sz.czurek [ Legionista ]
gdzie zapisuja sie save'y do gothic 3 ??
pytanie jak w temacie. mam problem bo cos nie idzie po mojej mysli. Skopiowaloem save'y z moich dokumentow ale jak wkleilem spowrotem to ich w grze nie bylo... ;(
...help czy przywrocenie systemu pomoze??
Lestat85 [ Legionista ]
Save'y zapisują się w moich dokumentach jest to katalog "gothic3".
Może instalowałeś jakąś łatkę albo inną wersję gry wtedy stary save może nie działać.