
DjPeja11 [ Konsul ]
Film Wilkołak (oceny)
dla mnie film głupi jak "Devil xD" bezsens,nuda na maxa,nic ciekawego
1/10
DjPeja11 [ Konsul ]
aha chciałem przypomnieć że film wczoraj lecił na AXN w nocy
Api15 [ dziwny człowiek... ]
Nie, no, wczas przypomniałeś! A czego się po nim spodziewałeś? To stary film (jeśli o ten chodzi) i nie ma tam super-wypaśnych efektów audio-wizualnych.
kogri [ Chor��y ]
Zanim spytasz o oceny, moze najpierw sprawdz tytul filmu o ktory pytasz - bo tytul byl "Wilk" a nie Wilkołak - i jak dla mnie jeden z lepszych filmow z J.Nicholsonem. Fajna rola..
I wez pod uwage to co napisał Api15 - ten film ma kilka ladnych lat.
kajmano [ Konsul ]
Mam nadzieję, że nie chodzi ci o "Wilka" czyli bardzo fajny film z Nicholsonem. Cały horror podany z humorem i nutą kiczu. Ja polecam.

Aen [ MatiZ ]
Wiadomo, nie ma włochatych bestii CGI, to film do bani.