GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

THAW pytanie!!!!

04.07.2007
22:42
smile
[1]

Rezort [ Generaďż˝ ]

THAW pytanie!!!!

Mam pytanie jak zrobić wallflipa czy jakoś tak, ten francus mi tam gada ze mam nacisnać w dół i o ale on na scianie nic nie cche zrobić, próbuje i dalej nic !!!!! KTO WIE JAK ZROBIĆ TEGO WALLFLIPA

04.07.2007
22:50
[2]

ejpi [ Shit Happens ]

Również miałem ten sam problem. U mnie zawiniła klawiatura.

04.07.2007
23:16
smile
[3]

Rezort [ Generaďż˝ ]

juz sie udalo, nie przyczymalem 9 i dlatego, myslalem ze to trzeba puscic :D

05.07.2007
01:03
smile
[4]

b166er [ sick dog ]

przyczymalem

05.07.2007
01:15
[5]

Vidos [ Senator ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4727129&N=1


Poczytaj na pewno znajdziesz.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.