GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Karczma "Pod Poetyckim Smokiem" cz. 582

12.08.2002
10:25
[1]

Szaman [ Legend ]

Karczma "Pod Poetyckim Smokiem" cz. 582

Witamy w naszych skromnych progach :-)

Bufet jest czynny od 5:00 do 24:00 [dla potrzebujących non-stop, ale po godzinach obsługa we własnym zakresie]. Gościmy zbłąkanych, gdy tylko poczują, że na innych wątkach jest chwilowo podejrzanie cicho albo podejrzanie głośno. Za barem Holgan, Astrea (która okazała się doskonale nadawać do tej pracy i została postawiona za barem przez Szamana; należy także nadmienić, ze jest ona jedynym w swoim rodzaju Kryształowym Duszkiem i zgodziła sie kolaborować z liczem Szamanem i służyc mu za kryształową kulę przepowiadającą przyszłość) i Szaman (uwaga: Szaman ma zawsze rację, nie może inaczej być!) mieszają magiczne drinki, Magini kręci się po sali, ale ostatnio bardzo rzadko wpada pochłonięta obowiązkami przy nowej klientce Karczmy (przewiduje jednak, że wkrótce sytuacja się unormuje i do lokalu wstawimy kołyskę ;-), MarCamper pilnuje porzadku gwarantując bezpieczny odpoczynek, eros w kuchni miesza ... w kotle (na czas jakiś, obowiązki jego przejął Mac, czym zaskarbił sobie wdzięczność tak gości jak i obsługi, która martwić zaczynała sie o fakt przedłużającego się urlopu erosa) i rothon - na zapleczu dba o interes oraz dokarmia świnkę, którą kiedyś przyniósł w darze.
AnankE wpada wieczorkiem, puka w szybkę i pije soczek pomidorowy, mi5aser - etatowy stały klient, ostatnio rozgląda się nerwowo wyczekując na moment kiedy trzeba zmienić numerację. Adamus płaci za drinki wierszami sam przynosząc najlepsze alkohole świata, a Gambit przynosi ze sobą świeczkę i koronkową chusteczkę. Zajmuje się on także kominkiem, przed którym wygrzewa się z wyrazem błogostanu Tygrysek i rozgląda się jeszcze bardziej nerwowo niż mi5aser, gdyż ten próbuje go uprzedzić przy zmianie numeracji. Pellaeon dba o czystość, kontrolując z sanepidowską dokładnoscią wszystkie zakamarki i regularnie wyprowadza Ósmego na spacery (ale nie dane mu jest zaznać spokoju od służby we flocie z powodu Yoghurta, który regularnie raportuje mu o sytuacji w walce z Rebeliantami i aktualizuje Imperialną stronę Holonetową):-). Kroku dotrzymuje Admirałowi Pellaeonowi niejaki Viti, który dzielnie dotrzymuje towarzystwa obsłudze i gościom oraz dyskutuje o Star Wars i jest generalnie grzeczny, chociaż jego sub-nick sugeruje demona... ;) Nick Grzecha natomiast sugeruje różne grzechy, ale osobnik ten wsławił się szczególnym upodobaniem do numeracji rzymskiej ;-)
Odwiedzał nas Alver the Gnom, a po jego uprzejmej propozycji dotyczącej naszej Karczmy "a może to też mam rozpieprzyć?!?" umieściliśmy go w stopce papieru firmowego. Teraz czekamy, aż powróci do nas z wojska na białym koniu. Attyla, mnich pochodzący ponoć od smoka, przechodząc wstępuje na zimny prysznic, poza tym zawsze wie kiedy wstać i wyjść :). Tofu przychodzi na zieloną herbatę, bo już wrócił z Japonii !!! (choć na pewno do niej już tęskni). Można tu też usłyszeć pieśni Wędrownego Barda i gromkie okrzyki imć Dymiona, który broni honoru kobiet i naszej Karczmy. JRK przynosi różne ciekawe rzeczy i pije wapno. Ostatnio mamy nowego dostawcę szmuglowanego piwa - Mr. JackSmitha, który zaczął też parać się pracą barmana i jest w tym debeściarski :) Wieczorami lub nocą przychodzi Kerever cierpiący na bezsenność, odkąd po raz pierwszy odwiedził Sosarię. Śni o tej krainie na jawie. Rankiem zjawia się też krasnolud Kastore, znany Zabójca Trolli, przychodzi opowiadać o swych wyprawach i stoczonych walkach. Nemeda też gdzieś tu się czai w mrocznym kątku, szukasz magii nekromanckiej, wypowiedz jej imię a pojawi sie od razu. Jest także Shadowmage, który z uporem godnym lepszej sprawy czatuje na to, żeby być pierwszym i gotów jest się z każdym pojedynkować na Fireball`e... ;)
NicK próbuje w przybudówce zorganizować gorzelnię - zamarzyło mu się piwo własnej produkcji. Yosiaczek zaś wsławiła się tym, że w ogniu dyskusji postanowiła zademonstrować swoje zdecydowanie i użyła czołgu (pożyczonego od Admirała Pellaeona) jako argumentu i wjechała do Karczmy przez... ścianę, co zmusiło obsługę do jej późniejszego magicznego odbudowania...Cóż, poza tym łączy ją trochę niejasny związek z porucznikiem Yoghurtem ;)
AQA natomiast uczy się od Admirała Pellaeona, za niebiańsko wysokie stawki (ale w końcu sam Wielki Admirał udziela korepetycji... ;)) obsługi Generatora Czasoprzestrzennego, co może mieć dla naszej Karczmy wiekopomne konsekwencje... :)
Widziano nawet VIPów pijących kakao, ale o tym sza - jesteśmy znani z dyskrecji :-)
W sezonie zimowym podajemy wszystkim zziębniętym grzańce najróżniejszego sortu i w dowolnych ilościach (bardzo potrzebującym i bardzo zasłużonym nawet za przysłowiowe "Dziękuję" ;-)
Poza tym na pięterku można spędzić noc - oddano właśnie do użytku wyremontowane pokoiki (które, należy dodać, zimą są dobrze dogrzewane, a latem klimatyzowane) .
"Więc niech umierają słowa nasze - na to są, przez to są."

