Grabb [ Pretorianin ]
szukam piosenki ...
szukam orginalnej piosenki ktora liroj wykorzystał w swoim utworze liroy - hello - czy ty czujesz to.
z gory dzieki:)
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Nie znam, ale jak znasz tekst to wpisz w google. Wyrzuci Ci wszytskie opje :)
ew. dopisz "lyric" :)
meryphillia [ Forever Psychedelic ]
To chyba coś Lionel'a Ritchie'go było...
:)
Gandalf <3 [ Wizard ]
Lionel Richie - Hello
Grabb [ Pretorianin ]
Lionel Richie - Hello
se znalazlem :D