys moze ja bede pisal ze sie musze uczyc itp. a ty bedziesz mowil ze ty sie tylko opier*alasz :P
EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]
co tam u was
Taikun44 [ NDSL ]
nieee wykorzystuje i porzuca;P
no to właśnie to napisałem ... mówiąc "wyciera nimi podłogi ?" mialem na myśli że traktuje je jak szmaty
Łysack [ Mr. Loverman ]
Pat -> dlatego, żeby nie spamować to się nie udzielam ostatnio, bo i tak nie jestem w temacie:)

Łyczek [ Legend ]
Wrócilem :) Mogę ratować ludzi ! Kurs pierwszej pomocy ukończony :D
PatriciusG. [ Legend ]
Łysack-> Mnie coraz bardziej sie nie podoba co sie dzieje w tej karczmie ale czasem w temacie jestem...
łyczek -> taaaaa:P

Łyczek [ Legend ]
A jak :) Teraz już tylko 4 wykłady zostały i mogę się umawiać na jazdy :)
Łysack [ Mr. Loverman ]
Łyczek -> jak to? na prawie jazdy miałeś? czy jakoś dodatkowo?
ja po półtorej godziny teorii już wczoraj jeździłem samochodem... po 10 minutach na placu wyjechałem na miasto:) po prostu stwierdził, że skoro znam znaki i zachowanie na drodze to nie ma sensu, żebym się męczył 30 godzin oglądając denne filmiki i słuchając suchej teorii... wszystko wyjdzie w praniu:)
Taikun44 [ NDSL ]
Łyczek wiesz co ?

Łyczek [ Legend ]
No widać że w Warszawie jest wymóg kursu pierwszej pomocy do prawka :P
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]
Dobra wstalem - ide cos oszelescic i dalej spac :)

Father Michael [ Iscariot Paladin ]
A ić :)
6 dzieci :)
Łysack [ Mr. Loverman ]
a ja zostałem perfidnie obudzony po niecałych 3 godzinach snu... szkoda, że taka kijowa pogoda, a ja dzisiaj prawie cały dzień na rowerze albo w samochodzie... żeby tylko nie padało...
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
hi all :)
*zief*
Jesli wczoraj zle spałam to jeszcze nie wiedziałam co znaczy zle spac. Dzis był harcore. Mam nadzieje, ze dzien minie mi szybko. Musze tylko skoczyc do fatherostwa po kilka rzeczy i jutro wielkie zakupy. A pojutrze TF!! :)))
Kolczes [ All vs Me ]
Dobra, skusiliście mnie nazwą wątku - podwieszam i sie poudzielam :p o zgrozo :D
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Koniec z nami :( teraz juz nigdy nie zasniemy! :(
(czyt. Witaj :)

ddza [ WasabiHubert ]
Ale są capy, wycofali Lipca i teraz cały lipiec będzie lało :/
Cześć :)
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Witam :)
Ide sie poruszac, bo mi zimno w POKu.
Na razie :)
Kolczes [ All vs Me ]
Tylko jedna propozycja - PS3 jest seksowniejszy od X0, więc maybe, maybe? :D
PaulPierce [ Konsul ]
I już nie ma liczby [69] ;]
Witam wszystkich
PatriciusG. [ Legend ]
No witam
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Sie macie :)
Ja sie mam spiąco :)
Cholerna burza. Niby fajna, ale wszystkim jakos zle było przed nia. A dzis mnie czeka dosc ciezki dzien, bo szkolenia. :)
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]
X-Cody - Ty bedziesz szkolic czy bedziesz szkolona ?? Jezeli mozna wiedziec to z czego ??
PatriciusG. [ Legend ]
Gezo taki dociekliwy...
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Bede asystentka prowadzacej szkolenia. Szkolenie ogolne i produktowe z karty PKK :)
Bedzie fazowo. Zwalszcza, ze mamy mały boks, a bedzie nas tu 4 osoby :P
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]
Hmm 4 osoby w malym boksiku :) ladny czworokacik :)
EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]
bry na dzień dobry mały prezencik dla was
Gratulujemy! W nagrodę za korzystanie z komunikatora AQQ przesyłamy Ci tajny kod do pobierania za darmo gadżetow na komórki! Twoj tajny kod to: 0B1DEA019D
Wejdź na i wysyłaj darmowe gadzety.
Pamiętaj, tajny kod mozna wykorzystać tylko raz!

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]
Dzieńdobrywieczór;]
Mam nadzieję że utrzyma się taka pogoda jak jest teraz (czyli nie będzie padać) bo umówiłem się ze znajomą;] Ale jak będzie zobaczymy. Najwyżej odwołam spotkanie;)
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]
Apo -> zapros ja do siebie nawet jak nie bedzie padac :P

Harrvan [ Legend ]
Melduje sie
Apo
Czyli dzisiaj bedzie jakies dymanie ?

PatriciusG. [ Legend ]
Ale dmucha...
Dmuchał pan kiedyś w taką pogodę, panie kolego?

ddza [ WasabiHubert ]
Apo --> "czy w słońce, czy w niepogodę, dymać zawsze mogę" jakoś tak :D

Harrvan [ Legend ]
tylko uwazaj na silne podmuchy ... jeszcze gotowe rozerwac lateks

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]
O Wy zboczuchy! ;) Chyba mnie z kasem pomyliliście ;P
dzisiaj to co najwyżej wiatr dmuchał będzie, nie ja;)

PatriciusG. [ Legend ]
Nigdy nie mów nigdy.
Z takim podejściem zawsze będziesz dziewicą.
Harrvan [ Legend ]
I tak wszystko zmierza do jednego ...
This is flower b1tch. Wanna f*ck ?

