GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

THAW problem ze stanem skupienia !!!!

05.07.2007
11:28
smile
[1]

Rezort [ Generaďż˝ ]

THAW problem ze stanem skupienia !!!!

O co tu chodzi, każe mi ten japonczyk wejsc wstan skupienia na F ale jaki to przycisk na klawiaturze, bo to takie ejst porabane !!! POMOCY CO MAM NACIŚ BY WEJSC W STAN SKUPIENIA

05.07.2007
11:59
[2]

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]

musisz sie chyba zamrozic(nie rozkruszac!), zrteszta cholera go wie o co chodzi.

05.07.2007
12:02
smile
[3]

DjPeja11 [ Konsul ]

tutaj masz odpowiedź

05.07.2007
12:03
[4]

Vidos [ Senator ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4727129&N=1
Może coś tu znajdziesz.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.