
crac@ [ WBA ]
Nie mogę zainstalować skinów do gg!!! -- POMOCY
Ściągnąłem sobie wczoraj parę nowych skinów do gg. Znalazłem instrukcję video jak je zainstalować robię wszystko jak na filmiku i NIC. Na liście skinów w gg są nowe pozycje ale po ich wybraniu nadal jest skórka modern. Pomóżcie!!! BTW mam gg 7.7 i program GG Skin Manager.
Podajcie też parę linków ze skinami do tej wersji.
Z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc.
crac@ [ WBA ]
UP UP UP
InterPOL [ Generaďż˝ ]
Hmm a po co jakiś program??Skiny wrzuca się do foldera z programem...
crac@ [ WBA ]
Program był mi potrzebny do zainstalowania skinów ze starszej wersji gg. Ale nic nie pomógł.
Czyli pewnie nie da się zainstalować skinów które ściągnąłem. Szkoda.
Podajcie linki do skinów z wersji 7.7 PROSZĘ
crac@ [ WBA ]
UP