GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wątek dla Bezsennych 48 czyli Miłość, Kobiety, Seks, Gejsza i XBOX360

09.07.2007
16:17
smile
[1]

PatriciusG. [ Legend ]

Wątek dla Bezsennych 48 czyli Miłość, Kobiety, Seks, Gejsza i XBOX360

Kids do not try this at home !


Bezsenność
Człowiek cierpiący na bezsenność godzina za godziną przewraca się w łóżku, a sen nie przychodzi. Zaczynają gnębić go czarne myśli i coraz bardziej się denerwuje, że nie może zasnąć. Dlaczego tak się dzieje? Najczęściej winowajcą jest stres - kłótnia, problemy rodzinne i zawodowe, egzamin, zakochanie, rozstanie, nowe miejsce.

Bezsenność nie jest chorobą, lecz świadczy o chorobie duszy lub ciała. W 90 proc. przyczyny bezsenności są pochodzenia psychologicznego. Często bezsenność jest objawem depresji (ponad 50 proc.).W takiej sytuacji leczenie lekami przeciwdepresyjnymi, a nie nasennymi, daje szybką poprawę i sen wraca, a razem z nim chęć do życia. Przyczyną bezsenności mogą być także: choroby zakaźne, nerwica, chroniczne bóle, choroby psychiczne, niewydolność krążenia lub niewydolność oddechowa. Każda z tych dolegliwości zakłócających sen wymaga innego leczenia.

Bezsenność psychofizyczna
Jest to dolegliwość trudna do wykrycia i praktycznie nieznana jest jej przyczyna. Pacjenci śnią, że nie śpią. W rzeczywistości śpią nawet po 7 godzin dziennie, co potwierdzają eksperymenty z użyciem encefalografu, jednak nie wiedzą o tym. Mają silne przekonanie, że naprawdę nie śpią. Dzieje się tak dlatego, że ich sen jest mało wartościowy - zbyt płytki, niezgodny z rytmem zegara biologicznego i nie daje właściwego odpoczynku. Tego typu trudności zdarzają się najczęściej przy nagłej zmianie trybu życia (zawarcie związku małżeńskiego, emerytura, rozwód, dłuższy urlop, rezygnacja z pracy lub przeciwnie, podjęcie pracy zawodowej po długiej przerwie).

Witamy w dziennej wersji karczmy dla bezsennych!

Stwierdziliśmy, że skoro i tak siedzimy przed kompem w oczekiwaniu na godzinę 23, czyli otwarcie naszej matczynej karczmy, chcemy zacząć rozmowy już wcześniej. Karczma ta również służy osobom bezsennym, które muszą pójść spać przed 23, żeby mogli pożegnać się z bezsennymi przyjaciółmi nie otwierając przedwcześnie pierwotnej karczmy:)

Wiadomo, że nie możemy zabronić nikomu udzielania się w tej karczmie, ale uprzejmie prosimy o nie udzielanie się osób, które nie są bywalcami nocnej karczmy bezsenności. Chcielibyśmy zachować atmosferę naszej nocnej karczmy...

Otwarte od 7:10 do 23 wieczorem

Po 23 przenosimy się do nocnej karczmy !!! :)


Lista osób mile widzianych:

1.Soulcatcher --> Soul
2.Darulcze --> Darcia
3.Łysack -->Łys
4.Genzo W. --> Genzo
5.Danley --> Dan
6.PatiriciusG. --> Pati
7. Kiciia --> Marinka
8.Kucyś -->Kuc
9.AGArtha -->Aga
10.kasztaneczuszek --> Kasztan (Kas)
11.coolerek89 --> cooler (Kuler)
12.Arthemide --> Mide
13.Sonny Silooy --> Son
14.Apocalyptiq --> Apo
15.Dziki 10 -->dziki
16.blazerx --> blazer
17.misztel
18.Pshemeck
19.techi
20.Luzer
21.Moszeusz
22.Coolfon
23.Promyk
24.mariaczi
25.Kompo
26.egilson
27.Golem
28.KrólewnaFiona --> Fiona
29. Boroova
30. Glob3r
31. sergi__ --> sergi
32. ddza --> Hubert
33. Maccpol
34. zuromil
35. Michael Scofield
36. Father Michael
37. Ewunia_kR
i Harrvan czyli Harr :)

[31.12.2003] 13:40 Soulcatcher [ Prefekt ] www.gamepressure.com
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)


Hymn bezsennych: Faithless - Insomnia


Poprzednia część:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6614519&N=1

A w poprzedniej częśći:
- Nie wiem, bo mnie długo nie było
- Gejsza
- Vampirism
- Kraków
- Przepisy Kucharskie
- I tyle z grubsza...

endżoj!

09.07.2007
16:18
smile
[2]

Łyczek [ Legend ]

Piersi !

Pat ---> W co teraz grasz na XBOXie ? Ja już prawie całą Forzę Motorsport 2 przeszedłem :) 91% :)

[Edit] 48 cześć ! Zmień jak możesz.

09.07.2007
16:20
[3]

PatriciusG. [ Legend ]

Dupa

Łyczek -> Na przemian w Obliviona (20lvl), Fife06 (Road to World Cup - England) i Most Wantet (Carrier: 78%)

I zastanawiam się co sobie teraz kupić. Gears, Lost Planet, Dead or Alive... wszystko kusi :(

Edit: Spoko, nie pali się, mam GOLMAX :P

09.07.2007
16:26
smile
[4]

Szympans51 [ Arsenal Londyn ]

3 :D

09.07.2007
16:27
smile
[5]

Harrvan [ Legend ]

Holy Shit !

09.07.2007
16:27
[6]

Kiciia [ Generaďż˝ ]

I znó cycek nie dam :P

09.07.2007
16:30
[7]

PatriciusG. [ Legend ]

kicia-> k***a
Znasz mnie od 1,5 i jeszcze mi nie pokazałaś a tu to ot tak, wystarczy, że pierwsza będziesz?

Skandal

Haarwan -> fakin szit jak już coś. Ale o co chodzi?

09.07.2007
16:33
smile
[8]

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]

A więc kicia pytałaś co mi tak wesoło. Ano wesoło bo jest super;)

Jakoś we mnie dużo energii...z dnia na dzień coraz więcej. Co tu będę opowiadał. Wkroczyłemna drogę programisty. Wiecie ile to daje radości z życia? Można tworzyć to co się tylko chce. Co prawda jestem na etapie nauki ale kiedyś będę pisał własne programy itd. A póki co szlifuję flasha i Photoshopa;) Czytam trylogię Tolkiena i trenuję codziennie;) A od jutra idę do pracy. Będę razem ze szwagrem odnawiał dom u jakiegoś gościa. Zapowiada się ciekawie;)))

EG --> cóż, jedna emotka a wyraża więcej niż tysiąc słów...;)

Pat - z tym że ja zrobię to żartowałem przecież...jeeej ;p

09.07.2007
16:34
smile
[9]

Harrvan [ Legend ]

Pat

Stwierdzenie Holy Shit kojarzy mi sie mocno ze Swietym Granatem recznym ... nie wiem dlaczego ale jak sobie przypomne scene ze swietym granatem to mi sie smiac chce

09.07.2007
16:34
[10]

Kiciia [ Generaďż˝ ]

Patryk nie krzycz na mnie! A wczorja to juz poltora roku minęło?! boziu jak ten czas leci.. nieprawda! Wiem ze raczje mi nie wyjdzie bycie pierwsza wiec wiesz.. trzeba sobie zasluzyc, i to zaden skandal poproatu nie pokaze :P

09.07.2007
16:37
[11]

Łysack [ Mr. Loverman ]

będę później to sobie pogadamy:) pozdrawiam serdecznie bezsennych:)

PS
musiałem się udzielić w nowym wątku:)

09.07.2007
16:40
smile
[12]

PatriciusG. [ Legend ]

Harvan -> Ale o co chodzi?

Kicia -> Ja Ci krzykne... ty chyba nie widziałaś jak ja krzycze. Zresztą ja też nie. Ja spokojnie po prostu ustalam fakty...

... ładna kapa, że nie zasłużyłem....

Łysack -> Spamer :P

09.07.2007
16:41
smile
[13]

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]

Pozdrower Łysolu:)

Pat - a kto z nas nie jest tu spamerem? :P
Jak to ktoś mądry kiedyś powiedział - dobry spam nie jest zły;)

09.07.2007
16:43
smile
[14]

PatriciusG. [ Legend ]

A łysack? Zawsze posty są albo ':)' albo 'tralalala' albo ewentualnie jedno zdanie nierozbudowane.

Ja nic nowego też nie wnoszę:P

09.07.2007
16:45
smile
[15]

Harrvan [ Legend ]

Pat

09.07.2007
16:46
[16]

PaulPierce [ Konsul ]

Tiku Tiku i idę grać w Lineage 2 ;]

09.07.2007
16:50
[17]

PatriciusG. [ Legend ]

Harr-> Łoooo... ja z tego to już pamiętam tylko kokosy, scene z bogiem, rycerzy NI!, francuzów... do polowy filmu troszke pamiętam. Aż musze se obejrzec :P

09.07.2007
16:52
[18]

Kiciia [ Generaďż˝ ]

... ładna kapa, że nie zasłużyłem....
jaki masz pomysł zeby zasłuzyc Pat ;>

Zaczynam szyc sweterek dla mojego psiaka ;)

09.07.2007
16:54
smile
[19]

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]

Jeeej :) Idę zaraz biegać albo co bo przed kompem nie wysiedzę. Aż mnie nosi....:D:D:D:D
Sam siebie nie poznaje ,z dnia na dzień coraz lepiej ze mną;p

Się dziwić że żadna dziewczyna mnie nie chce;)

Bo kto by chciał opiekuńczego chłopaka, bez nałogów(tych negatywnych:)), który bardzo dobrze radzi sobie w szkole i w życiu ma swoje marzenia i wytrwale dąży do celu? No żadna ;) i o to chodzi;p

09.07.2007
17:11
smile
[20]

Father Michael [ Iscariot Paladin ]

Damn, musialem jeszcze ksiegowosc zrobic i odebrac pismo z Fiskusa :/
No to teraz ide sie obijac :D

09.07.2007
17:13
smile
[21]

ddza [ WasabiHubert ]

omG zrobi ktoś coś z tą pogodą?? brr jak tak dalej będzie to super wakacje się szykują :/

Apo na pewno nie jedna :) chyba źle szukasz :P

09.07.2007
17:14
smile
[22]

Harrvan [ Legend ]

U mnie jeszcze swieci slonce ... nie ma to jak opieka piekiel

09.07.2007
17:37
smile
[23]

sergi__ [ Raphael ]

Zabije łyczka !!!!!

