Sashak2 [ Pretorianin ]
Roznoszenie ulotek
Czy ktoś z was roznosił juz ulotki ? Ile się wtedy dostaje za to ? I jak trzeba sobie załatwić taką robote (kogo i gdzie pytać ?)
DarthRadeX [ Konsul ]
Był już podobny wątek, więc zapodam linka https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6570467&N=1
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Zalezy gdzie :) ja pytałam ludzie roznoszacyh czy jest u nich miejsce i tak zawsze znajdowałam sobie prace. W Krakowie stawki sa od 5 do 7 zł za godzine.
Polecam gazety "echo", "metro" bo one szybciutko schodza i czas Ci szybko mija :)
Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
Także polecam roznoszenie gazet. Za echo dostawałem 7.20 na rękę + po roku właśnie mi przyszedł zwrot z podatku (czyli w praktyce jakbym dostawał 8 zł/h) :P
edit: a gdzie pytać? Pozbieraj darmowe gazety i tam napewno na którejś stronie znajdziesz info o pracy.
Sashak2 [ Pretorianin ]
Tylko ze ja mieszkam w mieście 20 tyś osób u nas raczej nie ma "metra" bo to za małe misto na taka gazete :P
Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
A nie ma większego w okolicy? Ja tam dojeżdzałem sobie rano 40 minut.