
tygrysek [ behemot ]
alternatywne sterowanie komputerem
strasznie trudno jest jeść i przewijać strony www czy otwierać nowe odnośniki tudzież odbierać pocztę. tak się z kumplem zastanawiamy czy istnieją już jakieś systemy które pozwalają się komunikować inaczej niż motorycznie z komputerem?
Paul12 [ Buja ]
W Operze masz sterowanie głosem. Chociaż podczas jedzenia może być z tym mały problem ;)
yasiu [ Senator ]
od dawna są i to nie tylko do sterowania komputerem... trza mieć kogoś, kto zrobi to za ciebie :)

-=BROGI23=- [ Generaďż˝ ]
Oczywiscie ze sa, chociazby tak:
dla srodowiska Windows tez pewnie istnieje cos takiego :)
Mialem tez kiedys program dzieki ktoremu dzieki joystickowi mozna bylo nasladowac ruchy myszy, ale to chyba odpada ;)
Lutz [ Senator ]
dragon point and speak i generalnie caly voice recognition - przy jedzeniu nie "baudzo"
gestures - opera, plugi do mozilli i kilka softow zewnetrznych
makro - Auto Hotkey
rozbudowane sterowniki myszy - mozliwosc programowania przyciskow w zaleznosci od aplikacji
nietypowe klawiatury z mozliwoscia robienia skryptow.
jest jeszcze bluetooth i sterowanie zdalne (telefon).
Wszystko przerabialem mniej lub bardziej jak chcesz cos wiecej wiedziec daj cynk