GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Coś dla miłośników sierocińca z Thief'a 3

05.07.2007
15:26
[1]

blackhood [ Patience ]

Coś dla miłośników sierocińca z Thief'a 3

Może powinienem dać to w nocy, choć i w dzień te zdjęcia robią wrażenie. Mowa o fotkach opuszczonych szpitali psychiatrycznych. Komu się podobało w Shalebridge Cradle ten powinien być zainteresowany.

05.07.2007
15:36
[2]

Vidos [ Senator ]

Niewątpliwie znakomite miejsce do kręcenia horrorów.

05.07.2007
15:36
[3]

Vidos [ Senator ]

O zgrozo !

05.07.2007
15:41
[4]

blackhood [ Patience ]

Nie chciałbym tam trafić w nocy, z burzą i piorunami ;]

05.07.2007
15:48
[5]

swee [ Gunslinger ]

Silent Hill..... aaaaaaa!

05.07.2007
15:48
[6]

Kozi89 [ Senator ]

A ja myślałem, że takie miejsca są wymyślana na potrzeby gier...

05.07.2007
16:10
smile
[7]

.:Jj:. [ The Force ]

Ou..

05.07.2007
16:23
smile
[8]

Andromalius [ Pretorianin ]

Przechodzac przez sam prog, juz by mi pikawa zaczela wyskakiwac.
blackhood--> wystarczyla by sama noc :p

05.07.2007
16:30
smile
[9]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Każdy opuszczony budynek tak wygląda i każdy opuszczony budek jest po prostu kapitalny, szkoda że mnie zawsze z nich wyganiają : P

05.07.2007
16:37
smile
[10]

coolerek-89 [ Konsul ]

Ło juz wiem co będe robił w te wakacje , pojeżdżę se po tych szpitalach :P Łapie sie ktos ? :D

05.07.2007
16:41
[11]

squallu [ saikano ]

o kurde jakbym tam byl sam to schiza gwarantowana

05.07.2007
16:41
[12]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]

dokladnie tak jak Dyzcu pisze, wwzystkie ruiny maja taki klimat. Uwielbiam je. Regularnie imprezuje w takiej jednej opuszczonej, 90-letniej wiezy cisnien. Piekny klimat.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.