GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

W czym ogladacie filmy HD ?

05.07.2007
10:40
[1]

Kuper^^ [ Konsul ]

W czym ogladacie filmy HD ?

A wiec mam Wladce Pierscieni w HD , 720p , plik MKV , dzwiek DTS , ale cos mi haczy a w WMP wogole sie nie odtwarza. W czym wy ogladacie filmy HD z napisami ? Mam semrpona 2500+ , 512 ddr i GF 7300 GT , wiec nie wiemczmu taqk sie dzieje , niby GF'y maja takie cos ze fily hd nie musza meic procka 3 ghz zeby plynnie smigaly a tutaj kilka sekund ok i sie psuje ;/

05.07.2007
10:43
[2]

jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]

Poszukaj tuitam 'CoreAVC'
a
odtwarzaj w media player classic
lub instalnij i masz playback np. w subedit playerze z napisami.

05.07.2007
10:45
[3]

wornock [ Generaďż˝ ]

Artykuł o odtwarzaniu filmów HD na komputerach domowych:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.