09.07.2007
17:50
[24]

Glob3r [ Senator ]

COś mnie omineło?:P

Prócz tego, że widzę, że nie tylko ja źle szukam ;)

09.07.2007
18:06
[25]

Taikun44 [ NDSL ]

Harr jak tam police girl ? :)

09.07.2007
18:08
smile
[26]

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]

No właśnie! Trzeba coś z tą pogodą zrobić;)

ddza - ale komplemenciarz z Ciebie;) Hehe powiem Ci że dziewczyny to tylko dobre rzeczy mówią(czasem aż nie mogę uwierzyć). No ale nic poza tym;)

Glob - no to witaj w klubie;)
"Szukajcie a znajdziecie" :)

09.07.2007
18:29
[27]

PatriciusG. [ Legend ]

2 pada sobie kupiłem

Edit:
Niedługo sobie zrobie chyba sygnature 'Jestem fanboyem X360 i CH*J!' bo niedlugo mi sie dostanie w koncu za komentarze w 'wiadomosciach' :P

09.07.2007
19:43
[28]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

5 kart sprzedanych w tym 4 z najwyzszym ubezpieczeniem! rządze i tyle XD
A za 20 minut cu hałze !! :D

09.07.2007
20:23
smile
[29]

Father Michael [ Iscariot Paladin ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6623613&N=1
:):)

ed: 56 sekunda filmu ->
Skad do cholery wziela sie tam ta druga ciezarowka?? oO

09.07.2007
20:32
smile
[30]

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]

Łooo ;) Ale pogoda, nie ma co. Na jutro umówiłem się z koleżanką ale jak wyjdzie - nie wiadomo. Trzymam kciuki za dobrą pogodę. Teraz idę coś zjeść a później się porozciągać;) Wpadnę tu jeszcze wieczorkiem:)

09.07.2007
20:32
[31]

PatriciusG. [ Legend ]

Tato -> Obok była. Głupio to brzmi, ale na to wygląda...

09.07.2007
20:46
[32]

sergi__ [ Raphael ]

Never Again !

09.07.2007
20:48
[33]

PatriciusG. [ Legend ]

Ale co never again?

09.07.2007
20:48
smile
[34]

Father Michael [ Iscariot Paladin ]

Moze to jakas ciezarowka-widmo? :) Gdzie ona sie tam z boku zmiescila? :)

Macie jeszcze jeden fajny filmik ->

09.07.2007
21:00
smile
[35]

Harrvan [ Legend ]

Tai

Jesli powiem ze szeregowaca wyawansowalem na generala to ci starczy ?

09.07.2007
21:02
[36]

sergi__ [ Raphael ]

Never again will I hear you
Never again will I miss you
Never again will I fall to you
Never
Never again will I kiss you
Never again will I want to
Never again will I love you
Never! Patuś :)


;P

edit:

Jesli powiem ze szeregowaca wyawansowalem na generala to ci starczy ?

ostatnio słowo przczytalem w swoim rozumowaniu ze "to ci stanie? ":( cos nie tak ze mna

09.07.2007
21:04
[37]

PaulPierce [ Konsul ]

Już wróciłem . Co tutaj u Was jakaś taka atmosfera smutna . Albo mi się zdaje i nie zgłębiłem się w tajniki waszej sekty ;)

09.07.2007
21:19
[38]

PatriciusG. [ Legend ]

ja zawsze wesoly po sluchaniu geniuszu franka zappy

09.07.2007
21:23
[39]

sergi__ [ Raphael ]

a gdzie pat byles jak Ciebie nie bylo? grubo ponad miech

09.07.2007
21:32
[40]

Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

Elo elo :)

Nom wreszcie kupilem sobie nowego fona bo moj samsung z630 a dokladnie bateria zaczela odmawiac posluszenstwa ;)

09.07.2007
21:37
[41]

sergi__ [ Raphael ]

elo

a jakiego genzo masz teraz fona?;>

09.07.2007
21:39
[42]

PatriciusG. [ Legend ]

sergi__ -> I mnie niedlugo 2 tygodnie nie bedzie. No Joke. Nie wiem jak z sierpniem ale tez mozliwe ze w kratke.

Po prostu - troszke odpoczywam od cywilizacji. Czasem mi to dobrze robi ;)

Gez -> Mnie sie w listopadzie umowa konczy dzieki bogu, bo moj K700i to takie dziadostwo...

09.07.2007
21:41
[43]

sergi__ [ Raphael ]

Pati--> to fajnie krude masz ja musze robic prawko i caly czerwiec zarabany i teraz egzamin eh:/ ciezki tydzien sie szykuje :(

09.07.2007
21:42
[44]

Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

Teraz mam V6 - super piekna to nie jest ale mozna sie przystosowac - mam nadzieje ze bateria bedze mi trzymala dluzej niz w tym samsungu w ktorym juz nawet 24h nie trzymala ;/

09.07.2007
21:43
[45]

Taikun44 [ NDSL ]

Genzo >> OMG ... moto ? moto suxx ... v3i była beznadziejna :)

09.07.2007
21:45
[46]

sergi__ [ Raphael ]

genzo niestety popieram Taikuna co do motek :(
pierwszy rok pieknie bylo a pozniej nie dawalo sie ładowac i ogolnie do niczego fon był:(

09.07.2007
21:46
[47]

Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

Hehhe spoko mialem juz kilka motek i nigdy nie narzekalem a u mnie telefon i tak dluzej niz pol roku nie wytrzyma bo mi sie nudzi i zawsze zmieniam :)

09.07.2007
21:49
[48]

sergi__ [ Raphael ]

genzo widze ze traktujesz telefon jak kobity:P;)

09.07.2007
21:51
[49]

Taikun44 [ NDSL ]

wyciera nimi podłogi ?

09.07.2007
21:56
[50]

sergi__ [ Raphael ]

nieee wykorzystuje i porzuca;P

09.07.2007
22:11
smile
[51]

PatriciusG. [ Legend ]

Tai -> wyciera nimi podłogi ?
dobre:P

sergi -> No mnie to tez kiedys czeka... co najgorsze kiedys moze ja bede pisal ze sie musze uczyc itp. a ty bedziesz mowil ze ty sie tylko opier*alasz :P

09.07.2007
22:13
[52]

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]

co tam u was

09.07.2007
22:14
[53]

Taikun44 [ NDSL ]

nieee wykorzystuje i porzuca;P

no to właśnie to napisałem ... mówiąc "wyciera nimi podłogi ?" mialem na myśli że traktuje je jak szmaty

09.07.2007
22:28
[54]

Łysack [ Mr. Loverman ]

Pat -> dlatego, żeby nie spamować to się nie udzielam ostatnio, bo i tak nie jestem w temacie:)

09.07.2007
22:32
smile
[55]

Łyczek [ Legend ]

Wrócilem :) Mogę ratować ludzi ! Kurs pierwszej pomocy ukończony :D

09.07.2007
22:36
[56]

PatriciusG. [ Legend ]

Łysack-> Mnie coraz bardziej sie nie podoba co sie dzieje w tej karczmie ale czasem w temacie jestem...

łyczek -> taaaaa:P

09.07.2007
22:37
smile
[57]

Łyczek [ Legend ]

A jak :) Teraz już tylko 4 wykłady zostały i mogę się umawiać na jazdy :)

09.07.2007
22:47
[58]

Łysack [ Mr. Loverman ]

Łyczek -> jak to? na prawie jazdy miałeś? czy jakoś dodatkowo?

ja po półtorej godziny teorii już wczoraj jeździłem samochodem... po 10 minutach na placu wyjechałem na miasto:) po prostu stwierdził, że skoro znam znaki i zachowanie na drodze to nie ma sensu, żebym się męczył 30 godzin oglądając denne filmiki i słuchając suchej teorii... wszystko wyjdzie w praniu:)

09.07.2007
22:51
[59]

Taikun44 [ NDSL ]

Łyczek wiesz co ?

09.07.2007
22:55
smile
[60]

Łyczek [ Legend ]

No widać że w Warszawie jest wymóg kursu pierwszej pomocy do prawka :P

10.07.2007
07:21
[61]

Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

Dobra wstalem - ide cos oszelescic i dalej spac :)

10.07.2007
08:32
smile
[62]

Father Michael [ Iscariot Paladin ]

A ić :)

6 dzieci :)

10.07.2007
09:05
[63]

Łysack [ Mr. Loverman ]

a ja zostałem perfidnie obudzony po niecałych 3 godzinach snu... szkoda, że taka kijowa pogoda, a ja dzisiaj prawie cały dzień na rowerze albo w samochodzie... żeby tylko nie padało...

