GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

nie lubię już you tube

05.07.2007
13:05
smile
[1]

Mazio [ Mr Offtopic ]

nie lubię już you tube

świat stał się bardziej nudny odkąd połowa tematów na forach zawiera w sobie jedynie link do jakichś filmików...
kolejna połowa komentarzy to rotfl, hahaha i leżę...
a gdzie ciekawe dyskusje? gdzie burza mózgów?
jesteście lenie :P


05.07.2007
13:05
[2]

gereg [ zajebisty stopień ]

rotfl

05.07.2007
13:06
[3]

ZbyszeQ [ FZ7 user ]

no to zamiast zapodać jakiś ciekawy temat to nażekasz..... sam jesteś leń...

wiesz ile wysiłku mnie kosztowało by podnieśc głowę i odpisać na Twój post ??... człowieku.. daj mi pospać, w końcu w pracy jestem...

05.07.2007
13:07
smile
[4]

szogun007 [ Generaďż˝ ]

<padłem>

05.07.2007
13:07
smile
[5]

Boroova [ Lazy Bastard ]

05.07.2007
13:07
[6]

Łysack [ Mr. Loverman ]

05.07.2007
13:07
smile
[7]

Mazio [ Mr Offtopic ]

narzekasz powinno być Zbyszku...
sam fakt, że odpisałeś świadczy, że Cię zaciekawił

05.07.2007
13:07
[8]

Kozi89 [ Senator ]

Dzięki You tube'owi życie nabrało kolorów

spoiler start
hahaha
spoiler stop

05.07.2007
13:08
[9]

jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]

-------------------->

05.07.2007
13:09
smile
[10]

Mazio [ Mr Offtopic ]

bo ja wiem Kozi?
jeśli nawet to w kiepskiej rozdzielczości :P

05.07.2007
13:10
[11]

ZbyszeQ [ FZ7 user ]

Mazio --> oczywisty literak.....
A to że odpisałem....eee...... no ten...... nie ważne, idę spać :)

05.07.2007
13:12
[12]

siekator [ Król Rybak ]

łał i co z tego?

05.07.2007
13:14
smile
[13]

Mazio [ Mr Offtopic ]

wypowiadam swoje zdanie siekatorze - nie musisz odpowiadać jeśli nie masz ochoty

05.07.2007
13:14
[14]

Vidos [ Senator ]

Myślę że problem leży w forumowiczach a nie w YouTube.
LOL,hehe

05.07.2007
13:19
[15]

Orrin [ Najemnik ]

Mnie denerwuje ze w kategori dowcipy wiekszosc jest filmikow i innych tego typu rzeczy. Od tego jest kategoria z inetu !!!

05.07.2007
13:21
[16]

szogun007 [ Generaďż˝ ]

to, że siekator odpowiada w każdym wątku (czy mu się ów wątek podoba czy nie) to dlatego, że jest konsulem a chciałby już być generałe. Typowym syndrom [+1] ;P

05.07.2007
13:22
[17]

Behemoth [ Ayrton Senna ]

Jesteś dysydentem. Nie potrafisz iść z postępem.
Kto podniesie rękę na youtube ludowe niech wie, iż youtube ludowe mu tę rękę odrąbie.

05.07.2007
13:25
[18]

jojko999 [ Generaďż˝ ]

moja teza jest taka, że:
Każdy powoażny temat niesie ze sobą emocje, po których ktoś coś palnie i po tym soul wspaniałomyślnie wykasuje posty lub wątek.
Poważny temat może zahaczyć o z miesiąca na miesiąc poszerzany zakres tematów tabu, po którym wątek zniknie a zakładający wątek dostanie bana,
Kiedyś jak ktoś nie chciał nic pisać ale śledził wątek to wpisał UP albo +1 i go podbił ale teraz można za to dostać bana itd. itp.

po prostu, takie czasy nastały ale może kiedyś się coś zmieni

05.07.2007
13:27
smile
[19]

Mazio [ Mr Offtopic ]

jednym słowem najlepiej jest jedynie głupio się uśmiechać jojko? :))

05.07.2007
13:29
[20]

Mistrz Matii [ Centurion ]

Oby Ci tą gwiazdkę odebrali i mi ją dali

05.07.2007
13:30
[21]

jojko999 [ Generaďż˝ ]

czy najlepiej? no raczej nie, ale poleciało już stąd tylu ciekawych ludzi za byle pierdoły, że może reszta już woli siedzieć cicho i tylko od czasu do czasu poczytać coś?

Mati weź no ty zignoruj ten wątek

05.07.2007
13:31
[22]

El Nano [ Legionista ]

jojko999 --> coś w tym jest mało kto się teraz wychyla

05.07.2007
13:32
smile
[23]

Mazio [ Mr Offtopic ]

proszę Matii - jest Twoja...

tylko błagam - pisz coś co poruszy ludzi, bądź uśmiechem tego forum, pisz szczerze i nie daj się zbanować

05.07.2007
13:37
[24]

Mistrz Matii [ Centurion ]

ale skoro ty tak nie piszesz to i ja nie muszę

05.07.2007
13:38
[25]

MatiRonaLDo75 [ LO GANGSTA ]

Żebyśmy nie byli gołosłowni:
<polecam

05.07.2007
13:40
smile
[26]

Brave Lion [ Centurion ]

rotfl

05.07.2007
13:43
smile
[27]

Mazio [ Mr Offtopic ]

nie musimy się lubić Matii
nie mam sobie niczego do zarzucenia

05.07.2007
13:46
smile
[28]

Mistrz Matii [ Centurion ]

ej ja niemam tej gwiazdki!!