[Bar jest ciemny; kilka postaci siedzi przy kontuarze pijąc w milczeniu; nie mówiąc do siebie i nie patrząc na siebie trwają w cichym porozumieniu ludzi uprawiajacych rozpustę i oddających się nałogowi, a barman o twarzy apostoła rozumiejącego słabosc ludzkiej natury stoi w półcieniu brzęcząc kostkami lodu i porusza się bezszelestnie z jednego końca baru na drugi niby bóg niegodziwości, wyposażony przez naturę w twarz ascety]

Poprzednia część:

12.08.2002
10:25
[2]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

1

12.08.2002
10:25
[3]

tygrysek [ behemot ]

12.08.2002
10:26
[4]

Szaman [ Legend ]

:)

12.08.2002
10:26
[5]

grzech [ Generał ]

? nowe?

12.08.2002
10:26
[6]

Szaman [ Legend ]

No ladniescie przykampili... ;)))

12.08.2002
10:26
[7]

tygrysek [ behemot ]

hehe :-) na modemie się nie da :-) witajcie karczmiarze :-)

12.08.2002
10:27
[8]

Magini [ Legend ]

Kurna, zagadałam się ;-((

12.08.2002
10:27
[9]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

to był cód myślałem że bedę 5 co najmniej ; ))))) Szaman ---> mam w domu 2 materace i jedno łóżko, ja śpię na jednym z Khalan, Grzech jeśli przyjedzie to na drgim zostaje jeden wolny kto pierwszy ten lepszy : )) reszta śpi na podłodze ; ))))

12.08.2002
10:37
[10]

Szaman [ Legend ]

Mag: Ano myslalem, ze kampisz i nie czekalem... ;( Mikser: Jak napisalem: "Jezeli bym jechal"... Grzesiu: Widziales, co do Cie pisalem w poprzedniej? :) Nic, trzeba troche w NWN podgonic...

