GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

gdzie zapisuja sie save'y do gothic 3 ??

04.07.2007
18:18
[1]

sz.czurek [ Legionista ]

gdzie zapisuja sie save'y do gothic 3 ??

pytanie jak w temacie. mam problem bo cos nie idzie po mojej mysli. Skopiowaloem save'y z moich dokumentow ale jak wkleilem spowrotem to ich w grze nie bylo... ;(

...help czy przywrocenie systemu pomoze??

05.07.2007
11:00
[2]

Lestat85 [ Legionista ]

Save'y zapisują się w moich dokumentach jest to katalog "gothic3".
Może instalowałeś jakąś łatkę albo inną wersję gry wtedy stary save może nie działać.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.