GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dramatyczne spojrzenie. Tym razem padłem :)

05.07.2007
00:24
smile
[1]

Grzesiek [ Cezar ]

Dramatyczne spojrzenie. Tym razem padłem :)

:)

05.07.2007
00:25
[2]

litlat [ Konsul ]

maksymalnie oklepane... przez pierwsze 50 razy się śmiałem teraz mi się to już znudziło:]

05.07.2007
00:26
smile
[3]

Taikun44 [ NDSL ]

świetne ...

05.07.2007
00:28
smile
[4]

Wiewiórk@ [ Konsul ]

OMG

05.07.2007
00:28
smile
[5]

mons [ FLCL ]

ten wiewór uzależnia, naprawdę! oglądam jego ryj już 101 raz :D

05.07.2007
00:28
smile
[6]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

Genialne... Przy tym też się popłakałem ze śmiechu:

05.07.2007
00:28
smile
[7]

wich3r [ Sprzedam nerkę ]

super nadal mnie to śmieszy

05.07.2007
00:30
smile
[8]

boskijaro [ Senator ]

świetne

05.07.2007
01:00
smile
[9]

Vidos [ Senator ]

Extra, haha.

05.07.2007
01:08
smile
[10]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

dobre ;)

05.07.2007
10:21
smile
[11]

Grzesiek [ Cezar ]

Siup do góry :)

05.07.2007
10:35
smile
[12]

leslAv [ Konsul ]

niezle ;)

05.07.2007
10:42
smile
[13]

pecet007 [ Talk to the claw ]

05.07.2007
10:44
smile
[14]

stanson [ Szeryf ]

Czy ja jestem jakiś inny, że w ogóle nie rozumiem tych - "żartów" z tym "spojrzeniem"?
Już któryś raz widzę coś w tym stylu i nie wiem o co w tym chodzi...

05.07.2007
10:50
smile
[15]

Igierr [ Gwynbleidd ]

super

05.07.2007
10:50
smile
[16]

chyrlok [ Konsul ]

No comment...

05.07.2007
10:52
[17]

Azzie [ bonobo ]

Szczerze mowiac ja tez nic nie widze w tym smiesznego, jednakze instynkt stadny kaze mi sie do tego nie przyznawac :)

05.07.2007
10:55
[18]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

stanson - Ja obejrzałem tylko pierwsze i fakt, można się było uśmiechnąć.

Ale te przeróbki? Nie jesteś jedyny : )

05.07.2007
12:11
smile
[19]

chickenom [ ]

Ja też nie ogarniam o co w tym chodzi.

05.07.2007
12:13
[20]

ZbyszeQ [ FZ7 user ]

stanson---> jestes inny :) ale nie przejmuj się.... Inne jest fajne

05.07.2007
13:30
[21]

super game fan [ ranga ]

Jak ja bym chciał rozumieć z czego wy się śmiejecie... :D

05.07.2007
13:35
smile
[22]

Andromalius [ Pretorianin ]

Hehehe niech mnie ktos podniesie xD. Tego Lost Edition jeszcze nie widzialem, to byl moj pierwszy raz, ale na pewno nie ostatni :p

05.07.2007
13:37
smile
[23]

swee [ Gunslinger ]

jej, no ile można ...

05.07.2007
13:44
smile
[24]

rkm_ [ Pretorianin ]

Jestem inny i nie rozumiem tego, wcale mnie to nie śmieszy.

05.07.2007
13:47
smile
[25]

marcing805 [ Senator ]

Już tyle tego widziałem w necie.....Ta jest dobra.

05.07.2007
13:53
smile
[26]

MaciekJ [ Pretorianin ]

Macie moze jpga z tym 'dramatic look' ? :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.