Kuper^^ [ Konsul ]
dziala wam teraz gg ?
bo mi dzialalo minute i teraz nie chce sie polaczyc
marcin94 [ Piesiec ]
nie dziala
jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]
działa,działa
ZbyszeQ [ FZ7 user ]
nie działa...
dlatego używam Tlena
pecet007 [ Talk to the claw ]
działa
[email protected]/Talk to the claw (Connected to 217.17.45.143:8074)
azok12 [ Pretorianin ]
działa
ES_Lechu [ Piw Paw Elo 320 ]
dziala