GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanie do uzytkownikow Berlingo

04.07.2007
15:33
[1]

Marcinwin [ Pretorianin ]

Pytanie do uzytkownikow Berlingo

Mam zapytanie do posiadaczy citroena berlingo. Niestety na necie nie znalazlem jednoznaczenj odpowiedzi w danych technicznych auta, mianowicie chodzi o to, czy do bagaznika wejdzie niewielkie motorek/skuter ? [musze go przetransportowac ..], podaje wymiary: dlugosc 1,9 M, szerokosc 0,7 m, a wysokosc to 1,1 m. Niestety nie potrafie zalatwic wiekszego auta, a motorek musze odebrac z Legnicy do Wrocka, jakies 80 km a boje sie nim wracac. Czekam na odpowiedz i pozdrawiam ;)

04.07.2007
15:35
smile
[2]

50_Cent [ Pretorianin ]

moj tata ma citroena berlingo (najnowsza wersje). moze zmierz ten oto skuterek. mowisz ze jest maly? mysle ze powinien sie zmiescic. na wszelki wypadek sprawdz wymiary skuterka. wiem ze gówno pomoglem ale zawsze coś :(

04.07.2007
15:42
[3]

Marcinwin [ Pretorianin ]

fifty ... przeciez podalem wymiary skuterka :D

Ale podam jeszcze raz: [minimalnie zaokraglilem w gore]
1,9 m/ 0,7m / 1,1 m dług/szer/wysok

Czekam na odpowiedz, sprawa jest dla mnie bardzo wazna, swoja droga nie myslalem ze na necie tak trudno znalez wymiary bagaznika berlingo...

04.07.2007
15:44
[4]

50_Cent [ Pretorianin ]

myslalem ze to wymiary bagaznika :(

wejdz na strone auto-swiata (nie znam adresu) i wpisz w bazie citroen berlingo. tam bedzie recenzja jaka byla w gazecie i pojemnosc bagaznika. patrzac na wymiary skuterka: TAK ZMIESCI SIE!!!

04.07.2007
15:49
[5]

nutkaaa [ Panna B. ]

Powinien się zmieścić, a jeśli będą problemy to można zawsze złożyć tylnie siedzenia :)

04.07.2007
15:51
[6]

Marcinwin [ Pretorianin ]

Dzieki. Zapytaj jeszcze ojca o zdanie pewnie tez sie orientuje. bo wiem ze tam mozna wywalic tylnie kanapy i przednie siedzenie pasazera, bylbym Ci baardzo, ale to bardzo wdzieczny jak bys dla mnie mogl zapytac, dowiedziec sie czy da sie w tym samochodzie wygospodarowac tyle przestrzeni, musze miec pewnosc :P Bo pojade tam te 80 km a sie okarze ze nie wchodzi, w tedy moj tata mnie chyba zabije ... nie mowiac o tym co zrobimy z tym motorkiem ;] bo boje sie wracac bez rejestracji i wogle bez umiejetnosci jazdy. Z gory dziekuje raz jeszcze ;*

04.07.2007
15:51
[7]

50_Cent [ Pretorianin ]

nom =]

04.07.2007
15:58
[8]

nutkaaa [ Panna B. ]

Jednak nie. Wysokość 1,14, szerokość 1,2. Po złożeniu tylnich siedzeń długość 1,40 a po przekątnej 1,60

04.07.2007
18:51
[9]

Marcinwin [ Pretorianin ]

Czyli troszke bedzie wystawac na dlugosc ... Mam nadzieje ze jakos uda to sie upchac i odpowiedznio zabezpieczyc, zobaczymy co jeszcze raper powie :D w kazdym razie thx nutkaaa za wymiary ;]

04.07.2007
21:42
[10]

nutkaaa [ Panna B. ]

Wymiary w 100% prawdziwe, osobiście poszłam na podwórko z miarą wymierzyć cytrynę ;]

05.07.2007
11:01
[11]

Marcinwin [ Pretorianin ]

Oj niedobrze, niedobrze .. w kazdym razie dzieki nutkaa za fatyge ;*

Tyle czekam na ten motorek, na ostatnia sztuke sie zalapalem, wiec o to czy wejdzie czy nie pomartwie sie jak juz kupie :P Tata na pewno cos wymysli, w kazdym razie ja go zapewniam ze wejdzie, byle by pojechal odebrac ze mna :D

Z tego co napisalas, wynika ze na dlugosc nie pasuje .. tu mam pytanie - nigdy jeszcze nie jechalem berlingo, co sadzisz o takiej opcji zeby jechac z podniesiona klapa tylnia, zeby troche cm wystawalo z bagaznika ? Myslisz ze da sie to upchac i przejechac w ten sposob te 80 km z legnicy do wrocka ;> ?

05.07.2007
11:16
[12]

Bobuch [ Mniejsze Zło ]

1. Nie da się tam wyciągnąć tylnich foteli?
2. Możesz uchylić klapę i przywiązać dobrą liną do haka holowniczego za uchwyt do zamykania klapy. :)

05.07.2007
11:27
smile
[13]

D3O [ Konsul ]

Hmm, skoro szerokość bagażnika wynosi 1,2 m - zaś WYSOKOŚĆ motorku 1,1 to znaczy że jakbyś go położył na boku to by się zmieścił - może wtedy dałoby się jakoś skręcić na max. kierownicę od motoru tak aby był ktrótszy? Wydaje mi się że efekt był by taki jakbyś nie miał przedniego koła...

05.07.2007
13:16
[14]

Marcinwin [ Pretorianin ]

Nom, faktycznie nie pomyslalem ze dlugosc jest podana na wyprostowanym kole, a przeciez moge skrecic i zyskac te pare cm. No ok mam nadzieje ze jakos to bedzie, na wszelki wypadek wezme linke, w sobote sie wszystko okaże, w kazdym razie, po prostu bede musial to jakos upchac bo innej opcji nie widze ;] Dzieki za odpowiedzi, mam nadzieje ze jakos to bedzie, pojutrze napisze czy sie udalo czy nie :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.