Black_Angel [ Pretorianin ]
Co aktualnie lubisz/kochasz?
Żeby nie było że Polacy tylko potrafią narzekać, temat stricte odmienny od poprzedniego. Piszcie co lubicie, kochacie lub kogo lubicie kochacie.
W moim przypadku:
- Kocham SONY
- Lubię grac
- Moją nową koleżankę , którą wczoraj poznałem na imprezie. Piękna , inteligentna, miła, czarująca....Przypomina mi moją przyjaciółkę Anitę a to największy wyznacznik wśód kobiet ( koleżanek ) jak dla mnie.
- Spac
- Dobry DROGI alkohol
- Kocham SIEBIE :) Ponieważ jestem idealny i perfekcyjny w KAŻDYM calu.

Łyczek [ Legend ]
To ja powiem najprościej. Lubie się kochać :)
Grzesiek [ Cezar ]
Nie cierpię takich wątków ...

Wiewiórk@ [ Konsul ]
-siebie
-17-18 latki w mini w klapkach plażowych na przystankiem autobusowym z ogromnych dekoltem opalone cale ;P
-siebie
-PC-ta
-czteropak
-siebie
-Lays'y
litlat [ Konsul ]
Lubie zdrówko (i mieć i wypić za czyjeś:P), koncerty, muzyke (hcpunx), dziewczyny lubie, imprezy lubie:)
Yoghurt [ Legend ]
Ot, wakacje sie zaczeły, mamy watki z forum bravo.
Ale co tam. odpowiedź na pytanie->
domator_gracz [ Legionista ]
lubie siedziec w domu
kocham grac na PC
dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
moja odpowiedź na pytanie->

Coy2K [ Veteran ]
Yogh to nasz forumowy Pedobear ;)

marss520 [ Junior ]
Hm...prawdę mówiąc to temat nie jest taki zły. A więc i ja dodam coś od siebie:
- kocham swoją "Panią" (Karolina ma na imię dla niewtajemniczonych ;) )
- uwielbiam swoje czarne bmw 520,
- lubię grać w kosza, drinkować z przyjaciółmi...
I to by było na tyle w największym skrócie.

Api15 [ dziwny człowiek... ]
Api kocha rybkę.

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]
Kocham:
- życie
- karate
- treningi
- siebie
Lubię
- samotne spacery
- moje przyjaciółki i Krakusa(kumpla, pozdro dla niego. Spoko gość (m) :))

MaciekJ [ Pretorianin ]
Lubie stan dobrego upalenia naturalnym weedem ;)

Mazio [ Mr Offtopic ]
kocham Was
eMMeS [ Bukmacher ]
-17-18 latki w mini w klapkach plażowych na przystankiem autobusowym z ogromnych dekoltem opalone cale ;P
fajnie to brzmi w ustach 13 latka :D
kocham -
tu się chyba zgodzę ze stwierdzeniem Łyczka
lubię -
hmm... opierd*lać się

Wiewiórk@ [ Konsul ]
eMMeS - szczegółów sie czepiasz ;P dziś taka szła ;P ahh ohh ihh
Yoghurt [ Legend ]
Coy-> Też mi odkrycie.
Każdy moze nim być --->
Wiewiór-> 17-18 latki w mini w klapkach plażowych na przystankiem autobusowym z ogromnych dekoltem opalone cale ;P
Pomyliłeś mini z cerowanymi rajstopami, klapki z relaksami, przystanek z bazarem, ogromny dekolt z beretem a opalenizne ze zmarszczkami.

Dominik1991 [ Bezimienny ]
-17-18 latki w mini w klapkach plażowych na przystankiem autobusowym z ogromnych dekoltem opalone cale ;P rośnie na naszych oczach nowy kasanowa
A ja lubię:
-Nic nie robić
-Grać w piłkę nożną
-Grać na kompie
-Siedzieć na golu
-Oglądać TV
-Posłuchać dobrej muzyki
-Potańczyć
-Dobre żarcie
-Jeździć na rowerku
I.G.I [ |PL|-->I.G.I<-- ]
Co Kocham? :)
Moją Ukochaną ^^
Co Lubie? :)
PieCyka mojego ;)
Reavek [ Tukan ]
podobnie jak Yoghurt z tym ze o jakieś 3 no 4 lata starsze ....w sumie to i 14 fajne :P
ch00dy [ Centurion ]
lubie:
-jogurt jogobella pieczone jablko:D
-sluchac muuuzy:D
-spotykac sie z ziomkami
-grac wpilke kopana
kocham:
-mojego skarba najdorzszego(Agnieszka):*
-trenowac capoeira
(capoeira meu amor)
:D
ZbyszeQ [ FZ7 user ]
- lubie takie wątki
- kocham pisać w nich jakim to trzeba być burakiem by takowe zakładać

Zabójca14 [ Generaďż˝ ]
taka jedna mi si podoba...
nutkaaa [ Panna B. ]
Kocham:
moją rodzinę,
W. ;>,
dobry sen,
morze,
sztukę
Lubię:
J. ;],
sok grejpfrutowy,
szaleństwo,
filmy

ddza [ WasabiHubert ]
Kocham życie choć nie zawsze jest piękne :) Bo to najcenniejsze co człowiek ma.
,,Ryder [ Pretorianin ]
Kocham swoją dziewczynę o rok starszą

rkm_ [ Pretorianin ]
Kocham:
-Siebie
-Siebie
-Siebie
-Rodzine
-Zwierzaki
Lubie:
-dobra muze
-Niektóre moje znajome
- Przyjaciół
- Spędzać wakacje na wsi

X-treme boy [ Pretorianin ]
-Milenę,koleżankę.
-Horrory
-Survival horror na PeCka.
-Woodstock
-Punków(sam jestem;D)
-Seledynowy kolor
-Płatki nestle cheerios zbożówki...mniam!
-Rower,rower,rower,rower,rower i jeszcze raz ROWER!!!

el_dresso [ Chor��y ]
Moją Calibrę!

