GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co aktualnie lubisz/kochasz?

05.07.2007
00:14
[1]

Black_Angel [ Pretorianin ]

Co aktualnie lubisz/kochasz?

Żeby nie było że Polacy tylko potrafią narzekać, temat stricte odmienny od poprzedniego. Piszcie co lubicie, kochacie lub kogo lubicie kochacie.
W moim przypadku:
- Kocham SONY
- Lubię grac
- Moją nową koleżankę , którą wczoraj poznałem na imprezie. Piękna , inteligentna, miła, czarująca....Przypomina mi moją przyjaciółkę Anitę a to największy wyznacznik wśód kobiet ( koleżanek ) jak dla mnie.
- Spac
- Dobry DROGI alkohol
- Kocham SIEBIE :) Ponieważ jestem idealny i perfekcyjny w KAŻDYM calu.

05.07.2007
00:15
smile
[2]

Łyczek [ Legend ]

To ja powiem najprościej. Lubie się kochać :)

05.07.2007
00:15
[3]

Grzesiek [ Cezar ]

Nie cierpię takich wątków ...

spoiler start

:)
spoiler stop

05.07.2007
00:18
smile
[4]

Wiewiórk@ [ Konsul ]

-siebie
-17-18 latki w mini w klapkach plażowych na przystankiem autobusowym z ogromnych dekoltem opalone cale ;P
-siebie
-PC-ta
-czteropak
-siebie
-Lays'y

05.07.2007
00:19
[5]

litlat [ Konsul ]

Lubie zdrówko (i mieć i wypić za czyjeś:P), koncerty, muzyke (hcpunx), dziewczyny lubie, imprezy lubie:)

05.07.2007
00:19
[6]

Yoghurt [ Legend ]

Ot, wakacje sie zaczeły, mamy watki z forum bravo.


Ale co tam. odpowiedź na pytanie->

05.07.2007
00:21
[7]

domator_gracz [ Legionista ]

lubie siedziec w domu

kocham grac na PC

05.07.2007
00:22
[8]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

moja odpowiedź na pytanie->

05.07.2007
00:22
smile
[9]

Coy2K [ Veteran ]

Yogh to nasz forumowy Pedobear ;)

05.07.2007
00:23
smile
[10]

marss520 [ Junior ]

Hm...prawdę mówiąc to temat nie jest taki zły. A więc i ja dodam coś od siebie:
- kocham swoją "Panią" (Karolina ma na imię dla niewtajemniczonych ;) )
- uwielbiam swoje czarne bmw 520,
- lubię grać w kosza, drinkować z przyjaciółmi...
I to by było na tyle w największym skrócie.

05.07.2007
00:23
smile
[11]

Api15 [ dziwny człowiek... ]

Api kocha rybkę.

05.07.2007
01:01
smile
[12]

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]

Kocham:
- życie
- karate
- treningi
- siebie
Lubię
- samotne spacery
- moje przyjaciółki i Krakusa(kumpla, pozdro dla niego. Spoko gość (m) :))

05.07.2007
01:03
smile
[13]

MaciekJ [ Pretorianin ]

Lubie stan dobrego upalenia naturalnym weedem ;)

05.07.2007
01:19
smile
[14]

Mazio [ Mr Offtopic ]

kocham Was

05.07.2007
01:22
[15]

eMMeS [ Bukmacher ]

-17-18 latki w mini w klapkach plażowych na przystankiem autobusowym z ogromnych dekoltem opalone cale ;P

fajnie to brzmi w ustach 13 latka :D


kocham -
tu się chyba zgodzę ze stwierdzeniem Łyczka

lubię -
hmm... opierd*lać się

05.07.2007
01:30
smile
[16]

Wiewiórk@ [ Konsul ]

eMMeS - szczegółów sie czepiasz ;P dziś taka szła ;P ahh ohh ihh

05.07.2007
01:45
[17]

Yoghurt [ Legend ]

Coy-> Też mi odkrycie.

Każdy moze nim być --->


Wiewiór-> 17-18 latki w mini w klapkach plażowych na przystankiem autobusowym z ogromnych dekoltem opalone cale ;P

Pomyliłeś mini z cerowanymi rajstopami, klapki z relaksami, przystanek z bazarem, ogromny dekolt z beretem a opalenizne ze zmarszczkami.

