GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

6 weidera

04.07.2007
15:44
[1]

Ello997 [ Generaďż˝ ]

6 weidera

mam takie pytanie odnośnie ćwiczenia nr. 5 w szóstce weidera

czy robi się je np. masz zrobic 8 razy..tzn..że masz zrobić po 4 razy na każdą noge..czy po 8 razy na noge?

04.07.2007
15:46
smile
[2]

Łyczek [ Legend ]

Tutaj warto zdać to pytanie :)

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6231118

04.07.2007
15:54
[3]

Van Gray [ The Catcher in the Rye ]

8 razy na nogę, tj. prawa-lewa (czy lewa-prawa) powtórzone ośmiokrotnie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.