
Grzesiek [ Cezar ]
Dramatyczne spojrzenie. Tym razem padłem :)
:)
litlat [ Konsul ]
maksymalnie oklepane... przez pierwsze 50 razy się śmiałem teraz mi się to już znudziło:]

Taikun44 [ NDSL ]
świetne ...

Wiewiórk@ [ Konsul ]
OMG

mons [ FLCL ]
ten wiewór uzależnia, naprawdę! oglądam jego ryj już 101 raz :D

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
Genialne... Przy tym też się popłakałem ze śmiechu:

wich3r [ Sprzedam nerkę ]
super nadal mnie to śmieszy

boskijaro [ Senator ]
świetne

Vidos [ Senator ]
Extra, haha.

bekas86 [ Blaugranczyk ]
dobre ;)

Grzesiek [ Cezar ]
Siup do góry :)

leslAv [ Konsul ]
niezle ;)

pecet007 [ Talk to the claw ]

stanson [ Szeryf ]
Czy ja jestem jakiś inny, że w ogóle nie rozumiem tych - "żartów" z tym "spojrzeniem"?
Już któryś raz widzę coś w tym stylu i nie wiem o co w tym chodzi...

Igierr [ Gwynbleidd ]
super

chyrlok [ Konsul ]
No comment...
Azzie [ bonobo ]
Szczerze mowiac ja tez nic nie widze w tym smiesznego, jednakze instynkt stadny kaze mi sie do tego nie przyznawac :)
Dycu [ zbanowany QQuel ]
stanson - Ja obejrzałem tylko pierwsze i fakt, można się było uśmiechnąć.
Ale te przeróbki? Nie jesteś jedyny : )

chickenom [ ]
Ja też nie ogarniam o co w tym chodzi.
ZbyszeQ [ FZ7 user ]
stanson---> jestes inny :) ale nie przejmuj się.... Inne jest fajne
super game fan [ ranga ]
Jak ja bym chciał rozumieć z czego wy się śmiejecie... :D

Andromalius [ Pretorianin ]
Hehehe niech mnie ktos podniesie xD. Tego Lost Edition jeszcze nie widzialem, to byl moj pierwszy raz, ale na pewno nie ostatni :p

swee [ Gunslinger ]
jej, no ile można ...

rkm_ [ Pretorianin ]
Jestem inny i nie rozumiem tego, wcale mnie to nie śmieszy.

marcing805 [ Senator ]
Już tyle tego widziałem w necie.....Ta jest dobra.

MaciekJ [ Pretorianin ]
Macie moze jpga z tym 'dramatic look' ? :D