
Fifura [ RHCP ]
Wyskakujące okno... ?
Co chwile mi to wyskakuje... Wie ktoś może co to jest i jak temu zaradzić?
Api15 [ dziwny człowiek... ]
Wyłącz to NMindexStoreSvr
Fifura [ RHCP ]
Jak wyłączyć? Gdzie? I co to jest? :)

Api15 [ dziwny człowiek... ]
Ano, tego to Ci nie powiem, nie wiem co Ty instalujesz :)
Poszukaj na pasku systemowym, to tam gdzie zegarek masz ;)

Fifura [ RHCP ]
No cóż... dzięki za dobre chęci :)
.BobiQ [ Pretorianin ]
Start --> Uruchom --> msconfig --> zakładka "uruchamianie" i usuń niepotrzebne śmieci by się nie uruchamiały przy włączaniu systemu.
yasiu [ Senator ]
google:
bikero [ bitpie ]
wpisz w google ten program czy co to tam jest i juz wiesz o co chodzi