Rasti12 [ Centurion ]
jak korzystac z teleportu w grze fable?
mam glupi problem, dawno temu gralem w fble i naszla nie chetka by znowu zagrac. tylko nie moge osbie przypomniec jak to sie teleportowao w tych portalach... wchodzilo sie w to niebieskie swiatlo iii...?wiem ze to glupie ale nie moge sobie przypomniec...
z gory dziex...