GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Podwyżki dla pracowników Kancelarii Sejmu

04.07.2007
18:18
[1]

Kryni20z [ Junior ]

Podwyżki dla pracowników Kancelarii Sejmu




Przeczytajcie to. Już sam nie wiem co myśleć

04.07.2007
18:22
smile
[2]

boskijaro [ Senator ]

rozpasło sie bydło i ciągle im mało

04.07.2007
18:35
smile
[3]

ES_Lechu [ Piw Paw Elo 320 ]

chyba żart O.o

04.07.2007
18:37
[4]

Drozdi [ Żunior ]

A gówno mnie obchodzi że tam jest 2% bezrobocie. Niech spojrzy na to co sie na południu dzieje, czy wschodzie Polski. Bezrobocie kilka razy wyższe, ale żeby tam coś pomóc to nie.. Warszawa wazniejsza :/ Czemu mi sie niedobrze robi jak słysze kolejne "rewelacyjne" pomysły naszego (litości) rządu?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.