
Azzie [ bonobo ]
Jak leczyc aspolecznosc i niedorozwoj emocjonalny?
Orientujecie sie czy sa jakies psychotesty w internecie do zdiagnozowania takich dolegliwosci i/lub sposoby leczenia?
Jak wpisuje w google "niedorozwoj emocjonalny" to trafiam na same fora gdzie sie ludzie takimi epitetami obrzucaja, ma to jakis inna nazwe naukowa?

Paul12 [ Buja ]
"ma to jakis inna nazwe naukowa?"
Dexterizm? ;)
Wonski [ Hebrew Hammer ]
Azzie --> Może spróbuj
Azzie [ bonobo ]
Shit, mam wszystkie cechy osobowosci psychopatycznej :(

Mazio [ Mr Offtopic ]
w Twoim wypadku już jest za późno Azzie - lepiej strzelmy sobie piwko
Azzie [ bonobo ]
Mazio: W swietle mojego odkrycia swoich psychopatycznych sklonnosci, prosze nie uzywac przy mnie slowa "strzelac" :)
Poza tym jak kazdy psychopata nie pije alkoholu :)

Sabathius [ gdzie jest rooda? ]
Azzie -->> a co, chcesz pomoc Attyli?