10.07.2007
09:08
[64]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

hi all :)
*zief*
Jesli wczoraj zle spałam to jeszcze nie wiedziałam co znaczy zle spac. Dzis był harcore. Mam nadzieje, ze dzien minie mi szybko. Musze tylko skoczyc do fatherostwa po kilka rzeczy i jutro wielkie zakupy. A pojutrze TF!! :)))

10.07.2007
09:45
[65]

Kolczes [ All vs Me ]

Dobra, skusiliście mnie nazwą wątku - podwieszam i sie poudzielam :p o zgrozo :D

10.07.2007
09:46
[66]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Koniec z nami :( teraz juz nigdy nie zasniemy! :(
(czyt. Witaj :)

10.07.2007
09:48
smile
[67]

ddza [ WasabiHubert ]

Ale są capy, wycofali Lipca i teraz cały lipiec będzie lało :/

Cześć :)

10.07.2007
09:57
[68]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Witam :)
Ide sie poruszac, bo mi zimno w POKu.
Na razie :)

10.07.2007
10:00
[69]

Kolczes [ All vs Me ]

Tylko jedna propozycja - PS3 jest seksowniejszy od X0, więc maybe, maybe? :D

10.07.2007
10:09
[70]

PaulPierce [ Konsul ]

I już nie ma liczby [69] ;]

Witam wszystkich

10.07.2007
10:19
[71]

PatriciusG. [ Legend ]

No witam

10.07.2007
10:27
[72]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Sie macie :)
Ja sie mam spiąco :)

Cholerna burza. Niby fajna, ale wszystkim jakos zle było przed nia. A dzis mnie czeka dosc ciezki dzien, bo szkolenia. :)

10.07.2007
10:47
[73]

Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

X-Cody - Ty bedziesz szkolic czy bedziesz szkolona ?? Jezeli mozna wiedziec to z czego ??

10.07.2007
11:00
[74]

PatriciusG. [ Legend ]

Gezo taki dociekliwy...

10.07.2007
11:01
[75]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Bede asystentka prowadzacej szkolenia. Szkolenie ogolne i produktowe z karty PKK :)

Bedzie fazowo. Zwalszcza, ze mamy mały boks, a bedzie nas tu 4 osoby :P

10.07.2007
11:09
[76]

Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

Hmm 4 osoby w malym boksiku :) ladny czworokacik :)

10.07.2007
11:21
[77]

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]

bry na dzień dobry mały prezencik dla was

Gratulujemy! W nagrodę za korzystanie z komunikatora AQQ przesyłamy Ci tajny kod do pobierania za darmo gadżetow na komórki! Twoj tajny kod to: 0B1DEA019D
Wejdź na i wysyłaj darmowe gadzety.
Pamiętaj, tajny kod mozna wykorzystać tylko raz!

10.07.2007
11:23
smile
[78]

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]

Dzieńdobrywieczór;]

Mam nadzieję że utrzyma się taka pogoda jak jest teraz (czyli nie będzie padać) bo umówiłem się ze znajomą;] Ale jak będzie zobaczymy. Najwyżej odwołam spotkanie;)

10.07.2007
11:25
[79]

Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

Apo -> zapros ja do siebie nawet jak nie bedzie padac :P

10.07.2007
11:25
smile
[80]

Harrvan [ Legend ]

Melduje sie

Apo

Czyli dzisiaj bedzie jakies dymanie ?

10.07.2007
11:38
smile
[81]

PatriciusG. [ Legend ]

Ale dmucha...

Dmuchał pan kiedyś w taką pogodę, panie kolego?

10.07.2007
11:43
smile
[82]

ddza [ WasabiHubert ]

Apo --> "czy w słońce, czy w niepogodę, dymać zawsze mogę" jakoś tak :D

10.07.2007
11:45
smile
[83]

Harrvan [ Legend ]

tylko uwazaj na silne podmuchy ... jeszcze gotowe rozerwac lateks

10.07.2007
11:57
smile
[84]

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]

O Wy zboczuchy! ;) Chyba mnie z kasem pomyliliście ;P
dzisiaj to co najwyżej wiatr dmuchał będzie, nie ja;)

10.07.2007
11:58
smile
[85]

PatriciusG. [ Legend ]

Nigdy nie mów nigdy.
Z takim podejściem zawsze będziesz dziewicą.

10.07.2007
11:59
[86]

Harrvan [ Legend ]

I tak wszystko zmierza do jednego ...

This is flower b1tch. Wanna f*ck ?

10.07.2007
12:00
smile
[87]

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]

Pat - się wielki cichodajca odezwał;P

10.07.2007
12:09
smile
[88]

PatriciusG. [ Legend ]

Apo-> Może ja lubie być taki Innocenty.
Poza tym ja tylko fakty stwierdzam :P

This is flower b1tch. Wanna f*ck ?
Zawsze mnie to składa

10.07.2007
12:53
[89]

Kiciia [ Generaďż˝ ]

czesc hlopcy =*
a wy jak zwykle o jednym.. ;p
ja ostatnio odkrylam ze moj psiak ma sklonnosci homo niewiadomo ;p..

apolonio..uwazaj pomimo wzytko ;p

10.07.2007
13:04
smile
[90]

Father Michael [ Iscariot Paladin ]

Czesc corka :*

10.07.2007
13:20
smile
[91]

kasztaneczuszek [ Legend ]

hello ello :D

10.07.2007
13:29
[92]

Kiciia [ Generaďż˝ ]

Witaj Tatku =]
Elo Szymuś :*

Jak wam dzien mija ;>
ja jeszcze w pizamce :)

10.07.2007
13:32
smile
[93]

Father Michael [ Iscariot Paladin ]

Corka -> 'Gejsze' sobie sciagnelas? :) Bo powinienem to usunac z serwera :)

ja jeszcze w pizamce
Pff! Co za pasozyt! :P Ja juz zdazylem pol miasta zjezdzic w poszukiwaniu dywanikow do samochodu :P

10.07.2007
13:32
smile
[94]

Łyczek [ Legend ]

Mnie dzisiaj jakiś facet od ulotek obudziło domofonem...

10.07.2007
13:34
[95]

kasztaneczuszek [ Legend ]

hej Marinko ;*

Ja jeszcze w bokserakach... nie mam na dzisiaj zadnych konkretnych planow wiec moge sobie dluzej poleniuchowac :) mysle ze napewno pod wieczor bede szedl na piwo jakies :D

10.07.2007
13:39
smile
[96]

Kiciia [ Generaďż˝ ]

Tato.. nono no! tylko nie pasożyt!
Szymuś.. nie rozumiem jak faceci moga chodzic codziennie na piwo, czy to oby nie uzaleznienie?

Czytam wlansie wiadomosci.. i zaluje ze je czytam.

Tato.. moglbys zapodac mi linka raz jeszcze bo nie sciagnelam .. ;P

10.07.2007
13:41
smile
[97]

Łyczek [ Legend ]

Dobra idę dalej jeździć moim Mclarenem w Forzie Motorsport 2 :)

10.07.2007
13:43
smile
[98]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Marinko --> bo głupio siedzieć w pubie o suchym pysku i głupio zamówić coś innego niż piwo :) Gdybym nie poszedł do pubu to pewnie tez bym wziął piwo do kumpla :) np wczoraj kupiliśmy sobie z kumplem po trzy piwka ale mu sie odechciało i musiałem wypić 6 :P

10.07.2007
14:03
[99]

Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

Łyczek jeszcze raz sie pochwalisz swoja forza motorsport a takiego gonga zaliczysz ze bedziesz lecial i Pana Boga o przystanek prosil !!

10.07.2007
14:17
[100]

Harrvan [ Legend ]

Wlasnie obejrzalem kolejny raz przygody rycerzy okraglego stolu widziane okiem Monty Pythona ...

Tutaj fragment ktory zawsze mnie rozwala

-Jestem jej siostrą bliżniaczką, Dingo.
-Dokąd idziesz?
-Szukać Graala.Widziałem go, w tym zamku!
-O, niedobra Zoot!
-Co się stało
-Widziałem go, w tym zamku!
-Zapaliła naszą latarnię w kształcie Graala.Zrobiła to nie pierwszy raz.
-To nie był prawdziwy Graal?
-Podła, niegrzeczna, zła Zoot.Postąpiła żle i musi ponieść karę.
Za zapalenie latarni w kształcie Graala|jest przewidziana specjalna kara. Musisz ją przywiązać do łóżka|i dać jej klapsa.
-Tak, daj jej klapsa!
-Musisz dać jej klapsa,|a potem możesz zrobić z nią, co chcesz.
-A potem zbij mnie.|-l mnie.
- I mnie.
-Tak. Musisz nam sprawić porządne lanie!
Złój nam skórę!
-A potem seks oralny.
-Tak, seks oralny!
-Chyba tu zostanę. -Sir Galahadzie!|-O cześć.
-Szybko! Nie jesteś tu bezpieczny.|-Dlaczego?
-Właśnie, że jest!
-Cicho, wstrętna kusicielko!
-Ona ma rację.|-Będziemy cię osłaniać!
-Dam radę!|-Zostań, Sir Galahadzie!
-Rozłożę je na łopatki jedną ręką!|-Tak, niech nas rozłoży na łopatki!
-Nie, Sir Galahadzie. ldziemy!
-Przelecę niczym wicher!
-Tak, niech nas przeleci.|-Nie, sir. Szybko!
-Proszę! Mogę je pokonać! Całą 150-kę!
-Łatwo nas pobije. Nie mamy szans.
-Cholera!
-Byłeś w wielkim niebezpieczeństwie.|-Nie sadzę.
-Byłeś, byłeś.
-Chcę tam wrócić i stawić mu czoła.|-To zbyt niebezpieczne.
-Muszę zaznać|jak najwięcej niebezpieczeństw.
-Musimy szukać Graala.
-Chociaż odrobinę, proszę.|-Nie, to niezdrowe.
-Ty chyba jesteś gejem.|-Nic podobnego.

