matiss84 [ Junior ]
Bite Fight
zapraszam do wyrazenia opini na temat gry, podzielenia sie swoimi radami, uwagami lub do samej gry

Brave Lion [ Centurion ]
Może podasz link bez refera ?

cotton_eye_joe [ maniaq ]
zapraszam do wyrazenia opini na temat gry, podzielenia sie swoimi radami, uwagami lub do samej gry
wyrazic opinie?
idiotyczna, kretynska 'gierka' dla debili, ktorzy maja za duzo wolnego czasu
podzielic sie rada?
nie dawaj linkow z refererem, bo to wku*wia ludzi.
matiss84 [ Junior ]
zawsze to jest jakis sposob na promocje gry............ moze nie najlepszy ale owocny............i wiem ze to irytuje....;)