GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wyskakujące okno... ?

04.07.2007
23:19
smile
[1]

Fifura [ RHCP ]

Wyskakujące okno... ?

Co chwile mi to wyskakuje... Wie ktoś może co to jest i jak temu zaradzić?

04.07.2007
23:23
[2]

Api15 [ dziwny człowiek... ]

Wyłącz to NMindexStoreSvr

04.07.2007
23:26
[3]

Fifura [ RHCP ]

Jak wyłączyć? Gdzie? I co to jest? :)

04.07.2007
23:29
smile
[4]

Api15 [ dziwny człowiek... ]

Ano, tego to Ci nie powiem, nie wiem co Ty instalujesz :)
Poszukaj na pasku systemowym, to tam gdzie zegarek masz ;)

04.07.2007
23:33
smile
[5]

Fifura [ RHCP ]

No cóż... dzięki za dobre chęci :)

04.07.2007
23:38
[6]

.BobiQ [ Pretorianin ]

Start --> Uruchom --> msconfig --> zakładka "uruchamianie" i usuń niepotrzebne śmieci by się nie uruchamiały przy włączaniu systemu.

05.07.2007
01:14
[7]

yasiu [ Senator ]

google:

05.07.2007
04:05
[8]

bikero [ bitpie ]

wpisz w google ten program czy co to tam jest i juz wiesz o co chodzi

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.