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]
Pat - się wielki cichodajca odezwał;P

PatriciusG. [ Legend ]
Apo-> Może ja lubie być taki Innocenty.
Poza tym ja tylko fakty stwierdzam :P
This is flower b1tch. Wanna f*ck ?
Zawsze mnie to składa
Kiciia [ Generaďż˝ ]
czesc hlopcy =*
a wy jak zwykle o jednym.. ;p
ja ostatnio odkrylam ze moj psiak ma sklonnosci homo niewiadomo ;p..
apolonio..uwazaj pomimo wzytko ;p

Father Michael [ Iscariot Paladin ]
Czesc corka :*

kasztaneczuszek [ Legend ]
hello ello :D
Kiciia [ Generaďż˝ ]
Witaj Tatku =]
Elo Szymuś :*
Jak wam dzien mija ;>
ja jeszcze w pizamce :)

Father Michael [ Iscariot Paladin ]
Corka -> 'Gejsze' sobie sciagnelas? :) Bo powinienem to usunac z serwera :)
ja jeszcze w pizamce
Pff! Co za pasozyt! :P Ja juz zdazylem pol miasta zjezdzic w poszukiwaniu dywanikow do samochodu :P

Łyczek [ Legend ]
Mnie dzisiaj jakiś facet od ulotek obudziło domofonem...
kasztaneczuszek [ Legend ]
hej Marinko ;*
Ja jeszcze w bokserakach... nie mam na dzisiaj zadnych konkretnych planow wiec moge sobie dluzej poleniuchowac :) mysle ze napewno pod wieczor bede szedl na piwo jakies :D

Kiciia [ Generaďż˝ ]
Tato.. nono no! tylko nie pasożyt!
Szymuś.. nie rozumiem jak faceci moga chodzic codziennie na piwo, czy to oby nie uzaleznienie?
Czytam wlansie wiadomosci.. i zaluje ze je czytam.
Tato.. moglbys zapodac mi linka raz jeszcze bo nie sciagnelam .. ;P

Łyczek [ Legend ]
Dobra idę dalej jeździć moim Mclarenem w Forzie Motorsport 2 :)

kasztaneczuszek [ Legend ]
Marinko --> bo głupio siedzieć w pubie o suchym pysku i głupio zamówić coś innego niż piwo :) Gdybym nie poszedł do pubu to pewnie tez bym wziął piwo do kumpla :) np wczoraj kupiliśmy sobie z kumplem po trzy piwka ale mu sie odechciało i musiałem wypić 6 :P
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]
Łyczek jeszcze raz sie pochwalisz swoja forza motorsport a takiego gonga zaliczysz ze bedziesz lecial i Pana Boga o przystanek prosil !!
Harrvan [ Legend ]
Wlasnie obejrzalem kolejny raz przygody rycerzy okraglego stolu widziane okiem Monty Pythona ...
Tutaj fragment ktory zawsze mnie rozwala
-Jestem jej siostrą bliżniaczką, Dingo.
-Dokąd idziesz?
-Szukać Graala.Widziałem go, w tym zamku!
-O, niedobra Zoot!
-Co się stało
-Widziałem go, w tym zamku!
-Zapaliła naszą latarnię w kształcie Graala.Zrobiła to nie pierwszy raz.
-To nie był prawdziwy Graal?
-Podła, niegrzeczna, zła Zoot.Postąpiła żle i musi ponieść karę.
Za zapalenie latarni w kształcie Graala|jest przewidziana specjalna kara. Musisz ją przywiązać do łóżka|i dać jej klapsa.
-Tak, daj jej klapsa!
-Musisz dać jej klapsa,|a potem możesz zrobić z nią, co chcesz.
-A potem zbij mnie.|-l mnie.
- I mnie.
-Tak. Musisz nam sprawić porządne lanie!
Złój nam skórę!
-A potem seks oralny.
-Tak, seks oralny!
-Chyba tu zostanę. -Sir Galahadzie!|-O cześć.
-Szybko! Nie jesteś tu bezpieczny.|-Dlaczego?
-Właśnie, że jest!
-Cicho, wstrętna kusicielko!
-Ona ma rację.|-Będziemy cię osłaniać!
-Dam radę!|-Zostań, Sir Galahadzie!
-Rozłożę je na łopatki jedną ręką!|-Tak, niech nas rozłoży na łopatki!
-Nie, Sir Galahadzie. ldziemy!
-Przelecę niczym wicher!
-Tak, niech nas przeleci.|-Nie, sir. Szybko!
-Proszę! Mogę je pokonać! Całą 150-kę!
-Łatwo nas pobije. Nie mamy szans.
-Cholera!
-Byłeś w wielkim niebezpieczeństwie.|-Nie sadzę.
-Byłeś, byłeś.
-Chcę tam wrócić i stawić mu czoła.|-To zbyt niebezpieczne.
-Muszę zaznać|jak najwięcej niebezpieczeństw.
-Musimy szukać Graala.
-Chociaż odrobinę, proszę.|-Nie, to niezdrowe.
-Ty chyba jesteś gejem.|-Nic podobnego.
Kiciia [ Generaďż˝ ]
Harr czy tego nie powinno sie ogladac po 22? :P
Szymuś, wiele rzeczy nie wypada a jednak sie robi, wiele rzecyzj ets przyjemnych a robic ich nie wypada. Choc ladnie wygladają.. Ja osobiscie jak ide do pubu to zawsze mowie ze 'ja delikatnie prosze szklanke soczku pomarańczowego i cole light' przyzwyczailam wszystkich ludzi z ktorymi przebywam do tego ze rzadko a nawet bardzo rzadko prosze o piwo. No ale, moze dlatego ze jestem kobieta chocicaz niektorzy chlopcy tez zawsze biora jabłkowo-mietowego raz. i nikt sie nie dziwi, wiec.. wydaje mi sie ze nie chodzi o to co sie zamawia a kto zamawia, mam racje? ;>

Father Michael [ Iscariot Paladin ]
Koniec pracy, obijanie mode ON :)
kasztaneczuszek [ Legend ]
Marinko --> nie wiem raczej chodzi o to co się zamawia :)
Padre --> milego obijania :D

Father Michael [ Iscariot Paladin ]
kasztaneczuszek -> dziekuje :)
*idzie ogladac Hellsinga* :]
kasztaneczuszek [ Legend ]
hehe :) ja tez bym musial sie zebrac i cos zrobic :D:D
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]
Ja sie wlasnie zabieram :) Ide spac :)

Harrvan [ Legend ]
Padre
Niech zgadne ... twoim ulubionym bohaterem jest Anderson ? :P
Marinka
Zawsze jest dobra pora na lody

Father Michael [ Iscariot Paladin ]
Harrvan -> powiem Ci jak ogladne chociaz jeden odcinek, co moze byc trudne, bo animesub.info zdechlo :(
Kiciia [ Generaďż˝ ]
hmnm.. haruś, wiec jak bede mowila ze 'pierwsze lody za nami' mozesz wiedziec ze moja pora na lody była i minęła.. ale wiesz ze 'we dwoje raźniej?' wiec.. kto chce zjesc ze mna lody ? :P
Kas.. no chyba ze tak :)
Tatusiu, usmiechnij sie ;)
Harrvan [ Legend ]
Marinko
A kto stawia ? :P
Padre
Masz jakis kontakt do siebie ? Bo mam cos co cie zainteresuje :)

Łyczek [ Legend ]
Jeszcze 7% Forzy :) 2 wyścigi profesionalistów i 4 wyścigi wytrzymałościowe :) Poziom kierowcy 49 :)

Father Michael [ Iscariot Paladin ]
<- Corka
Harrvan -> mwelna[at]phoenixstudio.pl
:)

Łyczek [ Legend ]
Father ---> Jak tam WoW ? Zainstalowany ?

sergi__ [ Raphael ]
Wiitammm
bleeeeeeeeeeeeeeee
jak mi sie nie chce jezdzic!:(
Kto chce zdac za mnie prawko?

