
THE_WITCHER [ Pretorianin ]
IRC - problem
Witam, mam problem z IRC używam klienta, który znajduje się w Operze parę dni temu wszystko było OK teraz nie mogę połączyć się z żadnym serwerm IRC :( czyżby zablokowane porty?? cały czas wyskakuje mi komunikat "Connection timed out" wcześniej wszystko było OK to samo wyskakuje na stronce na której sprawdzałem porty 6661-6667 nic nie działa :(