
Mazio [ Mr Offtopic ]
nie lubię już you tube
świat stał się bardziej nudny odkąd połowa tematów na forach zawiera w sobie jedynie link do jakichś filmików...
kolejna połowa komentarzy to rotfl, hahaha i leżę...
a gdzie ciekawe dyskusje? gdzie burza mózgów?
jesteście lenie :P
gereg [ zajebisty stopień ]
rotfl
ZbyszeQ [ FZ7 user ]
no to zamiast zapodać jakiś ciekawy temat to nażekasz..... sam jesteś leń...
wiesz ile wysiłku mnie kosztowało by podnieśc głowę i odpisać na Twój post ??... człowieku.. daj mi pospać, w końcu w pracy jestem...

szogun007 [ Generaďż˝ ]
<padłem>

Boroova [ Lazy Bastard ]
Łysack [ Mr. Loverman ]

Mazio [ Mr Offtopic ]
narzekasz powinno być Zbyszku...
sam fakt, że odpisałeś świadczy, że Cię zaciekawił
Kozi89 [ Senator ]
Dzięki You tube'owi życie nabrało kolorów
jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]
-------------------->

Mazio [ Mr Offtopic ]
bo ja wiem Kozi?
jeśli nawet to w kiepskiej rozdzielczości :P
ZbyszeQ [ FZ7 user ]
Mazio --> oczywisty literak.....
A to że odpisałem....eee...... no ten...... nie ważne, idę spać :)
siekator [ Król Rybak ]
łał i co z tego?

Mazio [ Mr Offtopic ]
wypowiadam swoje zdanie siekatorze - nie musisz odpowiadać jeśli nie masz ochoty
Vidos [ Senator ]
Myślę że problem leży w forumowiczach a nie w YouTube.
LOL,hehe
Orrin [ Najemnik ]
Mnie denerwuje ze w kategori dowcipy wiekszosc jest filmikow i innych tego typu rzeczy. Od tego jest kategoria z inetu !!!
szogun007 [ Generaďż˝ ]
to, że siekator odpowiada w każdym wątku (czy mu się ów wątek podoba czy nie) to dlatego, że jest konsulem a chciałby już być generałe. Typowym syndrom [+1] ;P
Behemoth [ Ayrton Senna ]
Jesteś dysydentem. Nie potrafisz iść z postępem.
Kto podniesie rękę na youtube ludowe niech wie, iż youtube ludowe mu tę rękę odrąbie.
jojko999 [ Generaďż˝ ]
moja teza jest taka, że:
Każdy powoażny temat niesie ze sobą emocje, po których ktoś coś palnie i po tym soul wspaniałomyślnie wykasuje posty lub wątek.
Poważny temat może zahaczyć o z miesiąca na miesiąc poszerzany zakres tematów tabu, po którym wątek zniknie a zakładający wątek dostanie bana,
Kiedyś jak ktoś nie chciał nic pisać ale śledził wątek to wpisał UP albo +1 i go podbił ale teraz można za to dostać bana itd. itp.
po prostu, takie czasy nastały ale może kiedyś się coś zmieni

Mazio [ Mr Offtopic ]
jednym słowem najlepiej jest jedynie głupio się uśmiechać jojko? :))
Mistrz Matii [ Centurion ]
Oby Ci tą gwiazdkę odebrali i mi ją dali
jojko999 [ Generaďż˝ ]
czy najlepiej? no raczej nie, ale poleciało już stąd tylu ciekawych ludzi za byle pierdoły, że może reszta już woli siedzieć cicho i tylko od czasu do czasu poczytać coś?
Mati weź no ty zignoruj ten wątek
El Nano [ Legionista ]
jojko999 --> coś w tym jest mało kto się teraz wychyla

Mazio [ Mr Offtopic ]
proszę Matii - jest Twoja...
tylko błagam - pisz coś co poruszy ludzi, bądź uśmiechem tego forum, pisz szczerze i nie daj się zbanować
Mistrz Matii [ Centurion ]
ale skoro ty tak nie piszesz to i ja nie muszę
MatiRonaLDo75 [ LO GANGSTA ]
Żebyśmy nie byli gołosłowni:
<polecam

Brave Lion [ Centurion ]
rotfl

Mazio [ Mr Offtopic ]
nie musimy się lubić Matii
nie mam sobie niczego do zarzucenia

Mistrz Matii [ Centurion ]
ej ja niemam tej gwiazdki!!
elemeledudek [ Generaďż˝ ]
Oj, ile to ja sie nasłuchałem histori o banach z różnych ,niekoniecznie jasnych powodów. Ile w tych historiach prawdy to ja nie wiem, ale zastanawia sie człowiek po co komu "cenzura" na forum gdzie w zasadzie mówi sie o wszystkim (muzyka, film, polityka itd). Patrząc z drugiej strony, czy forum to faktycznie miejsce gdzie chcemy poruszac powazne kwestie "egzystencjonalne"?? Mam z czyms problem to zadaję pytanie i licze na odpowiedź, a głębsze przemyślenia to wole czynic ze znajomymi przy winie. A przede wszystkim, jeśli szukam odpowiedzi na jakieś zagadnienie, to szukam raczej jakiegoś forum "tematycznego". Wtedy mam większa szansę że w moim wątku nie zastane dziesiątek bezsensownych wpisów od nudzących sie w wakacje szczylów.