Łyczek [ Legend ]
Jeździć Ci się nie chce ?:| O lol... Ciesz się że nie masz 30'C a masz pogodę idealną do jazdy :>
Ja dziś o 17 mam wykłady :P
sergi__ [ Raphael ]
a dupa Łyczek;P
na poczatku kursu mialem wiecej zapału ale z kazda godzina za kółkiem to mi sie coraz bardziej nie chce;P szczegolnie ze wychodze z domu po 6 a wracam po 15,16 :/
a egzamin tuz tuz :/
i szlag mnie trafia
a najbardziej sie boje jak mi koperta nie wyjdzie albo parkowanie prostopadle:/

Łyczek [ Legend ]
sergi ---> Koperta ? Zawsze masz tą jedną próbę na niej :) Jak widzisz że Ci nie idzie to powtarzasz :P Gorzej jak przejedziesz obrysem linię to wtedy inna sprawa :)
Kiciia [ Generaďż˝ ]
Serguś oddychaj, będzie dobrze =]
Łyciu.. ten entuzjazm, podziwiam, czy to zarazliwe jest ? ;>
Tatku.. no i tak ma byc ;)
Haruś.. no dobra ja moge placic a stawiac ma kto inny :P

Father Michael [ Iscariot Paladin ]
Łyczek -> nie :P. Twardym trza byc, nie dawac sie kusic jakims WoWom :D
... bluznie! :O
sergi__ [ Raphael ]
Łyczek--> z kopertą mam tak ze np caly czas mi wychodziła bez problemu a np dzisiaj raz mi nie wyszlo i to centralnie :/
Serguś oddychaj, będzie dobrze =]
az tak ze mna zle nie jest a poza tym cycki pokazuj :P a nie :P:D;P:);)
Łyczek [ Legend ]
Kiciia ---> Postaram się Ciebie zarazić :D
Father ---> Hehe :) I tak niedługo wrócisz i tak :)
sergi ---> Dziś nie wyszło to jutro będzie lepiej :) Na egzaminie jest taka zasada podobno aby nie podawać ręki egzaminatorowi ;)
Glob3r [ Senator ]
Witajcie :)
Dzisiaj gdy wracałem do domu spotkało mnie cos dziwnego...
Przechodziłem sobie przez ulicę (po której zazwyczaj samochody jeżdżą nie mniej niż 80km/h), gdy zobaczyłem nadjeżdżający z daleka samochód... pomyślałem odruchowo, że fajnie byłoby tak stanąć na jego drodze i po prostu stać... juz miałem sie zatrzymać, ale ruszyłem dalej...
dziwne uczucie....

Łyczek [ Legend ]
Glober ---> Zobaczyłeś sergiego :) Wkurzył się na instruktora i nacisnął na gaz :)
Kiciia [ Generaďż˝ ]
Łyciu mow do mnie po imieniu dobrze ? :)
i zaraź mnie tak zebym chorobliwie była w tym pogrozona ;)
Serguś.. wiesz co, jednak nie oddychaj bo tylko cycki ci w glowie :p
Glob.. moze to podswiadomosc?
sergi__ [ Raphael ]
sergi ---> Dziś nie wyszło to jutro będzie lepiej :) Na egzaminie jest taka zasada podobno aby nie podawać ręki egzaminatorowi ;)
tego to nie wiedzialem, ja juz mam plan taki ze jesli nie zdam i bedziemy wracac do osrodka i egzaminator bedzie przy predkosci 60-70 km wcisne hamulec i mu powiem ze oblał:P bo za szybko jechal ;P
Glob3r [ Senator ]
Łyczek - A wiesz... możliwe :P.
Kiciia -> Sugerujesz, że mam wbite do podświadomości, że chcę się zabić? :)

Łyczek [ Legend ]
Marinko ---> Jak widzisz do każdego mówię po nickach :) Takie przyzwyczajenie, jedynie do Genzo mówię Wiesiu ale on tego nie lubi to przestałem pisać tak :)
Glober ---> Na bank to był on :)
sergi ---> Hehe :) Lepiej tak nie robić :P
[Edit] Zobaczcie na listę osób mile widzianych :> I teraz spójrzcie na tych co tu piszą :P
sergi__ [ Raphael ]
kiciia--> jak kazdy facet lubi cycki ;P
Łyczek--> jak sie wkurwi*:P
a i jeszcze jedno popatrz Łyczek jak sie robi koperte:)
padam:P
Kiciia [ Generaďż˝ ]
Nie Glober ale z psychologicznego punktu widzenia wynika, że myslisz czesto o tym jak moze wygladac swiat bez twojej osoby, cos z cyklu 'co bedzie jak mnie nie bedzie' i dlatego tez twoja podswiadomosc mogla powiedziec 'sproboj' ale odruch calkiem zreszta normalny nad ktorym panuje twoj mozg i prawa półkula mimowolnie nakazał ci isc.. zeby dalej zyc? mozliwe.
Łyciu.. ale do mnie prosze bys mowil po imieniu ;)
Serguś ale ja mam małe, a faceci lubia duze :P

Łyczek [ Legend ]
sergi ---> Kurde... No nie dziwie Ci się że ta koperta czasem Ci nie wychodzi :)
Dobrze Marinko :)
sergi__ [ Raphael ]
Kiciia--> no i co małe piękne ;) jak bym chcial duze to bym poszedl do burdelu :P
Kiciia [ Generaďż˝ ]
Serguś a tak.. ja słyszalam ze 'najlepiej sie piesci co sie w rece miesci' a moje sie miesci, no chyba ze sie ma wielkie szłapy :P
Dziękuje Łyciu:*