10.07.2007
14:34
[101]

Kiciia [ Generaďż˝ ]

Harr czy tego nie powinno sie ogladac po 22? :P

Szymuś, wiele rzeczy nie wypada a jednak sie robi, wiele rzecyzj ets przyjemnych a robic ich nie wypada. Choc ladnie wygladają.. Ja osobiscie jak ide do pubu to zawsze mowie ze 'ja delikatnie prosze szklanke soczku pomarańczowego i cole light' przyzwyczailam wszystkich ludzi z ktorymi przebywam do tego ze rzadko a nawet bardzo rzadko prosze o piwo. No ale, moze dlatego ze jestem kobieta chocicaz niektorzy chlopcy tez zawsze biora jabłkowo-mietowego raz. i nikt sie nie dziwi, wiec.. wydaje mi sie ze nie chodzi o to co sie zamawia a kto zamawia, mam racje? ;>

10.07.2007
14:38
smile
[102]

Father Michael [ Iscariot Paladin ]

Koniec pracy, obijanie mode ON :)

10.07.2007
14:46
[103]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Marinko --> nie wiem raczej chodzi o to co się zamawia :)

Padre --> milego obijania :D

10.07.2007
14:48
smile
[104]

Father Michael [ Iscariot Paladin ]

kasztaneczuszek -> dziekuje :)
*idzie ogladac Hellsinga* :]

10.07.2007
14:49
[105]

kasztaneczuszek [ Legend ]

hehe :) ja tez bym musial sie zebrac i cos zrobic :D:D

10.07.2007
14:52
[106]

Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

Ja sie wlasnie zabieram :) Ide spac :)

10.07.2007
15:08
smile
[107]

Harrvan [ Legend ]

Padre

Niech zgadne ... twoim ulubionym bohaterem jest Anderson ? :P

Marinka

Zawsze jest dobra pora na lody

10.07.2007
15:10
smile
[108]

Father Michael [ Iscariot Paladin ]

Harrvan -> powiem Ci jak ogladne chociaz jeden odcinek, co moze byc trudne, bo animesub.info zdechlo :(

10.07.2007
15:14
[109]

Kiciia [ Generaďż˝ ]

hmnm.. haruś, wiec jak bede mowila ze 'pierwsze lody za nami' mozesz wiedziec ze moja pora na lody była i minęła.. ale wiesz ze 'we dwoje raźniej?' wiec.. kto chce zjesc ze mna lody ? :P

Kas.. no chyba ze tak :)
Tatusiu, usmiechnij sie ;)

10.07.2007
15:17
[110]

Harrvan [ Legend ]

Marinko

A kto stawia ? :P

Padre

Masz jakis kontakt do siebie ? Bo mam cos co cie zainteresuje :)

10.07.2007
15:18
smile
[111]

Łyczek [ Legend ]

Jeszcze 7% Forzy :) 2 wyścigi profesionalistów i 4 wyścigi wytrzymałościowe :) Poziom kierowcy 49 :)

10.07.2007
15:21
smile
[112]

Father Michael [ Iscariot Paladin ]

<- Corka

Harrvan -> mwelna[at]phoenixstudio.pl
:)

10.07.2007
15:24
smile
[113]

Łyczek [ Legend ]

Father ---> Jak tam WoW ? Zainstalowany ?

10.07.2007
15:27
smile
[114]

sergi__ [ Raphael ]

Wiitammm

bleeeeeeeeeeeeeeee
jak mi sie nie chce jezdzic!:(

Kto chce zdac za mnie prawko?

10.07.2007
15:29
smile
[115]

Łyczek [ Legend ]

Jeździć Ci się nie chce ?:| O lol... Ciesz się że nie masz 30'C a masz pogodę idealną do jazdy :>

Ja dziś o 17 mam wykłady :P

10.07.2007
15:32
[116]

sergi__ [ Raphael ]

a dupa Łyczek;P
na poczatku kursu mialem wiecej zapału ale z kazda godzina za kółkiem to mi sie coraz bardziej nie chce;P szczegolnie ze wychodze z domu po 6 a wracam po 15,16 :/
a egzamin tuz tuz :/
i szlag mnie trafia
a najbardziej sie boje jak mi koperta nie wyjdzie albo parkowanie prostopadle:/

10.07.2007
15:33
smile
[117]

Łyczek [ Legend ]

sergi ---> Koperta ? Zawsze masz tą jedną próbę na niej :) Jak widzisz że Ci nie idzie to powtarzasz :P Gorzej jak przejedziesz obrysem linię to wtedy inna sprawa :)

10.07.2007
15:35
[118]

Kiciia [ Generaďż˝ ]

Serguś oddychaj, będzie dobrze =]
Łyciu.. ten entuzjazm, podziwiam, czy to zarazliwe jest ? ;>
Tatku.. no i tak ma byc ;)

Haruś.. no dobra ja moge placic a stawiac ma kto inny :P

10.07.2007
15:35
smile
[119]

Father Michael [ Iscariot Paladin ]

Łyczek -> nie :P. Twardym trza byc, nie dawac sie kusic jakims WoWom :D
... bluznie! :O

10.07.2007
15:36
[120]

sergi__ [ Raphael ]

Łyczek--> z kopertą mam tak ze np caly czas mi wychodziła bez problemu a np dzisiaj raz mi nie wyszlo i to centralnie :/

Serguś oddychaj, będzie dobrze =]
az tak ze mna zle nie jest a poza tym cycki pokazuj :P a nie :P:D;P:);)

10.07.2007
15:38
[121]

Łyczek [ Legend ]

Kiciia ---> Postaram się Ciebie zarazić :D

Father ---> Hehe :) I tak niedługo wrócisz i tak :)

sergi ---> Dziś nie wyszło to jutro będzie lepiej :) Na egzaminie jest taka zasada podobno aby nie podawać ręki egzaminatorowi ;)

10.07.2007
15:42
[122]

Glob3r [ Senator ]

Witajcie :)
Dzisiaj gdy wracałem do domu spotkało mnie cos dziwnego...
Przechodziłem sobie przez ulicę (po której zazwyczaj samochody jeżdżą nie mniej niż 80km/h), gdy zobaczyłem nadjeżdżający z daleka samochód... pomyślałem odruchowo, że fajnie byłoby tak stanąć na jego drodze i po prostu stać... juz miałem sie zatrzymać, ale ruszyłem dalej...
dziwne uczucie....

10.07.2007
15:44
smile
[123]

Łyczek [ Legend ]

Glober ---> Zobaczyłeś sergiego :) Wkurzył się na instruktora i nacisnął na gaz :)

10.07.2007
15:44
[124]

Kiciia [ Generaďż˝ ]

Łyciu mow do mnie po imieniu dobrze ? :)
i zaraź mnie tak zebym chorobliwie była w tym pogrozona ;)

Serguś.. wiesz co, jednak nie oddychaj bo tylko cycki ci w glowie :p

Glob.. moze to podswiadomosc?

10.07.2007
15:45
[125]

sergi__ [ Raphael ]

sergi ---> Dziś nie wyszło to jutro będzie lepiej :) Na egzaminie jest taka zasada podobno aby nie podawać ręki egzaminatorowi ;)
tego to nie wiedzialem, ja juz mam plan taki ze jesli nie zdam i bedziemy wracac do osrodka i egzaminator bedzie przy predkosci 60-70 km wcisne hamulec i mu powiem ze oblał:P bo za szybko jechal ;P

10.07.2007
15:46
[126]

Glob3r [ Senator ]

Łyczek - A wiesz... możliwe :P.

Kiciia -> Sugerujesz, że mam wbite do podświadomości, że chcę się zabić? :)

10.07.2007
15:49
smile
[127]

Łyczek [ Legend ]

Marinko ---> Jak widzisz do każdego mówię po nickach :) Takie przyzwyczajenie, jedynie do Genzo mówię Wiesiu ale on tego nie lubi to przestałem pisać tak :)

Glober ---> Na bank to był on :)

sergi ---> Hehe :) Lepiej tak nie robić :P


[Edit] Zobaczcie na listę osób mile widzianych :> I teraz spójrzcie na tych co tu piszą :P

10.07.2007
15:51
[128]

sergi__ [ Raphael ]

kiciia--> jak kazdy facet lubi cycki ;P
Łyczek--> jak sie wkurwi*:P
a i jeszcze jedno popatrz Łyczek jak sie robi koperte:)




padam:P

10.07.2007
15:51
[129]

Kiciia [ Generaďż˝ ]

Nie Glober ale z psychologicznego punktu widzenia wynika, że myslisz czesto o tym jak moze wygladac swiat bez twojej osoby, cos z cyklu 'co bedzie jak mnie nie bedzie' i dlatego tez twoja podswiadomosc mogla powiedziec 'sproboj' ale odruch calkiem zreszta normalny nad ktorym panuje twoj mozg i prawa półkula mimowolnie nakazał ci isc.. zeby dalej zyc? mozliwe.

