GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ile to kosztuje?

05.07.2007
12:20
smile
[1]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

Ile to kosztuje?

Sytuacja jest taka. Mój napęd DVD troche hałasuje. Zaniepokoiło mnie to, ale z przyzwyczajenia przestaęłm na to reagować. Dwa razy jednak napęd z płytą w środku strasznie porysował mi dwie płyty (trylogia GTA i TrackMania United) wydając przy tym dźwięki, które prawie doprowadziły mnie do zawału (no może nie do końca). Boję się więc teraz wkładać jakąś płytę. Postanowiłem więc wymienić napęd. Oto więc moje pytanko. Ile może kosztować jakiś w miarę dobry napęd DVD z nagrywarką (choć nie jest to konieczne)?

05.07.2007
12:24
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

Od 100 zł w górę.

05.07.2007
12:24
[3]

wzorzec [ ]

naped dvd ok. 60-70zl, nagrywarka od 120zl w gore

05.07.2007
12:25
[4]

Vidos [ Senator ]

Myślę że taka do 150 PLN będzie już dobra.

05.07.2007
12:26
smile
[5]

Vidos [ Senator ]

Sory nie wiem jak to się stało ??!!!!!

05.07.2007
12:57
[6]

Am.StaffGTS [ Slipknot ]

150zł dobra nagrywarka z opcją litescribe

....vidos o co ci chodzi??

05.07.2007
13:27
[7]

3w [ Konsul ]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.