
Rezort [ Generaďż˝ ]
THAW problem ze stanem skupienia !!!!
O co tu chodzi, każe mi ten japonczyk wejsc wstan skupienia na F ale jaki to przycisk na klawiaturze, bo to takie ejst porabane !!! POMOCY CO MAM NACIŚ BY WEJSC W STAN SKUPIENIA
K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]
musisz sie chyba zamrozic(nie rozkruszac!), zrteszta cholera go wie o co chodzi.

DjPeja11 [ Konsul ]
tutaj masz odpowiedź
Vidos [ Senator ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4727129&N=1
Może coś tu znajdziesz.