05.07.2007
07:13
smile
[18]

Dominik1991 [ Bezimienny ]

-17-18 latki w mini w klapkach plażowych na przystankiem autobusowym z ogromnych dekoltem opalone cale ;P rośnie na naszych oczach nowy kasanowa

A ja lubię:
-Nic nie robić
-Grać w piłkę nożną
-Grać na kompie
-Siedzieć na golu
-Oglądać TV
-Posłuchać dobrej muzyki
-Potańczyć
-Dobre żarcie
-Jeździć na rowerku

05.07.2007
08:02
[19]

I.G.I [ |PL|-->I.G.I<-- ]

Co Kocham? :)
Moją Ukochaną ^^
Co Lubie? :)
PieCyka mojego ;)

05.07.2007
08:25
[20]

Reavek [ Tukan ]

podobnie jak Yoghurt z tym ze o jakieś 3 no 4 lata starsze ....w sumie to i 14 fajne :P

05.07.2007
09:20
[21]

ch00dy [ Centurion ]

lubie:
-jogurt jogobella pieczone jablko:D
-sluchac muuuzy:D
-spotykac sie z ziomkami
-grac wpilke kopana
kocham:
-mojego skarba najdorzszego(Agnieszka):*
-trenowac capoeira
(capoeira meu amor)

:D

05.07.2007
09:22
[22]

ZbyszeQ [ FZ7 user ]

- lubie takie wątki

- kocham pisać w nich jakim to trzeba być burakiem by takowe zakładać

05.07.2007
09:24
smile
[23]

Zabójca14 [ Generaďż˝ ]

taka jedna mi si podoba...

05.07.2007
09:25
[24]

nutkaaa [ Panna B. ]

Kocham:
moją rodzinę,
W. ;>,
dobry sen,
morze,
sztukę

Lubię:
J. ;],
sok grejpfrutowy,
szaleństwo,
filmy

05.07.2007
09:29
smile
[25]

ddza [ WasabiHubert ]

Kocham życie choć nie zawsze jest piękne :) Bo to najcenniejsze co człowiek ma.

05.07.2007
10:08
[26]

,,Ryder [ Pretorianin ]

Kocham swoją dziewczynę o rok starszą

05.07.2007
10:13
smile
[27]

rkm_ [ Pretorianin ]

Kocham:

-Siebie
-Siebie
-Siebie
-Rodzine
-Zwierzaki

Lubie:

-dobra muze
-Niektóre moje znajome
- Przyjaciół
- Spędzać wakacje na wsi

05.07.2007
10:14
smile
[28]

X-treme boy [ Pretorianin ]

-Milenę,koleżankę.
-Horrory
-Survival horror na PeCka.
-Woodstock
-Punków(sam jestem;D)
-Seledynowy kolor
-Płatki nestle cheerios zbożówki...mniam!
-Rower,rower,rower,rower,rower i jeszcze raz ROWER!!!

05.07.2007
10:15
smile
[29]

el_dresso [ Chor��y ]

Moją Calibrę!

05.07.2007
10:37
smile
[30]

Be free [ just do it ]

Kocham:
Moje mezczyzne
tanczyc
moich przyjaciol
spac

05.07.2007
10:44
smile
[31]

Aen [ MatiZ ]

Yoghurt - Sypiesz takimi obrazkami jak z rękawa - Jest może jakiś z podpisem na takich jak Ty? Coś a'la " Ironic pictures - I'm so cool in da internet"?

05.07.2007
10:48
[32]

wornock [ Generaďż˝ ]

PC
WarRock'a
Piłkę nożną
Trance

05.07.2007
10:58
smile
[33]

szogun007 [ Generaďż˝ ]

Kocham:
moją kobietę
grać
słychać metalu
Lubię:
Mojego kompa... ale czasem wkurza jak niewiem co
spać
jeść
oglądać ładne widoki... nie tylko kobiece ale i krajobrazy :P
siebie... bo i czemu miałbym nie lubić :P

05.07.2007
11:10
[34]

endrju771 [ Teleinformatyk ]

Lubię:
-jeździć rowerem
-grać na kompie
-teksty Rusaków ze S.T.A.L.K.E.R.-a :D
-dużo jeść
-spędzać czas z przyjaciółmi
Kocham:
-w zasadzie to nic, tylko siebie

05.07.2007
11:11
smile
[35]

Brave Lion [ Centurion ]

Kocham:

- swoją dziewczynę

05.07.2007
12:24
[36]

chickenom [ ]

Skąd wy bierzcie te obrazki z czarnym tłem i tymi białymi podpisami? :o

Co lubię/kocham uhh...
- taką jedną kobietę
- zimne piwo przypalone papierosem marki 20
- dzikie akcje
- adrenalinę
- muzykę

05.07.2007
12:42
smile
[37]

MatiRonaLDo75 [ LO GANGSTA ]

Lubię koty!
Kocham rodzinę <tata patrzy się w monitor z wyraźnym zaciekawieniem co jego 'udany' syn pisze!