Łyciu.. ale do mnie prosze bys mowil po imieniu ;)
Serguś ale ja mam małe, a faceci lubia duze :P

10.07.2007
15:55
smile
[130]

Łyczek [ Legend ]

sergi ---> Kurde... No nie dziwie Ci się że ta koperta czasem Ci nie wychodzi :)

Dobrze Marinko :)

10.07.2007
15:55
[131]

sergi__ [ Raphael ]

Kiciia--> no i co małe piękne ;) jak bym chcial duze to bym poszedl do burdelu :P

10.07.2007
15:58
[132]

Kiciia [ Generaďż˝ ]

Serguś a tak.. ja słyszalam ze 'najlepiej sie piesci co sie w rece miesci' a moje sie miesci, no chyba ze sie ma wielkie szłapy :P

Dziękuje Łyciu:*

10.07.2007
16:00
smile
[133]

Łyczek [ Legend ]

Marinko ---> Ja mam grabie zamiast dłoni ale i tak bym dał radę :)

10.07.2007
16:00
smile
[134]

sergi__ [ Raphael ]

no racja racja :) ja akurat mam małe rączki :D ;> które są bardzo a to bardzo zwinne :D
Łyczek--> widziales drugi filmik?:P

10.07.2007
16:05
[135]

Kiciia [ Generaďż˝ ]

które są bardzo a to bardzo zwinne
próbowales na sobie czy na innych ;>

i tak bym dał radę
nie wątpie :P

10.07.2007
16:09
[136]

sergi__ [ Raphael ]

próbowales na sobie czy na innych ;>
eeeee yyyyyyy aaaaaaa :P takich tajemnic to nie moge zdradzac;P

10.07.2007
16:13
smile
[137]

Łyczek [ Legend ]

Widziałem oba filmiki :)

Dobra idę na pocztę wysłać telefon kobitce a z allegro a później na wykłady prawka... Bleee...

10.07.2007
16:15
smile
[138]

sergi__ [ Raphael ]

bye :)

10.07.2007
16:19
smile
[139]

rpn [ ... ]

Nawet nie wiedzialem,ze winogrona moga byc tak pyszne :)

10.07.2007
16:21
smile
[140]

Łyczek [ Legend ]

Winogrona to chyba najlepsze owoce jakie jadłem :) Ananas może im się równać :)

10.07.2007
16:23
[141]

PatriciusG. [ Legend ]

Kumpel przyszedł to styrałem go we wszystko.
W HALO2: 7-1
W NFS:MW: 3-1
W Forze: 1-0
W Fife: Francja 3 - 0 Włochy

10.07.2007
16:26
[142]

Glob3r [ Senator ]

Kiciia -> A to możliwe... czasem sie zastanawiam, po co właściwie żyję, co by było jakby mnie niebyło... co jest "po drugiej stronie" ...

10.07.2007
16:26
smile
[143]

rpn [ ... ]

Ananasow unikam szerokim lukiem :)

10.07.2007
16:29
smile
[144]

sergi__ [ Raphael ]

gdzie jest kotek?

10.07.2007
16:48
[145]

Kiciia [ Generaďż˝ ]

Tutaj jestem Serguś ;)
A ja uwielbiam wszystkie owoce egzotyczne, najbardziej grejfruty ;)
I kocham arbusy i truskawki ;) w ogole owoce są pycha ;)

No wiec widzisz Globuś, dobra jestem w te klocki ;)

Serguś.. cycusie to tez tajemnica a skoro sobie taemnic nie zdradzamy to wszystko i na temat :p

10.07.2007
16:55
smile
[146]

sergi__ [ Raphael ]

Serguś.. cycusie to tez tajemnica a skoro sobie taemnic nie zdradzamy to wszystko i na temat :p
a co tu zradzac:P wkladało sie tam gdzie trzeba i juz :P

10.07.2007
17:09
smile
[147]

Father Michael [ Iscariot Paladin ]

Wrocilem z rowerka... ide umrzec X|

10.07.2007
17:13
[148]

kasztaneczuszek [ Legend ]

biedny Padre :D starość nie radość :D

10.07.2007
17:14
smile
[149]

Father Michael [ Iscariot Paladin ]

Noo :)

10.07.2007
17:29
[150]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

To było zdecydowanie najmniej przyjemne szkolenie jakie mialam. nasz aliderka jest chora psychicznie :P
Na szczescie juz sobie piszła (sio).
Jeszcze 2h i 35 minut :)

10.07.2007
17:29
[151]

Taikun44 [ NDSL ]

to kto się rozbiera ...

10.07.2007
17:31
[152]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

*rozbiera sie i rzuca na lozko*

10.07.2007
17:34
smile
[153]

Father Michael [ Iscariot Paladin ]

Taikun -> zabieram sie zaraz za Hellsinga :)

10.07.2007
17:35
[154]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

*spi zwinieta w kłębek*

10.07.2007
17:47
smile
[155]

Kiciia [ Generaďż˝ ]

jak sam sie rozbierzesz i pokazesz nam wszystkim ze to zrobiles to pogadamy :P
Tato.. herbatki? ;>
Sergus..mam rozumiec ze dalej ssiesz kciuk? :p

10.07.2007
17:48
[156]

PatriciusG. [ Legend ]

Eeee... Czy ja w czymś nie przeszkadzam wam?

10.07.2007
17:48
[157]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Ciii, Kiciia, probuje spac *zwija sie w ciasniejszy kłębek*

10.07.2007
17:48
smile
[158]

Father Michael [ Iscariot Paladin ]

Corka -> pewnie :)

10.07.2007
17:49
[159]

Taikun44 [ NDSL ]

Kiciia >> pogadamy czy coś więcej ? :P

FM >> luz :) szybkie łącze musisz mieć :) ja się odprężam przy Vandeadzie ;)

10.07.2007
17:51
smile
[160]

Father Michael [ Iscariot Paladin ]

Taikun -> pamietasz jak mnie pare dni temu pytales czy juz ogladalem? No wiec od tamtej pory sciagam i juz mam :)
Jak mi sie spodoba to sobie z UK sprowadze, 50 PLN za 13 odcinkow to niewiele :)

10.07.2007
17:56
[161]

PatriciusG. [ Legend ]

Łooooo... przeostro...

Zobaczyłem film 'Secret Window' z Johnym Deepem na podstawie jednego z moich ulubionych pisarzy: Stephena Kinga 'Secret Window, Secret Garden'

Teraz chce mi się czytnąć książkę :)

10.07.2007
18:00
[162]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

2h04m


naf, naf :)

10.07.2007
18:14
[163]

Kiciia [ Generaďż˝ ]

Cody.. zacisnij zeby, przycisnij poduszke do głowy i snij dalej złotko.
Tai.. a liczysz na cos wiecej? :P
Tatusiu, mietowa czy owocowa ? ;)
Komus jeszcze zrobic herbatki ? ;)

10.07.2007
18:18
smile
[164]

Father Michael [ Iscariot Paladin ]

Marinka -> owocowa, plz :)
To ja skocze po ciasto, bo wlasnie sie zrobilo :]

10.07.2007
18:19
[165]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

*Na pytanie o herbatke wystawia reke spod kołdry*
*slychac snif*

10.07.2007
18:27
[166]

sergi__ [ Raphael ]

jak sam sie rozbierzesz i pokazesz nam wszystkim ze to zrobiles to pogadamy :P
hmm nie ma tak dobrze wszystkim nie pokaze;P jedynie prywatnie ;> to mozemy pogadac;>

Cody--> studiowalas na ksw?

10.07.2007
18:28
[167]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Sergi --> Nadal studiuje :)

10.07.2007
18:29
[168]

sergi__ [ Raphael ]

a ja zaczynam:P w zeszła sobote podpisalem papiery ;P

10.07.2007
18:31
[169]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Sergi --> Super :) Przygotuj sie na płacenie za wszytsko :P a powaznie to tam jest fajnie. (jak sie za czesto nie pzrebywa) na jaki kierunek? :)

10.07.2007
18:33
[170]

sergi__ [ Raphael ]

ja tam neistety bede przebywal od pon do pia

kierunek yyy Zarządzanie:P czyli zwiazek z ekonomią :P
pewnie odbije mi jak FM:P

10.07.2007
18:35
smile
[171]

Father Michael [ Iscariot Paladin ]

sergi__ -> mnie? No co Ty!
*patrzac na dzisiejsze notowanie WIG-20 i wiazac line pod sufitem*
Dlaczego tak uwazasz? :P

10.07.2007
18:37
[172]

sergi__ [ Raphael ]

bo moj kuzyn studiuje na AE i wiem z czym to sie je;P
father moze bys sie polozyl i zebys mial jakis ekonomiczny sen?:P

10.07.2007
18:38
smile
[173]

Father Michael [ Iscariot Paladin ]

sergi__ -> to widze, ze kuzyn musi byc wspanialym, porzadnym i super-inteligentnym czlowiekiem :]
Zaraz sie pewnie poloze, GPW juz zamknieta to od razu mi sil zaczyna brakowac :D

10.07.2007
18:39
[174]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Sergi --> Do tego trzeba miec predyspozycje. Albo dyspozycje, whatever ;)
Ekonomia to zło! *powiedziala Cody przedajac kolejny kredyt*
:P

10.07.2007
18:46
[175]

sergi__ [ Raphael ]

Father--> on do tego ma takt wiec wiesz;>
Cody--> z drugiej strony nie bede mial duzo ekonomii ;>

10.07.2007
18:48
smile
[176]

Father Michael [ Iscariot Paladin ]

on do tego ma takt
Eee, to co za niego za ekonomista :D

10.07.2007
19:00
[177]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Sergi --> Oby. Horror :P
Ale zdawanie sie z ekonomistami i tak powoduje trwałe uszkodzenia. Np. nagle budzisz sie w banku :P

10.07.2007
19:02
[178]

PatriciusG. [ Legend ]

Słuchajcie, mam prośbę

Mogli byście tu poklikać?

Generalnie to kumpla, ale obiecałem, że troszkę go wspomogę i mam nadzieje, że mogę na was liczyć.

