GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gra wymagajaca czasu

04.07.2007
22:26
smile
[1]

domator_gracz [ Legionista ]

Gra wymagajaca czasu

Szukam gry na single player która wymaga dużego nakładu czasu aby w niej coś osiągnąć (i najlepiej jakby te osiągnięcia były widoczne :) )

Morrowinda grałem, nie przemówił do mnie

za GTA:SA mam zamiar sie niedlugo zabrac

zreszta nick mowi tez duzo

aha zeby poszla na sprzecie Celeron 2.4 GHz, 512 RAM, Radeon 9550

Za SIMSY podziękuje :/

04.07.2007
22:28
[2]

Obscure [ ExcalibuR ]

The sims 2 można zaczoc od niemowlęcia az zajsc na wykształconego obywatela zalozyc piekna rodzine itp.

Gothic, Baldur's Gate

04.07.2007
22:32
[3]

domator_gracz [ Legionista ]

Gothic przeszedłem 1 i 2 wiele czasu to one nie wymagają

Baldur's gate ukonczone


konsoli nie mam

chodzi mi o coś w stylu morrowinda czy GTA budujesz swoje imperium powoli i stajesz się potężny wiem że to pasuje do cRPGów ale nie koniecznie musi to tak wyglądać

04.07.2007
22:33
[4]

davhend [ Ghost of Sparta ]

Co drugi jRPG na PS2

Dla przykładu:

Tales of the Abyys (filmik z gry w linku koło stopnia)
Dragon Quest VIII

04.07.2007
22:34
[5]

Revanisko [ Legent ]

wszystkie cRPG , a z innej beczki moze Heroesi

oo wlasnie kotor i kotor2

04.07.2007
22:34
smile
[6]

plusik [ Chor��y ]

Może spróbuj Star Warsa KotORa, gra jest dosyć długa i jak dla mnie super. Wymagań też nie ma wysokich.

04.07.2007
23:08
[7]

domator_gracz [ Legionista ]

up

04.07.2007
23:11
smile
[8]

marcing805 [ Senator ]

Fallout,jeżeli nie grałeś.

04.07.2007
23:17
[9]

domator_gracz [ Legionista ]

grałem

04.07.2007
23:18
[10]

Bajt [ Ariakan ]

Tradycyjnie polecam Planescape:Torment. Jesli lubiles Baldur's Gate to Ci sie spodoba.

04.07.2007
23:27
[11]

m997 [ Konsul ]

obydwa KOTOR-y

04.07.2007
23:48
[12]

claudespeed18 [ Senator ]

najbardziej do tematu pasuje World of Warcraft ale nie wiem czy by ci odpowiadalo

04.07.2007
23:51
[13]

Hawkman [ Konsul ]

Gry ekonomiczne jak Simcity 4 i gry MMORPG. Żałuj że nie masz PS2... Tam masz 1000 takich tytułów (jRPG)

04.07.2007
23:52
[14]

hopkins [ Zaczarowany ]

Fable

04.07.2007
23:55
[15]

domator_gracz [ Legionista ]

hopkins -lol ja to przeszedłem w 10h ale gra dobra nawet bardzo

05.07.2007
00:09
[16]

aliment [ Haraszo ]

Gra wymagajaca czasu - żeby tylko nikt nie napisał "wstępna".
Moja propozycja to Rome Total War.

05.07.2007
00:12
smile
[17]

Bobuch [ Mniejsze Zło ]

Gta wstępna

05.07.2007
00:14
[18]

domator_gracz [ Legionista ]

Rome total war nie podoba mi sie :(

05.07.2007
00:17
[19]

Zhivago [ Pretorianin ]

Hmm...gra na dlugie granie????
Football Manager 2007 np.
Grasz non stop :D ;)

05.07.2007
00:21
[20]

litlat [ Konsul ]

chcesz DŁUGĄ gre? Polecam 'Bomberman' czy jak to sie nazywało na pegasusie... Grunt, że jedna dziewczynka w Chinach popełniła samobójstwo bo nie mogła przejść gry. A że gra miała nieskończoną ilość leveli... ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.