GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Głośniki Creative T6100 5.1 problem

05.07.2007
14:52
smile
[1]

Kuba_3 [ Pretorianin ]

Głośniki Creative T6100 5.1 problem

Witam!

Kupiłem dziś wyzej wymienione głośniki i mam z nimi drobny problem: grają wszystkie oprócz centralnego, obojętnie czy w muzyce, filamch czy grach. Mam kartę dzwiękową Sound Blaster Live! 5.1, najnowsze sterowniki, w Panelu Sterowania mam ustawiony dzwięk właśnie na 5.1. Co ciekawe, podczas testu głośników w oprogramowaniu Creative słychać wszyskie głośniki, razem z centralnym. Co może być tego przyczyną?

Z góry dziękuje za odpowiedzi.

05.07.2007
15:11
smile
[2]

Kuba_3 [ Pretorianin ]

Nikt nie jest w stanie mi pomóc?

05.07.2007
16:02
[3]

Super Kotlet [ Schabowy ]

Oglądane przez Cibie filmy po prostu nie obsługują centralnego głośnika (powinny wydobywać się z niego z reguły dialogi) w muzyce też go nie usłyszysz i to nie jest nic dziwnego a w grach...no cóż, widocznie też go nie obsługują.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.