Wystarczy wejść i tyle

10.07.2007
19:05
smile
[179]

Father Michael [ Iscariot Paladin ]

done

10.07.2007
19:06
[180]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Weszlam :)
Co prawda nic nie widze, bo nie mam flesha ale weszlam :)

10.07.2007
19:07
[181]

kasztaneczuszek [ Legend ]

kliklem Pat :)

10.07.2007
19:10
[182]

PatriciusG. [ Legend ]

Dziękuje wam ;)

10.07.2007
19:15
[183]

Kiciia [ Generaďż˝ ]

klik i gotowe ;)
Ojczulku, to co z tym ciastkiem?

Serguś.. perwers i nic poza tym :P

10.07.2007
19:16
[184]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Nie ma sprawy :)
Niecała godzina, łiiii! :D

10.07.2007
19:17
smile
[185]

Father Michael [ Iscariot Paladin ]

Coreczka -> no ja tu caly czas czekam z ciastem, a Ty co? Zagotowywalas ta wode nad zapalniczka, czy co? :P
*daje kawalek pysznego ciasta z jagodami*

10.07.2007
19:24
[186]

Kiciia [ Generaďż˝ ]

skad wiesz ze lubie jagody ;>
no ja tu mam caly czas gotowa herbatke, czekalam grzecznie na ciacho :p

nalewa tatusiowi herbatki.. ----->

10.07.2007
19:25
smile
[187]

Father Michael [ Iscariot Paladin ]

Coreczka -> *bierze herbatke* dziekuje :*
Jak to skad wiem? W koncu moje geny :]

10.07.2007
19:28
[188]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

*odkopuje sie saperka spod tony lukru*
naf?
*idzie spac dalej*

10.07.2007
19:29
[189]

Kiciia [ Generaďż˝ ]

*Córka siada naprzeciwko tatusia przy stole i podaje mu paczke papierosów*
Mówisz geny? podobno matka sioe puszczała na prawo i lewo.. tak stara Siekierkowa mówila.

10.07.2007
19:31
smile
[190]

Father Michael [ Iscariot Paladin ]

*patrzy na papierosy*
*bierze*
*wyrzuca cala paczke*
Powinnas po tylku za to dostac i bys dostala, gdyby nie to, ze w Twoim wieku to juz pod molestowanie podchodzi, a wystarczy mi juz takich pozwow! :P

Tak, matka sie puszczala. Ciesz sie wiec, ze odziedziczylas tylko moje geny :]

10.07.2007
19:35
[191]

Kiciia [ Generaďż˝ ]

Przeciez ja nie pale wariacie, *oburza sie* Michał zawsze kupuje paczke i zostawia u mnie jak by mu sie skonczyla a do sklepu nie chcialo mu sie leciec. Teraz bedziesz musiał oddkupic :P Jakie molestowanie, tato co ty pieprzysz? tzn. kogo ty pieprzysz? sekretarki sie zbuntowały? rozumiem.

No ale sluchaj zostawila mi w spadku dobre tysiac dolców wiesz ile numerków musiala zrobic zbye to odlozyc? dobry tysiac. Wiec juz wiem poi kim mam oszczednosc :P

10.07.2007
19:39
smile
[192]

Father Michael [ Iscariot Paladin ]

To ja juz wiem gdzie moje obligacje na 1000 USD zniknely! >:|

No i bardzo dobrze, ze nie palisz, jestem z Ciebie tak dumny jak jeszcze nigdy nie bylem!
*przytula coreczke, uwazajac na portfel* :)

A teraz AFK 4 45 mins, ide kolacje zrobic ;)

10.07.2007
19:39
smile
[193]

Taikun44 [ NDSL ]

Tai.. a liczysz na cos wiecej? :P

Licze na to co zawsze, nieprzerwanie od dwóch tygodni ...

10.07.2007
19:42
[194]

Kiciia [ Generaďż˝ ]

Tak..2 tyg? wow..dlugo. to licz dalej ;p

Tatus.. dla mnie nie rób, odchudzam sie.

10.07.2007
19:52
[195]

sergi__ [ Raphael ]

Ale zdawanie sie z ekonomistami i tak powoduje trwałe uszkodzenia. Np. nagle budzisz sie w banku :P
Cody a zeby nie okazalo sie ze wyladuje w tym samym banku co Ty :P


Serguś.. perwers i nic poza tym :P

a i tak Tobie nie odpuszcze:P( wiesz co^^ :P)

Pat-> +1

a ktos tu mowil o papierosach bo chyba mi sie w czwartek przydadza:P ( o ile nie umre na zawal wczesniej z powodu tego prawka:P)

10.07.2007
19:53
[196]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Sergi --> To byłoby starszne!
...
Nie szukasz pracy? rekrutuja :)

10.07.2007
19:57
[197]

sergi__ [ Raphael ]

hehe Cody raczej nie zwazywszy na to ze jestem jakies 300 km od Krakowa i jestem na studiach dziennych :P co innego wieczorowe :P(Moze po poł roku sie przeniose;>)
Wtedy temat moze byc bardzo aktualny:P
ale moge pracowac na takiej zasadzie ze ja nic nie robie a Ty pracujesz^^ :P

10.07.2007
20:17
smile
[198]

Father Michael [ Iscariot Paladin ]

Coreczka -> wiem, wiem. I jest to jedyny powod, dla ktorego nie proponowalem :)
Wlasnie sie zapiekanki dopiekaja, wiec mykam :)

10.07.2007
20:19
smile
[199]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Coś się dzieje? :D

10.07.2007
20:31
smile
[200]

Harrvan [ Legend ]

Ja tu widze niezly burdel

10.07.2007
20:34
[201]

ddza [ WasabiHubert ]

Podbijam pytanie powyżej :D
ocb? bo mnie dawno nie było :D

10.07.2007
20:41
[202]

Taikun44 [ NDSL ]

Harr >> to Kicia robi już masaże ? ;d

10.07.2007
20:43
smile
[203]

sergi__ [ Raphael ]

ghahaha

Taikun--> masaze czego?:D

10.07.2007
20:44
smile
[204]

Harrvan [ Legend ]

Tai

Zyc nie umierac ... masuje lepiej niz kazda gejsza a stawia profesjonalnie ... chcialoby sie rzec ze obslugo kompleksowa

10.07.2007
20:48
smile
[205]

rpn [ ... ]

ddza->czy ktos tu cos wspominal o olewaniu??:D


przeczytaj to sie dowiesz.

literowki

10.07.2007
20:58
smile
[206]

Taikun44 [ NDSL ]

wszystkiego ... ale nie wszystkich tylko mnie ... :P

10.07.2007
21:26
[207]

Kiciia [ Generaďż˝ ]

Jak was trzasne to sie wszyscy obrócicie, jedni za nadpobudliwosci, inny za egoizm a reszta za erotomaństwo.. zboczeńcy. Nie wplatac mnie w swoje niecne gierki i jakies niesmaczki, stoi? :>

10.07.2007
21:27
[208]

Łyczek [ Legend ]

Wróciłem :>

10.07.2007
21:30
smile
[209]

Taikun44 [ NDSL ]

STOI !!

10.07.2007
21:34
smile
[210]

Father Michael [ Iscariot Paladin ]

Wlasnie sie dowiedzialem, ze pewna krakowska spolka akcyjna mnie nienawidzi :D
Dobrze sie sklada, bo dwa tygodnie temu powiedzialem sobie "do widzenia" z poprzednim wrogiem :]

10.07.2007
21:36
smile
[211]

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]

Łyczek --> no ja też wróciłem, jak było?;)

U mnie spoko. Dwie dziewczyny, ja sam...;P No ale była gitarka,śmiesznie i ogólnie sympatycznie. Czyli tak jak się spodziewałem;)


Taikun --> co stoi?;O

Kicia --> spoko, ja jestem normalny;)

10.07.2007
21:45
[212]

sergi__ [ Raphael ]

Apo--> Taikunowi po 5 latach wkocu stanał :)

10.07.2007
22:19
smile
[213]

ddza [ WasabiHubert ]

hihi a ja sobie jutro wybywam do Katowic na Ligę Światową :D dwa mecze :] najpierw Brazylia vs Bułgaria potem Polska vs Francja :D:D:D

10.07.2007
22:24
smile
[214]

Łyczek [ Legend ]

Jak było ? Nudno jak cholera... Nic nowego się nie dowiedziałem... Jeszcze 3 wykłady :P Połowa za mną :)

10.07.2007
22:26
[215]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Zbijam! Wróce do nocnej - spalony i zadowolony :D see ya gays :P

10.07.2007
22:36
[216]

Taikun44 [ NDSL ]

sergi >> to chyba trzeba zaliczyć na plus Kicii :p

10.07.2007
22:48
smile
[217]

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]

No łyczek...tyle się działo a Ty mówisz że nudno było...oj nie ładnie oszukiwać! :P
Taikun --> 100 lat! :P
sergi...mówisz to tak jakbyś zazdrościł;]


No ladies...dobranoc;P

10.07.2007
22:49
[218]

PatriciusG. [ Legend ]

Obejrzałem film i wrocilem
Ła

Zna ktoś takie filmy mieszające we łbie jak np. Number 23? Figt Club? Secret Window?
Bo sporo tego widzialem i nadal mój ulubiony gatunek

10.07.2007
23:00
[219]

Taikun44 [ NDSL ]

Neon Genesis Evangelion .. :)

11.07.2007
08:12
[220]

Łysack [ Mr. Loverman ]

joł maj fakin niga:D

kto wymyślił, żeby robić jazdy w środku nocy, znaczy się od 9 kiedy ludzie jeszcze śpią... o Boże...

11.07.2007
08:15
[221]

Taikun44 [ NDSL ]

ja miałem jazdy od 6:00 :/

11.07.2007
08:16
smile
[222]

ddza [ WasabiHubert ]

Pierwsi z rana :D

Pat wszystkie Piły takie są ale pewnie oglądałeś. Mam zamiar obejrzeć Number 23 fajny?