Łyczek [ Legend ]
Marinko ---> Ja mam grabie zamiast dłoni ale i tak bym dał radę :)

sergi__ [ Raphael ]
no racja racja :) ja akurat mam małe rączki :D ;> które są bardzo a to bardzo zwinne :D
Łyczek--> widziales drugi filmik?:P
Kiciia [ Generaďż˝ ]
które są bardzo a to bardzo zwinne
próbowales na sobie czy na innych ;>
i tak bym dał radę
nie wątpie :P
sergi__ [ Raphael ]
próbowales na sobie czy na innych ;>
eeeee yyyyyyy aaaaaaa :P takich tajemnic to nie moge zdradzac;P

Łyczek [ Legend ]
Widziałem oba filmiki :)
Dobra idę na pocztę wysłać telefon kobitce a z allegro a później na wykłady prawka... Bleee...

sergi__ [ Raphael ]
bye :)

rpn [ ... ]
Nawet nie wiedzialem,ze winogrona moga byc tak pyszne :)

Łyczek [ Legend ]
Winogrona to chyba najlepsze owoce jakie jadłem :) Ananas może im się równać :)
PatriciusG. [ Legend ]
Kumpel przyszedł to styrałem go we wszystko.
W HALO2: 7-1
W NFS:MW: 3-1
W Forze: 1-0
W Fife: Francja 3 - 0 Włochy
Glob3r [ Senator ]
Kiciia -> A to możliwe... czasem sie zastanawiam, po co właściwie żyję, co by było jakby mnie niebyło... co jest "po drugiej stronie" ...

rpn [ ... ]
Ananasow unikam szerokim lukiem :)

sergi__ [ Raphael ]
gdzie jest kotek?
Kiciia [ Generaďż˝ ]
Tutaj jestem Serguś ;)
A ja uwielbiam wszystkie owoce egzotyczne, najbardziej grejfruty ;)
I kocham arbusy i truskawki ;) w ogole owoce są pycha ;)
No wiec widzisz Globuś, dobra jestem w te klocki ;)
Serguś.. cycusie to tez tajemnica a skoro sobie taemnic nie zdradzamy to wszystko i na temat :p

sergi__ [ Raphael ]
Serguś.. cycusie to tez tajemnica a skoro sobie taemnic nie zdradzamy to wszystko i na temat :p
a co tu zradzac:P wkladało sie tam gdzie trzeba i juz :P

Father Michael [ Iscariot Paladin ]
Wrocilem z rowerka... ide umrzec X|
kasztaneczuszek [ Legend ]
biedny Padre :D starość nie radość :D

Father Michael [ Iscariot Paladin ]
Noo :)
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
To było zdecydowanie najmniej przyjemne szkolenie jakie mialam. nasz aliderka jest chora psychicznie :P
Na szczescie juz sobie piszła (sio).
Jeszcze 2h i 35 minut :)
Taikun44 [ NDSL ]
to kto się rozbiera ...
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
*rozbiera sie i rzuca na lozko*

Father Michael [ Iscariot Paladin ]
Taikun -> zabieram sie zaraz za Hellsinga :)
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
*spi zwinieta w kłębek*

Kiciia [ Generaďż˝ ]
jak sam sie rozbierzesz i pokazesz nam wszystkim ze to zrobiles to pogadamy :P
Tato.. herbatki? ;>
Sergus..mam rozumiec ze dalej ssiesz kciuk? :p
PatriciusG. [ Legend ]
Eeee... Czy ja w czymś nie przeszkadzam wam?
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Ciii, Kiciia, probuje spac *zwija sie w ciasniejszy kłębek*

Father Michael [ Iscariot Paladin ]
Corka -> pewnie :)
Taikun44 [ NDSL ]
Kiciia >> pogadamy czy coś więcej ? :P
FM >> luz :) szybkie łącze musisz mieć :) ja się odprężam przy Vandeadzie ;)

Father Michael [ Iscariot Paladin ]
Taikun -> pamietasz jak mnie pare dni temu pytales czy juz ogladalem? No wiec od tamtej pory sciagam i juz mam :)
Jak mi sie spodoba to sobie z UK sprowadze, 50 PLN za 13 odcinkow to niewiele :)
PatriciusG. [ Legend ]
Łooooo... przeostro...
Zobaczyłem film 'Secret Window' z Johnym Deepem na podstawie jednego z moich ulubionych pisarzy: Stephena Kinga 'Secret Window, Secret Garden'
Teraz chce mi się czytnąć książkę :)
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
2h04m
naf, naf :)
Kiciia [ Generaďż˝ ]
Cody.. zacisnij zeby, przycisnij poduszke do głowy i snij dalej złotko.
Tai.. a liczysz na cos wiecej? :P
Tatusiu, mietowa czy owocowa ? ;)
Komus jeszcze zrobic herbatki ? ;)

Father Michael [ Iscariot Paladin ]
Marinka -> owocowa, plz :)
To ja skocze po ciasto, bo wlasnie sie zrobilo :]
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
*Na pytanie o herbatke wystawia reke spod kołdry*
*slychac snif*
sergi__ [ Raphael ]
jak sam sie rozbierzesz i pokazesz nam wszystkim ze to zrobiles to pogadamy :P
hmm nie ma tak dobrze wszystkim nie pokaze;P jedynie prywatnie ;> to mozemy pogadac;>
Cody--> studiowalas na ksw?
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Sergi --> Nadal studiuje :)
sergi__ [ Raphael ]
a ja zaczynam:P w zeszła sobote podpisalem papiery ;P
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Sergi --> Super :) Przygotuj sie na płacenie za wszytsko :P a powaznie to tam jest fajnie. (jak sie za czesto nie pzrebywa) na jaki kierunek? :)
sergi__ [ Raphael ]
ja tam neistety bede przebywal od pon do pia
kierunek yyy Zarządzanie:P czyli zwiazek z ekonomią :P
pewnie odbije mi jak FM:P

Father Michael [ Iscariot Paladin ]
sergi__ -> mnie? No co Ty!
*patrzac na dzisiejsze notowanie WIG-20 i wiazac line pod sufitem*
Dlaczego tak uwazasz? :P
sergi__ [ Raphael ]
bo moj kuzyn studiuje na AE i wiem z czym to sie je;P
father moze bys sie polozyl i zebys mial jakis ekonomiczny sen?:P

