GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z odtwarzaniem filmów

04.07.2007
16:25
[1]

Karl_o [ maniaC ]

Problem z odtwarzaniem filmów

Witam
Mam pewien problem, otoz wszystkie filmy, ktore odtwarzam (bezwzgedu w jakim odtwarzaczu) sa strasznie przyciemnione. Na pewno nie jest to wina monitora. Odinstalowalem wszystkie kodeki, ale caly czas jest tak samo. Mial ktos moze podobny problem?

04.07.2007
16:35
[2]

Rosenkreutz [ Generaďż˝ ]

No ja miałem, wydaje mi się że to przez sterowniki do karty graficznej.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.