
fan realu madryt i raula [ Manolito ]
Ile to kosztuje?
Sytuacja jest taka. Mój napęd DVD troche hałasuje. Zaniepokoiło mnie to, ale z przyzwyczajenia przestaęłm na to reagować. Dwa razy jednak napęd z płytą w środku strasznie porysował mi dwie płyty (trylogia GTA i TrackMania United) wydając przy tym dźwięki, które prawie doprowadziły mnie do zawału (no może nie do końca). Boję się więc teraz wkładać jakąś płytę. Postanowiłem więc wymienić napęd. Oto więc moje pytanko. Ile może kosztować jakiś w miarę dobry napęd DVD z nagrywarką (choć nie jest to konieczne)?
mirencjum [ operator kursora ]
Od 100 zł w górę.
wzorzec [ ]
naped dvd ok. 60-70zl, nagrywarka od 120zl w gore
Vidos [ Senator ]
Myślę że taka do 150 PLN będzie już dobra.

Vidos [ Senator ]
Sory nie wiem jak to się stało ??!!!!!
Am.StaffGTS [ Slipknot ]
150zł dobra nagrywarka z opcją litescribe
....vidos o co ci chodzi??
3w [ Konsul ]