Be free [ just do it ]
Kocham:
Moje mezczyzne
tanczyc
moich przyjaciol
spac

Aen [ MatiZ ]
Yoghurt - Sypiesz takimi obrazkami jak z rękawa - Jest może jakiś z podpisem na takich jak Ty? Coś a'la " Ironic pictures - I'm so cool in da internet"?
wornock [ Generaďż˝ ]
PC
WarRock'a
Piłkę nożną
Trance

szogun007 [ Generaďż˝ ]
Kocham:
moją kobietę
grać
słychać metalu
Lubię:
Mojego kompa... ale czasem wkurza jak niewiem co
spać
jeść
oglądać ładne widoki... nie tylko kobiece ale i krajobrazy :P
siebie... bo i czemu miałbym nie lubić :P
endrju771 [ Teleinformatyk ]
Lubię:
-jeździć rowerem
-grać na kompie
-teksty Rusaków ze S.T.A.L.K.E.R.-a :D
-dużo jeść
-spędzać czas z przyjaciółmi
Kocham:
-w zasadzie to nic, tylko siebie

Brave Lion [ Centurion ]
Kocham:
- swoją dziewczynę
chickenom [ ]
Skąd wy bierzcie te obrazki z czarnym tłem i tymi białymi podpisami? :o
Co lubię/kocham uhh...
- taką jedną kobietę
- zimne piwo przypalone papierosem marki 20
- dzikie akcje
- adrenalinę
- muzykę

MatiRonaLDo75 [ LO GANGSTA ]
Lubię koty!
Kocham rodzinę <tata patrzy się w monitor z wyraźnym zaciekawieniem co jego 'udany' syn pisze!

Ksionim [ Centurion ]
-Akcję
-KOMPUTER:)
-Sage GOTHIC
-Radeona 9550
-1GB RAM
-Intel Pentium 2.8 Ghz
-Windows XP Proffesional
-Siebie
-Nie!
-Klawiature
-Monitor
-Mysze i głośniki
-Zwierzęta (tylko nie ślimaki i inne robactwo :| )
El Nano [ Legionista ]
Kocham
-dziewczyny szczególnie młode przed zabiegiem odsysania tłuszczu
TQ ziomek [ Legionista ]
Yoghurt-->z kąd bierzesz te obrazki na czarnym tle? xD
Yoghurt [ Legend ]
Aen-> Jeszcze nie ma takiego obrazka. Ale moge zrobić, jesli bardzo chcesz.
TQ, Chickenom-> Rzeki przepłynąłem, góry pokonałem, ciemnym lasem szedłem, nocy nie przespałem
Paul12 [ Buja ]
Btw, yogh - jak się nazywają te obrazki które wklejasz?

Drackula [ Bloody Rider ]
Pyt. co kocham?
Odp. Swoja kobiete, dziewczyne....
przedmiotowe traktowanie czlowieka :). Naiwne te co o tym nie wiedza, glupie te co pozwalaja :)
A moze to tylko brak edukacji z jezyka polskiego? :p

qLa [ MPO Proud Member ]
Co kocham?
Siebie!
swee [ Gunslinger ]
paul12 - yogtures
Ceran_19 [ Pretorianin ]
Lubię/Wakacje
Kocham/PC-ta i siatkówkę
Yoghurt [ Legend ]
Paul-> Nazywa sie je "fajne obrazki wklejane tylko przez prawdziwych ninja" (FOWTPPN)
Swee-> ładne. Zapamiętam sobie ;)
Drak-> Młodzież, młodzież. Życia nie zna.
Paul12 [ Buja ]
Przecież nie Ty wymyśliłeś zdjęcia na czarnym tle i definicje poniżej, po prostu chciałem znaleźć tego więcej bo zawsze mnie rozwalają :)

chickenom [ ]
Yoghurt, żeś błyskotliwy jak blondynka w świetle pełni księżyca.
Deton [ Konsul ]
Lubie sie porzadnie wysrac...
A poza tym to zabardzo nie wiem ;/
Yoghurt [ Legend ]
Paul-> stare jak świat "motivational posters".
W guglu znajdziesz zbyt mało. Musiałbyś udac się do internetowego piekła, jakim jest /b/.
Chick-> Dzięki. Ale już dzisiaj umówiłem się na kawe.

Boroova [ Lazy Bastard ]
Kocham:
- moja narzeczona
Lubie:
- drapac sie po jajach z rana.
Drackula --> czytam ten twoj post i nic nie rozumiem. Czy sugerujesz, ze kobieta to czlowiek?
chickenom [ ]
Spoko, poczekam aż skończysz randkę ze swoim ukochanym.
Drackula [ Bloody Rider ]
Boroova---> odpowiem wymijajaco na twoje pytanie :). Niektorzy siebie traktuja jako rzecz :)))