12.08.2002
10:39
smile
[11]

Attyla [ Legend ]

To znowu ja! Szaman - bracie wrogu! Grzechu - w cziom dzielo?:-)))))

12.08.2002
10:40
[12]

grzech [ Generał ]

ja przyjade w czwartek :) jak na piatek szef da mi wolne ;p a co! jak sie wpraszac to na calego!

12.08.2002
10:41
smile
[13]

grzech [ Generał ]

Attyla -> gdzie, kiedy, warunki, komu trzeba zaplacic (i dlaczego tak duzo) oraz kto ma dostac po gebie (i dlaczego znowu ja)? :)

12.08.2002
10:42
[14]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

grzech ---> spoko spoko : ))) ja już mam piątek wolny : )) w Czwartek planował powalczyć w EQ ale jak przyjedziesz to mogę zrobić przerwę : ))) Szaman ---> liczę na ciebie że przyjedziesz, nie zawiedź mnie bo będę Cię musiał dręczyć koszmarami nocnymi : )))

12.08.2002
10:51
[15]

Magini [ Legend ]

Szaman - nie czekałeś ... Ano wiedziałam, że mi nie wybaczysz, że o Tobie nie wspomniałam rothonowi w poprzedniej części ;-))

12.08.2002
10:52
smile
[16]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Mag, a co takiego Szaman zbroil?

12.08.2002
10:55
[17]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

grzechu ty się o takie pierdoły nie martw, weź tylko kartę kredytową i wszystko się załatwi na miejscu ; ))))

12.08.2002
10:58
smile
[18]

Attyla [ Legend ]

Gdzie? - W-wa - a wlasciwie Zabieniec k. Piaseczna k. W-wy:-)))))) W kazdym razie spotkamy sie na dworcu lub innym takim miejscu Kiedy? - z tego co pamietam to 17-18 sierpnia Warunki - ??? Komu trzeba zaplacic? Jesli chcesz placic - to nie ma sprawy:-))))) jak daja, to trzeba brac a jak bija - uciekac:-D Jednak, poki co, to bylo tak, ze przed wszystkim jechalismy na zakupy a potem staralismy sie zezrec to co kupilismy:-))))))

12.08.2002
11:04
[19]

grzech [ Generał ]

wietrze tu jakis podstep ;p nikt nie wspomnial o tym, kto w koncu ma dosrac po ryju... no i znowu wygralem :/ chyba bede musial jakiegos chirurga ze soba przywiezc ;)

12.08.2002
11:06
[20]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

grzechu spoko spoko ochotnika do brania po ryju wybierzemy metodą głosowania ... znamy oczywiście dwie podstawowe metody głosowania, a co za tym idzie metodę głosowania wybierzemy za pomocą głosowania ; )))))

12.08.2002
11:11
smile
[21]

Viti [ Capo Di Tutti Capi ]

Witam wszystkich :) Szaman - A jak myślisz dlaczego ja jestem w bardziej komfortowej sytuacji z Panią Koszmarów ;) Attyla - Przygotowania do zjazdu powinny już iść pełną parą. Zeskanowana mapka z dojazdem, kto kiedy przyjeżdża. Czy na tej działce jest jakiś telewizor ? Dziś opublikuję listę swoich zasobów dyskowych :) (to dla Shadowa, Pella i Szamana)

12.08.2002
11:11
smile
[22]

Attyla [ Legend ]

Zaraz - bedzie z nami jakis Maschinen Gewehr?