Father Michael [ Iscariot Paladin ]
sergi__ -> to widze, ze kuzyn musi byc wspanialym, porzadnym i super-inteligentnym czlowiekiem :]
Zaraz sie pewnie poloze, GPW juz zamknieta to od razu mi sil zaczyna brakowac :D
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Sergi --> Do tego trzeba miec predyspozycje. Albo dyspozycje, whatever ;)
Ekonomia to zło! *powiedziala Cody przedajac kolejny kredyt*
:P
sergi__ [ Raphael ]
Father--> on do tego ma takt wiec wiesz;>
Cody--> z drugiej strony nie bede mial duzo ekonomii ;>

Father Michael [ Iscariot Paladin ]
on do tego ma takt
Eee, to co za niego za ekonomista :D
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Sergi --> Oby. Horror :P
Ale zdawanie sie z ekonomistami i tak powoduje trwałe uszkodzenia. Np. nagle budzisz sie w banku :P
PatriciusG. [ Legend ]
Słuchajcie, mam prośbę
Mogli byście tu poklikać?
Generalnie to kumpla, ale obiecałem, że troszkę go wspomogę i mam nadzieje, że mogę na was liczyć.
Wystarczy wejść i tyle

Father Michael [ Iscariot Paladin ]
done
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Weszlam :)
Co prawda nic nie widze, bo nie mam flesha ale weszlam :)
kasztaneczuszek [ Legend ]
kliklem Pat :)
PatriciusG. [ Legend ]
Dziękuje wam ;)
Kiciia [ Generaďż˝ ]
klik i gotowe ;)
Ojczulku, to co z tym ciastkiem?
Serguś.. perwers i nic poza tym :P
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Nie ma sprawy :)
Niecała godzina, łiiii! :D

Father Michael [ Iscariot Paladin ]
Coreczka -> no ja tu caly czas czekam z ciastem, a Ty co? Zagotowywalas ta wode nad zapalniczka, czy co? :P
*daje kawalek pysznego ciasta z jagodami*
Kiciia [ Generaďż˝ ]
skad wiesz ze lubie jagody ;>
no ja tu mam caly czas gotowa herbatke, czekalam grzecznie na ciacho :p
nalewa tatusiowi herbatki.. ----->

Father Michael [ Iscariot Paladin ]
Coreczka -> *bierze herbatke* dziekuje :*
Jak to skad wiem? W koncu moje geny :]
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
*odkopuje sie saperka spod tony lukru*
naf?
*idzie spac dalej*
Kiciia [ Generaďż˝ ]
*Córka siada naprzeciwko tatusia przy stole i podaje mu paczke papierosów*
Mówisz geny? podobno matka sioe puszczała na prawo i lewo.. tak stara Siekierkowa mówila.

Father Michael [ Iscariot Paladin ]
*patrzy na papierosy*
*bierze*
*wyrzuca cala paczke*
Powinnas po tylku za to dostac i bys dostala, gdyby nie to, ze w Twoim wieku to juz pod molestowanie podchodzi, a wystarczy mi juz takich pozwow! :P
Tak, matka sie puszczala. Ciesz sie wiec, ze odziedziczylas tylko moje geny :]
Kiciia [ Generaďż˝ ]
Przeciez ja nie pale wariacie, *oburza sie* Michał zawsze kupuje paczke i zostawia u mnie jak by mu sie skonczyla a do sklepu nie chcialo mu sie leciec. Teraz bedziesz musiał oddkupic :P Jakie molestowanie, tato co ty pieprzysz? tzn. kogo ty pieprzysz? sekretarki sie zbuntowały? rozumiem.
No ale sluchaj zostawila mi w spadku dobre tysiac dolców wiesz ile numerków musiala zrobic zbye to odlozyc? dobry tysiac. Wiec juz wiem poi kim mam oszczednosc :P

Father Michael [ Iscariot Paladin ]
To ja juz wiem gdzie moje obligacje na 1000 USD zniknely! >:|
No i bardzo dobrze, ze nie palisz, jestem z Ciebie tak dumny jak jeszcze nigdy nie bylem!
*przytula coreczke, uwazajac na portfel* :)
A teraz AFK 4 45 mins, ide kolacje zrobic ;)

Taikun44 [ NDSL ]
Tai.. a liczysz na cos wiecej? :P
Licze na to co zawsze, nieprzerwanie od dwóch tygodni ...
Kiciia [ Generaďż˝ ]
Tak..2 tyg? wow..dlugo. to licz dalej ;p
Tatus.. dla mnie nie rób, odchudzam sie.
sergi__ [ Raphael ]
Ale zdawanie sie z ekonomistami i tak powoduje trwałe uszkodzenia. Np. nagle budzisz sie w banku :P
Cody a zeby nie okazalo sie ze wyladuje w tym samym banku co Ty :P
Serguś.. perwers i nic poza tym :P
a i tak Tobie nie odpuszcze:P( wiesz co^^ :P)
Pat-> +1
a ktos tu mowil o papierosach bo chyba mi sie w czwartek przydadza:P ( o ile nie umre na zawal wczesniej z powodu tego prawka:P)
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Sergi --> To byłoby starszne!
...
Nie szukasz pracy? rekrutuja :)
sergi__ [ Raphael ]
hehe Cody raczej nie zwazywszy na to ze jestem jakies 300 km od Krakowa i jestem na studiach dziennych :P co innego wieczorowe :P(Moze po poł roku sie przeniose;>)
Wtedy temat moze byc bardzo aktualny:P
ale moge pracowac na takiej zasadzie ze ja nic nie robie a Ty pracujesz^^ :P

Father Michael [ Iscariot Paladin ]
Coreczka -> wiem, wiem. I jest to jedyny powod, dla ktorego nie proponowalem :)
Wlasnie sie zapiekanki dopiekaja, wiec mykam :)

kasztaneczuszek [ Legend ]
Coś się dzieje? :D

Harrvan [ Legend ]
Ja tu widze niezly burdel
ddza [ WasabiHubert ]
Podbijam pytanie powyżej :D
ocb? bo mnie dawno nie było :D
Taikun44 [ NDSL ]
Harr >> to Kicia robi już masaże ? ;d

sergi__ [ Raphael ]
ghahaha
Taikun--> masaze czego?:D

Harrvan [ Legend ]
Tai
Zyc nie umierac ... masuje lepiej niz kazda gejsza a stawia profesjonalnie ... chcialoby sie rzec ze obslugo kompleksowa

rpn [ ... ]
ddza->czy ktos tu cos wspominal o olewaniu??:D
przeczytaj to sie dowiesz.
literowki

Taikun44 [ NDSL ]
wszystkiego ... ale nie wszystkich tylko mnie ... :P
Kiciia [ Generaďż˝ ]
Jak was trzasne to sie wszyscy obrócicie, jedni za nadpobudliwosci, inny za egoizm a reszta za erotomaństwo.. zboczeńcy. Nie wplatac mnie w swoje niecne gierki i jakies niesmaczki, stoi? :>
Łyczek [ Legend ]
Wróciłem :>

Taikun44 [ NDSL ]
STOI !!