Dexter666 [ salem alejkum ]
MatiRonaLDo75 --> łoo matko, co za shit :D zresztą.. to po co to tutaj dałeś?:|

Mazio [ Mr Offtopic ]
palnij łbem w ścianę z rozpędu - zobaczysz od razu tuzin

Mistrz Matii [ Centurion ]
widzę że się na mnie zdenerwowałeś. Przepraszam, jurz wychodzę

Mazio [ Mr Offtopic ]
nie Matii - powiem Ci na co się denerwuję:
bez względu na to jakiego rodzaju temat założę znajduje się ktoś kto twierdzi, że:
- kiedyś pisałem lepiej
- moje tematy są zawsze głupie
- nie zasługuję na gwiazdkę
wejdź w archiwum i wyszukiwarce wpisz "Mazio" - znajdziesz jakieś pięć stron tematów
sprawdź czy kiedykolwiek zmieniłem styl, czy wysilałem się na to by błyszczeć, czy w ogóle się zmieniam. Jedyne co zauważysz to fakt, że gdy przychodzi mi do głowy podzielenie się jakąś myślą z Wami - robię to. Gwiazdka została mi przyznana z jakichś, nieznanych mi przyczyn. Jest mi z nią miło ale nie jest dla mnie warunkiem mojego pisania z Wami. Jeśli tylko administracja nie zakończy mojej obecności tu banem będę pewnie jeszcze dziesiątki razy wysłuchiwał takich ataków. Z gwiazdką lub bez. Ale nie przejmuję się nimi gdyż działam zawsze w zgodzie ze swoją naturą. Nie bawię się w prowokacje, nie gram, nie oszukuję, nie bajeruję i nie podrywam. Jestem Maziem Piątej Kategorii!
pozdro
i pisz pod swoim prawdziwym nickiem - nie bój się :)

Raziel [ Action Boy ]
Mazio...starzejesz się, kiedyś pisałeś lepiej, co nie zmienia faktu że twoje tematy zawsze byly głupie. Kto Ci dał gwazdkę? nie zaslugujesz na nią...

Mazio [ Mr Offtopic ]
sam widzisz ^^
MatiRonaLDo75 [ LO GANGSTA ]
Dexter666<<----dałem bo jest to spoko muza a jak ci się nie podoba to twoja sprawa ale swoje refleksje zostaw dla siebie!!

Lucky_ [ god ]
A jak sie czuje osoba z łaczem 256kb/s jak wszedzie pelno filmikow? Na szczescie ten stan zmieni sie juz 20 lipca :> Megabicie, witaj! :)
chickenom [ ]
Ja też przestałem lubić YT, gdy tylko zobaczyłem filmik z mojej wizyty pod prysznicem we własnym domu.
Dexter666 [ salem alejkum ]
MatiRonaLDo75 --> masz rację, gusta... ale i tak nie widzę sensu po co ta muzyka (w Twoim mniemaniu fajna) w tym wątku :>
yasiu [ Senator ]
którędy?
fakt... utube sprawia, z czasem zamiast komus cos opowiedziec, wysylamy linka... coraz wiecej linkow wysylamy - do tego aparaty cyfrowe, darmowe sieciowe galerie... i prawie nie trzeba rozmawiac...
dlatego ja codziennie uprawiam trudna sztuke pisania listów =] do osoby z którą cały dzień rozmawiam na gg :)

Mazio [ Mr Offtopic ]
to miłe, że choć paru z Was zrozumiało moje intencje
dziękuję

Chupacabra [ Senator ]
Mazio--> pamietaj, ze zaczely sie wakacje, dzieciarnia sie nudzi przed komputerem. Zawsze tak bylo, ja juz tez zadziej an gol zagladam, bo 3/4 watkow jest bez sensu. A powazniejszy temat to zwykle konczy sie pyskowka lewakow i prawakow :)
foxx [ lisek ]
Mowisz tak jakby na youtube nie bylo wcale ciekawych i interesujacych filmikow...
...a to ze 9/10 uzytkownikow youtube oglada jakies bzdury to co innego ;)