A zaraz do Katowickiego Spodka na Ligę Światową :D,


doopa :/

11.07.2007
08:50
smile
[223]

Father Michael [ Iscariot Paladin ]

6 dzieci :)

Macie jazdy z samego rana? No to sugeruje odlozyc amfe :P

11.07.2007
09:02
smile
[224]

sergi__ [ Raphael ]

wrrrrr
jeb& komputer odmowil mi posłuszeństwa od samego rana mam juz zły humor ! yeee :/

sergi >> to chyba trzeba zaliczyć na plus Kicii :p
Taikun racja racja widac kiciia zna sie na swoim fachu:P

sergi...mówisz to tak jakbyś zazdrościł;]
moj dziala 24 h wiec nie jestem zazdrosny niestety:P

11.07.2007
09:50
[225]

Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

Elo dziewczyny :) jezu jak dobrze sobie tak dlugo pospac tylko kiepawo zostac tak drastycznie obudzonym :(

11.07.2007
09:53
[226]

PatriciusG. [ Legend ]

ddza -> No wszystkie piły. Number 23 też ma taki fajny klimacik... i elemet zaskoczenia...

11.07.2007
10:45
smile
[227]

Father Michael [ Iscariot Paladin ]

Genzo -> no wiesz co? Wstajesz o 9 i jeszcze narzekasz :P
W sumie to nie wiem po co ja wstalem tak wczesnie, skoro dzis w pracy tylko wysylanie maili i drukowanie faktur, wiec za godzine bede wolny :)

11.07.2007
11:49
smile
[228]

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]

Łooo no i wstałem;)
Nie ma to jak pierogi z jagodami z samego rana ;))) Ale kurcze...zjadłbym coś jeszcze.

Jakiej tam moi bezsenni muzyki słuchają? Mi się jakoś discopolo przypomniało.....jak na imię ta dziewczyna ma nanananaan:P
No i of coz - poza discopolo - nirvana,evanescence, Apocalyptic'a, Metallica, Archeon, In Flames....ile tego ;)

11.07.2007
12:11
smile
[229]

Father Michael [ Iscariot Paladin ]

Depeche Mode forever! :]

11.07.2007
12:16
[230]

Harrvan [ Legend ]

Apo

KAT
Cannibal Corpse
Behemoth
Vader
Iron Maiden
Metallica
Black Sabbath
Edge of Sanity
Judas Priest
Venom
Hammerfall
Mech
Kuyss
Sepultura
Deep Purple
Joe Satriani
Republika
Dzem
Ira
Turbo
TSA

...

11.07.2007
12:26
[231]

Kiciia [ Generaďż˝ ]

Cześć Chłopcy =]
Elo Tatku ;*

nosz jak ja was kiedys pierdzielne..
widac kiciia zna sie na swoim fachu
po pierwsze kto to wymyslil? no, mezczyni jestescie ktory to taki smialy byl niech mi tu zaraz wystapi z szeregu..
po drugie jaki to ten fach nicponie jest bo ja sama nie wiem..
po trzecie, na wymioty mi sie zbiera juz od wczoraj i nie wiem oc sie dzieje =/

11.07.2007
12:32
[232]

Kolczes [ All vs Me ]

występuje z szeregu

cześć, kiciu ;)

11.07.2007
12:46
smile
[233]

Father Michael [ Iscariot Paladin ]

Czesc corka :*

po trzecie, na wymioty mi sie zbiera juz od wczoraj i nie wiem oc sie dzieje
Mowilem... ciaza :]

11.07.2007
12:49
[234]

Kolczes [ All vs Me ]

cześć Michael.


w ogóle, ja taki mało zaznajomiony z tymi Waszymi nickami, tak np. Papcio ma gwiazdkę,a ja nie. I weź tutaj żyj z myślą, że świat jest sprawiedliwy. :D

11.07.2007
13:04
[235]

Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

Tatko to glowa rodziny dlatego ma gwiazdke :)

A menda Łyczek to zakala rodziny chwalaca sie codziennie ze ma XBOXa i forze motorsport2 dlatego tez ma gwiazdke :)

11.07.2007
13:05
[236]

sergi__ [ Raphael ]

po pierwsze kto to wymyslil? no, mezczyni jestescie ktory to taki smialy byl niech mi tu zaraz wystapi z szeregu..
ja:D z tym fachem:> ale co złego to nie ja<oczka>

po trzecie, na wymioty mi sie zbiera juz od wczoraj i nie wiem oc sie dzieje
zabije taikuna :/

11.07.2007
13:26
[237]

kasztaneczuszek [ Legend ]

wróciłem.. nie byłem w bezsenności bo nie było mnie w domku :P dopiero wróciłem :D


witam :)

11.07.2007
15:56
[238]

PatriciusG. [ Legend ]

Apo -> Link koło ksywki. Ostanio głównie Genesis, King Crimson, Republike, Sinatre i oczywiście Zappe.

11.07.2007
17:12
smile
[239]

Father Michael [ Iscariot Paladin ]

Hehe, dowiedzialem sie wlasnie, ze od obrad sejmu z dnia 6 lipca 2007, przewaga 396 glosow "za" nad 4 glosami "przeciw", nie jestem juz studentem Akademii Ekonomicznej, tylko Uniwersystetu Ekonomicznego :D

11.07.2007
17:34
[240]

Taikun44 [ NDSL ]

po trzecie, na wymioty mi sie zbiera juz od wczoraj i nie wiem oc sie dzieje =/

Weszła i już podnieca ... ;)

FM >> czyli pewnie indeksy i cała reszta papierów do wymiany ? i burdello bedzie ? :)

11.07.2007
17:43
smile
[241]

Father Michael [ Iscariot Paladin ]

Taikun -> pewnie tak. I pewnie sie zorientuja, ze od 3 lat usprawiedliwiam sie ksiazeczka zdrowia wydana przez UJ a nie przez AE :D

11.07.2007
17:46
smile
[242]

Taikun44 [ NDSL ]

;-) gdyby mojej Polibudzie zrobili taki numer to babki w dziekanacie, które dziś są bardzo tepymi dziwkami w tym burdelu zwanym PO popełniły bu seppuku :)

ktoś pomoże ? https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6630905&N=1 :)

11.07.2007
18:46
[243]

Łysack [ Mr. Loverman ]

Łyczek -> Ty wspominałeś, że chcesz zdawać jakąś jeszcze kategorię oprócz B, no nie?

11.07.2007
18:48
[244]

PatriciusG. [ Legend ]

Ło
PrONdu nie było...

11.07.2007
18:57
[245]

Kiciia [ Generaďż˝ ]

Mowilem... ciaza
taaa.. urojona ale ot tez nieprawdopodobne :P tak bardzo ci sie spieszy zeby zostac dziadkiem? :P

cześć, kiciu ;)
czesc Kolczes ;)

ale co złego to nie ja
no i to sie nazywa mezczyzna?

Weszła i już podnieca ... ;)
nieswiadomie Tai.. skoro to jest nieswiadomie to wole swiadomosci nei probowac :p przeciez ty masz slabe nerwy :P

11.07.2007
19:00
smile
[246]

PatriciusG. [ Legend ]

xD

11.07.2007
19:05
smile
[247]

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]

<zieeeew> ale się zmęczyłem;]

Wy jeszcze nie widzieliście bo wesołokarczmiarze już tak. Moja najnowsza produkcja...to znaczy pierwsza;P

Szału nima...wielka przygodówka to nie jest ale starałem się...chociaż mógłbym to teraz zrobić lepiej . Będzie git;) Bo fani proszą o kolejną część;]

11.07.2007
19:06
smile
[248]

Father Michael [ Iscariot Paladin ]

tak bardzo ci sie spieszy zeby zostac dziadkiem?
Juz jestem :P

11.07.2007
19:12
[249]

PatriciusG. [ Legend ]

Apo -> Zarabiasz tym na gwiazdkę?

Poza tym - odciąłem kabel a on nadal jest ->

Edit:
Tak w ogóle to na mój rozum elektromagnes potrzebuje źródła zasilania. Sam kabel i śrubka nie da rady...

11.07.2007
20:12
[250]

Kiciia [ Generaďż˝ ]

Juz jestem :P
ekchem khrrrekhem.. zakrztusilam sie, ze co ty gadasz? jak to jzu jestes?!

11.07.2007
20:16
smile
[251]

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]

Pat - na gwiazdkę?:o

Wiem że nie da rady z kabla i gniazdka...to jest moja pierwsza gra więc nie wszystko jest tak jak w realu ;P Z pewnością druga część będzie o wiele lepsza...o ile starczy mi samozaparcia aby ją narysować i ożywić;)

11.07.2007
20:17
smile
[252]

Father Michael [ Iscariot Paladin ]

Corka -> powiedzmy, ze jedna z corek poszla szybko w slady ojca i bum! 9 miesiecy pozniej zaczela sie przede mna ukrywac :)

11.07.2007
20:29
[253]

PatriciusG. [ Legend ]

Apo -> Gwiazdka. Takie gówno koło nicka u Łyczka i Ojca :P

A w sumie ze śrubokrętu też da rade taki myk zrobić ;) Dorób lodówkę i zrób tak, żebywylał freon na zamek, puknął młotkiem i działa wszystko ;)

11.07.2007
20:32
smile
[254]

Father Michael [ Iscariot Paladin ]

Pff! Zazdrosnicy :P
:D

11.07.2007
21:16
[255]

Łysack [ Mr. Loverman ]

"tienes mi corazón.." ehh, czyż to nie piękne ? :D:D

11.07.2007
21:37
smile
[256]

Taikun44 [ NDSL ]

Apo -> Gwiazdka. Takie gówno koło nicka u Łyczka i Ojca :P

a ja tez miałem ! :) ale szefo mi wypominał to kazałem sobie odebrać ...

