GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jak korzystac z teleportu w grze fable?

04.07.2007
16:58
[1]

Rasti12 [ Centurion ]

jak korzystac z teleportu w grze fable?

mam glupi problem, dawno temu gralem w fble i naszla nie chetka by znowu zagrac. tylko nie moge osbie przypomniec jak to sie teleportowao w tych portalach... wchodzilo sie w to niebieskie swiatlo iii...?wiem ze to glupie ale nie moge sobie przypomniec...
z gory dziex...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.