Kuper^^ [ Konsul ]
W czym ogladacie filmy HD ?
A wiec mam Wladce Pierscieni w HD , 720p , plik MKV , dzwiek DTS , ale cos mi haczy a w WMP wogole sie nie odtwarza. W czym wy ogladacie filmy HD z napisami ? Mam semrpona 2500+ , 512 ddr i GF 7300 GT , wiec nie wiemczmu taqk sie dzieje , niby GF'y maja takie cos ze fily hd nie musza meic procka 3 ghz zeby plynnie smigaly a tutaj kilka sekund ok i sie psuje ;/
jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]
Poszukaj tuitam 'CoreAVC'
a
odtwarzaj w media player classic
lub instalnij i masz playback np. w subedit playerze z napisami.
wornock [ Generaďż˝ ]
Artykuł o odtwarzaniu filmów HD na komputerach domowych: