armia [ Scyzoryk ]
Program podobny do amplitube 2
Czy zna ktos jakis inny program symulujacy wzmacniacz albo piecyk oprocz amplitube, revalver(ktory slabo gra), guitar riga(nie chodzi na mojej karcie)?