12.08.2002
11:14
[23]

Attyla [ Legend ]

Viti - telewizor? Cos tam jest ale male i trodne do uruchomienia:-))))) Co do przygotowan, to mapke opublikuje jutro. I poprosze wszystkich chetnych o kontakt na mojego maila i informacje nt dnia i godziny przyjazdu.

12.08.2002
11:17
smile
[24]

Viti [ Capo Di Tutti Capi ]

Attyla - Bo jak nie staniesz na wysokości to nie będzie DOA2 i GT3 a wtedy Grzech będzie miał już pierwszego ochotnika do brania po ryju ;-)))))))))))

12.08.2002
11:17
[25]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

Attyla pozwól że ja nie będę się ogłaszał puki co z datą i godziną bo przyjade pewnie z którąs grupą : ))) mógłbyś mi ewentualnie numer Telefonu podesłać na maila co byśmy się mogli wrazie jakieś awarii porozumieć : )))

12.08.2002
11:27
[26]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

czyżby wszyscy się rzucili do pisania maili do Attyli ??? : )))))))

12.08.2002
11:31
[27]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Witam!! To jednak zwalamy sie do Attyli?? Attyla-->Ja czekam tylko na datę i godzinę o której mam sie stawić. Jak już mówiłem, ode mnie to rzut kamieniem.

12.08.2002
11:34
[28]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Shadow, doszedl polecony ode mnie?

12.08.2002
11:36
[29]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

rothon ---> a ty kiedy przyjedziesz ??? : ))))

12.08.2002
11:37
[30]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

A kiedy sie przyjezdza mi5aser?

12.08.2002
11:38
smile
[31]

Attyla [ Legend ]

Co to jest DOA2 i GT3?

12.08.2002
11:39
[32]

grzech [ Generał ]

w kwestii przyjazdu, ja sie bede melinowal przejsciowo u mixera, a i przyjade chyba z nim :) (o ile bedzie chcial targac taki bagarz ze soba :/ mam nadzieje, ze wyzdrowieje, bo na razie czuje sie jakbym mial 2x wiecej latek... i jezeli tak sie mam czuc na starosc to niech mnie jakis tramwaj potraci...

12.08.2002
11:40
[33]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

rothon ----> przjeżdza się w czwartek piątek lub sobotę : )))))) Attyla ---> gierki na konsolę wiesz grzechu jest fanem konsoli (ja nie powiem bo tez lubię pobrykać) a do konsoli przydaje się TV bo inaczej chałowo się gra ; ))))))))

12.08.2002
11:41
[34]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

grzech to tylko daj info kiedy mam Cię z dworca odebrać : )) a chorobą się nie przejmuj już ja Cię wyleczę jakimś staropolskim sposobem ; PPPPP

12.08.2002
11:41
[35]

Szaman [ Legend ]

Grzesiu: To raczej my bedziemy dawac po mordzie (albo jeszczel epiej: Ty bedziesz bij, a ja bede mowil kogo! ;PPP) - moze uda sie powtorzyc Torunskie zwiedzanie po nocy...? ;)))) Mikser: Postaram sie - ale to po czesci zalezy, czy uda mi sie wymigac od "obowiazkow"... :) Attylo: Ja juz mowilem - dowiem sie na 100% okolo srody. Wtedy dam niezawodnie znac co i jak! ;)

12.08.2002
11:42
[36]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Szaman-->pewnie, przcież to było czyste wejście cialem, nasza wina, że Niemcy są słabowici bo nie jedzą juz "odzywek" z DDRu?? Aha służę nożem, abo liną ;-))) Viti-->czekam niecierpliwie na listę. Ale ponieważ się nie znam za bardzo to porsze o podpowiedzi dotyczące ciekawszych pozycji ;-))

12.08.2002
11:43
smile
[37]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Moze zajade na sobote (zebym sie tylko nie spil za mocno, bo wrocic jakos wypada hahaha) Dam Ci znac mi5aser, tylko wyslij mi sms, bo numeru nie mam.

