GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Bite Fight

05.07.2007
10:30
[1]

matiss84 [ Junior ]

Bite Fight

zapraszam do wyrazenia opini na temat gry, podzielenia sie swoimi radami, uwagami lub do samej gry

05.07.2007
10:32
smile
[2]

Brave Lion [ Centurion ]

Może podasz link bez refera ?

05.07.2007
10:37
smile
[3]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

zapraszam do wyrazenia opini na temat gry, podzielenia sie swoimi radami, uwagami lub do samej gry

wyrazic opinie?

idiotyczna, kretynska 'gierka' dla debili, ktorzy maja za duzo wolnego czasu

podzielic sie rada?

nie dawaj linkow z refererem, bo to wku*wia ludzi.

05.07.2007
10:45
[4]

matiss84 [ Junior ]

zawsze to jest jakis sposob na promocje gry............ moze nie najlepszy ale owocny............i wiem ze to irytuje....;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.