Karl_o [ maniaC ]
Problem z odtwarzaniem filmów
Witam
Mam pewien problem, otoz wszystkie filmy, ktore odtwarzam (bezwzgedu w jakim odtwarzaczu) sa strasznie przyciemnione. Na pewno nie jest to wina monitora. Odinstalowalem wszystkie kodeki, ale caly czas jest tak samo. Mial ktos moze podobny problem?
Rosenkreutz [ Generaďż˝ ]
No ja miałem, wydaje mi się że to przez sterowniki do karty graficznej.