Andrzej07 [ Legionista ]
poczta o2
Jakie sa wady tej poczty

jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]
codzienna porcja śmiecia reklamowego
niedochodzace maile (ew. jak dochodza to ze sppoooooorym opóxnieniem)
Boroova [ Lazy Bastard ]
Zalety:
- darmowa i w miare szybka
Wady:
- spam
- sama strona 02. Jak sprawdzam poczte w pracy to prawie ZAWSZE na glownej stronie sa jakies cycki albo dupa i wszyscy sie pytaja co ja za stronki ogladam.
Podsumowujac - o2.pl to szmatlawiec jakich malo, ale poczta ujdzie w tloku.