
Mychu [ Centurion ]
Łaga czigi
Piosenki są dopasowane po mistrzowsku:
Łaga czigi vol.1 -
Łaga czigi vol.2 -
Łaga czigi vol.3 -
Łaga czigi czigi czigi czigi czigi czigi czigi taaa :D
tomecki91 [ Konsul ]
Strasznie denne !

tomekcz [ Polska ]
Widziałem wcześniej pierwsze dwa, ale 3 chyba najlepsze :)

wacek666 [ 666 ]
swietne
siekator [ Król Rybak ]
Lipa. :Lepsze to.

Brave Lion [ Centurion ]
Fajne :)

GROM Giwera [ One Shot ]
łaga czigiczigiczigi :D
wymiata :) trójeczka znakomita
wornock [ Generaďż˝ ]
Wszystkie super :-)

Cing [ Suwalskie Wigierki SKS ]
Jak dla mnie to Dwójka rządzi :)
$ebs Master [ Konsul ]
boze i pomyslec ze ktos stworzyl ta "piosenke" do sluchania :D

Dziobak_90 [ Konsul ]
Wypas. :-)