
DjPeja11 [ Konsul ]
pytanko o GeForce-a
jest jakiś tani GeForce z 2,4 GHz dobry i tani? Tak z ciekawości pytam :)
Kainek [ Konsul ]
eee?
Marsellus Wallace [ Fukitol ]
Tanie to są Geforce'y Soundblaster, takiego osobnika jak ty na pewno zadowolą.
Gandalf <3 [ Wizard ]
Dostajesz 5000 punktów doświadczenia za zadanie jednego z najgłupszych pytań, które się tu kiedykolwiek pojawiły.
Zdobywasz poziom.

wacek666 [ 666 ]
dobry jest geforce pentium 4 z 45gb pamieci.
matisek14 [ Konsul ]
jest jakiś tani GeForce z 2,4 GHz dobry i tani? Tak z ciekawości pytam :)
WTF? Chodzi ci o procesor czy o kartę graficzną?

BE_WANTED [ Konsul ]
No niestety :( Tylko takiego mi się udało znaleźć
ma zegar dokładnie 2250 MHz ~ 2,3 GHz, czyli trochę mu brakuje do twoich wymagań ;)
Jest nawet niezły i w dodatku tani :)
tomecki91 [ Konsul ]
On nie zadał głupiego pytania ! :D Też mi się tak na początku wydawało ale chodzi mu zapewne o zegar czyli to co powiedział BE_WANTED

Kainek [ Konsul ]
ale taktowanie rdzenia ma slabiutkie
duron 950 z przed 7 lat mial wiecej
szarzasty [ rammsteinick ]
BE_WANTED- toż to super okazja. Za taką cenę to sie nie zastanawiać tylko brać!:)
przemogorz [ Chor��y ]
nie no normalnie 100 poziom wtajemniczenia <lol>

marcing805 [ Senator ]
Marna prowokacja, albo niewiedza autora wątku.Stawiam na to drugie.