GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Film Wilkołak (oceny)

05.07.2007
11:45
smile
[1]

DjPeja11 [ Konsul ]

Film Wilkołak (oceny)

dla mnie film głupi jak "Devil xD" bezsens,nuda na maxa,nic ciekawego

1/10

05.07.2007
11:58
[2]

DjPeja11 [ Konsul ]

aha chciałem przypomnieć że film wczoraj lecił na AXN w nocy

05.07.2007
12:02
[3]

Api15 [ dziwny człowiek... ]

Nie, no, wczas przypomniałeś! A czego się po nim spodziewałeś? To stary film (jeśli o ten chodzi) i nie ma tam super-wypaśnych efektów audio-wizualnych.

05.07.2007
12:05
[4]

kogri [ Chor��y ]

Zanim spytasz o oceny, moze najpierw sprawdz tytul filmu o ktory pytasz - bo tytul byl "Wilk" a nie Wilkołak - i jak dla mnie jeden z lepszych filmow z J.Nicholsonem. Fajna rola..

I wez pod uwage to co napisał Api15 - ten film ma kilka ladnych lat.

05.07.2007
12:15
[5]

kajmano [ Konsul ]

Mam nadzieję, że nie chodzi ci o "Wilka" czyli bardzo fajny film z Nicholsonem. Cały horror podany z humorem i nutą kiczu. Ja polecam.

05.07.2007
12:22
smile
[6]

Aen [ MatiZ ]

Wiadomo, nie ma włochatych bestii CGI, to film do bani.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.