GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

alternatywne sterowanie komputerem

04.07.2007
15:12
smile
[1]

tygrysek [ behemot ]

alternatywne sterowanie komputerem

strasznie trudno jest jeść i przewijać strony www czy otwierać nowe odnośniki tudzież odbierać pocztę. tak się z kumplem zastanawiamy czy istnieją już jakieś systemy które pozwalają się komunikować inaczej niż motorycznie z komputerem?

04.07.2007
15:18
[2]

Paul12 [ Buja ]

W Operze masz sterowanie głosem. Chociaż podczas jedzenia może być z tym mały problem ;)

04.07.2007
15:20
[3]

yasiu [ Senator ]

od dawna są i to nie tylko do sterowania komputerem... trza mieć kogoś, kto zrobi to za ciebie :)

04.07.2007
15:20
smile
[4]

-=BROGI23=- [ Generaďż˝ ]

Oczywiscie ze sa, chociazby tak:
dla srodowiska Windows tez pewnie istnieje cos takiego :)

Mialem tez kiedys program dzieki ktoremu dzieki joystickowi mozna bylo nasladowac ruchy myszy, ale to chyba odpada ;)

04.07.2007
15:22
[5]

Lutz [ Senator ]

dragon point and speak i generalnie caly voice recognition - przy jedzeniu nie "baudzo"
gestures - opera, plugi do mozilli i kilka softow zewnetrznych
makro - Auto Hotkey
rozbudowane sterowniki myszy - mozliwosc programowania przyciskow w zaleznosci od aplikacji
nietypowe klawiatury z mozliwoscia robienia skryptow.
jest jeszcze bluetooth i sterowanie zdalne (telefon).

Wszystko przerabialem mniej lub bardziej jak chcesz cos wiecej wiedziec daj cynk

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.