
Agent_007 [ Normalnie Nienormalny ]
Call of Duty - problem z misją
Mam problem z pewną(chyba ósmą) misją w Call of Duty. Na początku wszyscy żołnierze są w(albo na) ciężarówce, tylko ja stoje obok kapitana który coś tam gada. No i tu jest problem - nie wiem jak wsiąść do tej ciężarówki. Podchodze do drzwi pasażera(nikt tam nie siedzi) i próbuje wsiąść(wciskam F) ale to nic nie daje. Wiecie może jak mam sie "załadować" do tej ciężarówki? Prosze o pomoc

Mipari1002 [ HUNTER ]
A próbowałeś wsiadać na tył ?
Agent_007 [ Normalnie Nienormalny ]
Mipari -> Tak, próbwałem wsiąść "na pakę", ale ani skokami, ani wciskaniem F mi sie nie udało.
KANTAR1 [ Konsul ]
Cyżby prowokacja? Nie wierze, że jest ktoś tak głupi by nie potrafić przejść CoD-a.
No, ale niech ci będzie. Czy ta misja dzieje się w nocy? I jaka to kampania?
Agent_007 [ Normalnie Nienormalny ]
OK, problem rozwiązany :) Właśnie kolega mi powiedział że mam iść sam, oczyścić droge, zdjąć strażników bramy i wtedy oni nadjadą :) Sorki że robiłem nowy temat