05.07.2007
12:48
smile
[38]

Ksionim [ Centurion ]

-Akcję
-KOMPUTER:)
-Sage GOTHIC
-Radeona 9550
-1GB RAM
-Intel Pentium 2.8 Ghz
-Windows XP Proffesional
-Siebie
-Nie!
-Klawiature
-Monitor
-Mysze i głośniki
-Zwierzęta (tylko nie ślimaki i inne robactwo :| )

05.07.2007
12:53
[39]

El Nano [ Legionista ]

Kocham
-dziewczyny szczególnie młode przed zabiegiem odsysania tłuszczu

05.07.2007
13:01
[40]

TQ ziomek [ Legionista ]

Yoghurt-->z kąd bierzesz te obrazki na czarnym tle? xD

05.07.2007
13:43
[41]

Yoghurt [ Legend ]

Aen-> Jeszcze nie ma takiego obrazka. Ale moge zrobić, jesli bardzo chcesz.


TQ, Chickenom-> Rzeki przepłynąłem, góry pokonałem, ciemnym lasem szedłem, nocy nie przespałem

05.07.2007
13:49
[42]

Paul12 [ Buja ]

Btw, yogh - jak się nazywają te obrazki które wklejasz?

05.07.2007
13:50
smile
[43]

Drackula [ Bloody Rider ]

Pyt. co kocham?
Odp. Swoja kobiete, dziewczyne....


przedmiotowe traktowanie czlowieka :). Naiwne te co o tym nie wiedza, glupie te co pozwalaja :)
A moze to tylko brak edukacji z jezyka polskiego? :p

05.07.2007
13:52
smile
[44]

qLa [ MPO Proud Member ]

Co kocham?
Siebie!

05.07.2007
13:53
[45]

swee [ Gunslinger ]

paul12 - yogtures

05.07.2007
13:53
[46]

Ceran_19 [ Pretorianin ]

Lubię/Wakacje
Kocham/PC-ta i siatkówkę

05.07.2007
13:55
[47]

Yoghurt [ Legend ]

Paul-> Nazywa sie je "fajne obrazki wklejane tylko przez prawdziwych ninja" (FOWTPPN)

Swee-> ładne. Zapamiętam sobie ;)

Drak-> Młodzież, młodzież. Życia nie zna.

05.07.2007
14:07
[48]

Paul12 [ Buja ]

Przecież nie Ty wymyśliłeś zdjęcia na czarnym tle i definicje poniżej, po prostu chciałem znaleźć tego więcej bo zawsze mnie rozwalają :)

05.07.2007
14:09
smile
[49]

chickenom [ ]

Yoghurt, żeś błyskotliwy jak blondynka w świetle pełni księżyca.

05.07.2007
14:17
[50]

Deton [ Konsul ]

Lubie sie porzadnie wysrac...
A poza tym to zabardzo nie wiem ;/

05.07.2007
14:26
[51]

Yoghurt [ Legend ]

Paul-> stare jak świat "motivational posters".
W guglu znajdziesz zbyt mało. Musiałbyś udac się do internetowego piekła, jakim jest /b/.

Chick-> Dzięki. Ale już dzisiaj umówiłem się na kawe.

05.07.2007
14:29
smile
[52]

Boroova [ Lazy Bastard ]

Kocham:
- moja narzeczona

Lubie:
- drapac sie po jajach z rana.

Drackula --> czytam ten twoj post i nic nie rozumiem. Czy sugerujesz, ze kobieta to czlowiek?

05.07.2007
14:35
[53]

chickenom [ ]

Spoko, poczekam aż skończysz randkę ze swoim ukochanym.

05.07.2007
14:45
[54]

Drackula [ Bloody Rider ]

Boroova---> odpowiem wymijajaco na twoje pytanie :). Niektorzy siebie traktuja jako rzecz :)))

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.