GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nie mogę zainstalować skinów do gg!!! -- POMOCY

04.07.2007
16:12
smile
[1]

crac@ [ WBA ]

Nie mogę zainstalować skinów do gg!!! -- POMOCY

Ściągnąłem sobie wczoraj parę nowych skinów do gg. Znalazłem instrukcję video jak je zainstalować robię wszystko jak na filmiku i NIC. Na liście skinów w gg są nowe pozycje ale po ich wybraniu nadal jest skórka modern. Pomóżcie!!! BTW mam gg 7.7 i program GG Skin Manager.

Podajcie też parę linków ze skinami do tej wersji.

Z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc.

04.07.2007
16:23
[2]

crac@ [ WBA ]

UP UP UP

04.07.2007
16:26
[3]

InterPOL [ Generaďż˝ ]

Hmm a po co jakiś program??Skiny wrzuca się do foldera z programem...

04.07.2007
16:32
[4]

crac@ [ WBA ]

Program był mi potrzebny do zainstalowania skinów ze starszej wersji gg. Ale nic nie pomógł.

Czyli pewnie nie da się zainstalować skinów które ściągnąłem. Szkoda.

Podajcie linki do skinów z wersji 7.7 PROSZĘ

04.07.2007
18:47
[5]

crac@ [ WBA ]

UP

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.