GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

poczta o2

05.07.2007
12:19
[1]

Andrzej07 [ Legionista ]

poczta o2

Jakie sa wady tej poczty

05.07.2007
12:25
smile
[2]

jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]

codzienna porcja śmiecia reklamowego
niedochodzace maile (ew. jak dochodza to ze sppoooooorym opóxnieniem)

05.07.2007
12:42
[3]

Boroova [ Lazy Bastard ]

Zalety:
- darmowa i w miare szybka

Wady:
- spam
- sama strona 02. Jak sprawdzam poczte w pracy to prawie ZAWSZE na glownej stronie sa jakies cycki albo dupa i wszyscy sie pytaja co ja za stronki ogladam.

Podsumowujac - o2.pl to szmatlawiec jakich malo, ale poczta ujdzie w tloku.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.