12.08.2002
11:43
[38]

Szaman [ Legend ]

Zapomnialem: Mag: Wystarczy, ze mi teraz jakis komplemencik zaserwujesz i juz bede szczesliwy (lasy na nie jestem niemozebnie... ;PPPP) OK dziadki - ja musze uciekac na zakupy! - see ya za 2h (?) :)

12.08.2002
11:44
[39]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Rothon-->nie doszedł ;-(((( Może dzisiaj<nadzieja mode on>? Szkda, ze zjazd nie dobywa sie 2 tygodnie temu, bo miałem wolną chałupę i wszystkich mogłem przenocować. A w zasadzie to można było u mnie coś zorganizować. A teraz to rodzina na glowie i nici z tego ;-((

12.08.2002
11:46
[40]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Shadow, ja pierdziele, priorytet szedl. Jak nie doszlo jeszcze od 2.08 to juz nie dojdzie. Zajebali. Dzis zloze reklamacje.

12.08.2002
11:49
[41]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

rothon ---> ok zaraz dostaniesz SMySa : )) Do wszyztkich przygotujcie się na kompiele błotne !! Attyla odgrażał się że ma w pobliżu jakaś sadzawkę !! Szkoda było by nie skorzystać : )))))

12.08.2002
11:51
[42]

Attyla [ Legend ]

To takiego TV tam nie ma. Zreszta i ten moj domowy tez pewnie nie moze z tym wspolpracowac. Ale tam gdzie sie spotkamy jest na tyle fajnie, ze nie sadze, zeby ktos chcial brykac w konsole:-)))

12.08.2002
11:59
[43]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Mikser-->o sadzawce nic nie wiem, ale niedaleko jest rzeczka pełna komarów. Miłej kompieli ;-))

12.08.2002
12:07
[44]

grzech [ Generał ]

buuuu..... nie ma tv? ale qpa straszliwa... przeciez zaraz sie znajdzie jakas zgraja maruderow i beda chcieli wcielac sie w postaci herosow i innych takich tam, a tak to mialbym z Vitim co dac im do zabawy zamiast kosci, ktorych odglos jak wiadomo jest dzwiekowym odzwierciedleniem masowej zaglady, wszelkiej masci istot, rzyjacych , jak i nierzyjacych badz eterycznych :)

12.08.2002
12:08
smile
[45]

grzech [ Generał ]

ale gafe strzelilem!!! o ja nieszczesny...

12.08.2002
12:14
[46]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

grzechu ---> <podszept> wytłumacz się choroba !! ; P pozatym ja mam TV w domu więc tylko skołujcie konsolę i będziemy mielić cały czwartek i piątek : )))))

12.08.2002
12:16
smile
[47]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

A w ogole to ja musze spotkac sie z kierownictwem i co bardziej zaangazowanymi pisacielami w tym bałaganie, bo mam kilka rzeczy do omowienia. Szczegolnie jedna sprawa budzi moj niepokoj okrutny :-))

12.08.2002
12:18
[48]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

kto to jest "co bardziej zaangazowanymi pisacielami w tym bałaganie" ???? bo nie wiem czy też mi się dostanie czy nie ; PPPPP

12.08.2002
12:19
smile
[49]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Tobie sie tez dostanie mi5aser, nie licz, ze Ci sie uda hahahaha Ps. A propos liczenia, znacie to jak dyrektor zapytal sekretarke: umie pani liczyc? :-)))

12.08.2002
12:19
[50]

grzech [ Generał ]

mi5 -> ja mam czyste sumienie, bo sie opierniczalem ostatnio.. jak widac dobrze jest miec troszke wolnego :)

12.08.2002
12:21
[51]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

rothon ----> po 1 damn it tego się obawiałem ; )))))))))) po 2 nie znamy dawaj : )))