Father Michael [ Iscariot Paladin ]
Wlasnie sie dowiedzialem, ze pewna krakowska spolka akcyjna mnie nienawidzi :D
Dobrze sie sklada, bo dwa tygodnie temu powiedzialem sobie "do widzenia" z poprzednim wrogiem :]

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]
Łyczek --> no ja też wróciłem, jak było?;)
U mnie spoko. Dwie dziewczyny, ja sam...;P No ale była gitarka,śmiesznie i ogólnie sympatycznie. Czyli tak jak się spodziewałem;)
Taikun --> co stoi?;O
Kicia --> spoko, ja jestem normalny;)
sergi__ [ Raphael ]
Apo--> Taikunowi po 5 latach wkocu stanał :)

ddza [ WasabiHubert ]
hihi a ja sobie jutro wybywam do Katowic na Ligę Światową :D dwa mecze :] najpierw Brazylia vs Bułgaria potem Polska vs Francja :D:D:D

Łyczek [ Legend ]
Jak było ? Nudno jak cholera... Nic nowego się nie dowiedziałem... Jeszcze 3 wykłady :P Połowa za mną :)
kasztaneczuszek [ Legend ]
Zbijam! Wróce do nocnej - spalony i zadowolony :D see ya gays :P
Taikun44 [ NDSL ]
sergi >> to chyba trzeba zaliczyć na plus Kicii :p

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]
No łyczek...tyle się działo a Ty mówisz że nudno było...oj nie ładnie oszukiwać! :P
Taikun --> 100 lat! :P
sergi...mówisz to tak jakbyś zazdrościł;]
No ladies...dobranoc;P
PatriciusG. [ Legend ]
Obejrzałem film i wrocilem
Ła
Zna ktoś takie filmy mieszające we łbie jak np. Number 23? Figt Club? Secret Window?
Bo sporo tego widzialem i nadal mój ulubiony gatunek
Taikun44 [ NDSL ]
Neon Genesis Evangelion .. :)
Łysack [ Mr. Loverman ]
joł maj fakin niga:D
kto wymyślił, żeby robić jazdy w środku nocy, znaczy się od 9 kiedy ludzie jeszcze śpią... o Boże...
Taikun44 [ NDSL ]
ja miałem jazdy od 6:00 :/

ddza [ WasabiHubert ]
Pierwsi z rana :D
Pat wszystkie Piły takie są ale pewnie oglądałeś. Mam zamiar obejrzeć Number 23 fajny?
A zaraz do Katowickiego Spodka na Ligę Światową :D,
doopa :/

Father Michael [ Iscariot Paladin ]
6 dzieci :)
Macie jazdy z samego rana? No to sugeruje odlozyc amfe :P

sergi__ [ Raphael ]
wrrrrr
jeb& komputer odmowil mi posłuszeństwa od samego rana mam juz zły humor ! yeee :/
sergi >> to chyba trzeba zaliczyć na plus Kicii :p
Taikun racja racja widac kiciia zna sie na swoim fachu:P
sergi...mówisz to tak jakbyś zazdrościł;]
moj dziala 24 h wiec nie jestem zazdrosny niestety:P
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]
Elo dziewczyny :) jezu jak dobrze sobie tak dlugo pospac tylko kiepawo zostac tak drastycznie obudzonym :(
PatriciusG. [ Legend ]
ddza -> No wszystkie piły. Number 23 też ma taki fajny klimacik... i elemet zaskoczenia...

Father Michael [ Iscariot Paladin ]
Genzo -> no wiesz co? Wstajesz o 9 i jeszcze narzekasz :P
W sumie to nie wiem po co ja wstalem tak wczesnie, skoro dzis w pracy tylko wysylanie maili i drukowanie faktur, wiec za godzine bede wolny :)

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]
Łooo no i wstałem;)
Nie ma to jak pierogi z jagodami z samego rana ;))) Ale kurcze...zjadłbym coś jeszcze.
Jakiej tam moi bezsenni muzyki słuchają? Mi się jakoś discopolo przypomniało.....jak na imię ta dziewczyna ma nanananaan:P
No i of coz - poza discopolo - nirvana,evanescence, Apocalyptic'a, Metallica, Archeon, In Flames....ile tego ;)

Father Michael [ Iscariot Paladin ]
Depeche Mode forever! :]
Harrvan [ Legend ]
Apo
KAT
Cannibal Corpse
Behemoth
Vader
Iron Maiden
Metallica
Black Sabbath
Edge of Sanity
Judas Priest
Venom
Hammerfall
Mech
Kuyss
Sepultura
Deep Purple
Joe Satriani
Republika
Dzem
Ira
Turbo
TSA
...
Kiciia [ Generaďż˝ ]
Cześć Chłopcy =]
Elo Tatku ;*
nosz jak ja was kiedys pierdzielne..
widac kiciia zna sie na swoim fachu
po pierwsze kto to wymyslil? no, mezczyni jestescie ktory to taki smialy byl niech mi tu zaraz wystapi z szeregu..
po drugie jaki to ten fach nicponie jest bo ja sama nie wiem..
po trzecie, na wymioty mi sie zbiera juz od wczoraj i nie wiem oc sie dzieje =/
Kolczes [ All vs Me ]
występuje z szeregu
cześć, kiciu ;)

Father Michael [ Iscariot Paladin ]
Czesc corka :*
po trzecie, na wymioty mi sie zbiera juz od wczoraj i nie wiem oc sie dzieje
Mowilem... ciaza :]
Kolczes [ All vs Me ]
cześć Michael.
w ogóle, ja taki mało zaznajomiony z tymi Waszymi nickami, tak np. Papcio ma gwiazdkę,a ja nie. I weź tutaj żyj z myślą, że świat jest sprawiedliwy. :D
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]
Tatko to glowa rodziny dlatego ma gwiazdke :)
A menda Łyczek to zakala rodziny chwalaca sie codziennie ze ma XBOXa i forze motorsport2 dlatego tez ma gwiazdke :)
sergi__ [ Raphael ]
po pierwsze kto to wymyslil? no, mezczyni jestescie ktory to taki smialy byl niech mi tu zaraz wystapi z szeregu..
ja:D z tym fachem:> ale co złego to nie ja<oczka>
po trzecie, na wymioty mi sie zbiera juz od wczoraj i nie wiem oc sie dzieje
zabije taikuna :/
kasztaneczuszek [ Legend ]
wróciłem.. nie byłem w bezsenności bo nie było mnie w domku :P dopiero wróciłem :D
witam :)
PatriciusG. [ Legend ]
Apo -> Link koło ksywki. Ostanio głównie Genesis, King Crimson, Republike, Sinatre i oczywiście Zappe.

