
domator_gracz [ Legionista ]
Gra wymagajaca czasu
Szukam gry na single player która wymaga dużego nakładu czasu aby w niej coś osiągnąć (i najlepiej jakby te osiągnięcia były widoczne :) )
Morrowinda grałem, nie przemówił do mnie
za GTA:SA mam zamiar sie niedlugo zabrac
zreszta nick mowi tez duzo
aha zeby poszla na sprzecie Celeron 2.4 GHz, 512 RAM, Radeon 9550
Za SIMSY podziękuje :/
Obscure [ ExcalibuR ]
The sims 2 można zaczoc od niemowlęcia az zajsc na wykształconego obywatela zalozyc piekna rodzine itp.
Gothic, Baldur's Gate
domator_gracz [ Legionista ]
Gothic przeszedłem 1 i 2 wiele czasu to one nie wymagają
Baldur's gate ukonczone
konsoli nie mam
chodzi mi o coś w stylu morrowinda czy GTA budujesz swoje imperium powoli i stajesz się potężny wiem że to pasuje do cRPGów ale nie koniecznie musi to tak wyglądać
davhend [ Ghost of Sparta ]
Co drugi jRPG na PS2
Dla przykładu:
Tales of the Abyys (filmik z gry w linku koło stopnia)
Dragon Quest VIII
Revanisko [ Legent ]
wszystkie cRPG , a z innej beczki moze Heroesi
oo wlasnie kotor i kotor2

plusik [ Chor��y ]
Może spróbuj Star Warsa KotORa, gra jest dosyć długa i jak dla mnie super. Wymagań też nie ma wysokich.
domator_gracz [ Legionista ]
up

marcing805 [ Senator ]
Fallout,jeżeli nie grałeś.
domator_gracz [ Legionista ]
grałem
Bajt [ Ariakan ]
Tradycyjnie polecam Planescape:Torment. Jesli lubiles Baldur's Gate to Ci sie spodoba.
m997 [ Konsul ]
obydwa KOTOR-y
claudespeed18 [ Senator ]
najbardziej do tematu pasuje World of Warcraft ale nie wiem czy by ci odpowiadalo
Hawkman [ Konsul ]
Gry ekonomiczne jak Simcity 4 i gry MMORPG. Żałuj że nie masz PS2... Tam masz 1000 takich tytułów (jRPG)
hopkins [ Zaczarowany ]
Fable
domator_gracz [ Legionista ]
hopkins -lol ja to przeszedłem w 10h ale gra dobra nawet bardzo
aliment [ Haraszo ]
Gra wymagajaca czasu - żeby tylko nikt nie napisał "wstępna".
Moja propozycja to Rome Total War.

Bobuch [ Mniejsze Zło ]
Gta wstępna
domator_gracz [ Legionista ]
Rome total war nie podoba mi sie :(
Zhivago [ Pretorianin ]
Hmm...gra na dlugie granie????
Football Manager 2007 np.
Grasz non stop :D ;)
litlat [ Konsul ]
chcesz DŁUGĄ gre? Polecam 'Bomberman' czy jak to sie nazywało na pegasusie... Grunt, że jedna dziewczynka w Chinach popełniła samobójstwo bo nie mogła przejść gry. A że gra miała nieskończoną ilość leveli... ;)