05.07.2007
13:46
[29]

elemeledudek [ Generaďż˝ ]

Oj, ile to ja sie nasłuchałem histori o banach z różnych ,niekoniecznie jasnych powodów. Ile w tych historiach prawdy to ja nie wiem, ale zastanawia sie człowiek po co komu "cenzura" na forum gdzie w zasadzie mówi sie o wszystkim (muzyka, film, polityka itd). Patrząc z drugiej strony, czy forum to faktycznie miejsce gdzie chcemy poruszac powazne kwestie "egzystencjonalne"?? Mam z czyms problem to zadaję pytanie i licze na odpowiedź, a głębsze przemyślenia to wole czynic ze znajomymi przy winie. A przede wszystkim, jeśli szukam odpowiedzi na jakieś zagadnienie, to szukam raczej jakiegoś forum "tematycznego". Wtedy mam większa szansę że w moim wątku nie zastane dziesiątek bezsensownych wpisów od nudzących sie w wakacje szczylów.

05.07.2007
13:47
smile
[30]

Dexter666 [ salem alejkum ]

MatiRonaLDo75 --> łoo matko, co za shit :D zresztą.. to po co to tutaj dałeś?:|

05.07.2007
13:47
smile
[31]

Mazio [ Mr Offtopic ]

palnij łbem w ścianę z rozpędu - zobaczysz od razu tuzin

05.07.2007
13:53
smile
[32]

Mistrz Matii [ Centurion ]

widzę że się na mnie zdenerwowałeś. Przepraszam, jurz wychodzę

05.07.2007
13:59
smile
[33]

Mazio [ Mr Offtopic ]

nie Matii - powiem Ci na co się denerwuję:

bez względu na to jakiego rodzaju temat założę znajduje się ktoś kto twierdzi, że:
- kiedyś pisałem lepiej
- moje tematy są zawsze głupie
- nie zasługuję na gwiazdkę

wejdź w archiwum i wyszukiwarce wpisz "Mazio" - znajdziesz jakieś pięć stron tematów

sprawdź czy kiedykolwiek zmieniłem styl, czy wysilałem się na to by błyszczeć, czy w ogóle się zmieniam. Jedyne co zauważysz to fakt, że gdy przychodzi mi do głowy podzielenie się jakąś myślą z Wami - robię to. Gwiazdka została mi przyznana z jakichś, nieznanych mi przyczyn. Jest mi z nią miło ale nie jest dla mnie warunkiem mojego pisania z Wami. Jeśli tylko administracja nie zakończy mojej obecności tu banem będę pewnie jeszcze dziesiątki razy wysłuchiwał takich ataków. Z gwiazdką lub bez. Ale nie przejmuję się nimi gdyż działam zawsze w zgodzie ze swoją naturą. Nie bawię się w prowokacje, nie gram, nie oszukuję, nie bajeruję i nie podrywam. Jestem Maziem Piątej Kategorii!

pozdro

i pisz pod swoim prawdziwym nickiem - nie bój się :)

05.07.2007
14:07
smile
[34]

Raziel [ Action Boy ]

Mazio...starzejesz się, kiedyś pisałeś lepiej, co nie zmienia faktu że twoje tematy zawsze byly głupie. Kto Ci dał gwazdkę? nie zaslugujesz na nią...

05.07.2007
14:08
smile
[35]

Mazio [ Mr Offtopic ]

sam widzisz ^^

05.07.2007
14:09
[36]

MatiRonaLDo75 [ LO GANGSTA ]

Dexter666<<----dałem bo jest to spoko muza a jak ci się nie podoba to twoja sprawa ale swoje refleksje zostaw dla siebie!!

05.07.2007
14:15
smile
[37]

Lucky_ [ god ]

A jak sie czuje osoba z łaczem 256kb/s jak wszedzie pelno filmikow? Na szczescie ten stan zmieni sie juz 20 lipca :> Megabicie, witaj! :)

05.07.2007
14:16
[38]

chickenom [ ]

Ja też przestałem lubić YT, gdy tylko zobaczyłem filmik z mojej wizyty pod prysznicem we własnym domu.

05.07.2007
14:26
[39]

Dexter666 [ salem alejkum ]

MatiRonaLDo75 --> masz rację, gusta... ale i tak nie widzę sensu po co ta muzyka (w Twoim mniemaniu fajna) w tym wątku :>

05.07.2007
14:28
[40]

yasiu [ Senator ]

którędy?

fakt... utube sprawia, z czasem zamiast komus cos opowiedziec, wysylamy linka... coraz wiecej linkow wysylamy - do tego aparaty cyfrowe, darmowe sieciowe galerie... i prawie nie trzeba rozmawiac...

dlatego ja codziennie uprawiam trudna sztuke pisania listów =] do osoby z którą cały dzień rozmawiam na gg :)

05.07.2007
14:29
smile
[41]

Mazio [ Mr Offtopic ]

to miłe, że choć paru z Was zrozumiało moje intencje
dziękuję

05.07.2007
15:06
smile
[42]

Chupacabra [ Senator ]

Mazio--> pamietaj, ze zaczely sie wakacje, dzieciarnia sie nudzi przed komputerem. Zawsze tak bylo, ja juz tez zadziej an gol zagladam, bo 3/4 watkow jest bez sensu. A powazniejszy temat to zwykle konczy sie pyskowka lewakow i prawakow :)

05.07.2007
16:24
[43]

foxx [ lisek ]

Mowisz tak jakby na youtube nie bylo wcale ciekawych i interesujacych filmikow...

...a to ze 9/10 uzytkownikow youtube oglada jakies bzdury to co innego ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.