12.08.2002
12:25
smile
[52]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

No wiec pyta: umie pani liczyc? - Tak panie dyrektorze! - To niech pani wejdzie do mojego gabinetu, rozbierze sie i liczy sie z tym, ze ja tam zaraz przyjde :-))) Sprawa jest powazna, bo ... zreszta opowiem to w swoim czasie :-)) Na dywan trafi niezla ekipa *smieje sie* Ty Grzechu jestes czysty ;-)

12.08.2002
12:26
[53]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

rothon ---> kiedy bęzdie w swoim czasie ??? i czy sprawa jest na tyle poważna że trzeba wziąć flaszeczkę żeby ją rozpracować ???? : )))))))

12.08.2002
12:28
[54]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Zaczyman sie bać. Po wizycie u dyrektorki w liceum mam jakaś awersję do dywaników...

12.08.2002
12:29
smile
[55]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Tak wlasnie, bez okowity to nie da rady. No i trzeba kilka tęgich glow, coby cokolwiek zaradzic.

12.08.2002
12:30
[56]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

rothon ---> jak tęgie głowy to jednej flaszeczki mało bedzie trza kilka zorganizować : ))))))

12.08.2002
12:31
smile
[57]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Flaszek bedzie dosc, spoko. Ostatnio jak jedna zabralem ze soba, to polowe przywiozlem z powrotem hahahahaha

12.08.2002
12:33
[58]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

rothon ---> bo wtedy mnie nie było : )))) a jako że brzuszysko mi rośnie paskudne to odzwyczajam się od piwa, co za tym idzie wody ognistej konsumuję więcej : ))))

12.08.2002
12:35
smile
[59]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

No tak, bilans musi byc wciaz taki sam. Nie koniecznie liczony w %, moze byc w litrach hahahahaha

12.08.2002
12:41
[60]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

taaak zamiast butelki piwka buteleczkę okowitki po obiadku ; )))

12.08.2002
12:44
smile
[61]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

mi5aser, dokladnie tak. Czasem mozna zaliczyc zejscie, ale co tam nie, jeden to juz zeszedl? hahahahahaha

12.08.2002
12:47
[62]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

rothon ---> aa tam odrazu zejść : )) trza się chartować od mlodych lat to się człowiek uodparnia : )))))

12.08.2002
12:48
[63]

grzech [ Generał ]

taaa.... ladnie tak popijac, a nawet rozmawiac o popijaniu bez kolegow??? no to Panowie!! |_| zdrowko, do dna!

12.08.2002
12:48
smile
[64]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

No i namowiles mnie mi5aser, piwa bym sie napil hahahaha

12.08.2002
12:51
[65]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

no ja też bym łyknoł buteleczkę : )))) ale nieee bo brzuszysko rośnie ; ))) siup w ten głupi dziub panowie

12.08.2002
12:52
[66]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

albo w szachy bym pograł ... te co kiedyś, pamiętacie ???

12.08.2002
12:53
[67]

Viti [ Capo Di Tutti Capi ]

Attyla - Wystarczy żeby telewizor miał wejścia audio/video lub scart czyli euro. Grzech - żeby Cię bardziej dobić. Mam już drugiego dual shocka :)

12.08.2002
12:54
smile
[68]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

W szachy, taaaaaa, juz wiem po co sie uczylem z nie grac hahahahahaha

12.08.2002
12:55
[69]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Ja spadam na chwilę, idę pograć w Twierdzę.

12.08.2002
13:04
[70]

grzech [ Generał ]

trza tylko skolowac odpowiednie miarki Panowie. Kolorek takze sie chyba znajdzie, o szachownicy juz nie wspomne :) Viti -> no to zaraz pedze do lekarza, bo musze przyjechac i byc zdrowym :) Mi5 -> moge przyjechac z polowka? ale nie z pol litra Shadow -> kampania, czy free game???

12.08.2002
13:07
smile
[71]

grzech [ Generał ]

a propos wyjazdu... na ten w-end trza coos wiecej brac niz dobry chumor, ciuchy i mocna glowe?

