blackhood [ Patience ]
Coś dla miłośników sierocińca z Thief'a 3
Może powinienem dać to w nocy, choć i w dzień te zdjęcia robią wrażenie. Mowa o fotkach opuszczonych szpitali psychiatrycznych. Komu się podobało w Shalebridge Cradle ten powinien być zainteresowany.
Vidos [ Senator ]
Niewątpliwie znakomite miejsce do kręcenia horrorów.
Vidos [ Senator ]
O zgrozo !
blackhood [ Patience ]
Nie chciałbym tam trafić w nocy, z burzą i piorunami ;]
swee [ Gunslinger ]
Silent Hill..... aaaaaaa!
Kozi89 [ Senator ]
A ja myślałem, że takie miejsca są wymyślana na potrzeby gier...

.:Jj:. [ The Force ]
Ou..

Andromalius [ Pretorianin ]
Przechodzac przez sam prog, juz by mi pikawa zaczela wyskakiwac.
blackhood--> wystarczyla by sama noc :p

Dycu [ zbanowany QQuel ]
Każdy opuszczony budynek tak wygląda i każdy opuszczony budek jest po prostu kapitalny, szkoda że mnie zawsze z nich wyganiają : P

coolerek-89 [ Konsul ]
Ło juz wiem co będe robił w te wakacje , pojeżdżę se po tych szpitalach :P Łapie sie ktos ? :D
squallu [ saikano ]
o kurde jakbym tam byl sam to schiza gwarantowana
BIGos [ bigos?! ale głupie ]
dokladnie tak jak Dyzcu pisze, wwzystkie ruiny maja taki klimat. Uwielbiam je. Regularnie imprezuje w takiej jednej opuszczonej, 90-letniej wiezy cisnien. Piekny klimat.