GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kaskaderzy

04.07.2007
15:50
[1]

bartek228 [ Legionista ]

Kaskaderzy

.... może to nie jest super kaskaderka, ale my mamy po 13 lat.... obejrzyjcie a nie pożałujecie..... jak możecie to wstawcie komenta i ocenke

04.07.2007
15:51
smile
[2]

Innocentz [ Generaďż˝ ]

Lipa i tyle.

04.07.2007
15:52
[3]

swee [ Gunslinger ]

Ba, nawet tyle i lipa

04.07.2007
15:54
[4]

Gandalf <3 [ Wizard ]

Popracujcie nad angielskim.

04.07.2007
15:54
[5]

Jogurt [ Saladin ]

Popracujcie nad angielskim.

[edit]Gandalf - Piwo.

04.07.2007
15:55
[6]

bartek228 [ Legionista ]

to bylo tlumaczenie ze str. www.translate.pl a ja nic w tym nie zmienialem

04.07.2007
16:06
[7]

Fett [ Avatar ]

ile prób robiliście przy kreceniu tego filmiku ;)

04.07.2007
16:35
[8]

bartek228 [ Legionista ]

troche prob bylo..... mamy nagrane 2 bolesne....

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.