12.08.2002
13:11
[72]

Szaman [ Legend ]

Attylo: To ja sie tak zapytam: A jest tam elektrycznosc? Bo jezeli nie, to ja nie jade (nie bede mogl Raida przeciw komarom zainstalowac!!!) ;P Grzesiu: A co, nie masz ochoty na "mass-desraksion" przy pomocy swoich kosci i "magicznego modyfikatora MG"? ;))))) Rothon: Co Ty, wacpan, kombinujesz, e? :) Shadow: Mowisz, ze tak sie komarzy? No to musze sie zastanowic powaznie nad przyjazdem... ;PPPP

12.08.2002
13:12
[73]

Szaman [ Legend ]

Grzesiu: Jak podejrzewam spiworek i karimata zawsze sie przydadza (wiesz, lepiej pozniej nie spac na klepichu za spiwor majac kurtke... ;PPPP).

12.08.2002
13:14
[74]

Szaman [ Legend ]

btw. Grzesiu, zabierasz te wszystkie filmiki, o ktorych pisales... eee... wiele... Karczm temu??? Jezeli tak, to moze i jedna kopie dla mnie by sie dalo zrobic? :)

12.08.2002
13:16
smile
[75]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Powiem Szamanq, powiem :-)))

12.08.2002
13:19
[76]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

grzechu właśnie weź te filmy co to podobno je masz : PPP mocna głowa zawsze się przyda polówki brać chyba nie musisz chyba że trójpolówkę ; )))))))) Szaman ---> nie martw się jeśli nawet sa tam jakieś komary to i tak wszystki będą mnie rzarły ; ))))

12.08.2002
13:24
[77]

grzech [ Generał ]

Mixer -> ta polowka to pewna Pani :) a wlasciwie Panna :) no i mam nadzieje, ze dla niej jakies wyrko sie znajdzie, bo to delikatna osoba, ja tam moge na trawie przy ognisku spac, jak prawdziwy czlowiek polnocy :) ino szalas se jakis sklece, coby na barbarzynce nie wygladac :)

12.08.2002
13:25
[78]

Szaman [ Legend ]

Rothon: W to ZE powiesz to ja wierze, ale mnie niepokoi to CO mozesz powiedziec! ;))) Mikser: No to bedziemy robic zaklady, kogo mocniej pokasa... :) Uciekam pograc troche...

12.08.2002
13:26
[79]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

grzechu ---> materac jest dosyć szeroki jak na parę o "zarzyłych" stosunkach : )))))) a pozatym kupiłem ostatnio taki fajny miętki dywanik to się możesz na nim przespać : PPPPPP

12.08.2002
13:27
[80]

grzech [ Generał ]

w kwesti filmow: podajcie co kto chce, po pamietam tylko, ze Viti chcial kociaka :) oraz ksiezniczke (nie na ziarnku grochu), Tofu jakies kino chinskie (akcja - mordobicie) co chce reszta nie wiem :/ wiec podpowiedzcie a sie zajme sciaganiem i wypalaniem (qmpel mi podpowiada "wypalaniem trawy" a ja mu na to: nie, trawy... rzyska)

12.08.2002
13:29
[81]

grzech [ Generał ]

Mi5 -> jezeli taki, jak ten na ktorym spales z polowka w Toruniu to moe byc :)

12.08.2002
13:29
[82]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

grzechu ---> ja chcę jakieś Anime z napisami po Angielku i w dobrej kopii :P chętnie obejrzę Ghosta ale więcej tytułów nie znam nawet więc się zdaję na Ciebie : )))

12.08.2002
13:29
[83]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

grzech ---> no jakiś taki : ))))))

12.08.2002
13:30
[84]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

aaa zapomniałem mam jeszcze jedno miejsce dla Matta (czyt. fotel) lol ; )))))))))

12.08.2002
13:31
smile
[85]

Viti [ Capo Di Tutti Capi ]