Father Michael [ Iscariot Paladin ]
Hehe, dowiedzialem sie wlasnie, ze od obrad sejmu z dnia 6 lipca 2007, przewaga 396 glosow "za" nad 4 glosami "przeciw", nie jestem juz studentem Akademii Ekonomicznej, tylko Uniwersystetu Ekonomicznego :D
Taikun44 [ NDSL ]
po trzecie, na wymioty mi sie zbiera juz od wczoraj i nie wiem oc sie dzieje =/
Weszła i już podnieca ... ;)
FM >> czyli pewnie indeksy i cała reszta papierów do wymiany ? i burdello bedzie ? :)

Father Michael [ Iscariot Paladin ]
Taikun -> pewnie tak. I pewnie sie zorientuja, ze od 3 lat usprawiedliwiam sie ksiazeczka zdrowia wydana przez UJ a nie przez AE :D

Taikun44 [ NDSL ]
;-) gdyby mojej Polibudzie zrobili taki numer to babki w dziekanacie, które dziś są bardzo tepymi dziwkami w tym burdelu zwanym PO popełniły bu seppuku :)
ktoś pomoże ? https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6630905&N=1 :)
Łysack [ Mr. Loverman ]
Łyczek -> Ty wspominałeś, że chcesz zdawać jakąś jeszcze kategorię oprócz B, no nie?
PatriciusG. [ Legend ]
Ło
PrONdu nie było...
Kiciia [ Generaďż˝ ]
Mowilem... ciaza
taaa.. urojona ale ot tez nieprawdopodobne :P tak bardzo ci sie spieszy zeby zostac dziadkiem? :P
cześć, kiciu ;)
czesc Kolczes ;)
ale co złego to nie ja
no i to sie nazywa mezczyzna?
Weszła i już podnieca ... ;)
nieswiadomie Tai.. skoro to jest nieswiadomie to wole swiadomosci nei probowac :p przeciez ty masz slabe nerwy :P

PatriciusG. [ Legend ]
xD

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]
<zieeeew> ale się zmęczyłem;]
Wy jeszcze nie widzieliście bo wesołokarczmiarze już tak. Moja najnowsza produkcja...to znaczy pierwsza;P
Szału nima...wielka przygodówka to nie jest ale starałem się...chociaż mógłbym to teraz zrobić lepiej . Będzie git;) Bo fani proszą o kolejną część;]

Father Michael [ Iscariot Paladin ]
tak bardzo ci sie spieszy zeby zostac dziadkiem?
Juz jestem :P
PatriciusG. [ Legend ]
Apo -> Zarabiasz tym na gwiazdkę?
Poza tym - odciąłem kabel a on nadal jest ->
Edit:
Tak w ogóle to na mój rozum elektromagnes potrzebuje źródła zasilania. Sam kabel i śrubka nie da rady...
Kiciia [ Generaďż˝ ]
Juz jestem :P
ekchem khrrrekhem.. zakrztusilam sie, ze co ty gadasz? jak to jzu jestes?!

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]
Pat - na gwiazdkę?:o
Wiem że nie da rady z kabla i gniazdka...to jest moja pierwsza gra więc nie wszystko jest tak jak w realu ;P Z pewnością druga część będzie o wiele lepsza...o ile starczy mi samozaparcia aby ją narysować i ożywić;)

Father Michael [ Iscariot Paladin ]
Corka -> powiedzmy, ze jedna z corek poszla szybko w slady ojca i bum! 9 miesiecy pozniej zaczela sie przede mna ukrywac :)
PatriciusG. [ Legend ]
Apo -> Gwiazdka. Takie gówno koło nicka u Łyczka i Ojca :P
A w sumie ze śrubokrętu też da rade taki myk zrobić ;) Dorób lodówkę i zrób tak, żebywylał freon na zamek, puknął młotkiem i działa wszystko ;)

Father Michael [ Iscariot Paladin ]
Pff! Zazdrosnicy :P
:D
Łysack [ Mr. Loverman ]
"tienes mi corazón.." ehh, czyż to nie piękne ? :D:D

Taikun44 [ NDSL ]
Apo -> Gwiazdka. Takie gówno koło nicka u Łyczka i Ojca :P
a ja tez miałem ! :) ale szefo mi wypominał to kazałem sobie odebrać ...
sergi__ [ Raphael ]
a mi sie taikun wydawalo ze Ci siłą odebrał gwiazdke :P

Taikun44 [ NDSL ]
lol ... to Ci się źle wydawało :p
powiedział szefo coś w stylu "widzę że tak gwiazdka to był chyba zły pomyzł" ... a ja na to "jak mi ma się ciągle ta gwiazdke wypominać, to ją likwiduj" ... i za 3 sekundy juz nie miałem ... a rozeszło się o okres ... ehhh ;d
sergi__ [ Raphael ]
no to wszystko jasne :)

Harrvan [ Legend ]

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]
No dobra ale nadal nie rozumiem dlaczego tworząc grę we flashu, ucząc się ActionScripta i C++ mam zasłużyć na gwiazdkę? Zwyczajnie nie zasługuję i już;)
Tak jest dobrze ;] Ale z Gwiazdką pewnie byłoby lepiej;P No ale jak mówię - nie zasługuję.
Harrvan [ Legend ]
Apo
Mamy juz dwoch gwiazdkowiczow ... Ojczulka i Lyczka ... nie moze byc wiecej w mysl zasady :
Zawsze jest ich dwoch
Nie mniej nie wiecej
Proboszcz i jego wikary

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]
No to już wszystko jasne;)
A ja tymczasem śmigam na dół. Rozpoczynam po raz kolejny Szóstkę Weidera i Super Dunks. Czyli 12 tygodni codziennych ćwiczeń.
A6W trwa 6 tygodni dlatego będę musiał zrobić dwa razy - 12 tygodni. Natomiast Super Dunks trwa 11 tygodni więc ostatni tydzień robię tylko i wyłącznie A6W. No i przy okazji rozciąganie;) Życzcie mi powodzenia i tego abym wytrwał w swym postanowieniu...a znacie mnie - zrobię to.
:)))
Kiciia [ Generaďż˝ ]
a rozeszło się o okres
ze co prosze? moglbys jasniej :P
Tato.. pierdzielisz.
hmnm.. nie wiem co wlaczyc, a chce sobie gwiazdy poogladac.?.

