GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Roznoszenie ulotek

04.07.2007
18:03
[1]

Sashak2 [ Pretorianin ]

Roznoszenie ulotek

Czy ktoś z was roznosił juz ulotki ? Ile się wtedy dostaje za to ? I jak trzeba sobie załatwić taką robote (kogo i gdzie pytać ?)

04.07.2007
18:10
[2]

DarthRadeX [ Konsul ]

Był już podobny wątek, więc zapodam linka https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6570467&N=1

04.07.2007
18:13
[3]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Zalezy gdzie :) ja pytałam ludzie roznoszacyh czy jest u nich miejsce i tak zawsze znajdowałam sobie prace. W Krakowie stawki sa od 5 do 7 zł za godzine.
Polecam gazety "echo", "metro" bo one szybciutko schodza i czas Ci szybko mija :)

04.07.2007
18:18
[4]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

Także polecam roznoszenie gazet. Za echo dostawałem 7.20 na rękę + po roku właśnie mi przyszedł zwrot z podatku (czyli w praktyce jakbym dostawał 8 zł/h) :P

edit: a gdzie pytać? Pozbieraj darmowe gazety i tam napewno na którejś stronie znajdziesz info o pracy.

04.07.2007
18:22
[5]

Sashak2 [ Pretorianin ]

Tylko ze ja mieszkam w mieście 20 tyś osób u nas raczej nie ma "metra" bo to za małe misto na taka gazete :P

04.07.2007
18:27
[6]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

A nie ma większego w okolicy? Ja tam dojeżdzałem sobie rano 40 minut.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.