Grzech - Ja pamiętam o Kite, Mononoke (oryg. z subem) i ten nieszczęsny Shaolin soccer. :)

12.08.2002
13:46
[86]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

szto tak ucichło ?!?! nie mówcie że pracujecie ; PPPP grzechu czy mam zaplanować jakieś atrakcje ?? wycieczkę do łazienek albo do wilanowa ?? : ))))

12.08.2002
13:48
[87]

grzech [ Generał ]

Mi5 -> ja W-we znam :) (kluby nocne) nie wiem jak polowka, Ona bedzie dopiero w srode u mnie wiec dowiem sie na ostatnia chwile wszystkiego.

12.08.2002
13:51
[88]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

grzechu ---> oki to planuję tylko nawalanie na konsoli i kompie ;PPP ewentualnie jakieś zakupy w super markecie :P

12.08.2002
13:54
[89]

grzech [ Generał ]

no wlasnie.. a jak bedzie dostepna Twoja polowka to sie one zgadaja i sie soba zajma :) co Ty na to???

12.08.2002
13:57
[90]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

no ja jestem za : ))) myślę ze moja połówka też się nie obrazi ze będzie mogła pogadać z kimś nei tylko o komputerach : PPP pokażę Ci EQ fajnie będzie :PP

12.08.2002
14:00
[91]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

patrzcie jak się można bez wódeczki dobrze bawić ; ))) i dowcip apropos ; PP Czym rozni sie ,seks z prostytutka od skoku na bungee? w zasadzie niczym 1.jedno i drugie kosztuje okolo 100zł 2. tu i tu masz prze... jak peknie guma

12.08.2002
14:01
smile
[92]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Szaman, ech, Was juz chyba nic nie jest w stanie przestraszyc *smieje sie*

12.08.2002
14:03
smile
[93]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

mi5aser, przejabane to ma chyba wtedy prostytutka raczej. Bo kogo i gdzie ona bedzie wtedy szukac? hahahahaha Ps. Takie tanie macie prostytutki? :-))

12.08.2002
14:04
smile
[94]

Attyla [ Legend ]

A teraz prawdziwa anegdota: Na przedwojennym przyjeciu w ambasadzie bawidamek, chcac rozruszac gosci zadal im kalambur: Co to jest: male, owlosione i rusza sie w dziurce?  Kobiety spasowialy, mezczyzni usmiechneli sie pod wasami. Cisza,ogólna konsternacja. Na to bawidamek: To jest myszka! Smiech, rozluznienie, owacje. Po chwili pulkownik Dab Rozwadowski mówi: Myszka? W pizdzie? Bez sensu!!!

12.08.2002
14:06
smile
[95]

grzech [ Generał ]

rothon -> to kwestia jakosci uslog :) wiadomo towar z gornej polki to nie to samo co low end :) a i radocha inna, tak jak i cena :))))) ostatnio bylem w fajnym lokalu dam link do panienek z niego :)

12.08.2002
14:07
[96]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

Attyla ----> hahahahahahahahaha twój wygrał dowcip/anegdota !! : ))))

12.08.2002
14:18
[97]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

zamykamy tą część i idzmy do nowej ??? : )))

12.08.2002
14:22
[98]

grzech [ Generał ]

no.... powoli trza :) tak wyludnilo watek, ze zaczolem sie zastanawiac, czy wszyscy ruszyli do stronki, ktora podalem :) tak swoja droga to ladne galerie :) maja

12.08.2002
14:23
[99]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

grzechu no to załóż : ))))

12.08.2002
14:24
smile
[100]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Ładne galerie, ladne.

12.08.2002
14:29
[101]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

no to kto założy ??? bo grzech chyba też się zapatrzył : ))

12.08.2002
14:32
[102]

Szaman [ Legend ]

Moze ja zaloze? ;)

12.08.2002
14:32
[103]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

zakładaj :)

12.08.2002
14:33
[104]

Szaman [ Legend ]

Nowe:

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.