Taikun44 [ NDSL ]
jaśniej nie mogę bo lubie swoje cztery punkty rankingu :P

PatriciusG. [ Legend ]
We're Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band
We hope you will enjoy the show!

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]
Pierwszy dzień treningu za mną. Jeszcze 83 dni;)
edit: kurcze, już 00.30 :o Ale ten czas mi szybko minął;]

kasztaneczuszek [ Legend ]
już ranek :)
Dzień Dobry Bardzo :)
Kolczes [ All vs Me ]
No ciekawe, czy będzie taki dobry jak mówisz...;p

ddza [ WasabiHubert ]
Aloha :D
kasztaneczuszek [ Legend ]
Rozpogodziło sie troszkę :D

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]
Bry;]
No i żyję. Nie mogłem spać do 3.00 ale jakoś do kompa nie chciało mi się dochodzić. A to wszystko przez to że spałem trochę wcześniej. Dzisiaj drugi dzień treningu. Chyba pójdę wcześniej trenować żeby później wieczorem się nie przemęczać;) Ale zobaczę jeszcze.
Co tam u Was moi kochani bezsenni słychać? Ja próbuję zrobić coś w 3ds Max 8...jak na razie nic mi nie wychodzi no ale bez wątpienia to dość skomplikowany program.

Kato2 [ Pretorianin ]
ja mam naprawde 17 lat i juz 100 razy uprawiałem sex !

kasztaneczuszek [ Legend ]
wow
Łysack [ Mr. Loverman ]
iście fascynujące o_O
ddza [ WasabiHubert ]
Jeśli seksem nazywasz wpychanie interesu miedzy palce to Ci wierzę :]
PatriciusG. [ Legend ]
Kato2 -> A twój tata wie, że tak nie wolno?

ddza [ WasabiHubert ]
<-- Pat
Kiciia [ Generaďż˝ ]
Ello ;)
No co ja widze.. panowie jak zawsze o jednym ale co sie dziwic, widac ze niektorzy lubie byc nie asexualni, tee koles, a nie snilo ci sie to ? ;P
kasztaneczuszek [ Legend ]
Moja luba mnie olała. Wróciła z Zakopanego i od tak sobie poszła ze znajomymi na piwo. Nie raczyła nawet ze mną pogadać. Ehhh. Te kobiety to jednak jakiś inny gatunek ludzi musi być. Zero zrozumienia i porozumienia. Fuck'uje takie coś. Czy chociaż raz coś nie mogłoby być takie jak bym chciał? Wkurzyła mnie. Olać.
Idę pod prysznic. Ubiorę sie a potem zacznę myśleć co dziś ciekawego mogę robić. Może sobie pójdę z koleżanką na spacer? Co się będę ograniczał?
PatriciusG. [ Legend ]
Kas -> Żeby zaliczać kobiety do ludzi to też jesteś niepoważny.

ddza [ WasabiHubert ]
kas wakacje są - 0 ograniczeń :P

kasztaneczuszek [ Legend ]
Hubert --> ale kurde... człowiek tak głupio wierzy że dziewczynie naprawdę zależy a tu jeden wielki BOŁ SZIT!!!! :D ale jak to lubię mawiać WYJEBONGO I JECHANA :D
Pat -->
<jeremiel> mój brat wczoraj (nieświadomie oczywiście) sprzedał mi tak genialny szowinistyczny tekst, że bania mała :D Przychodzi do domu z przedszkola i mówi: "Mamo, a wiesz, bawiliśmy się dzisiaj, że dziewczyny są ludźmi" ^_^
_________
<terry> nie wierzę w teorię Darwina
<terry> bo jeśli ludzie pochodzą od małpy
<terry> to kto jest brakującym ogniwem między małpami a ludźmi?
<madmax> kobiety

PatriciusG. [ Legend ]
kasztan -> No a nie?

kasztaneczuszek [ Legend ]
Czasem naprawdę tak myślę. Na jedno szczęście nie wszystkie takie samo ścierwo są :D
PatriciusG. [ Legend ]
No tylko czasami te nie ścierwiaste się zajebiście maskują.
Nie przekląłem, żeby nie było:
zajebisty
1. posp. «bardzo intensywny»
2. posp. «robiący duże wrażenie»
Słownik Języka Polskiego PWN
nie wulg!
Kiciia [ Generaďż˝ ]
Jak nie jestem czlowiekiem to kim jestem?
PatriciusG. [ Legend ]
Kobietą?
Skąd mam wiedzieć?
kasztaneczuszek [ Legend ]
Ależ oczywiście Pat. Bo kobiet sie nie rozumie - kobiety sie akceptuje bądź nie.
Kiciia [ Generaďż˝ ]
A kobieta to nie czlowiek?
No tak, doszliscie do tego ze nie.
Wiec jestem kobieta a kobieta jest.. (i nie mowic mi ze szmatą!)
Czyli jestem... ?
Skomplikowane to zbyt badrzo na was meski umysł :P

ddza [ WasabiHubert ]
<-- Pat 2 raz dzisiaj :D
kasztaneczuszek [ Legend ]
Kobieta jest kobietą i tyle.
Tutaj masz wszystko ładnie napisane Marinko
PatriciusG. [ Legend ]
A kobieta to nie czlowiek?
Wiesz jest kilka aspektów które udowadniają, że to odmienny przypadek.
No tak, doszliscie do tego ze nie.
Ja dalej nie wiem, co Cie tak dziwi.
Wiec jestem kobieta a kobieta jest.. (i nie mowic mi ze szmatą!)
Kobieta jest kobietą. Jak przyszło Ci na myśl słowo 'szmata' przy tym zdaniu to też Ciekawe...
Czyli jestem... ?
KOBIETĄ!

kasztaneczuszek [ Legend ]
Piękna dedukcja Pat.. czysta analogia!

ddza [ WasabiHubert ]
kas --> ze złej *pedii korzystasz :p
kasztaneczuszek [ Legend ]
nowa część ===> https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6633930&N=1
Kiciia [ Generaďż˝ ]
mhm.