GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

szukam piosenki ...

04.07.2007
17:14
[1]

Grabb [ Pretorianin ]

szukam piosenki ...

szukam orginalnej piosenki ktora liroj wykorzystał w swoim utworze liroy - hello - czy ty czujesz to.

z gory dzieki:)

04.07.2007
17:19
[2]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Nie znam, ale jak znasz tekst to wpisz w google. Wyrzuci Ci wszytskie opje :)
ew. dopisz "lyric" :)

04.07.2007
17:20
[3]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

To chyba coś Lionel'a Ritchie'go było...

:)

04.07.2007
17:20
[4]

Gandalf <3 [ Wizard ]

Lionel Richie - Hello

04.07.2007
17:23
[5]

Grabb [ Pretorianin ]

Lionel Richie - Hello

se znalazlem :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.