11.07.2007
21:47
[257]

sergi__ [ Raphael ]

a mi sie taikun wydawalo ze Ci siłą odebrał gwiazdke :P

11.07.2007
21:49
smile
[258]

Taikun44 [ NDSL ]

lol ... to Ci się źle wydawało :p

powiedział szefo coś w stylu "widzę że tak gwiazdka to był chyba zły pomyzł" ... a ja na to "jak mi ma się ciągle ta gwiazdke wypominać, to ją likwiduj" ... i za 3 sekundy juz nie miałem ... a rozeszło się o okres ... ehhh ;d

11.07.2007
22:07
[259]

sergi__ [ Raphael ]

no to wszystko jasne :)

11.07.2007
22:32
smile
[260]

Harrvan [ Legend ]

11.07.2007
22:32
smile
[261]

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]

No dobra ale nadal nie rozumiem dlaczego tworząc grę we flashu, ucząc się ActionScripta i C++ mam zasłużyć na gwiazdkę? Zwyczajnie nie zasługuję i już;)

Tak jest dobrze ;] Ale z Gwiazdką pewnie byłoby lepiej;P No ale jak mówię - nie zasługuję.

11.07.2007
22:35
[262]

Harrvan [ Legend ]

Apo

Mamy juz dwoch gwiazdkowiczow ... Ojczulka i Lyczka ... nie moze byc wiecej w mysl zasady :

Zawsze jest ich dwoch
Nie mniej nie wiecej
Proboszcz i jego wikary

11.07.2007
22:45
smile
[263]

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]

No to już wszystko jasne;)

A ja tymczasem śmigam na dół. Rozpoczynam po raz kolejny Szóstkę Weidera i Super Dunks. Czyli 12 tygodni codziennych ćwiczeń.

A6W trwa 6 tygodni dlatego będę musiał zrobić dwa razy - 12 tygodni. Natomiast Super Dunks trwa 11 tygodni więc ostatni tydzień robię tylko i wyłącznie A6W. No i przy okazji rozciąganie;) Życzcie mi powodzenia i tego abym wytrwał w swym postanowieniu...a znacie mnie - zrobię to.

:)))

11.07.2007
22:51
[264]

Kiciia [ Generaďż˝ ]

a rozeszło się o okres
ze co prosze? moglbys jasniej :P

Tato.. pierdzielisz.

hmnm.. nie wiem co wlaczyc, a chce sobie gwiazdy poogladac.?.

11.07.2007
23:03
smile
[265]

Taikun44 [ NDSL ]

jaśniej nie mogę bo lubie swoje cztery punkty rankingu :P

11.07.2007
23:24
smile
[266]

PatriciusG. [ Legend ]

We're Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band
We hope you will enjoy the show!

12.07.2007
00:27
smile
[267]

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]

Pierwszy dzień treningu za mną. Jeszcze 83 dni;)


edit: kurcze, już 00.30 :o Ale ten czas mi szybko minął;]

12.07.2007
08:40
smile
[268]

kasztaneczuszek [ Legend ]

już ranek :)

Dzień Dobry Bardzo :)

12.07.2007
09:36
[269]

Kolczes [ All vs Me ]

No ciekawe, czy będzie taki dobry jak mówisz...;p

12.07.2007
10:26
smile
[270]

ddza [ WasabiHubert ]

Aloha :D

12.07.2007
10:27
[271]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Rozpogodziło sie troszkę :D

12.07.2007
10:57
smile
[272]

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]

Bry;]

No i żyję. Nie mogłem spać do 3.00 ale jakoś do kompa nie chciało mi się dochodzić. A to wszystko przez to że spałem trochę wcześniej. Dzisiaj drugi dzień treningu. Chyba pójdę wcześniej trenować żeby później wieczorem się nie przemęczać;) Ale zobaczę jeszcze.

Co tam u Was moi kochani bezsenni słychać? Ja próbuję zrobić coś w 3ds Max 8...jak na razie nic mi nie wychodzi no ale bez wątpienia to dość skomplikowany program.

12.07.2007
11:28
smile
[273]

Kato2 [ Pretorianin ]

ja mam naprawde 17 lat i juz 100 razy uprawiałem sex !

12.07.2007
11:38
smile
[274]

kasztaneczuszek [ Legend ]

wow

12.07.2007
11:54
[275]

Łysack [ Mr. Loverman ]

iście fascynujące o_O

12.07.2007
12:25
[276]

ddza [ WasabiHubert ]

Jeśli seksem nazywasz wpychanie interesu miedzy palce to Ci wierzę :]

12.07.2007
12:28
[277]

PatriciusG. [ Legend ]

Kato2 -> A twój tata wie, że tak nie wolno?

12.07.2007
12:29
smile
[278]

ddza [ WasabiHubert ]

<-- Pat

12.07.2007
12:32
[279]

Kiciia [ Generaďż˝ ]

Ello ;)
No co ja widze.. panowie jak zawsze o jednym ale co sie dziwic, widac ze niektorzy lubie byc nie asexualni, tee koles, a nie snilo ci sie to ? ;P

12.07.2007
12:38
[280]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Moja luba mnie olała. Wróciła z Zakopanego i od tak sobie poszła ze znajomymi na piwo. Nie raczyła nawet ze mną pogadać. Ehhh. Te kobiety to jednak jakiś inny gatunek ludzi musi być. Zero zrozumienia i porozumienia. Fuck'uje takie coś. Czy chociaż raz coś nie mogłoby być takie jak bym chciał? Wkurzyła mnie. Olać.

Idę pod prysznic. Ubiorę sie a potem zacznę myśleć co dziś ciekawego mogę robić. Może sobie pójdę z koleżanką na spacer? Co się będę ograniczał?

12.07.2007
12:41
[281]

PatriciusG. [ Legend ]

Kas -> Żeby zaliczać kobiety do ludzi to też jesteś niepoważny.

12.07.2007
12:43
smile
[282]

ddza [ WasabiHubert ]

kas wakacje są - 0 ograniczeń :P

12.07.2007
12:46
smile
[283]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Hubert --> ale kurde... człowiek tak głupio wierzy że dziewczynie naprawdę zależy a tu jeden wielki BOŁ SZIT!!!! :D ale jak to lubię mawiać WYJEBONGO I JECHANA :D



Pat -->

<jeremiel> mój brat wczoraj (nieświadomie oczywiście) sprzedał mi tak genialny szowinistyczny tekst, że bania mała :D Przychodzi do domu z przedszkola i mówi: "Mamo, a wiesz, bawiliśmy się dzisiaj, że dziewczyny są ludźmi" ^_^

_________

<terry> nie wierzę w teorię Darwina
<terry> bo jeśli ludzie pochodzą od małpy
<terry> to kto jest brakującym ogniwem między małpami a ludźmi?
<madmax> kobiety

12.07.2007
12:48
smile
[284]

PatriciusG. [ Legend ]

kasztan -> No a nie?

12.07.2007
12:53
smile
[285]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Czasem naprawdę tak myślę. Na jedno szczęście nie wszystkie takie samo ścierwo są :D

12.07.2007
12:57
[286]

PatriciusG. [ Legend ]

No tylko czasami te nie ścierwiaste się zajebiście maskują.

Nie przekląłem, żeby nie było:

zajebisty

1. posp. «bardzo intensywny»
2. posp. «robiący duże wrażenie»

Słownik Języka Polskiego PWN

nie wulg!

12.07.2007
12:58
[287]

Kiciia [ Generaďż˝ ]

Jak nie jestem czlowiekiem to kim jestem?

12.07.2007
12:59
[288]

PatriciusG. [ Legend ]

Kobietą?
Skąd mam wiedzieć?

12.07.2007
13:00
[289]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Ależ oczywiście Pat. Bo kobiet sie nie rozumie - kobiety sie akceptuje bądź nie.

12.07.2007
13:00
[290]

Kiciia [ Generaďż˝ ]

A kobieta to nie czlowiek?
No tak, doszliscie do tego ze nie.
Wiec jestem kobieta a kobieta jest.. (i nie mowic mi ze szmatą!)
Czyli jestem... ?


Skomplikowane to zbyt badrzo na was meski umysł :P

12.07.2007
13:01
smile
[291]

ddza [ WasabiHubert ]

<-- Pat 2 raz dzisiaj :D

12.07.2007
13:02
[292]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Kobieta jest kobietą i tyle.


Tutaj masz wszystko ładnie napisane Marinko

12.07.2007
13:05
[293]

PatriciusG. [ Legend ]

A kobieta to nie czlowiek?
Wiesz jest kilka aspektów które udowadniają, że to odmienny przypadek.

No tak, doszliscie do tego ze nie.

Ja dalej nie wiem, co Cie tak dziwi.

Wiec jestem kobieta a kobieta jest.. (i nie mowic mi ze szmatą!)
Kobieta jest kobietą. Jak przyszło Ci na myśl słowo 'szmata' przy tym zdaniu to też Ciekawe...

Czyli jestem... ?
KOBIETĄ!

12.07.2007
13:06
smile
[294]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Piękna dedukcja Pat.. czysta analogia!

12.07.2007
13:06
smile
[295]

ddza [ WasabiHubert ]

kas --> ze złej *pedii korzystasz :p

12.07.2007
13:10
[296]

kasztaneczuszek [ Legend ]

nowa część ===> https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6633930&N=1

12.07.2007
13:16
[297]

Kiciia [ Generaďż˝ ]

mhm.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.