GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

pytanko o GeForce-a

04.07.2007
16:40
smile
[1]

DjPeja11 [ Konsul ]

pytanko o GeForce-a

jest jakiś tani GeForce z 2,4 GHz dobry i tani? Tak z ciekawości pytam :)

04.07.2007
16:44
[2]

Kainek [ Konsul ]

eee?

04.07.2007
16:45
[3]

Marsellus Wallace [ Fukitol ]

Tanie to są Geforce'y Soundblaster, takiego osobnika jak ty na pewno zadowolą.

04.07.2007
16:46
[4]

Gandalf <3 [ Wizard ]

Dostajesz 5000 punktów doświadczenia za zadanie jednego z najgłupszych pytań, które się tu kiedykolwiek pojawiły.

Zdobywasz poziom.

04.07.2007
16:46
smile
[5]

wacek666 [ 666 ]

dobry jest geforce pentium 4 z 45gb pamieci.

04.07.2007
16:47
[6]

matisek14 [ Konsul ]

jest jakiś tani GeForce z 2,4 GHz dobry i tani? Tak z ciekawości pytam :)

WTF? Chodzi ci o procesor czy o kartę graficzną?

04.07.2007
16:50
smile
[7]

BE_WANTED [ Konsul ]

No niestety :( Tylko takiego mi się udało znaleźć


ma zegar dokładnie 2250 MHz ~ 2,3 GHz, czyli trochę mu brakuje do twoich wymagań ;)

Jest nawet niezły i w dodatku tani :)

04.07.2007
16:59
[8]

tomecki91 [ Konsul ]

On nie zadał głupiego pytania ! :D Też mi się tak na początku wydawało ale chodzi mu zapewne o zegar czyli to co powiedział BE_WANTED

04.07.2007
17:01
smile
[9]

Kainek [ Konsul ]

ale taktowanie rdzenia ma slabiutkie

duron 950 z przed 7 lat mial wiecej

04.07.2007
17:02
[10]

szarzasty [ rammsteinick ]

BE_WANTED- toż to super okazja. Za taką cenę to sie nie zastanawiać tylko brać!:)

04.07.2007
17:35
[11]

przemogorz [ Chor��y ]

nie no normalnie 100 poziom wtajemniczenia <lol>

04.07.2007
17:38
smile
[12]

marcing805 [ Senator ]

Marna prowokacja, albo niewiedza autora wątku.Stawiam na to drugie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.