GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Call of Duty - problem z misją

05.07.2007
10:15
smile
[1]

Agent_007 [ Normalnie Nienormalny ]

Call of Duty - problem z misją

Mam problem z pewną(chyba ósmą) misją w Call of Duty. Na początku wszyscy żołnierze są w(albo na) ciężarówce, tylko ja stoje obok kapitana który coś tam gada. No i tu jest problem - nie wiem jak wsiąść do tej ciężarówki. Podchodze do drzwi pasażera(nikt tam nie siedzi) i próbuje wsiąść(wciskam F) ale to nic nie daje. Wiecie może jak mam sie "załadować" do tej ciężarówki? Prosze o pomoc

05.07.2007
10:19
smile
[2]

Mipari1002 [ HUNTER ]

A próbowałeś wsiadać na tył ?

05.07.2007
10:22
[3]

Agent_007 [ Normalnie Nienormalny ]

Mipari -> Tak, próbwałem wsiąść "na pakę", ale ani skokami, ani wciskaniem F mi sie nie udało.

05.07.2007
10:23
[4]

KANTAR1 [ Konsul ]

Cyżby prowokacja? Nie wierze, że jest ktoś tak głupi by nie potrafić przejść CoD-a.
No, ale niech ci będzie. Czy ta misja dzieje się w nocy? I jaka to kampania?

05.07.2007
10:28
[5]

Agent_007 [ Normalnie Nienormalny ]

OK, problem rozwiązany :) Właśnie kolega mi powiedział że mam iść sam, oczyścić droge, zdjąć strażników bramy i wtedy oni nadjadą :) Sorki że robiłem nowy temat

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.