Kryni20z [ Junior ]
Podwyżki dla pracowników Kancelarii Sejmu
Przeczytajcie to. Już sam nie wiem co myśleć

boskijaro [ Senator ]
rozpasło sie bydło i ciągle im mało

ES_Lechu [ Piw Paw Elo 320 ]
chyba żart O.o
Drozdi [ Żunior ]
A gówno mnie obchodzi że tam jest 2% bezrobocie. Niech spojrzy na to co sie na południu dzieje, czy wschodzie Polski. Bezrobocie kilka razy wyższe, ale żeby tam coś pomóc to nie.. Warszawa wazniejsza :/ Czemu mi sie niedobrze robi jak słysze kolejne "rewelacyjne" pomysły naszego (litości) rządu?