GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak leczyc aspolecznosc i niedorozwoj emocjonalny?

05.07.2007
16:30
smile
[1]

Azzie [ bonobo ]

Jak leczyc aspolecznosc i niedorozwoj emocjonalny?

Orientujecie sie czy sa jakies psychotesty w internecie do zdiagnozowania takich dolegliwosci i/lub sposoby leczenia?

Jak wpisuje w google "niedorozwoj emocjonalny" to trafiam na same fora gdzie sie ludzie takimi epitetami obrzucaja, ma to jakis inna nazwe naukowa?

05.07.2007
16:31
smile
[2]

Paul12 [ Buja ]

"ma to jakis inna nazwe naukowa?"

Dexterizm? ;)

05.07.2007
16:33
[3]

Wonski [ Hebrew Hammer ]

Azzie --> Może spróbuj

05.07.2007
16:35
[4]

Azzie [ bonobo ]

Shit, mam wszystkie cechy osobowosci psychopatycznej :(

05.07.2007
16:36
smile
[5]

Mazio [ Mr Offtopic ]

w Twoim wypadku już jest za późno Azzie - lepiej strzelmy sobie piwko

05.07.2007
16:39
[6]

Azzie [ bonobo ]

Mazio: W swietle mojego odkrycia swoich psychopatycznych sklonnosci, prosze nie uzywac przy mnie slowa "strzelac" :)

Poza tym jak kazdy psychopata nie pije alkoholu :)

05.07.2007
16:49
smile
[7]

Sabathius [ gdzie jest rooda? ]

Azzie -->> a co, chcesz pomoc Attyli?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.